Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

pred 10 urami, maus pravi:

kandidiraj :P jas te podpiram :P 

ti si ornk starejš kot jaz zato imaš prednost.. navsezadnje v absolutnem volilnem sistemu če boš ti , bom tudi jaz v nasslednjem mandatu.. zmenena?

pred 9 urami, Shillien pravi:

še vedno se to takrat ni smelo, sem že rekel maske zunaj so bile bedarija ampak izjava ne krši pa neboš sankcioniran absolutno drži. če nam nekaj ni všeč to nikakor ne pomeni, da tega nerabimo upoštevati, če pa se odločimo da nebomo upoštevali pa nas dobijo pač moramo met dojsti v glavi, da prevzamemo odgovornost za to, vsekakor za to da je nekdo kaznovan za nekaj kaj je naredil narobe ni kriv policaj ampak je kriv sam...

kaj se ni smelo ? obvezno nošenje maske zunaj obenem pa prezračevanje prostorov..

če je zunaj virus ga naj jaz po priporoćilu vlade in nijz potem s prezračevanjem spustim v prostor ? in če se okužim s tem virusom ki ga na priporočilo vlade in nijz spustim noter a lahko tožim koga ker je kreten?

sam eni ste res no.. pa preber moje poste od sred marca do konc maja pa ti bo jasno kako razmišljam..

med drugim tudi razlikujem med testno pozitivnim in okuženim.. in okuženi ,ki ne kažejo simptomov so samo bolani v taki meri , da se ne opazi..ampak so bolani..in lahko širijo okužbo..

grem se jst mal razkužt.. zaenkrat mi dela..bolj kot vse jebe od vlade in nijz-a..

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, thumper pravi:

ti si ornk starejš kot jaz zato imaš prednost..

tole bi tut lahko spustu :dry: 

  • Hvala 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, maus pravi:

tole bi tut lahko spustu :dry: 

jebiga ..17 mesceu prej si nehal plačevat dodatno zdravstveno.. 17 mescev je full..večina otrok takra že hodi in veliko jih že pozabi za 15 let kako je sesat dojko..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, thumper pravi:

jebiga ..17 mesceu prej si nehal plačevat dodatno zdravstveno.. 17 mescev je full..večina otrok takra že hodi in veliko jih že pozabi za 15 let kako je sesat dojko..

a maš še kaj tega .... očitno se ti potem jebe za ceu svet in nubeden te ne razume in teb se jebe :P 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, thumper pravi:

ti si ornk starejš kot jaz zato imaš prednost.. navsezadnje v absolutnem volilnem sistemu če boš ti , bom tudi jaz v nasslednjem mandatu.. zmenena?

kaj se ni smelo ? obvezno nošenje maske zunaj obenem pa prezračevanje prostorov..

če je zunaj virus ga naj jaz po priporoćilu vlade in nijz potem s prezračevanjem spustim v prostor ? in če se okužim s tem virusom ki ga na priporočilo vlade in nijz spustim noter a lahko tožim koga ker je kreten?

sam eni ste res no.. pa preber moje poste od sred marca do konc maja pa ti bo jasno kako razmišljam..

med drugim tudi razlikujem med testno pozitivnim in okuženim.. in okuženi ,ki ne kažejo simptomov so samo bolani v taki meri , da se ne opazi..ampak so bolani..in lahko širijo okužbo..

grem se jst mal razkužt.. zaenkrat mi dela..bolj kot vse jebe od vlade in nijz-a..

mogoče bi moral prebrat ti... sem napisal večkrat, maske odzunaj so po mojem mnenju bile bedarija, kar pa vseeno ne pomeni da mi je ni treba nosit. in mislim da vsi vemo da ni bil problem v tem da je virus zunaj, saj na zelenih površinah izven mesta ali nekaj podobnega maska ni bla obvezna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, Shillien pravi:

mogoče bi moral prebrat ti... sem napisal večkrat, maske odzunaj so po mojem mnenju bile bedarija, kar pa vseeno ne pomeni da mi je ni treba nosit. in mislim da vsi vemo da ni bil problem v tem da je virus zunaj, saj na zelenih površinah izven mesta ali nekaj podobnega maska ni bla obvezna.

tud drkat na javnem mestu je kaznivo.. če pa to nardiš pod plaščem pa nobenga/nobene ne iritiraš pa ni .. 

ko pa ti nekdo reče , da je zunaj drkanje škodljivo zdravju noter pa ne pa da zračenje prostorov pomaga pri premagovanju potrebnosti pa nekej ne štima.. 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker nas vlada ne jebe, bomo jebal rajo

https://www.rtvslo.si/slovenija/policijski-sindikat-zaostril-stavko-tudi-s-strogim-nadziranjem-spostovanja-ukrepov/549891

Policijski sindikat Slovenije je zaradi neodzivnosti vlade in ministra Hojsa na različnih območjih v Sloveniji zaostril stavko v obliki doslednega izvajanja policijskih nalog in strogega nadzora na različnih območjih po državi.

