Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

Pravkar, Borutt pravi:

Lastovka iz članka je nakazala, kakšne akcije bodo. 

če ne bo drugega dobička, boste pa kako prvo pomoč pri vrabčkih pregledali :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Borutt pravi:

Te zanima, zakaj opravljajo meritve hitrosti v naselju  ? Ker so ugotovljene prekoračitve najvišje dovoljene hitrosti v naselju mimo hiš. 

In to še posebaj zadnjih 50 m :P

Ampak zakon je pač zakon !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 44 minutami, DAMI34 pravi:

če ne bo drugega dobička, boste pa kako prvo pomoč pri vrabčkih pregledali :P

 

Biriči bodo prišli spet na plano , zdej jih vidim bolj gret se v avtih in vozit z telefoni na ušesu ......

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Borutt pravi:

Pojasni to tamkajšnjim prebivalcem.

Mogoče so pa oni zahtevali meritve hitrosti zaradi neprilagojenih. 

Kakšen bolj bedast razlog za meritev na dotičnem mestu si pa težko izmisliš. Ja, ja in važna je varnost...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

če ne bo drugega dobička, boste pa kako prvo pomoč pri vrabčkih pregledali :P

 

Za svoja dejanja si sam odgovoren. 

Je pa ukrep zelo odvisen od obnašanja. To sem tudi že večkrat napisal. 

pred eno uro, HD-Dyna pravi:

In to še posebaj zadnjih 50 m :P

Ampak zakon je pač zakon !

Tabla pa označuje začetek in konec naselja. Simpl. 

pred 12 minutami, franc pravi:

Kakšen bolj bedast razlog za meritev na dotičnem mestu si pa težko izmisliš. Ja, ja in važna je varnost...

 

Jaz si nisem nič izmislil. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Borutt pravi:

Jaz si nisem nič izmislil. 

Ja, verjetno so stanovalci zahtevali, da se meri na točno določenem mestu, na koncu naselja, ali pa je ta ideja vzklila na enem drugem zeljniku?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, franc pravi:

Ja, verjetno so stanovalci zahtevali, da se meri na točno določenem mestu, na koncu naselja, ali pa je ta ideja vzklila na enem drugem zeljniku?

Zakaj pa ta varianta ni mogoča ? 

In ne meri se na koncu naselja, ampak se meri v naselju. Ker meritev se opravi na določeni razdalji in ta razdalja ni 10 m. Torej je tistih 100, 200 ali pa 300 m, kolikor je bilo med laserjem in vozilom, pokazatelj, kje v naselju se je vozilo nahajalo. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, Borutt pravi:

Tabla pa označuje začetek in konec naselja. Simpl.

Res je simpl Borutt... Da ti ne govorim obnašanja nekaterih ostalih v prometu, kadar striktno spoštuješ omejitev hitrosti.

Na AC sta me ustavila dva kamijonarja - eden je prehitel in zapeljal čez vozne pasove, drugi pa je blokiral zadaj, potem pa sta me hotela nalomiti, hehe, tako je to, če spoštuješ omejitev hitrosti.

pred 17 minutami, franc pravi:

Ja, verjetno so stanovalci zahtevali, da se meri na točno določenem mestu, na koncu naselja, ali pa je ta ideja vzklila na enem drugem zeljniku?

Točno , 100 m pred koncem naselja je ponvadi največ karambolov in smrtnih žrtev, statistika je jeba .

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj je vse lepo in prav, še nikoli nisem plačal kazni brez kršitve, to že drži. Samo, glede na to, da 50.000 km napravim letno z avtom in vsak dan Romune in Bolgare gledam na avtocesti me pa tudi včasih skrbi, da posvečajo tako skrb nam motoristom, tem 40 toncem, ki drvijo 110, izsiljujejo na prehitevalni pas, kadar se jim zdi, da bi šli prehitevat, prehitevajo po par kilometrov skupaj in se ne umaknejo, pa vozijo drug za drugim z razmakom 10 m pa nihče nič ne reče. Ko potegne pred tebe ven sploh ni treba table gledat, je 100 % Romun. Da ne rečem, da noben od njih ne tanka Ad Blue, ker imajo nelegalne blokade, vsi pa plačujejo manj cestnine ker imajo Euro 6 motorje.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nebuloze , jaz se vozim celo leto ! Ta postreni nadzor bo spet samo polnjenje blagajne pod pretvezo varnosti ! In to na točkah kjer se skoraj nikoli ni zgodil noben incident , je pa fajn za nabirko .

