Skoči na vsebino

Centralno stojalo


Thundercat

Priporočene objave

?????????????????????????????????=????????????????????????????????????????????????eš????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????›???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????‰??????????????????????????????????????????????????‰??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????4???????????????=???'?????????????????????????‰?????????????????????????‰????????????????????????‰????????????????????????????????????????????????????????????????????????????‰????????????????????•????›????????????? ž?????????????????????‰????????????????????????‰?????????????????????????????????4????????????????????????????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Damn pa baterija crknila takrat ko bi moral poklicat črnolasko z bujnim oprsjem z nickom ****

A zato se nisi javil na telefon, ko sem te klicala???????

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko boš prvič sanjal o črnolaski z bujnim oprsjem na vespi v kratki kiklci in ki na tebi sedi, se zjutri udari po glavi.... takrat ti bo žal, da se danes nisi javil!!

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa, zdaj vidim, da sem zarad službene odsotnosti kar nazadoval ?

je zdaj Sam dePihlja v rahlji prednosti, pa kar sanja že dedec pa to pa kar kličeš ga že

no ja, hornetka se ne da kar tak, dirka je še dolga

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

OOOOO MADONAAAA...... OPA, OPA!!!

No, ampak veš, bi ti bilo bolje, če bi kako črnolasko.... pol bi mogoče še pomislila, da mene.... ampak dobro, dobro..... za začetek..... drugič pa raje kako črnolasko, tudi z bujnim oprsjem, pa ne preveč suho (debelo pa tudi ne)... pa nick ma: Pupa!!

kisses

Pupa

...ja, sej o frizurah ni blo govora (no ja, spodaj bi res morala biti čisto brez la-la-la-la-la-la...

Draga Pupa, kar se "oblin" tiče, pa: "bolje da ljulja, nego, da žulja!

LP Sam.

---------

Bolje hladna plavolaska, kot topli brat.

Jebemti, spet ne vem, kje sem prebrala, da govoriš o blondini...... sicer pa se ti ne zdi, če je muca čisto pobrita, da malo pedofilsko deluje? Jaz sem za take srčkane male trikotničke.....

Kar se pa oblin tiče..... žulilo te ne bi ravno.... mogoče airbaga, če bi se te fajn držala..... ker bi me blo strah.... bi imel v hrbtu dve vboklini!!

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no Pupa, kar nadaljuj zdaj že postaja zanimivo

še kakšna podrobnost , sem tud za trikotnike kot praviš, še raje pa kdaj sam kako mojstrovino napravim

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Pupa, zdaj vidim, da sem zarad službene odsotnosti kar nazadoval ?

je zdaj Sam dePihlja v rahlji prednosti, pa kar sanja že dedec pa to pa kar kličeš ga že

no ja, hornetka se ne da kar tak, dirka je še dolga

LP

huba-buba BTW klicala sem Diablota, s katerim se že zzzeeeellllooooo dolgo poznam.

Ja začni še ti sanjat, ne?!

In prav je tako, da se horneta ne da..... dirka je res še hudičevo dolga in vedno bolj zanimiva!!

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opa opa.... tole s samimi kreacijami se pa dobro čuje!!!!

Ja.... kmmm....... zdej mi je pa nerodno.... khm....no ja.... hihihi..... ja..... kaj naj rečem.... dobro ti gre!!

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

...sicer pa se ti ne zdi, če je muca čisto pobrita, da malo pedofilsko deluje? Jaz sem za take srčkane male trikotničke.....

quote:

Kar se pa oblin tiče..... žulilo te ne bi ravno.... mogoče airbaga, če bi se te fajn držala..... ker bi me blo strah.... bi imel v hrbtu dve vboklini!!

kisses

Pupa

...mater, te bi šele ti vidla, kake bremze ma Ninja !!!

Halo, Huba,welcome back!

(a "mojstrovine" izvajaš na sebi?)

LP Sam.

---------

Bolje hladna plavolaska, kot topli brat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj se ni treba opravičevat glede klicanja

sanjat o tebi bom pa najverjetneje začel, ko te bom v živo videl, a ne

ja, ja, kreacije pa zraven še užitki, a se ne sliši dobro

p.s. vredno greha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

huba-buba, pojdi pogledati moj profil, tam je sicer moja že kar stara slika, pa sem zdej precej drugačna, ampak za eno osnovo.. za medle sanje pa bo!!

Sicer pa verjamem, da je veliko užitkov pri izvajanju mojstrovin!!

Tebi Sam pa čisto verjamem, da ima Ninja dobre bremze, ampak si ti predstavljaš, kak pritisk dobiš nase?! Mmmmmmmm tak blažen pritisk!!

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo Sam dePihlja, ja malo sem bil odsoten !

glede kreacij pa odvisno od ponudb , na sebi pa tud kar nežnejšim rokam prepustim, če se le najdejo kandidatke

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huba

Pupa, domišlija, pa nežne, pa to že, samo, a maš tud mirne, ko držiš britev v roki na zelooo delikatnem mestu?

LP Sam.

---------

Bolje hladna plavolaska, kot topli brat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Vedno, če ne bi imela sedaj že kakih 7 ščeg*****.

kisses

Pupa

A tolkrat briješ??

...sicer pa nisem mislil na tebi ampak, če bi se ti kdo drug prepustil...

Adijo do jutri!

Sam.

---------

Bolje hladna plavolaska, kot topli brat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matrrrrrrrrrrrrr PUPA!!!!!!!!

Tole je pa že prehudo zamoj srce...hahahahahaaaa.... bom DOMIŠLIJA NA OFFFFF PREKLOPU!!!!!!!!!

Trikotnički,britev,pena,uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Klimbra.....preprosto neponovljiv

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Matrrrrrrrrrrrrr PUPA!!!!!!!!

Tole je pa že prehudo zamoj srce...hahahahahaaaa.... bom DOMIŠLIJA NA OFFFFF PREKLOPU!!!!!!!!!

Trikotnički,britev,pena,uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Klimbra.....preprosto neponovljiv

Klimbra, ...veš kako pravijo, ... ŠTO NE UBIJA TO JAČA!

Keep on goin' strong!

*****

Come in peace or stay at home!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sedaj pa ne vem, a je vsem domišljija pošla, al se bojite da Klimbro ne zadane kap!! Zanj se ni treba bati, ker je človek ko konj.... če vam je pa domišljija pošla, pa ....... šmrk, šmrk

NO FANTJE, DAJMO, DAJMO!! RES DA JE PETEK, AMPAK VSEENO MALO VEČ ENERGIJE PROSIM!!

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ja sedaj pa ne vem, a je vsem domišljija pošla, al se bojite da Klimbro ne zadane kap!! Zanj se ni treba bati, ker je človek ko konj.... če vam je pa domišljija pošla, pa ....... šmrk, šmrk

NO FANTJE, DAJMO, DAJMO!! RES DA JE PETEK, AMPAK VSEENO MALO VEČ ENERGIJE PROSIM!!

kisses

Pupa

Pupa, kaj, ko bi nam za začetek malo inspiracije dala in s tem motivacijo dvignila?

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!