Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

Pozabil si na zizno otročad, ki ve, da ima vozilo neko stopalko ali ročko, ki se uporablja za to, da te zalima na zic ali hoče spipat z zica.

 

Aja, pa da je vozilo take pa take barve.

 

 

 

Ja jih nagrajuje. Ne rabijo plačevat kazni za svojo neumno vožnjo ali za svoje nehomologirano vozilo.

 

 

A ni nekaj postov nazaj napisal, da vozilo itak ni pisano nanj? ("Jp je res, po toči zvoniti je prepozno, motor bom dobil nazaj glede tega se sploh ne sikeram, saj je to moj prvi prekršek + motor ni pisan name, sem samo uporabnik.")

In potem je kriva UE, da je dovolila registracijo motorja.

 

Najprej se pozanimaj kaj sploh pišeš, nato se pa oglasi. Ti si lahko lastnik ČESARKOLI, vendar nemoraš registrirati, če si pa uporabnik pa rabiš izpit za registracijo ;)

Zakaj ni pisan name, je pa pač moja odločitev..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Registrirajo jih zato, ker nikjer ne piše, da jih ne smejo. Govora je pa o nečem drugem. Beri spodaj. 

 

...

(5) Za vozilo v lasti polnoletne osebe, ki nima veljavnega vozniškega dovoljenja za to vrsto vozila, določi lastnik vozila uporabnika vozila. V tem primeru se določbe zakona, ki veljajo za lastnika vozila, smiselno uporabljajo tudi za uporabnika. V prometno dovoljenje se poleg lastnika vpiše tudi uporabnik vozila.

(6) Uporabnik vozila oziroma imetnik pravice uporabe vozila je lahko samo oseba, ki ima veljavno vozniško dovoljenje za to kategorijo vozila. Ta določba ne velja za pravne osebe in samostojne podjetnike posameznike.

 

Ker te pa zelo skrbi za blagor ljudi, sem našel še nekaj. Mogoče je pa tukaj mišljena hitrost. 

 

(3) Registracijska organizacija kljub priložitvi potrdila iz 2. točke prvega odstavka tega člena ne registrira vozila, če jo homologacijski organ obvesti o svoji ugotovitvi, da vozilo pripada tipu vozila, ki kljub podeljeni homologaciji pomeni resno nevarnost za cestni promet.

vse lepo in prav, samo jaz z A kategorijo ga lahko vozim...če sem ga blokirala je to moja stvar? a ni tako?

torej moja kategorija temu ustreza .... torej če je nekdo lastnik, ki mu kategorija ustreza in vozi ta motor kr nekdo, ki ni prijavljen kot uporabnik, tega pa na reg enoti pač ne morejo vedeti.....

 

v tem primeru ki je tukaj naveden je bilo verjetno ravno to :) potem pa lastnik nastrada.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej se pozanimaj kaj sploh pišeš, nato se pa oglasi. Ti si lahko lastnik ČESARKOLI, vendar nemoraš registrirati, če si pa uporabnik pa rabiš izpit za registracijo ;)

Zakaj ni pisan name, je pa pač moja odločitev..

Ti se pa prvo pozanimaj, pol pa vozi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

 

 

 

 motor ni pisan name, sem samo uporabnik.")

 

 

No točno to sem hotel napisat.... isti problem sem imel jaz, ko sem registriral svojo fazerco, pa še nisem imel izpita... in mi je na pomoč priskočil Trebor, tako da je bil on lastnik in jaz uporabnik, al glih kontra, sej ne vem več.... :)  in ni blo nobenih težav pri registraciji.... zdej, če sem se pa jaz vozil brez izpita, pa sem se na lastno odgovornost (priznam, krog ali dva sem tudi jaz naredil, pa sem imel srečo da me niso ujeli :) )....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mejte se radi ... objemite se s policaji ... če te ustavijo ... se spoglejte z njimi in odplešte kazačok ... naute dobil za pihat, niti vam bodo izmerili hitrost niti pregledali motor in vam očitali nehomologiranost oziroma neizpravne gume ... odpeljali vas v bodo :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej se pozanimaj kaj sploh pišeš, nato se pa oglasi. Ti si lahko lastnik ČESARKOLI, vendar nemoraš registrirati, če si pa uporabnik pa rabiš izpit za registracijo ;)

Zakaj ni pisan name, je pa pač moja odločitev..

ne bo držalo, jaz sem brez izpita registriral motor, kako pa sem opisal en post višje ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bo držalo, jaz sem brez izpita registriral motor, kako pa sem opisal en post višje ;)

Ti si ga registriral, vendar ne nase, jaz sem ga registriral na svoj ime in v primeru kakšne kazni/radarja bi prišla pošta na moj ime.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No točno to sem hotel napisat.... isti problem sem imel jaz, ko sem registriral svojo fazerco, pa še nisem imel izpita... in mi je na pomoč priskočil Trebor, tako da je bil on lastnik in jaz uporabnik, al glih kontra, sej ne vem več.... :)  in ni blo nobenih težav pri registraciji.... zdej, če sem se pa jaz vozil brez izpita, pa sem se na lastno odgovornost (priznam, krog ali dva sem tudi jaz naredil, pa sem imel srečo da me niso ujeli :) )....

Saj v tem je fora. Vsi ga serjemo v življenju. Samo eni vemo, da smo za svoje napake krivi sami in če nas ujame roka pravice, pač odslužimo svoje. Eni pa celo življenje jokcajo kako so si bogi bogi in kličejo atija in mamico na pomoč, da bi jih zaščitila.