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, HD-Dyna pravi:

Res je simpl Borutt... Da ti ne govorim obnašanja nekaterih ostalih v prometu, kadar striktno spoštuješ omejitev hitrosti.

Na AC sta me ustavila dva kamijonarja - eden je prehitel in zapeljal čez vozne pasove, drugi pa je blokiral zadaj, potem pa sta me hotela nalomiti, hehe, tako je to, če spoštuješ omejitev hitrosti.

Točno , 100 m pred koncem naselja je ponvadi največ karambolov in smrtnih žrtev, statistika je jeba .

Ti se malo zamisli nad svojim spoštovanjem predpisov, če se ti potem takšne stvari dogajajo :lol1:.

Meritve se opravljajo tam, kjer je to mogoče. Poskusi meriti hitrost v ovinku. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 54 minutami, Borutt pravi:

Ti se malo zamisli nad svojim spoštovanjem predpisov, če se ti potem takšne stvari dogajajo :lol1:.

Želiš povedati, da naj ne spoštujem omejitev hitrosti ? Ne bo šlo, 1 šola je bila več kot odlična, se ne grem več :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je pa ta izjava blagorečeno čudna..

"Več je bilo vredno, če si prinesel deset kazni za prometne prekrške, kot če si rešil vlom v stanovanj, hišo.
Anonimni policist "

a ni naš dežurni rekel , da če so prometniki se ne ukvarjajo z drugimi stvarmi? en od teh dve ne govori resnice... nič novega..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, thumper pravi:

meni je pa ta izjava blagorečeno čudna..

"Več je bilo vredno, če si prinesel deset kazni za prometne prekrške, kot če si rešil vlom v stanovanj, hišo.
Anonimni policist "

a ni naš dežurni rekel , da če so prometniki se ne ukvarjajo z drugimi stvarmi? en od teh dve ne govori resnice... nič novega..

Ker ne poznaš dela v policiji, pišeš takšne neumnosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stop policija, držite se teme. nabija se lahko v drugi "stop policiji"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, DAMI34 pravi:

Stop policija, držite se teme. nabija se lahko v drugi "stop policiji"

Pa pol ti ne bi imel kaj prestavljat...skrbi se,da ti ni dolgčas :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, sesir pravi:

Pa pol ti ne bi imel kaj prestavljat...skrbi se,da ti ni dolgčas :smoke:

saj skrbijo drugi, da mam delo.

Ne resno, tule naj bi bila tehnična vprašanja,

debate, moraliziranje, kreganje, pa v temi nabijanje. Zato brišem, kar je za brisat.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče bi bilo dobro prebrat prvo stran avtorja teme .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Kmet2 pravi:

Mogoče bi bilo dobro prebrat prvo stran avtorja teme .....

Da ne bo pomote, prva stran je iz leta 2003. Od takrat se je marsikaj spremenilo, s tem, da sem/smo uvedli še dodatno Stop policijo (kar ni v zvezi z motorizmom), obstaja pa tudi cestno črno sivo nabijanje.

Ker moram skrbeti vsaj za malo reda in dostop do informacij, ta tema že dolgo ni ali vsaj naj ne bi bila namenjena temu, da se vsepovprek pritožujemo čez policijo, pa jim je...o vse po spisku in oni nazaj, temveč konkretnim vprašanjem, ter rešitvam le teh. Za vse ostalo, sta še najmanj dve temi, da se lahko spucamo. Samo zato bi bilo fajn, da tema ostane pregledna. 

Tako sem si zadevo zamislil, in temu bom poskušal slediti, neglede, kdo je avtor posta.

Tudi ne gre se za brisanje postov ampak za premikanje, da ostane tema pregledna, sploh če se bo pokazalo, da bo daljše nabijanje in jebanje drug drugega, potem bom zadevo premaknil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, SF pravi:

Evo za sprostitev prilagam video teh dveh mojstrov ročice plina... Me prav zanima, koliko prekrškov je sposoben naštet naš dežurni organ...

https://youtu.be/tC9aA0LH9wk

nista ogrožala nobenega, nikoli prevozila polne črte in skozi naselje 50 al pa kak km manj:OK:

Tak se bi mogli vsi vozit Čisti primer varne vožnje, šolski:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, SF pravi:

Ja in dvomim, da sta ta dva hodila na tečaje varne vožnje... Malce preveč znata...

Mogoče za razgibavanje ali jih učila...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!