Skoči na vsebino

Centralno stojalo


Thundercat

Priporočene objave

?????????????????????????????????=???????????????????????????????????????????ož?????????????????????????????????????????????????‰?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????4???????????????=???'???????????8??????????????????????•???????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ej Diablo..... madonca, midva se pa že nisva čula sto let!!

No ja, tudi na CBR-i bi bilo potrebno probati, samo ne vem kaj bi tvoja na to rekla, razen, če si imel njo v mislih.

Sicer pa, lahko bi se kaj slišali, jaz imam še vedno tvojo tel. št. samo ne vem več, če je še prava.

kisses

Pupa

Če se ne motim te nekaj časa ni bilo na forumu, sedaj pa mimogrede pokukam v ljubezenski forum in najdem tebe kako rajcaš ostale žrebce.Upam da bo kmalu topleje da se spokamo na motorje in se srečamo na toplejšem FS.

A si bila na novoletnem FS?

PS

Shit v sredo sem bil v LJ saj veš kje, telefonska pa je verjetno taprava.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Dragi Sam....

Sicer pa.... zaradi plastike na Ninji je verjetno sama ležalna pozicija drugačna kot pri naked Horneti... torej.... treba je probati zadeve.....

Me pa zanima, če bi si upal tudi med vožnjo. Sicer verjetno počasno.... pa verjetno ne z Ninjo, ampak, a bi?

kisses

Pupa

No, to je že bolje (dragi Sam, pa to...),

...ja,ja,...na kaki neobljudeni cesti, ob primerni uri, bi po moje šlo. Ampak, samo na Ninji (z Ninjo pa ne, ker ima pretrd in preveč pekoč auspuh, ko je zagreta...aaaauuuuaaaa

LP Sam.

---------

Bolje hladna plavolaska, kot topli brat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, da naredim povzetek, če sem te prav razumela Sam: če bi bi samo na Ninji, na njej se pa ne da zaradi trdega in vročega avspuha?!

Torej sedaj ti dejansko ne bi?!

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

ok, da naredim povzetek, če sem te prav razumela Sam: če bi bi samo na Ninji, na njej se pa ne da zaradi trdega in vročega avspuha?!

Torej sedaj ti dejansko ne bi?!

kisses

Pupa

Ej, Pupa, a so te predlogi "z" in "na" malo zmedli?

Torej, na Ninji bi s***** (s kako fletno deklino), z Ninjo pa se nebi,... se "dajeva dol" samo v ovinkih (v položaju "jezdec", jaz zgor, ona pa vsa divja in nemirna, ampak vseeno poslušna, pod mano - hvala bogu, da še ni pogruntala kakega drugega položaja ).

No, končno je konec šihta, torej adijo do jutri.

LP Sam.

---------

Bolje hladna plavolaska, kot topli brat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

ok, da naredim povzetek, če sem te prav razumela Sam: če bi bi samo na Ninji, na njej se pa ne da zaradi trdega in vročega avspuha?!

Torej sedaj ti dejansko ne bi?!

kisses

Pupa

A zdej se pa PUpa ti ven vlečeš? Sam ni nič tacga reku !

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ni glih sex ampak prija-in to kar med vožnjo!!!!

Ko voziš ti se ona za štil drži, ko vozi ona se pa ti primeš za varnostne mehove (varnost je vedno na prvem mestu!!!)!![}:]

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

ok, da naredim povzetek, če sem te prav razumela Sam: če bi bi samo na Ninji, na njej se pa ne da zaradi trdega in vročega avspuha?!

Torej sedaj ti dejansko ne bi?!

kisses

Pupa

Ej, Pupa, a so te predlogi "z" in "na" malo zmedli?

Torej, na Ninji bi s***** (s kako fletno deklino), z Ninjo pa se nebi,... se "dajeva dol" samo v ovinkih (v položaju "jezdec", jaz zgor, ona pa vsa divja in nemirna, ampak vseeno poslušna, pod mano - hvala bogu, da še ni pogruntala kakega drugega položaja ).

No, končno je konec šihta, torej adijo do jutri.

LP Sam.

---------

Bolje hladna plavolaska, kot topli brat.

Ne, ne, ne... ti si tak čudno napisal tisto, da nisem čisto dobro razumela. Mi je pa tvoje razmišljanje všeč. Sploh kar se tiče všečnosti nemirne, divje, ampak vseeno poslušne.....hmm.... TO MI DELI!!!!

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mirna pupa...pridna pupa ..........miiiiiiiiirnaaa pupika,mirnaaa.....

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...je rahlo izkočilo iz svojega prvotnega namena!

Za ženitne ponudbe in seksualne fantazije, podrobnejše opise in perverzne misli odprite novo temo da bomo VSI Z VSEMI LAHKO ga srali!!!

Thundercat

"Ne pustite se povoziti"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej donnerkatze,saj "se dogaja" v pravem forumu

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Diablo, če pa tebe ne najdem..... sicer se pa lahko pridružiš!1

kisses

Pupa

Sem radoveden kaj bi se zgodilo če bi me našlaA tista 1 je mišljena kot ****

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Thundercat..... sam si kriv za posledice, kaj pa daš ven tak provukativen naslov!!! Sicer pa, saj sedaj samo delimo izkušnje, želje in še kaj.....

Diablo, tista ena je bila pomota... namenjeno je bilo kot klicaj!!

Sicer pa, to pa kar prepusti domišljiji, kaj bi bilo, če bi te našla.... saj veš, očem skrite stvari so vedno najbolj zanimive....

Ice, ti pa samo bereš in se mastiš okoli ust, ko se mi tu kurimo..... mogoče bi jaz kako izkušnjo povedala.......Ice.......nee?!

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ice, ti pa samo bereš in se mastiš okoli ust, ko se mi tu kurimo..... mogoče bi jaz kako izkušnjo povedala.......Ice.......nee?!

ahem....no ja ...khem ...nekateri se pac neradi hvalimo

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

No Sam dePihlja in Huba Buba..... kam sta izginila... vama je muca jezička snedla? Ali je to mogoče že preveč za vaju?

kisses

Pupa

HALO Pupa,...izginil med službenimi obveznostmi...

Kako...? Da bi bilo preveč? Sem mislil, da se še niti v redu začelo ni!

(BTW: uh, kake sanje s'n meu ponoči)

LP Sam.

---------

Bolje hladna plavolaska, kot topli brat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

No povej teti Pupi, kake sanje si imel.... še poosebej, če sem kaj jaz omenjena....

No dobro, da ti to še začetek ni... bo vsaj zanimivo!!

kisses

Pupa

...ehhehem..., torej, dogaja se poleti, bli smo trije (temnomodri skuter, dolgonoga bejba z "oprijemljivim" oprsjem, v kratkem krilcu-spodaj res brez la-la-la-la-la-la... in jaz, ki sem sedel zadaj na skuterju z odprtim šlicom, voznica pa ne glih čisto na sedežu...

Kako se je končalo?...z budilko!

LP Sam.

---------

Bolje hladna plavolaska, kot topli brat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OOOOO MADONAAAA...... OPA, OPA!!!

No, ampak veš, bi ti bilo bolje, če bi kako črnolasko.... pol bi mogoče še pomislila, da mene.... ampak dobro, dobro..... za začetek..... drugič pa raje kako črnolasko, tudi z bujnim oprsjem, pa ne preveč suho (debelo pa tudi ne)... pa nick ma: Pupa!!

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!