Skoči na vsebino

Politična stranka!


Thundercat

Ali ste član, katere izmed Slovenskih Političnih Strank?  

35 članov je glasovalo

  1. 1.

    • Da!
      8
    • Ne!
      36
    • Sem, sam ne povem katere!!
      0
    • Bedarija!
      13
    • Samo MAKSI!
      10


Priporočene objave

Ne me basat.

Ne bi hotel več tistih časov.

V firmi je bilo vse bolj važno, kot tisto zaradi česar sem v šolo hodil.

Vsaka samoupravna jajca smo nategovali do onemoglosti.

Nobenemu se ni dalo na področju stroke karkoli kaj početi, ker so bile kakršnekoli samoupravne čarovnije bolj zaželjene.

Če čistilki ni bilo kaj prav so zasedali partija, sindikat, mladina, DS itd.

V bistvi je bilo kar fajn tko kot Klimbra pravi, ampak tega cirkusa ni hotel več nobeden podpirat. Sami pa nismo dovolj zaslužili, da bi še trajalo.

Vsaka zgodba se enkrat konča in ta se je tudi izpela ali na žalost ali v veselje, naj si pa vsak sam določi.

Današnji sistem je sheet, ampak boljšega še niso izumili. Marsikdo je danes mnogo večji revež kot je bil pod Titejem.

Na mladih svet stoji, pa recimo da si bodo kaj boljšega izumili in postavili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na mladih svet stoji, pa recimo da si bodo kaj boljšega izumili in postavili.

Računajte na nas. :P :rolleyes: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cyc,do tega spoznanja si lahko prišel  

samo  

skozi lastno izkušnjo,kajne... 8)

Nope, samo predvidevanja in opazovanje okolice :P

Heh, kaj naj si drugace mislim, ce moram pa vedno preverjat letnico, ko berem tvoje poste, pa - je res 2003 :shock: :shock: In berem o nekih cetah, partiji, pa tovarisih itd. :shock: :? :twisted: :wink:

Dragi moj CYC.....k bi ti vedu,kaj vse ti je dala partija:

-zastojn izobrazbo tvojemu fotru in mami,da so te prehranili in spravili do krutega kapitalističnega časa

-zastonj porodnišnične usluge,da si lahko privekal na svet

-zastonj kontracepcijo,da nimaš malo morje sester in bratov

-solidarnostno stanovanje,ki ste ga lahko familjarno odkupili po zakonu bivšega aparatčika

-sindikalne ozimnice

-sindikalna letovanja

-kredite brez TOM,revalorizacije........

morda še pionirsko kapico in rutko , ki si jo VERJEMI ponosno prevzel v prvem razredu spet popolnoma zastonj osnovne šole.

A še naštevam???????

OBOŽUJEM TISTE ČASE,PA SKRIVNO PRAZNOVANJE BOŽIČA,PA.............. B) B) B) B) B)

Torej čas je za tisto s prve strani časopisa delo iz temačnih,svinčenih časov.....PROLETARCI VSEH DEŽEL......ZDRŽITE SE :P :P :P B)

ja super klimbra,res...... eden dela za tri,zagotovi celotnemu TOZDu s 380 delavci prijetno (nadpovprecno) placo in dvakratni dopust na leto z vsemi dodatki in olajsavami,sam dobi pa peanuts ...... fuck such a system. :angry: kot konkretna primera: krka tozd zelisca in projektivni biro igm sava.

po moznosti potem se celotni DS zahteva vsakotedenske placane BS-seanse od 10:00 do 14:00...... no way josé!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kako je mozno, da je en odgovor v anketi 206% zastopan? :blink: :unsure: :unsure: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cyc,do tega spoznanja si lahko prišel  

samo  

skozi lastno izkušnjo,kajne... 8)

Nope, samo predvidevanja in opazovanje okolice :P

Heh, kaj naj si drugace mislim, ce moram pa vedno preverjat letnico, ko berem tvoje poste, pa - je res 2003 :shock: :shock: In berem o nekih cetah, partiji, pa tovarisih itd. :shock: :? :twisted: :wink:

Dragi moj CYC.....k bi ti vedu,kaj vse ti je dala partija:

-zastojn izobrazbo tvojemu fotru in mami,da so te prehranili in spravili do krutega kapitalističnega časa

-zastonj porodnišnične usluge,da si lahko privekal na svet

-zastonj kontracepcijo,da nimaš malo morje sester in bratov

-solidarnostno stanovanje,ki ste ga lahko familjarno odkupili po zakonu bivšega aparatčika

-sindikalne ozimnice

-sindikalna letovanja

-kredite brez TOM,revalorizacije........

morda še pionirsko kapico in rutko , ki si jo VERJEMI ponosno prevzel v prvem razredu spet popolnoma zastonj osnovne šole.

