Skoči na vsebino

Usodni trenutek nezbranosti


Pravokotar

Priporočene objave

Bil je najlepši dan v zadnjih dveh mesecih. Jutro se je začelo s prijazno besedo, prijetno vožnjo, z zanimimim delom, ki me je čakalo na mizi.

Potem pa pride klic in se zruši vse kar človek v letih zgradi, predvsem v zadnjih mesecih, zrušijo se sanje, upanja, vse kar je bilo lepega.

Zakaj? Kaj sem v življejnju naredila takega, komu..., da si zaslužim to? Je res, da nismo svoje usode krojači, nam jo drugi krojijo?...

Zakaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil je najlepši dan v zadnjih dveh mesecih. Jutro se je začelo s prijazno besedo, prijetno vožnjo, z zanimimim delom, ki me je čakalo na mizi.

Potem pa pride klic in se zruši vse kar človek v letih zgradi, predvsem v zadnjih mesecih, zrušijo se sanje, upanja, vse kar je bilo lepega.

Zakaj? Kaj sem v življejnju naredila takega, komu..., da si zaslužim to? Je res, da nismo svoje usode krojači, nam jo drugi krojijo?...

Zakaj?

Muca, kaj je ?

Ti lahko kako pomagam?

Če želiš in ti je do tega me pokliči ali pošlji pm.

Skrbi me zate.

:(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj? Kaj sem v življejnju naredila takega, komu..., da si zaslužim to? Je res, da nismo svoje usode krojači, nam jo drugi krojijo?...

Nikoli, res nikoli, si ne dovoli, da bi drugi lahko usodno vplivali na tvojo usodo, ker kakorkoli egoistično se sliši, če si tega ne dovoliš, ti tega tudi ne bojo mogli narediti, pa čeprav bo mogoče od začetka tako izgledalo :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez besed, bova z jutrom se razšla,

z večno željo, da še kdaj, nekje, v hiši sanj,

si našla svoj pristan ...

:wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikoli, res nikoli, si ne dovoli, da bi drugi lahko usodno vplivali na tvojo usodo, ker kakorkoli egoistično se sliši, če si tega ne dovoliš, ti tega tudi ne bojo mogli narediti, pa čeprav bo mogoče od začetka tako izgledalo  :004

Ma kurc ne poenostavljat.

Vedno se ne da tako.

Včasih moraš gradit svoje sanje tudi na dvomljivih temeljih in večja kot je vera, bolj trdni postajajo.

Na žalost ne vedno. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar imam še en trenutek nezbranosti...Hmmm... ne, ne bom ga delil z vami...

Tega hočem imeti le zase...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar imam še en trenutek nezbranosti...Hmmm... ne, ne bom ga delil z vami...

Tega hočem imeti le zase...

..napis na vratih javnega WC-ja v Johannesburgu ! :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

ZA TAKRAT KO TI JE HUDO....Analiziranje vzrokov bolečine je iguba časa...

Ne moreš se vrniti.Z ničemer ne moreš spremeniti,kar se je zgodilo,tudi z

obtoževanjem ne...Kadar ti je zelo hudo,se skušaj v mislih osredotočiti na

majhno radost...Vzemi si čas da preboliš...Umiri se...

Po izgubi smo tako prazni-toda nauči se pustiti odprto srce in razum...

Dovoli živlenju,da te spet napolni...Ko trpiš,se zdi nemogoče-pa vendar,nove

radosti,čakajo da zapolnijo praznino...

:unsure: :cry: :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZA TAKRAT KO TI JE HUDO....Analiziranje vzrokov bolečine je iguba časa...

Ne moreš se vrniti.Z ničemer ne moreš spremeniti,kar se je zgodilo,tudi z

obtoževanjem ne...Kadar ti je zelo hudo,se skušaj v mislih osredotočiti na

majhno radost...Vzemi si čas da preboliš...Umiri se...

