Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

Kaj s pa včeraj imeli pozno poipoldne na cesti proti Jaršam (BTC) iz smeri Šentjakoba? Popolna blokada, trije policisti v čeladah, neprebojnih jopičih in z avtomatskim orožjem so pregledovali avto po avto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene so včeraj pregledali pri OŠ Dragomelj.
 

Razlog je bil smrt policista - zaenkrat ni še nič uradnega, ampak v okolici naj nebi našli kakršnih dokazov, da je umrl nasilne smrti. :cry:

 

http://www.slovenskenovice.si/crni-scenarij/doma/foto-policist-ustreljen-v-glavo-obmocje-zaprto

Popravljeno . Popravil ukica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno samo pri nas, če umreš zaradi krogle v telesu to ni nasilna smrt ampak naravna. Verjetno bo bolj držalo, da je tuja krivda izključena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene so včeraj pregledali pri OŠ Dragomelj.

 

Razlog je bil smrt policista - zaenkrat ni še nič uradnega, ampak v okolici naj nebi našli kakršnih dokazov, da je umrl nasilne smrti. :cry:

 

http://www.slovenskenovice.si/crni-scenarij/doma/foto-policist-ustreljen-v-glavo-obmocje-zaprto

 

Vzrok smrti:  Zastrupitev s svincem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene so včeraj pregledali pri OŠ Dragomelj.

 

Razlog je bil smrt policista - zaenkrat ni še nič uradnega, ampak v okolici naj nebi našli kakršnih dokazov, da je umrl nasilne smrti. :cry:

 

http://www.slovenskenovice.si/crni-scenarij/doma/foto-policist-ustreljen-v-glavo-obmocje-zaprto

samomor je bil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj je pomembna idealna linija ... da vaše glave ne špohtlajo z odbijača avtobusa! 

 

Vir: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10203215204259705&set=gm.10153514890550680&type=1

11012525_10203215204259705_1839647820432

Izredno nevarna cesta, kjer se lahko zgodi nekaj takega je Idrija-Cerkno, do mosta na Soči. Ke avtobus nima druge izbire, kot da odvije na nasprotni pas.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj je pomembna idealna linija ... da vaše glave ne špohtlajo z odbijača avtobusa! 

 

Vir: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10203215204259705&set=gm.10153514890550680&type=1

11012525_10203215204259705_1839647820432

 

Najboljše je ostati doma, na cesti lahko delaš vse prav, pa ti še vedno lahko kdo pripelje po tvojem pasu...

 

post-2208-0-62771800-1438251706_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej te smešne okrogle starodobnike

Na motorju izgled ne pomeni nič. Poznam kar nekaj starodobnikov, ki te (me) na pisti in cesti popolnoma deklasirajo. Kako fit izgledaš tu nima nikakršnega pomena.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljše je ostati doma, na cesti lahko delaš vse prav, pa ti še vedno lahko kdo pripelje po tvojem pasu...

 

attachicon.gifbs.jpg

Da ti vedno kdo pripelje lahko po tvojem pasu je na vseh serpentinah čisto možno. Že ko vidiš šlepar moraš vedeti, da bo prikolica prišla čez ovinek po tvoji strani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na motorju izgled ne pomeni nič. Poznam kar nekaj starodobnikov, ki te (me) na pisti in cesti popolnoma deklasirajo. Kako fit izgledaš tu nima nikakršnega pomena.

Ne vem kje sem napisal, da sem hitrejši ali boljši od njih.

 

So pač smešni in okrogli, na prvi pogled sem mislil da je posnetek od Ansambla Kozloci in Klobase.

Popravljeno . Popravil Aynach
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo komentar na tvoj komentar, nič osebnega. Tudi jaz sem navajen gledati na to, ker izhajam iz drugih športov, kjer je dobra postava stranski produkt stremenja k boljšemu rezultatu. Pri motorjih do neke mere izgled ni pomemben, ker gre bolj za spretnost, kot fizične sposobnosti. Seveda govorim o rekreativnem in turističnem motoriranju. Ko preidemo na tekmovalno raven, je treba biti tudi fit tu se strinjam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo komentar na tvoj komentar, nič osebnega. Tudi jaz sem navajen gledati na to, ker izhajam iz drugih športov, kjer je dobra postava stranski produkt stremenja k boljšemu rezultatu. Pri motorjih do neke mere izgled ni pomemben, ker gre bolj za spretnost, kot fizične sposobnosti. Seveda govorim o rekreativnem in turističnem motoriranju. Ko preidemo na tekmovalno raven, je treba biti tudi fit tu se strinjam.

Po domače suhcen in lagan ko pero, da ne obremenjuješ z dodatnimi kilami (špeha ali mišic) motorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Danes na tisti ravnini od Radovljice do Gorice(?) ustavljala dva policista na motorju ob spremljavi patrulje. Ma tist, ki se je mene lotil ni vedel kaj vse bi še pogledal. Sem imel že kar veliko 'kontrol prometa', ma nihče ni bil toliko aroganten kot ta. Niti dober dan, niti nasvidenje...in ni vedel kaj vse bi še vprašal, da bi me lahko zašil. Ko je vse druga bilo vredu, sem mu moral na široko odpret oči še za to, da sem mu pokazal leče. :O Verjetno normalno, sej drugače ne more vedet a jih imam, če že nimam očal..ampak vseeno...ko na koncu potegnem črto, nikakršn odnos.

 

Upam, da si voznik GSXR750 K7 prišel vredu skozi, nekak zaskrbljeno si zgledal, on pa te tudi ni in ni spustil.

Popravljeno . Popravil Gasperr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes na tisti ravnini od Radovljice do Gorice(?) ustavljala dva policista na motorju ob spremljavi patrulje. Ma tist, ki se je mene lotil ni vedel kaj vse bi še pogledal. Sem imel že kar veliko 'kontrol prometa', ma nihče ni bil toliko aroganten kot ta. Niti dober dan, niti nasvidenje...in ni vedel kaj vse bi še vprašal, da bi me lahko zašil. Ko je vse druga bilo vredu, sem mu moral na široko odpret oči še za to, da sem mu pokazal leče. :O Verjetno normalno, sej drugače ne more vedet a jih imam, če že nimam očal..ampak vseeno...ko na koncu potegnem črto, nikakršn odnos.

Upam, da si voznik GSXR750 K7 prišel vredu skozi, nekak zaskrbljeno si zgledal, on pa te tudi ni in ni spustil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!