A še naštevam???????

OBOŽUJEM TISTE ČASE,PA SKRIVNO PRAZNOVANJE BOŽIČA,PA.............. B) B) B) B) B)

Torej čas je za tisto s prve strani časopisa delo iz temačnih,svinčenih časov.....PROLETARCI VSEH DEŽEL......ZDRŽITE SE :P :P :P B)

ja super klimbra,res...... eden dela za tri,zagotovi celotnemu TOZDu s 380 delavci prijetno (nadpovprecno) placo in dvakratni dopust na leto z vsemi dodatki in olajsavami,sam dobi pa peanuts ...... fuck such a system. :angry: kot konkretna primera: krka tozd zelisca in projektivni biro igm sava.

po moznosti potem se celotni DS zahteva vsakotedenske placane BS-seanse od 10:00 do 14:00...... no way josé!

Torej?????????????

Ideal je čisti KOMUNIZEM.....vsak vzame kolikor potrebuje........ :o :P :P :P :D :D :D :D

Kdor pa rad dela,pa je skromen.........temu pa bog pomagaj.Jaz bi nabral......uffffffffffffffffff B) B) B) B) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kako je mozno, da je en odgovor v anketi 206% zastopan?  :blink:  :unsure:  :unsure:  :blink:

:P

seštej procente pa boš videl,

da je glasovalo

372 %

udeležencev ankete

pa tudi "moderatorski knofek" ne dela - sem že probal

:rolleyes:

to anketo je verjetno sestavil kak moderatorjev sinko, ki

hodi v 3. r. osn. š.

:blink:

Popravljeno . Popravil 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-zastojn izobrazbo tvojemu fotru in mami,da so te prehranili in spravili do krutega kapitalističnega časa

In še vedno se fant za đabe izobražuje :D Naj gre malo pogledat v beli svet, kako "poceni" so fakultete... No, vsaj take, ki ti kaj dajo in niso zgolj štiriletni četrti letnik gimnazije... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-zastojn izobrazbo tvojemu fotru in mami,da so te prehranili in spravili do krutega kapitalističnega časa

In še vedno se fant za đabe izobražuje :D Naj gre malo pogledat v beli svet, kako "poceni" so fakultete... No, vsaj take, ki ti kaj dajo in niso zgolj štiriletni četrti letnik gimnazije... :)

Toliko, kot ti ponujajo naše fakultete v štirih letih -- moja je FRI, če so druge boljše, se opravičujem -- bi raje plačal €€€ in bi se enako naučil na kakšni tuji fakulteti v enem letu.

Tovariši in tovarišice! Za uslugo se ne moreš pritoževati -- ni lepo -- za storitev se imaš pa pravico.

Plačljiva šola, zobozdravnik ipd. niso gnil sadež kapitalizma ampak vir kvalitetnih storitev, kjer plačaš in zahtevaš kvaliteto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi raje plačal €€€ in bi se enako naučil na kakšni tuji fakulteti v enem letu.

in zakaj nisi...plačal....pa raztural? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-zastojn izobrazbo tvojemu fotru in mami,da so te prehranili in spravili do krutega kapitalističnega časa

In še vedno se fant za đabe izobražuje :D Naj gre malo pogledat v beli svet, kako "poceni" so fakultete... No, vsaj take, ki ti kaj dajo in niso zgolj štiriletni četrti letnik gimnazije... :)

Plačljiva šola, zobozdravnik ipd. niso gnil sadež kapitalizma ampak vir kvalitetnih storitev, kjer plačaš in zahtevaš kvaliteto.

Zobozdravniki........NE ME SMEJAT :huh: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KVALITETA = cena!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Na stomi ti bolš nardijo------pa še zastojn.......sam čakat je treba!!!!!!!Al pa veze uporabt!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi raje plačal €€€ in bi se enako naučil na kakšni tuji fakulteti v enem letu.

in zakaj nisi...plačal....pa raztural? :P

Ker sem imel faks že praktično narejen, ko sem prišel do te ugotovitve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kako je mozno, da je en odgovor v anketi 206% zastopan?  :blink:  :unsure:  :unsure:  :blink:

:P

seštej procente pa boš videl,

da je glasovalo

372 %

udeležencev ankete

pa tudi "moderatorski knofek" ne dela - sem že probal

:rolleyes:

to anketo je verjetno sestavil kak moderatorjev sinko, ki

hodi v 3. r. osn. š.

