Skoči na vsebino

Ključavnica šla v maloro


igralec

Priporočene objave

Ja, dons sem pač mislil naredit en krog, ker je bilo vroče ko hudič. Zapeljem motor iz garaže, ga ugasnem in dam ključ ven. Grem po čelado, se vsedem na motor... in glej ga zlomka. Tisto plastično sranje, skozi katero gre ključ noter, je počilo in se zdrobilo po notranjosti ključavnice. Vzamem pinceto in poberem večje koščke ven, nato pa dam ključ not. Celo paše not, ampak neki je čist na dnu ključavnice, zato se ključ ne more obrnit v nobeno smer. Žalostno... :? Sem samo nazaj v garažo se odrinil.

Torej, ker bi rad motor še pred koncem maja prodal in ne bi rad prodal takega z zjebano ključavnico, me zanima, če kdo ve, koliko bi to prišlo za mojo RSko? Bom pa verjetno v petek šel vprašat na AvtoTriglav, če to sploh imajo... da ne bom čaku en mesec na dele.

P.S. na listo splošnih problemov z RSkami lahko dodamo poleg težav z elektroniko še zanič ključavnice :evil: Upam da z RS250 ne bo takih težav :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sem zraven motorja dobil samo en ključ, ki pa je bolj žalostne sorte (beri: ključavnica se zatika), sem se odločil preveriti pri Odarju, koliko bi me stal material... samo ključavnica in par ključev 29.000 SIT... Lahko jo imajo!

Grem raje k šipcu ključavničarju, pa mi naredi nov ključ, ki se bo 100% prilegal ključavnici, dam 3kSIT, pa bo!

LP

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

lp mam problem . namrec zlomu sem kontaktni kluc :devil: pa me zanima kako bi dobil ven odlomlen del kluca. pincet ne pride v postev pa sivanka tud ne sem ze probu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm hm ena varjanta je da peleš na servis pa ti ga tm vn dajo al pa do

enga izdelovalca ključev

če pa si sam hočeš pomagat pa ne vem sam glej da nouš kej zafrknu ko boš ga vn jemau k lohka ključavnico zjbeš :wacko:

v najslabšem primeru ti zamenajo ključavnico.

Popravljeno . Popravil GP ditech
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja probi nekak ključavnico razstavt, pomoje bi mogl it. Če ne pa na servis, ti bojo že znal pomagat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Magnet vzami pa ga z magnetom ven potegni....Perotu se je tudi zlomo pa ga je ven dobil pa jaz enemu kolegu tudi...

jas sn mogo narazn razrezat klučavnico, hvala Bogu je bla samo tista za prostor od akuja, in mi je ata pol drugo gor dal :)

drgač pa ti kluč lahko vun dobi vsaki klučavničar ziher B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Največkrat sem ga dobu ven s kakim špičastim predmetom, enkrat pa sem ga ven potegnu s sekundnom lepilom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pmoje boš mogo kr ključavnico razstavit!! ;) ;)

to pa bi jaz prepustil servisu ali pa kakšnemu kjučavničarju!!Je najbolj ziher! :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Magnet vzami pa ga z magnetom ven potegni....

Ja, če si SUPERMEN al pa 007. To pa ti ne vrjamem!

Na servis pel!

Popravljeno . Popravil speedrunner
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, če si SUPERMEN al pa 007. To pa ti ne vrjamem!

Na servis pel!

Seveda ne verjames ce tvoj navjecji magnet ko si ga vido im mel v rokah je oni iz Vivanco slusalk...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda ne verjames ce tvoj navjecji magnet ko si ga vido im mel v rokah je oni iz Vivanco slusalk...

:lol1: :P :P :P :P :lol1: :lol1:

se zgodi ne....... :D :D :D

pa ono z sekundnim lepilom ni slaba ideja.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ono z sekundnim lepilom ni slaba ideja.... 

mislm da se splača s sekundnmu probat. nimaš kaj za izgubit. En konec tenke palce (al pa drug del polomlenga ključa) namaž na tenko z sekundnmu, prilepi na viden konec ključa v ključavnci pa počakej da se strdi (pazi da ne zalimaš ključa v ključavnco) pol pa z občutkom vn potegni ;)

Popravljeno . Popravil pogi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda ne verjames ce tvoj navjecji magnet ko si ga vido im mel v rokah je oni iz Vivanco slusalk...

probi kok sta mocna ona dva magneta iz racunalniskega diska! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej mi ni priblem pelat na servis sam hoce za aprilio 15 tisocakov sam za kontaktno klucavnico komplet pa 20000 tisoc kar se mi pa zdi mal velik. bom probu z sekundnim sej zgubit res nimam kej. hvala za nasvete ter pomoc.tud z magnetom bom probu <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj fotko je zlomu kluč od klučavnice za balanco in pol ker je valda sred noči mogu nekak dam pridt jo je odlomu...povedu je d je ta kolučavnca itak lari fari k jo je menda sam mal ruknu pa je šla!

Drgač ostank kluča mam pa še zmeri not pa me čist nč ne mot!

Ja pa ta kluč je biu bol za en k***c ker sm tud sam ga enkrat zviu in glih tolk d se mi ni zlomu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej mi ni priblem pelat na servis sam hoce za aprilio 15 tisocakov sam za kontaktno klucavnico komplet pa 20000 tisoc kar se mi pa zdi mal velik. bom probu z sekundnim sej zgubit res nimam kej. hvala za nasvete ter pomoc.tud z magnetom bom probu <_<

no...je kluč že zunaj :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cez teden ni blo cajta :( tko da ga bom juter probu ven dobit

sporoči kako boš rešil zadevo...si kar predstavljam da se mi to kje v Dalmaciji naredi...kaj pa je vzrok zlomnjenega ključa...da nisi ti malo pregrob....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sporoči kako boš rešil zadevo...si kar predstavljam da se mi to kje v Dalmaciji naredi...kaj pa je vzrok zlomnjenega ključa...da nisi ti malo pregrob....

Ma sej se hit nrdi ... jes sm se po zadni vozu in ko z nogam krmilm sm z kolenom zadev v kluč :wacko: pol sem pa su novga delat sm ga pa tapru dan po istem sistemu skrivu :wacko: Zej sm pa tko naredu da je tist za drzat ful kratko tko da nekak gre :)

post-18-1071388821.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadeva se ni resena nemogoce ga je vn dobit :devil: tko da grem ob 14 k klucavnicarju pa nej se on matra.vzrok zlomlemga kluca je pa preprost sam vzget sem hotu motor pa se je zlomu.tko da mislm da je biv ze mal nalomlen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!