Skoči na vsebino

Nalepke za skuterja, najraje kaj v stilu aprilie


Jebediah

Priporočene objave

torej, tuki mate slikco, kje je skuter odrajsan, ne vem ka je delu, ni me blo zdraven ;

rabu bi ene 2 nalepke; ena nej bo tm okoli 20x20 oz vsaj 15x15, pa nej bo kej v stilu rdečega/črnega, da bo šlo k motorju, druga pa nej bo sm kaki napis, saj mi je pustil tudi grdo črto, napis bi bil širok vsaj 1cm in dolg ene 15cm..

stvar kupim, seveda da prej slikco vidim

p.s.: sem iz nm, če kdo ve, kje bi v bližini (ene 30km) tole kupu nej pove!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ke pa je kej označen? :blink:

Drgač se pa orginal nalepk ne splača kupvet. Pejt k enmu k obvlada izdelavo fake nalepk pa ti bo zrihtu al si pa airbrush nared pa bo. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem slišal, da so za Aprilie ful drage nalepke. Za Aeroxa je najdražja 1.900 sit (tista največja bočna nalepka), kar je dokaj poceni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, če kdo ne vem kje je :ph34r: označeno: glej podenj, oz desin podnji kot motorja ; tak ččrni kvadratek + črta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebediah, na istem sva-tud jst morm popravljat za bruderom, ko on kaj skup vsiple :D :D

No, mali je star 7 let, pa se fura z avtomatikom, ki ga je podedoval od mene, kot mal nor :P - zadnjič se je opičil not v kup šodra :D (malmu nč, avtomatik predi dokaj skup vsipan)

No, zadnjič se je mislil mal pelat, pa ga dau men, da mu ga zakurblam(sam ne ve... ko mu crkne 2km od doma pa mu ga morm pol it jst kurblat <_< ) Pa moped lepo vžge, sam pol ga neče vrčt v prvo, pa lohk gas naviraš kolk češ pa nč, am brni v leru!!

:angry:

Če kdo ve, kaj zaj... naj napiše

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, den2... A RSko mu boš tud dal za vozit? :P

tam bo mal po tleh letel, pa bo denarnica trpela, če se ti ne bo odveč furat s spraskano :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebediah: mal tazadne strehce odrez pa jo nalimej na prag :)

(brez zamere), drugac pa _strudla_ prasj on ma 3/4 motorja popraskanga in preleplenga z nalepkam in morm rect impresivno :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

helou :D ja res je moja skutka je cist polimana <_< Jebediah: pejt u ksno knigarno alpa km pa si samolepilno tapeto nabav (take barve kkrsne voc:)) poj pa lepo zrezes vn tako obliko k nucas pa lepo zalimas gor in je stvar resena. pa ce na skuti nimas ksnga posebnga odtenka barve nau problema tapravo barvo dobit in se ti nau skor nc vidl. pr men je skorj neopazno, ce ne svet sonce direkt v motor :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti sam pejt u stacuno pa nabav vodenke alpa voscenke pa mau ces potegnes pa je :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gor nalimi eno nalepko od FREAK CHICK -a dolga je približn 20cm, širka 6.5cm

dobiš jih v vsakem freaku, će se ti nea da it pa ti jih lohk jst pošlem

barva bi se ujemala, ker je črno rdeča (ravn taka kotr tvoj skutič)

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!