Po izgubi smo tako prazni-toda nauči se pustiti odprto srce in razum...

Dovoli živlenju,da te spet napolni...Ko trpiš,se zdi nemogoče-pa vendar,nove

radosti,čakajo da zapolnijo praznino...

:unsure: :cry: :doze:

???????

:SS :SS :SS :SS

usodni trenutki nezbranosti so zato, da so nezbrani!!!! kurc pa kontrola, pa umiritev, pa majhne radosti ( ali neradosti)...takrat ne ateje ni nic!!!

:devil: :grrr :grrr :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Štiri sveče so pačasi izorevale... prostor je bil poplnoma tih, in lahko si slišal njihov pogovor:

Prva je rekla: "Jaz sem MIR... ampak ljudje me ne znajo obdržati: zdi se mi, da mi ne preostane drugega, kot ugasniti!" tako, počasi, počasi sveča popolnoma ugasne...

Druga pravi: "Jaz sem VERA... zal ne služim ničemur, ljudje nočejo vedeti zame in zato nima smisla, da ostanem prižgana." komaj je nehala govoriti, jo je lahna sapa ugasnila...

Zelo žalostna pravi tretja sveča: "Jaz sem LJUBEZEN... nimam moči ostati prižgana, ljudje me ne upoštevajo in se ne zavedajo mojega pomena, svoje drage bolj sovražijo, kot ljubijo."

Nepričakovano... vstopi v sobo otrok in vidi ugasnjene sveče... "AMAK KAJ POČNETE!? MORALE BI OSTATI PRIŽGANE, STRAH ME JE TEME!" In, ko to izreče, pade v jok...

Nato pa pravi četrta sveča: "Ne obupaj..., ne joči..., dokler bom gorela, lahko zmeraj ponovno prižgem ostale sveče: Jaz sem UPANJE!" Z žarečimi, objokanimi očmi, otrok prime svečo upanja in prižge ostale sveče... in vsak od nas lahko, kot tisti otrok, z UPANJEM ponovno prižge, Vero, Mir in Ljubezen!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZA TAKRAT KO TI JE HUDO....Analiziranje vzrokov bolečine je iguba časa...

Sej maš res sam včasih je težko tako logično razmišljat.

Vzami si čas če boli naj boli, če si jezen bodi jezen, če si žalosten bodi, jokaj al karkoli že, pusti, da čustva izvenijo v tebi, ker to se ne vleče v nedogled in če jih pustiš, da ,,delajo,, začnejo izgubljati moč dokler niso le še spomin.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malce off topic ampak...

Polnost življenja:

Profesor filozofije je stal pred razredom. Pred seboj je imel nekaj stvari. Ko se je pouk začel, je brez besed vzel velik prazen kozarec od majoneze. Napolnil ga je z večjimi kamni premera približno 5 cm. Vprašal je študente, ali je kozarec poln. Strinjali so se. Profesor je vzel posodo z manjšimi kamenčki in jo zvrnil v kozarec. Na rahlo ga je pretresel. Kamenčki so se seveda skotalili v prazne Prostore med kamni, ki so že bili v kozarcu. Potem je ponovno vprašal študente, ali je kozarec poln. Zasmejali so se in se strinjali. Profesor je z mize pobral škatlo z drobnim peskom in ga stresel v kozarec. Seveda je pesek zapolnil vse prostorčke, ki so že bili na voljo. "Zdaj," je rekel profesor: "Želim, da spoznate, da je to vaše življenje. Veliki kamni so pomembne stvari - vaša družina, vaš partner, vaše zdravje, vaši otroci, vaši prijatelji - stvari, ki ostanejo, tudi če je vse drugo izgublje no, vaše življenje je še vedno polno. Manjši kamenčki so druge stvari, ki štejejo, kot vaša

