Skoči na vsebino

polini vs. malossi


polini vs. malossi  

57 članov je glasovalo

  1. 1. polini vs. malossi

    • polini
      18
    • malossi
      24
    • drugi
      4


Priporočene objave

uglavnm jesm za polini kse ga lazi dubi pr ns, pa se mau cnej je:)) s kitam pa tut se nkol nism mu problem do zdj (poudark na do zdj:))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no tud moj glas je šel za polini-laže ga je dobit, pa mislm da je tud kvalitetnejši, če gledaš ceno :o

kva pa oni kiti od top performance ,se jih sploh da dobt v slo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni se je ful težko odločit med polini in malossi ;)

vsi pravte da je polini cenejši, keko jas vem so malossi cenejši

polini pa ma lepše nalepke :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malossi je cenejsi

plus tega majo za mojega Speedfighta miljon vec stvari za kupit ok polini. Polini nima niti alu kita za mojega!?!

malossi pa MHR replica alu 12 al 13 konjev al kolko:>

v primerjavi s tem, da jih ma moj zdanjsnji cilinder 7,8, more malossi prav sekat!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sn bol za Malossi zato pa mama z _Aerox_-om vedno vojno kero je bolše...... :D Se zaj bo anketa pokazala keri ma prav :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej meni je tud Malossi dober, samo POLINI to je pa legenda.

POLINI ---> rulzzzzz

glasoval sem za polini(skoraj vse na motorju mam polini :)) še ventil kape bom kupo da mi bo šo 5km/h več :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kwa vm je kregate se ko mejhni otroci ko pa vsi vemo da je malossi boljsi :) :) :)

Ne res zame je prblizn isti k.. itak dirkajo s polinijem ko pa z malossijem, ni vazn kaj je v masin vazn je kwa je u glav, kaj ti bo stroj ce se s kolesom pelat ne znas? :wacko:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne res zame je prblizn isti k.. itak dirkajo s polinijem ko pa z malossijem, ni vazn kaj je v masin vazn je kwa je u glav, kaj ti bo stroj ce se s kolesom pelat ne znas? 

gloga to pa si čist prow povedu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater, sem jest budala...

Polini 70cc mam, pa sem za Malossi glasoval... Brez da bi se zavedal tega. :blink:

Sej mogoče je pa Malossi res boljši, sploh glede na ceno. Ampak za mojga Spidfajta pač nimajo železne 70ke, z aluminij scenami (MHR Replica) pa nisem hotel tvegat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malossi je cenejši, kvaliteta med njima pa je nekje enaka. Pol pa itak raje vzamem cenejšo stvar, kot pa da bi se proseraval. Vbistvu mi je tut Tomo priporočal Malossi. Od Polinija mam le povratno fedro na sklopki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja jst sm glas sicer pustu malossiju.

moje mnenje ja da sta prblizn glih oz. polini boljsi gus cilindri, malossi pa boljsi alu... to je sicer moje mnenje........resnica je pa nehje umes......fantje (mogoche se ksna decva) :D kombinirite polini/malosi in to je pomoje najbolj za top performance bike.....

res pa je da do pred kratkim nismo imeli zastopnika za malossi v slo.....(polini, malo morje) aja pa se neki malossi je drazji kt polini definitivno samo kaj in za ker motor......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja jst sm glas sicer pustu malossiju.

moje mnenje ja da sta prblizn glih oz. polini boljsi gus cilindri, malossi pa boljsi alu... to je sicer moje mnenje........resnica je pa nehje umes......fantje (mogoche se ksna decva) :D kombinirite polini/malosi in to je pomoje najbolj za top performance bike.....

res pa je da do pred kratkim nismo imeli zastopnika za malossi v slo.....(polini, malo morje) aja pa se neki malossi je drazji kt polini definitivno samo kaj in za ker motor......

Nevem, jas sem takrat (leta 2001) čakal na Malossi 1 teden, kakšna pa je dobvna doba pri Poliniju pa nevem (mislim pa, da oboje dobavlja Trgoavto, maybe I am wrong). Takrat je prišu Malossi običn kit 26.000sit, Polini pa 32.000sit. Kake so razmere danes nevem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

no zaj pa mi naj nekdo res pove kaj je boljše

POLINI al MALOSSI

čez dober mesec dobim plačo za delo v juliju, od avgusta pa bo v septembru :unsure: in potem tak vete kaj sledi :D

nameravam pa kupti navadno gus 70tko in primarne prenose z ravnimi zobci, samo od kere firme je še vprašanje???????? B),

help :)

Popravljeno . Popravil aerox
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No.. zgleda da je tut Malossi dobil uvoznika :) To je email, ki sem ga dobil od firme Marson d.o.o., gre pa se nekaj o kitu za DiTecha:

'Malossi, s katerim smo pred kratkim sklenili sporazum o direktnem uvozu, pa

je za sezono 2003 pripravil bolj elegantno moĹľnost, saj ponuja kit komplet

cilindra in krmilne enote motorja s programom, optimiranim za kit'

Še pa obstaja ena ful cheap firma kitov pa tega vsega... hmh ne vem no, tu je URL:

http://www.scooterkit.com/indexSL.htm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pero tak ti bom reko za mene se je vedno Malossi bolsi :D Ceprav mam 70-ko od Polinija pa variator pa ostalo od Malossija...malo mi je zal da si nisem vzel malossi 70-ke pa se vseeno samo da gre :) :) :) Kupi Malossi 70-ko pa Polini primarne pa je to to :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Airsal je znana blagovna znamka podjetja Airkit, ustanovljena leta 1986. Valje za skuterje in motocikle prozvajajo v tovarni skupne zmogljivosti 14000 enot mesečno, njihove izdelke pa lahko srečamo tudi pod drugimi znanimi blagovnimi znamkami kot so Metrakit, Bidalot, Hebo in Doppler

Ko vidim zdaj da delajo za Bidalot,Hebo pa Doppler zahko povem da so Airsal kiti dobre kvalitete mogoce celo bolsi kot Malossi in Polini :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!