Skoči na vsebino

Kaj naredit če te ustavijo policaji...


Jebediah

Priporočene objave

Torej, tud sam imam od tega maja skuterja, pa me zanima, kaki izgovor je najbolji, ce te polcaji vstavjo.

Mogoče to: K ne vidte da je klanec pa je šlo mal hitreje.

Poraja se tle vprašanja, ka rečt k greš v hrib..

..itd..dejte tlele par izgovorov povedat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Narediš se bogega npr: :( joj prosn policaj, ne mi dat kazni, obljubim da se bo drugič peljal manj!!! :( :rolleyes:

Če je škif bore tak, te bo sputil, če pa se ti zgodi, da naletiš na kšnega zaj... tipa pa ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predusem bodi prijazen in uvidi svojo "napako".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce te kaps ustav se delej cimbolj bogega in NIKOL mu ne pametuj ker te bo zmer znov zatret.. Drugac pa valda po gasu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blade a zdej si ti tuud kle,bebo says HELLO! :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud ce me se kdaj ustavijo, NIKOLI VEC ne podpisem zapisnika pa ce mi namerijo 150 tam kjer je 50...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene še niso vstavil- na srečo :rolleyes:

enkrat bi me skor-tam kje se jst furam so se nastavli, jst pa kar mimo njih pa pol dol po motokros progi pa skoz šumo. -kaj bi se zgodilo če bi me vstavli (predelan neizpraven moped, neregistriran, jst brez čelade, brez izpita itd.), pa si lohk mislte..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa nardit, če so TRIJE, in od tega ena totalno zajebana baba :angry:

Še dobr de nisem dobu nč za podpisatm, če mi bo pa sodnik dal za plačat 30k bo pa joj :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa nardit, če so TRIJE, in od tega ena totalno zajebana baba :angry:

Še dobr de nisem dobu nč za podpisatm, če mi bo pa sodnik dal za plačat 30k bo pa joj :angry:

ce so pa trije ...

Štrudl, daj, malo pazi, kako in kaj pišeš. Res, da gre prvenstveno za tvojo javno podobo, po drugi strani gre pa tudi za podobo foruma.

Brrrm

Popravljeno . Popravil Brrrm
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce so pa trije

I like your stayl! Jih bom že najdu, pa to naredu. Prideš pomagat? :rolleyes:

Popravljeno . Popravil Brrrm
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je včeraj vstavu ko je vidu da maham enmu da je radar!

Pa mi je vse pogledu prvo pomoč...pihu sem ...pa ni imel sreče ...Pa je reku da po zakonu je treba imet obe roki na balanci!Sem reku Ok!

pa mi je dal usno opozorilo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je treba met pr 50kubicnih tud prvo pomoc?

lp

To sem jst tut slišu de je treba met. Sam če bom jst to sabo vozu ne vem ke bom čelado mel <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je treba met pr 50kubicnih tud prvo pomoc?

lp

To sem jst tut slišu de je treba met. Sam &#232;e bom jst to sabo vozu ne vem ke bom &#232;elado mel <_<

Čelado na ketno prvo pomoč pa pod zic :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spljoh ne ustavi....ko jih vidiš PO GASU

Pol pa ti 75 km/h, policaj se pa iz avta steguje skozi okno pa se od strani pripravlja da ti da enega zidara od zadaj :) Dokler maš skuter lahko samo upaš, da bo šlo vse po formalno pravnem postopku, čim vidi tablco si pečen :)

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma nej gre vse skup nekam. Najprej se spomnejo de mopedi ne smejo it več kot 45 a zdej bom pa še prvo pomoč s seboj vozu. Grem z biciklom hitrej pa mi ni treba nč s seboj vozt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za bicikliste bi bilo pa sploh extra zakon za uvest :angry:

Ta najbl brezobrazni udeleženci v prometu kar jih je možnih ( spolh klubski kolesarji :angry: :angry: )

Imajo svje kolesarske ceste pa se še vseeno vozijo po cesti, vozijo se po dva ali celo trije skupaj ( v štric ) itd.

Sam to bi pa že za drugo temo bilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa res. Men grejo bl na k**** un k se vozjo pr semaforju not med avti pol pa gužvo delajo :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol pa enga zbiješ pa te spet....karkoli že.

Svet se je pa res obrnu proti motoristom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol pa enga zbiješ pa te spet....karkoli že.

Svet se je pa res obrnu proti motoristom.

To je zato, ker v totem kurčevem parlamentu noben nima motora al pa skutera, vsi se vozijo v čimbolj prestižnih pločevinastih kantah in kaj se dogaja okol njih jih nea zanima. Zato pa je tak, da ko vidijo enega ko gre mimo kolone pri rdečem semaforju (na skuterju al pa na motoru) bi ga najraje za vrat zadrgnili, ker on lahko gre mimo, jas pa ne morem. Če bi se mentaliteta slovencev spremenila pa nebi vsak tak egoistično mislo, bi verjetno spregledali, da s prehitevanjem vrste razbremenimo ostale avtomobile, ki se tišijo drug za drugim in zmanjšamo gnečo na cesti. Da ne govorim, da škifi vedno prisodijo voznikom avtomobila v prid in si zmišljujejo (zaradi svoje neomejene oblasti), da ne nosimo čelade, da nismo imeli prilagojene hitrosti (čeravno smo vozli po omejitvah) itd. Poleg pa svoj piskrček pristavijo tudi zavarovalnice, ki se spretno izmikajo vsakršnemu poravnanju škode na motorju (verjetno majo z škifi kaki dogovor, da je vedno kdo kriv, ker pol povrnejo stroške samo 50%), da ne govorim kako drage so zavarovalnine in da moraš za kurčev moped oz skuter plačat 15.000 čukov za registracijo? 15.000 stane stari avtomatik! Vse to nastaja zato, ker vsi mislijo, da je motor zgolj luksuzno vozilo (z zavarovalnicami vred) in ga vsak tudi ne more vozit (moraš met vsaj malo talenta, ker ni isto ko avto) in od tod izvira zavist in ostalo. Dokler nas bojo tretirali kot luksuzna vozila, tak dolgo bojo tudi cestnine enake avtomobilističnim (čeravno smo 6-krat lažji od teže povprečnega avtomobila in delamo bistveno manjšo škodo asvaltu), zavarovalnine bojo tak visoke, da si niti pogledat nebomo upali koko je kasko, da o škifovskih predsodkih (predvsem pa pametnih škifovskih BMW driverih, ki pametujejo kak fajn vozijo, vbistvu pa jih spizdi vsak malo bolj izkušenj motorist) in pametovanju ob nesrečah v katerih skoraj vedno presodijo, da je glavni vzrok prevelika hitrost (niti malo pa se jim ne da postat enakopraven in preverit če je tudi voznik avtomobila upošteval predpise). V državah ZDA ni važno, kak hitro si ti prpelal, če ti je oni odvzel prednost, ga je najebal, da bolj nebi mogo (zapor, denarna kazen, poravnanje stroškov zdravljenja itd.). Jas še vedno upam, da se bo kaj spremenilo. Pardon, ker sn se razpizdo, samo se blo treba :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!