služba, vaša hiša, vaš avto. Pesek je vse ostalo, manjše stvari. Če daste v kozarec najprej pesek, potem v njem ni prostora za manjše in večje kamne. Isto velja za vaše življenje. Če porabite ves svoj čas in energijo za majhne stvari, nikoli ne boste imeli prostora za stvari, ki so za vas resnično pomembne. Bodite pozorni na stvari, ki so odločujoče za vašo srečo. Igrajte se s svojimi otroci. Vzemite si čas in pojdite na zdravniški pregled. Peljite partnerja na ples. Poveselite se s prijatelji. Vedno bo še dovolj časa za delo, čiščenje hiše. Najprej poskrbite za kamne - za stvari, ki resnično štejejo. Postavite si prioritete. Vse ostalo je samo pesek." Toda potem...

Nek študent je vzel kozarec, za katerega so se že prej študentje in profesor strinjali, da je poln, in zlil vanj kozarec piva. Pivo je zapolnilo še vse ostale prostorčke in resnično napolnilo kozarec. Nauk te zgodb je: vseeno kako polno je vaše življenje, vedno je prostora še za kozarec piva.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...vseeno kako polno je vaše življenje, vedno je prostora še za kozarec piva.

Amen. :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Danes je spet ena izmed neštetih noči, ko mislim na njo. Živo si predstavljam vsako njeno linijo, vsak detajl, ki ustvarja popolno celoto. Če se zazrem v preteklost se zavem, kako zelo dolgo sem si jo želel. Koliko dni in noči sem presanjaril na njen račun. In še vedno si jo želim – morda še bolj, zdaj ko sem izkusil kako dobro je biti z njo, ob njej… Že samo da jo pogledam, mi pošlje vrelec adrenalina po telesu. Zenice se mi razširijo, dihanje pospeši in srce začne divje razbijati. Ko se je dotaknem mi potuje čez hrbet cel stampedo mravljincev… Te njene linije… te popolne linije… in zdaj, ko je pobarvana na črno mi je še toliko bolj všeč. Že prej sem bil nor nanjo, zdaj pa sem obseden. Zdi se mi že cela večnost odkar nisem bil z njo in misel na to me spravlja v obup. Ampak vem, da najin čas še pride. Vem skoraj vse o njej… kako se giblje, kako obnaša, kaj najraje pije in kakšen glas ima. Njen glas me je začaral prvič, ko sem jo slišal… kot najsladkejša melodija za moja ušesa. Spomnim se vseh večerov in noči, ko sva prišla domov in sem jo nato še pobožal za lahko noč in ji rekel kaj lepega. In najlepše je bilo to, da ni odgovorila – vse je bilo jasno. Priznati si moram, da jo pogrešam in da si ne morem več predstavljati življenja brez nje...

In ko jo bom kmalu registriral, se bo vse to spremenilo. :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

YEEEEEHHAAAAAAWW!!! Mustangu se meša :wacko: zaradi vsega tega sonca, motorjev, ki se veselo preganjajo okrog njega in travme, da še nima tiste bele tablice na čudoviti ritki svoje črne lepotice.

To ni :topic: , saj je to čista ljubezen... :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Iluzije.....

Vsaka oseba,

vsi dogodki v tvojem življenju

so tam, kjer si

jih tja sam

postavil.

Sam se odločaš,

kaj boš z njimi

naredil.

Naj te ne bo

strah poslavljanja.

Ločitev je potrebna, da

lahko nekoga

zopet srečaš.

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Danes je en tak večer, da znajo biti trenutki nezbranosti zares usodni. Se grem zakopat :huh:

Popravljeno . Popravil K8
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je en tak večer, da znajo biti trenutki nezbranosti zares usodni. Se grem zakopat :huh:

Katka, tebe nkjer, ko pa prideš pa tkole, ljudi puščaš u dvomih?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katka, tebe nkjer, ko pa prideš pa tkole, ljudi puščaš u dvomih?????

Morda je bila le usodno nezbrana...daj ji še malo časa... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!