Skoči na vsebino

ISDN-help me plz!!!


Priporočene objave

Odkar sem nabavil ISDN,imam probleme s povezavo na internet.Ko kliknem poveži mi to ne rata nato pa mi računalnik zamrzne.Včasih moram tudi po trikrat resetirati sistem,da mi končno rata.

Sistem sem tudi že sformatiral in na novo inštaliral gigaset talk&surf a je še vedno isto.Tudi ko srfam po netu mi pribljižno na intervalov(strani) net zablokira za cca 1 min.

ISDN ni več v garanciji zato sem se obrnil na vas in tistega,ki mi bo odpravil napako častim s pico in pivom...

lp bošte

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm nisem vec na tekocem - kak ISDN TA pa so ti dali ("modem") - ne dajejo vec 3Com ISDN Pro TA? Ta je meni delal res tip top v vseh operacijskih sistemih.

Enkrat omenjas "zablokira" drugic "zmrzne"? A se CPU 100% zasede ali vse res zmrzne da je potrebno rebootat? Ampak kakor koli obracas se tvoji gonilniki za TA niti slucajno ne razumejo z operacijskim sistemom. A ti je sploh kdaj delalo OK?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni tud dela 3Com -ov v redu!

Imam pa problem da mi v Xp-jih ne dela kontrol center!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene isto zafrkava.Povezava preprosto zmrzne.

Ne najdem rešitve

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj te samo opozorim, da je imel paket talk&surf kar nekaj problemov, za kar pa ni bila kriva ISDN linija, temveč siemensova centrala....in nastavitve na njej seveda....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud z ADSL / ISDN prvimi terminatorji je meu Telekom slabo roko pri izbiri, menda starejše menjajo z novimi če le prijaviš probleme, zamenjava naj bi bla clo free of ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si mogoče probal it na kakšen forum (siolov) pogledat, če ma kdo podobno težavo, kar se tiče povezovanja na net? Bi blo fino, če bi tm tut probov kej vprašat...k so strokovnjaki pa to ;) Si dal mogoče modem kej pregledat (na telekom, npr. prijava napak 116)? al pa računalnik :) , mogoče nastavitve?!

samo ideja..... :)

lpninochka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni dela ADSL čist brez problema, pa ni čist nov. Je pa res, da je velik različnih proizvajalcev računalniške opreme in vse ni med seboj kompatibilno. Če imaš možnost, poizkusi še na kakšnem drugem računalniku!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yo! Še sm tu!Naj omenim še,da ne morem spraviti računalnik v stanje pripravljenosti,ker mi to onemogoča eden od gonilnikov.Preden sem imel ISDN,teh problemov ni bilo.Bom pa poklical na Telekom in se bom pozanimal,kaj se da narediti.

lp bošte

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Mene isto zafrkava.Povezava preprosto zmrzne.

Ne najdem rešitve

LP

Leteči

Pri men je isto. :( Sem že zamenjal modem pa isto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!