:blink:

:blink: :blink: :blink:

še vedno nič - pa kaj je to

:unsure: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-zastojn izobrazbo tvojemu fotru in mami,da so te prehranili in spravili do krutega kapitalističnega časa

In še vedno se fant za đabe izobražuje :D Naj gre malo pogledat v beli svet, kako "poceni" so fakultete... No, vsaj take, ki ti kaj dajo in niso zgolj štiriletni četrti letnik gimnazije... :)

Plačljiva šola, zobozdravnik ipd. niso gnil sadež kapitalizma ampak vir kvalitetnih storitev, kjer plačaš in zahtevaš kvaliteto.

Zobozdravniki........NE ME SMEJAT :huh: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KVALITETA = cena!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Na stomi ti bolš nardijo------pa še zastojn.......sam čakat je treba!!!!!!!Al pa veze uporabt!!!!!

Če si plačal zobarju, on ti je pa slabo naredil, se pritoži njemu. Jaz nimam težav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink:  :blink:  :blink:

še vedno nič - pa kaj je to

:unsure:  :unsure:

Nic, kaj ... to je zaradi spremenjenega foruma, a ne :) Jaz vem da sem najmanj dvakrat lahko glasoval, ostali verjetno tudi ... se je pac kaj zalomilo, who gives a shit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sem imel faks že praktično narejen, ko sem prišel do te ugotovitve.

Sam vseen...en let, pa bi imel dva... :P

Po moje ni čist tko kot si ti predstavljaš...naše fakultete niso glih slabe....če maš kej službenih kontaktov s tujimi firmami, ti mora bit to hitr jasno...Na določenih področjih stroke majo zelo ozko specijalizirano znanje, na ostalih pa zelo površinskega. Tko je saj po mojih izkušnjah...

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-zastojn izobrazbo tvojemu fotru in mami,da so te prehranili in spravili do krutega kapitalističnega časa

In še vedno se fant za đabe izobražuje :D Naj gre malo pogledat v beli svet, kako "poceni" so fakultete... No, vsaj take, ki ti kaj dajo in niso zgolj štiriletni četrti letnik gimnazije... :)

Toliko, kot ti ponujajo naše fakultete v štirih letih -- moja je FRI, če so druge boljše, se opravičujem -- bi raje plačal €€€ in bi se enako naučil na kakšni tuji fakulteti v enem letu.

Tovariši in tovarišice! Za uslugo se ne moreš pritoževati -- ni lepo -- za storitev se imaš pa pravico.

Plačljiva šola, zobozdravnik ipd. niso gnil sadež kapitalizma ampak vir kvalitetnih storitev, kjer plačaš in zahtevaš kvaliteto.

Ej star. Naučiš se tolko kolkor se hočeš. Sem bla dosti na tujih fakultetah (ZDA, Švedska, Avstrija, ...) in mi ne govorit, da bi tam več odnesel. Sam več bi delal, ker bi dost keša dal, pa bi mal razmislil zakaj si ga dal. Sicer si pa prej vedel kakšen program ima fakulteta pa bi razmislil kam se vpisuješ. moresleep2.gif

Keš => kakovost

lolup.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-zastojn izobrazbo tvojemu fotru in mami,da so te prehranili in spravili do krutega kapitalističnega časa

In še vedno se fant za đabe izobražuje :D Naj gre malo pogledat v beli svet, kako "poceni" so fakultete... No, vsaj take, ki ti kaj dajo in niso zgolj štiriletni četrti letnik gimnazije... :)

Plačljiva šola, zobozdravnik ipd. niso gnil sadež kapitalizma ampak vir kvalitetnih storitev, kjer plačaš in zahtevaš kvaliteto.

Zobozdravniki........NE ME SMEJAT :huh: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KVALITETA = cena!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Na stomi ti bolš nardijo------pa še zastojn.......sam čakat je treba!!!!!!!Al pa veze uporabt!!!!!

Če si plačal zobarju, on ti je pa slabo naredil, se pritoži njemu. Jaz nimam težav.

Beri do konca!!!!!!!!!!!!!

