Skoči na vsebino

Kaj naredit če te ustavijo policaji...


Jebediah

Priporočene objave

ce se ustavis,placaj in ne kompliciraj; ali se ne ustavi.konsekvence bos v vsakem primeru nosil sam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej če polcaj stoji sred ceste pa z liziko maha že nimaš druzga za nardit. Prov pros de ga bo enkrat en zbil :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej če polcaj stoji sred ceste pa z liziko maha že nimaš druzga za nardit. Prov pros de ga bo enkrat en zbil :angry:

Ja, verjamem :) Še dobro, da ma liziko v roki, ker če je nebi mel bi mislo, da se otroci spet na cesti igrajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol pa enga zbiješ pa te spet....karkoli že.

Svet se je pa res obrnu proti motoristom.

To je zato, ker v totem kurčevem parlamentu noben nima motora al pa skutera, vsi se vozijo v čimbolj prestižnih pločevinastih kantah in kaj se dogaja okol njih jih nea zanima....

:rolleyes:

veliko si napisal in marsikaj je res.. ne vem kako je na Štajerskem - v Lj se pa na štaubzaugerjih vidi toooliko bedakov, da malo kje - nisem gotov, če ima 1/10 čelado sploh na komolcu.. da o načinu vožnje, pri katerem bi se kamikaze križali, ne govorim (predvčerajšnjim sem videl 4 komade (!!) na enmu mopedku - ugante kolk čelad so mel sabo :P ..)

če te dobijo - si kriv, ker si ga sral - bodi tiho plačaj in glej da ga ne boš več sral - potem te tudi dobiti ne morejo B)

ps: če bi bil pulcaj bi une 4 komade zaprl za 6 mesecev in jih tepel trikrat na dan pred obroki

:ph34r: :ph34r: :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse motoriste mečjo v en koš :angry:

primer:

je ena banda motoristov ki dela vse mogoče, pol pa svet misl da smo vsi taki psihopati <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, plačaš kazen, pol greš pa naprej sesat po Lublan!  :P

:D :D :D

Mi bi lahk obrt odprl-> sesanje pločnikov in cestišča ;)

Sam kaj bi pa komunala delala? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od sedaj naprej nič več ustavljat! V petek zvečer sm na Celovški spet fasu sodnika. Ma čist nč se ne da z njimi zment pa če si še tok prijazen, sploh pa ne s takimi k so sveži iz pekarne. V zahvalo mi je dal kreten še za pihat, tist idiot za volanomk se je pa sam smeju. :angry: :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naši mariborčani kar pridno nosijo čelade. Zaenkrat ne poznam nobenega, ki je nebi mel :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od sedaj naprej nič več ustavljat! V petek zvečer sm na Celovški spet fasu sodnika. Ma čist nč se ne da z njimi zment pa če si še tok prijazen, sploh pa ne s takimi k so sveži iz pekarne. V zahvalo mi je dal kreten še za pihat, tist idiot za volanomk se je pa sam smeju. :angry: :angry: :angry:

Kolk si pa prgonu :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od sedaj naprej niÄŤ veÄŤ ustavljat! V petek zveÄŤer sm na Celovški spet fasu sodnika. Ma ÄŤist nÄŤ se ne da z njimi zment pa ÄŤe si še tok prijazen, sploh pa ne s takimi k so sveĹľi iz pekarne. V zahvalo mi je dal kreten še za pihat, tist idiot za volanomk se je pa sam smeju. :angry:  :angry:  :angry:

Ne delaj prekrškov pa bo :D :)

ps: pa dej neki s šumniki nared sam pri tebi je vse neki čudne žlj je vidm ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne delaj prekrškov pa bo :D  :)

To je pa isto k de bi mu reku nej neha jest pa pit ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sel sem 85, stali so pa malo pred En pubom v nekem grmovju da se se plave crte na avtu ne vid.

S sumniki pa ne vem kaj je narobe ker jaz tut pri drugih vidim ene znakce, edino moji sumniki se vidjo.

Popravljeno . Popravil Grillz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce te ustav mu das za cevape in problem je resen.

Mislm da bi bl zaleglo ce bi mu dav za pir al pa dva :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahk pa narajmas enga zaf****** kapsa pa te se bl jebe k ga voc podkupt :I

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sel sem 85, stali so pa malo pred En pubom v nekem grmovju da se se plave crte na avtu ne vid.

Kr dobr si šel. A to je blo v naselju?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je na Celovski, ki ima dva pasova za voznjo v eno smer, nasproten pas pa je locen z zelenico. Itak vsi vozijo toliko, samo edino kreteni kot sem jaz grejo ustavljat plavim na terenu ki ga dobro poznajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sel sem 85, stali so pa malo pred En pubom v nekem grmovju da se se plave crte na avtu ne vid.

Kr dobr si šel. A to je blo v naselju?

Še dobro, da Proletarske birgade niso Celovška in da Maribor ni Ljubljana (čeprav tudi na Proletarskih merijo), ker jim bo radar razneslo, ko se bom mimo prpelal :) Naši majo raje pištolce, na lasersko merjenje pa nebom plačal ama ništa. Laser bom enemu na oko nastavo, pa pištolo enemu na rit, hjebemu mast. :angry:

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomouzki, daj umiri se malo in vsake toliko sestopi v realno življenje.

Ko bom v črni kroniki prebral, kako je mladenič v MB po merjenju hitrosti policistu lasersko pištolo sprožil v oko in mu poleg tega še odvzel službeno pokalico in mu jo nameril v zadnjico, potem, ne rečem, boš lahko tole napisal v On the road kot prvovrstno dogodivščino.

Do takrat pa malo več realnosti in razuma, prosim :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomouzki, daj umiri se malo in vsake toliko sestopi v realno življenje.

Ko bom v črni kroniki prebral, kako je mladenič v MB po merjenju hitrosti policistu lasersko pištolo sprožil v oko in mu poleg tega še odvzel službeno pokalico in mu jo nameril v zadnjico, potem, ne rečem, boš lahko tole napisal v On the road kot prvovrstno dogodivščino.

Do takrat pa malo več realnosti in razuma, prosim  :rolleyes:

1. Ne morem se umirit, ker je vroče :)

2. Štajerci ne poznamo razuma (samo v primeru ko nas kaj razkuri)

3. Sploh pa vi tega ne razumete, ker ne poznate reporterja milana :D

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram priznati, reporterja Milana res ne poznam. Pa če si mislil mene, me lahko mirno tikaš, tu na forumu smo vsi na ti. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram priznati, reporterja Milana res ne poznam. Pa če si mislil mene, me lahko mirno tikaš, tu na forumu smo vsi na ti. :)

:) Mislo sem vse vas, ki niste štajerci :) Še jas sn tak kvazi štajerc, samo ko 20 let tu živiš pa se nekak navadiš navad.

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe tomažek divjak

danes okrog pol dvek, no malo čež pol dve, se mi zdi da sn te vido kak si divjal po mariboru :P :P :P

pelal si se iz tezna proti križišču ko greš na ravno na tabor oz. desno proti bau-maxu :rolleyes:

sklepam da si bil ti, po čeladi in po blatniku ki je na skuterju :D :P

si bil ti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!