Skoči na vsebino

Centralno stojalo


Thundercat

Priporočene objave

quote:

A ni bilo vprasanje, kdo je ze ali se ni seksal na motorju?!

Takšno je bilo vprašanje, konverzacija pa gre v smer kdo bi/bo ...

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So delali študijo izvedljivosti, na temo sex na motorju, pa prilagam posnetek, ki dokazuje, da bi se to dalo celo med vožnjo.

Ker je to slika ne pa film, sklece ki jih je tip delal niso razvidne.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Khm khm ... no, če se še jaz malo vmešam! Ker vidim, da pogovor v tej temi nima več veze z zastavljenim vprašanjem ... bom pa še jaz postavila eno vprašanje ... in to je ... KDO JE ZADNJI SPLOH SEXAL? ... ker, no, mogoče se samo meni tko zdi, je tukaj ena sama strašna SUŠA!!!!!!

Lp, Kača

Ssssssssssssssssss......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Khm khm ... no, če se še jaz malo vmešam! Ker vidim, da pogovor v tej temi nima več veze z zastavljenim vprašanjem ... bom pa še jaz postavila eno vprašanje ... in to je ... KDO JE ZADNJI SPLOH SEXAL? ... ker, no, mogoče se samo meni tko zdi, je tukaj ena sama strašna SUŠA!!!!!!

Lp, Kača

Ssssssssssssssssss......

pojutrsnjim bo dva dni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Miki ... hvala za odgovor (sem vesela zate) ... samo je vprašanje bolj letelo na udeležence prejšnjega pogovora ...

Lp, Kača

Ssssssssssssssssss......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa vidim, da sem že pado iz igre, pa sam malo sem bil odsoten

KAČA, ker si tako vesela za druge kdaj nazadnje si pa ti ???

glede samega začetnega vprašanja pa verjetno še ostali nismo imeli te možnosti zdaj pa smo pristali kar že na "seznam"

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

potipat???????

No ja, vsak ima rad svoje... sicer pa, če bi imel priložnost, je ne bi izpustil, ker muca ne bi bila pobrita po tvoje, ne? Torej?......

Sicer pa, ne boj se..... ostajaš še vedno v igri... ne gre noben dol iz seznama,razen če sam tako ne želi... pa še takrat bom mogla bogato premisliti!!

Halo halo napačno potipat!!! probaj še enkrat P..i..t, da ti bo malo lažje, me pa veseli da nisem izpado iz igre upam da na motorju, glede na to da je to tema baje ne!

Hočem pa pobrito, sicer jo pa lahko sam, ker imam v obvezni opremi vse zraven, tako da to kar na kraju uredim.

Pa upam da ne izpadem iz seznama!

Grobnik, 1:39.317

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Khm khm ... no, če se še jaz malo vmešam! Ker vidim, da pogovor v tej temi nima več veze z zastavljenim vprašanjem ... bom pa še jaz postavila eno vprašanje ... in to je ... KDO JE ZADNJI SPLOH SEXAL? ... ker, no, mogoče se samo meni tko zdi, je tukaj ena sama strašna SUŠA!!!!!!

Lp, Kača

Če maš šuso, lahko to takoj uredimo! SAj veš kako je en se mora žrtvovat in pripravljen sem bit žrtveno jagnje

Grobnik, 1:39.317

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Pupa vidim, da sem že pado iz igre, pa sam malo sem bil odsoten

KAČA, ker si tako vesela za druge kdaj nazadnje si pa ti ???

glede samega začetnega vprašanja pa verjetno še ostali nismo imeli te možnosti zdaj pa smo pristali kar že na "seznam"

LP

Dragi moj Huba-buba.... ti pa definitivno nisi izpadel iz seznama... ti še kar manjka, da bi do tega prišel...... pa saj midva to opraviva malo drugače, ne preko foruma, ne?!

Ja se strinjam sicer s huba-bubo... nekateri pač nismo te sreče... ampak seznami so pa vedno dobrodošli, saj veš, da obstaja možnost, da se ti nekaj obeta!! Tudi to je nekaj....

Sicer pa Kača: na žalost lani!!

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Halo halo napačno potipat!!! probaj še enkrat P..i..t, da ti bo malo lažje, me pa veseli da nisem izpado iz igre upam da na motorju, glede na to da je to tema baje ne!

Hočem pa pobrito, sicer jo pa lahko sam, ker imam v obvezni opremi vse zraven, tako da to kar na kraju uredim.

Pa upam da ne izpadem iz seznama!

Grobnik, 1:39.317

Noben ne bo izpadel iz seznama!!!!!

A je mogoče polizat??

Ja saj pobrita je... samo ne čisto.... a ti bi kar čist celo gladko??