PLačuje tist k ma preveč!!!!!!!!!!!!!!! :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al pa tisti, ki se drugač ne znajde, pa mora za znanje plačat, da ga dobi FIREdevil.gif pol se pa navadi in misli, da je povsod tako ... stvar navad, razvad, načina življenja, ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-zastojn izobrazbo tvojemu fotru in mami,da so te prehranili in spravili do krutega kapitalističnega časa

In še vedno se fant za đabe izobražuje :D Naj gre malo pogledat v beli svet, kako "poceni" so fakultete... No, vsaj take, ki ti kaj dajo in niso zgolj štiriletni četrti letnik gimnazije... :)

Plačljiva šola, zobozdravnik ipd. niso gnil sadež kapitalizma ampak vir kvalitetnih storitev, kjer plačaš in zahtevaš kvaliteto.

Zobozdravniki........NE ME SMEJAT :huh: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KVALITETA = cena!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Na stomi ti bolš nardijo------pa še zastojn.......sam čakat je treba!!!!!!!Al pa veze uporabt!!!!!

Če si plačal zobarju, on ti je pa slabo naredil, se pritoži njemu. Jaz nimam težav.

Beri do konca!!!!!!!!!!!!!

PLačuje tist k ma preveč!!!!!!!!!!!!!!! :angry:

točno

mene v ZD Šiška zobozdravniki čisto ok popedenajo

nimam pripomb - pa še nikoli nisem 10 minut čakal (!!)

moja filozofija je:

1 moj tolar je glih ko moj, k mljon mojih tolarju in brez tega enga ni mljona tolarju

zakva bi pa dnar daju za neki k sm že plaču (zavarvanje)

tist u kvaliteti usluge pa puzap to je sam trgovsko-zobarska finta - sm plačou pa mje kreten gronolom zaplumberou, da sm ponoč pol u nebotičnik letu ub poltreh zutri nor ud bulečin

kumentar dežurne zobarce:

"ker idiot je pa to delu??"

mejhna luknca u plombo me je rešla bulečin

tis kne misl tko, pa nj plačuje

ludje smo pač tko narjen, da vemo kuko bič buli, šele k nm na hrbt pade

pi..a sm pamtn mje kr nrodn to puslt

ne se prveč smejat

:D :D :D :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje ni čist tko kot si ti predstavljaš...naše fakultete niso glih slabe....če maš kej službenih kontaktov s tujimi firmami, ti mora bit to hitr jasno...Na določenih področjih stroke majo zelo ozko specijalizirano znanje, na ostalih pa zelo površinskega. Tko je saj po mojih izkušnjah...

B)

Me zelo veseli, da je na drugih fakultetah bolje. Na naši vem, da bi lahko še veliko izboljšali.

Jaz zase vem, da sem se večino stvari naučil sam. Veliko več, kot pa sem jih slišal v šoli na predavanjih in vajah, pa sem redno hodil. Ali je bistvo fakultete "uči se in raziskuj sam"? Najbrž.

Pa da ne bo kdo rekel, da nergam nad osebjem fakultet, ker so me metali na izpitih in dajali slabe ocene. Padel nisem na niti enem izpitu, moja povprečna ocena na dodiplomskem študiju pa je nad 9 (sploh ne vem točno, ker mi ni važno).

Zadnjič sem govoril s kolegico, ki se je leta matrala na FRI-ju, potem je šla pa študirat računalništvo v Švico. V enem letu so jo naučili programirati, jaz sem imel pa občutek, ko sem ji seminarske pisal, da punca tega nikoli ne bo znala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej star. Naučiš se tolko kolkor se hočeš. Sem bla dosti na tujih fakultetah (ZDA, Švedska, Avstrija, ...) in mi ne govorit, da bi tam več odnesel. Sam več bi delal, ker bi dost keša dal, pa bi mal razmislil zakaj si ga dal. Sicer si pa prej vedel kakšen program ima fakulteta pa bi razmislil kam se vpisuješ.

Res se naučiš, kolikor sam hočeš, ampak izhodišča so pa pomoje malce boljša tistim, ki imajo na fakulteti sodobno opremljene laboratorije itd.

Vedel kakšen program ima fakulteta? Po pravici povedano me, ko sem bil star 18 let in izbiral fakulteto program fakultete res ni v podrobnosti zanimal. Saj veš: žuri, punce in ostale traparije, potem šola. Kje bi takrat razmišljal še o študiju v tujini - ni bilo denarja in volje. Pa program fakultete sedaj vidim, sploh ni slab, samo realizacija malce peša.

Ampak sedaj je ta tema že precej zavila v stranpoti. Po moji krivdi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!