. Ob tem sporočajo, naj se ljudje zaradi morebitnih nevšečnosti ali slabe volje zaradi izvajanja ukrepov obrnejo neposredno na vlado, ki je ukrepe sprejela.

 

mislim...gamad no.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, DAMI34 said:

Ker nas vlada ne jebe, bomo jebal rajo

https://www.rtvslo.si/slovenija/policijski-sindikat-zaostril-stavko-tudi-s-strogim-nadziranjem-spostovanja-ukrepov/549891

Policijski sindikat Slovenije je zaradi neodzivnosti vlade in ministra Hojsa na različnih območjih v Sloveniji zaostril stavko v obliki doslednega izvajanja policijskih nalog in strogega nadzora na različnih območjih po državi.

. Ob tem sporočajo, naj se ljudje zaradi morebitnih nevšečnosti ali slabe volje zaradi izvajanja ukrepov obrnejo neposredno na vlado, ki je ukrepe sprejela.

 

mislim...gamad no.

Pa se sprašujejo zakaj slabo mnenje o policiji :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me pa zanima reakcija, ko bi jim rekel, da me ne briga in ne dam dokumentov ko me ustavijo, ker jaz tudi štrajkam...

....bi pa euri leteli v nebo...(iz mojga TRR) :hmm::angryrant1:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
pred 5 urami, DAMI34 pravi:

pa ti si smešen res da... kje tule ni samo opravljanje njihovega dela? kaznovani je imel skos masko, razen takrat ko je ni imel zdaj pa joka ko je kazen, protest ni bil napovedan...

in ja zaprtje vsega živega je idijotizem, samo za to pa niso krivi policaji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Shillien pravi:

pa ti si smešen res da... kje tule ni samo opravljanje njihovega dela? kaznovani je imel skos masko, razen takrat ko je ni imel zdaj pa joka ko je kazen, protest ni bil napovedan...

in ja zaprtje vsega živega je idijotizem, samo za to pa niso krivi policaji.

Tut ti si precej smešen, predvsem pa naiven

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi lahko izbiral med dobrim polcajem pa slabim damijem še zmer rajš izberem slednjega..

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

https://www.nadlani.si/video-posnetek-ob-katerem-bo-slovenija-obnemela-policista-mu-nista-upala-napisati-kazen/

Evo tak se to dela.... Ko bosta pa ta dva kekca po tem dogodku srečala delavnega slovenca z minimalno plačo in pač trenutek njegove nepazljivosti v prometu, bosta pa ves gnev spustila na njega. 

Takle mamo.... 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kmet2 pravi:

https://www.nadlani.si/video-posnetek-ob-katerem-bo-slovenija-obnemela-policista-mu-nista-upala-napisati-kazen/

Evo tak se to dela.... Ko bosta pa ta dva kekca po tem dogodku srečala delavnega slovenca z minimalno plačo in pač trenutek njegove nepazljivosti v prometu, bosta pa ves gnev spustila na njega. 

Takle mamo.... 

me pa zanima cela zgodba tega :D ker policaja res sedita v avtu kot 2 mala otroka in gledata v tla med tem ko on pizdi kar mi je čudno, vprašanje kaj se je tu dogajalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, bajkr88 pravi:

ja vprasanje kaj je res tukaj... zaigrano verjetno...

Policista sta realna, avto tudi, ne vrjamem da je zaigrano.... 

Saj je povedal pezde, da je nek James Bond ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Kmet2 pravi:

Policista sta realna, avto tudi, ne vrjamem da je zaigrano.... 

Saj je povedal pezde, da je nek James Bond ?

ma ja, sam sta verjetno mogla neki mimo usekat, da sem jaz policaj in da delam po postopku tako kot je treba mi lahko on govori da je putin pa mu ne pomaga :D z takimi izpadi bi si naredil pa več slabega kot dobrega ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, Shillien pravi:

ma ja, sam sta verjetno mogla neki mimo usekat, da sem jaz policaj in da delam po postopku tako kot je treba mi lahko on govori da je putin pa mu ne pomaga :D z takimi izpadi bi si naredil pa več slabega kot dobrega ?

Taki pezdeti ti zrihtajo knjizico al pa premestitev v romsko naselje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

To je ustaljena praksa povsod. Imeli isto situacijo. Za 2 dni smo vracali pokojnino.

  • Žalosten 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Shillien pravi:

me pa zanima cela zgodba tega :D ker policaja res sedita v avtu kot 2 mala otroka in gledata v tla med tem ko on pizdi kar mi je čudno, vprašanje kaj se je tu dogajalo.

pičkici ki ne znata pravilno opravljati svojega dela.. škoda da nista napisala plačilnega naloga pa da vidimo koliko plače imata..

je pa zanimivo - tip je  110% starejši od 43 let.. naj me kdorkoli popravi če misli nasprotno.. on je zunaj onadva pa v avtu.. nekaj ne štima.. po vseh navadah naših šerifov bi moral biti on na zadnjih zicih policijskega avta ..vklenjen.. 

ta dva pa polita cucka.. ni izključena rjava črtica na gatah.. moje osebno mnenje je , da sta ga usrala bolj kot je to sploh teoretično možno.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!