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HAHAHAHAHAHAHAHAH PUPA......par dni stare dlačice.....d se jeziček bolj zatika..........pa bl počas šiba

zelo kullllllllllllllllllll

Klimbra.....preprosto neponovljiv

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ja saj pobrita je... samo ne čisto.... a ti bi kar čist celo gladko??

Pupa

Me ne bi motlo hmmmmmmmmmmmmm je pa verjetno tvoja čist ok, da le ni samo po robih dol pobrana, kaka mala irokezica more tudi fajn bit hmmmmmmmmm

Grobnik, 1:39.317

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ghost, če si v službi, ti ne predlagam prevelike bujne domišljije, da ti delovne sposobnosti ne upadejo!!

Mislim, da ti ne bo potem v delovni knjižici pisalo: odpuščen zaradi razmišljanja o pobritih in irokeznih muc na delovnem mestu!!

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Sicer pa Kača: na žalost lani!!

kisses

Pupa

...revica, ker ti v novem letu nisem še nič zaželel, ti želim , da bi se čimprej temeljito pos*****a!!!

LP Sam.

---------

Bolje hladna plavolaska, kot topli brat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Joj.... kako lepe želje!!

Sam veš.... moraš imeti koga, da se lahko... sam sebe sčasoma rata dolgčas....

I want some more!!

Sej mi je zelo hudo, ko vidim, da gre taka (fazonirana pa to ) l****a v nič,...jaz pa takoo rad pomagam, če katera kaj rabi!

Ampak, če boš kar naprej takole ping-pong šibala, se boš še naprej "sama s sabo igrala".

Everready

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote: KAČA, ker si tako vesela za druge kdaj nazadnje si pa ti ???

No ... huba-buba ... še včeraj zvečer ... pred tem pa v nedeljo (sem kupila novo računalniško mizico, pa jo je bilo potrebno stestirat )

quote: Če maš šuso, lahko to takoj uredimo! SAj veš kako je en se mora žrtvovat in pripravljen sem bit žrtveno jagnje

Ghost ... oh, kako si prijazen, ampak na žalost moram zavrniti ... suša še zdaleč ni na vidiku ... Sicer pa, če bo kdaj prišlo do tega ... vem na koga se lahko obrnem.

quote: Kača, mislim, da je ravno dva dni tega.

A je to že suša?!

Gregs ... nekateri bi lahko rekli, da je ... zame ni. RAzen če prej en mesc ni blo nič

Lp, Kača

Ssssssssssssssssss......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Sej mi je zelo hudo, ko vidim, da gre taka (fazonirana pa to ) l****a v nič,...jaz pa takoo rad pomagam, če katera kaj rabi!

Ampak, če boš kar naprej takole ping-pong šibala, se boš še naprej "sama s sabo igrala".

Everready

No, saj ne igram ping-ponga... mi samo razgljabljamo... neko konkretno ponudbo pa tak al tak ni noben dal!! Seznam pa pač obstaja....ampak to je pa že druga zgodba!!

No vidiš, mogoče bi se najdlo še pri meni kaj za pomagati... vse odvisno v kateri smeri takoo rad pomagaš!!

I want some more!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je zdaj to za eno sprenevedanje, Pupa, a ni bila smer več kot očitno nakazana?!!!

Kar se konkretne ponudbe tiče pa..., ko pridem v Lj, te povabim k ATI na giros...njami, a velja?

LP Sam.

---------

Bolje hladna plavolaska, kot topli brat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš, sem taka sramežljivapunčka.... pa mi je nerodno. Se ne sprenevedam, res ne!!!!

No kar se pa povabila na Giros tiče, pa z veseljem sprejmem... po pravici, ga še nikoli nisem jedla...ti samo kak dan prej mail pošlji(čeprav bi to lahko tak al tak), si izmenjava telefonski št. in se dobima, ne?

I want some more!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo, te moram na nekaj opozorit! Tista, ki gre z menoj, ga ne pozabi nikoli več!

*(na giros sem mislil)

-LASTNAHVALASEPODREKUVALAPRESS-

P.S. mail dobiš!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Gregs ... nekateri bi lahko rekli, da je ... zame ni. RAzen če prej en mesc ni blo nič

Hmmmm... Je bilo?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Samo, te moram na nekaj opozorit! Tista, ki gre z menoj, ga ne pozabi nikoli več!

*(na giros sem mislil)

-LASTNAHVALASEPODREKUVALAPRESS-

P.S. mail dobiš!

Pohvalno.... sedaj si me zrajcal do konca...... da ga moram probati, dobiti, ker rada ne pozabim na kakega takega dobrega!!

*še vedno govorim o girosu

I want some more!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!