Skoči na vsebino

Usodni trenutek nezbranosti


Pravokotar

Priporočene objave

Potem pa se zgodi!!!!!!!!!!!!!!!!

Joj prejojjjjjjjjj,katastrofa.Preveč sem se privijal k njeni čvrstosti,preveč objemal in silil z glavo,polno nežnih misli proti neni rami.

Ventil je popustil pod težo , morda pod težo teških misli,ki so se mi tekom dneva nabrale v glavi.Besno iščem čepek ventila..................a zrak uhaja,uhaja.....ni ga mogoče ustaviti.Nenadoma postane vsa mlahava,po sobi se razlije vonj postanega zraka,pomešanega z vonjem po starem cigaretu.Ves njen opojni vonj v trenutku izgine,njen trdi trebušček,prsi,boki.....vse v trenutku uplahne........kam greš???'

Kammmmmmmmmmmmm.........

Tlačilka za zrak,pa je ostala v kleti!!!!!

:xx: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

OK, Klimbra. <_<

Got the picture.

Gregs, hvala :) (in seveda kontra vama)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mustang, buddy....v tri PM....kaj ti jemlješ za eno stvar? Tole te je čist strgalo... Nekaj časa nazaj sem ti svetoval, da so zvarki z gorenjskega konca lahko precej nevarni za percepcijo... Upam,da nisi na močeradovcu in da je tole dejansko odraz realnega stanja... Ker če je močeradovec, zakaj jaz nič ne vem o tem? :) :) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo midva...

S prsti ti grem skozi lase, božam te po licu, v mojih rokah si kot dragocenost. Neizmerno te ljubim. Božaš me nežno, počasi, tvoji poljubi pokrivajo moje telo kot mehka odeja....

Valovi strasti mi zajamejo telo. Tudi ti drhtiš.

Ljubiva se neskončno nežno, a strastno. Po licih mi tečejo solze, solze sreče. Strasti mi zameglijo razum, želim si, da se ta noč nikoli ne konča. Fantek moj, nikoli te ni nihče tako ljubil in te ne bo.

S prvim jutranjim svitom so se najine sanje in ljubezen razblinile, sedanjost pa je kot hladen zimski dan.

Kot droben zaslepljujoč sončni žarek si posijal v moje mračno življenje, me popeljal v svet čustev in in občutkov, ki jih nisem poznala. V meni si prebudil v globinah skrite strasti.

Zate so vse moje drobne nežnosti in srce mi stiska nevidna roka, ko te ni in ko vem, da si zame nedosegljiv kot sonce na nebu. Daleč je, a vendar me greje. Zato se tudi na trenutke veselim življenja....

Vem, da posije sonce tudi v najbolj skriti kotiček in tam sem jaz in takrat sem najsrečnejsi človek na svetu...

Šla bova z roko v roki bosa po rosni travi, v poletnem večeru bova ob oglašanju čričkov ležala v mehki travi in zrla v zvezdno nebo in pozimi bova šla po zasneženi beli poljani...in še tisoč drobnih stvari je na svetu, katere bi počela samo s teboj.

Hočem res preveč?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, nočeš preveč. Hočeš ravno prav in tako, kot mora biti. Čeprav je zraven seveda še realnost :doze: realnega :doze: življenja realnih :doze: ljudi. :doze:

Želim, da ti kljub temu uspe. :K

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mustang, buddy....v tri PM....kaj ti jemlješ za eno stvar? Tole te je čist strgalo... Nekaj časa nazaj sem ti svetoval, da so zvarki z gorenjskega konca lahko precej nevarni za percepcijo... Upam,da nisi na močeradovcu in da je tole dejansko odraz realnega stanja... Ker če je močeradovec, zakaj jaz nič ne vem o tem? :) :) :D

Stari, jaz se zadnje čase giftam z eno prav noro substanco. Naspidira te bolj kot katerikoli amfetamin, testosteron kar šprica naokrog B) ,libido naseka na maksimum in natuna percepcijo tko, da vidiš vse samo lepo. To flaško sem dobil v bolnici, na stari travmi (tam kjer je počival Dave), gor na nalepki pa piše ena čudna kratica: L.O.V.E.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To flaško sem dobil v bolnici, na stari travmi (tam kjer je počival Dave), gor na nalepki pa piše ena čudna kratica: L.O.V.E.

Ohooo, lepo Mustang, si dobil naj naj flaško :) . Jaz sem dobil dve, na eni je pisalo CVETAL, da ne bom ovenel, kaj pa je na drugi pisalo......... pa ne povem :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ohooo, lepo Mustang, si dobil naj naj flaško :) . Jaz sem dobil dve, na eni je pisalo CVETAL, da ne bom ovenel, kaj pa je na drugi pisalo......... pa ne povem :P

Zato si ko rožica :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ljubavni kokon dviju tijela :D

bolji bi bio kokon od mnogo tjela.... :naughty:

p.s.

:kva1: :kva1: :kva1: Hmal bi pozabla ( stara pa pozabliva :fight2: )

@sym : :004 :004 :004 :004 :004 :004

Popravljeno . Popravil Manuela
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bolji bi bio kokon od mnogo tjela.... :naughty:

p.s.

:kva1: :kva1: :kva1: Hmal bi pozabla ( stara pa pozabliva :fight2: )

@sym : :004 :004 :004 :004 :004 :004

Vidis.....to je caku!!!!!! :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eeeee, moj Klimbrić...... ma ka te bom toook stisnla na prsi, ko te spet vidm..... :004 ....

:naughty:

A zato je cel večer tko mal bil :wacko: ... :D :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!