Ga usereš, te dobijo, podpišeš, plačaš in gremo dalje v nove avanture (z bolj sokolovim vidom na pametne uniforme).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si ga registriral, vendar ne nase, jaz sem ga registriral na svoj ime in v primeru kakšne kazni/radarja bi prišla pošta na moj ime.

na uporabnika vozila pride kazen... been there done that.... :)

 

ukica, da se navežem še na tvoj prejšnji post namenjen meni... jaz sem bil lastnik motorja, uporabnik pa trebor... in tako je registracija šla bp mimo... in mislim, da si ti napisal, da imaš zadevo urejeno identično mojemu primeru....

Popravljeno . Popravil motozajebant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MZ, da raščistim pojme, ti si lahko lastnik vendar, če nimaš izpita rabiš uporabnika, ki motor registrira na svoj ime - on dobi kazen

Če si lastnik in imaš izpit registriraš normalno.

Če si lastnik in uporabnik nima izpita nemorš registrirat motorja.

V mojem primeru sem bil uporabnik motorja in lastnik je nekdo ki izpita SPLOH NIMA

 

nazo13, na tvojo osebno raven se sploh ne mislim spuščati, nisi vreden komentarja. Tipičen slovenček, 'samo da nisem dobil jaz'. In če so tebe starši financirali pri 23 letih, mene pač ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MZ, da raščistim pojme, ti si lahko lastnik vendar, če nimaš izpita rabiš uporabnika, ki motor registrira na svoj ime - on dobi kazen

Če si lastnik in imaš izpit registriraš normalno.

Če si lastnik in uporabnik nima izpita nemorš registrirat motorja.

V mojem primeru sem bil uporabnik motorja in lastnik je nekdo ki izpita SPLOH NIMA

 

nazo13, na tvojo osebno raven se sploh ne mislim spuščati, nisi vreden komentarja. Tipičen slovenček, 'samo da nisem dobil jaz'. In če so tebe starši financirali pri 23 letih, mene pač ne.

pol pa ne vem, upam da stvar obrneš v svojo korist in jo odneseš poceni.... čeprav, sej veš, če si vedel da,.... (nadaljuj sam :) )...

 

a tebi kdo očita, da te starši financirajo? Kaj hočeš s tem povedat, da si to že drugič ali tretjič izpostavil? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MZ, da raščistim pojme, ti si lahko lastnik vendar, če nimaš izpita rabiš uporabnika, ki motor registrira na svoj ime - on dobi kazen

Če si lastnik in imaš izpit registriraš normalno.

Če si lastnik in uporabnik nima izpita nemorš registrirat motorja.

V mojem primeru sem bil uporabnik motorja in lastnik je nekdo ki izpita SPLOH NIMA

 

nazo13, na tvojo osebno raven se sploh ne mislim spuščati, nisi vreden komentarja. Tipičen slovenček, 'samo da nisem dobil jaz'. In če so tebe starši financirali pri 23 letih, mene pač ne.

 

Lej, nobenega smisla nima, da se sedaj napenjaš. Saj sam veš, da tega motorja ne bi smel voziti, ne glede na to, da ti je ratalo registrirat, ker se nihče ni oziral na to. Ti ga še vedno ne smeš voziti, tako kot nekdo drug z B kategorijo ne sme voziti tovorno vozilo. Da ob tem, ko se zavedaš problematičnosti svojega položaja na cesti, voziš še z odprtimi izpuhi - vsa čast, annual Darwin award is yours.

 

Raje se skoncentriraj na to, kako boš rešil zadevo. Če boš pri sodnici tako 'pameten', se zna zgoditi, da se najde še kakšna zakonska možnost sankcioniranja.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker mi gre pač na živce nekdo, ki ti govori 'jokaj mamici pa atiju'..

Glede sodnice se že pripravljam. Je pa sploh vprašanje, če bom šel tja, ali bo šel nekdo, ki ga bom pooblastil - odvetnik.

 

In pa kot sem že rekel, pričakoval sem kakšen nasvet, ki ga sem ga dosedaj dobil samo od Aynacha ter neobsojanje s strani Borutt-a, ki kot roka pravice razume moj položaj.

 

Če mi boš pa dodal kakšen €, za plačilo kazni bom rade volje poslušu še kakšno pridigo do takrat pa mislim da mi tega ni treba brati, saj jo bom sam plačal/oddelal, če bo do kazni prišlo..

Popravljeno . Popravil ukica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

nazo13, na tvojo osebno raven se sploh ne mislim spuščati, nisi vreden komentarja. Tipičen slovenček, 'samo da nisem dobil jaz'. In če so tebe starši financirali pri 23 letih, mene pač ne.

Če si mislil, da bodo vsi forumaši jokcali s tabo, ker so te policaji dobili pri kršenju zakonov, se pač motiš. Niti ti ne privoščim niti ne sočustvujem s tabo. S svojim imetjem in denarjem počni kar hočeš. Ali boš odgovarjal na moje komentarje ali ne je tudi tvoja stvar. Sam bom komentiral vsak tisti post na forumu, ki ga bom želel. In napisal, kar bom sam želel in ne kaj bi ti želel. Če nočeš, da ti jih kdo komentira, jih pač ne piši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 ... se spoglejte z njimi in odplešte kazačok ... 

Ej nehi ga srat! Kazačok :kva1:  pa moja kolena, pa cent plus na njih?! 

Lohk teb dahauc, drugim pa ne tega svetvat! :fight2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

 

a tebi kdo očita, da te starši financirajo? Kaj hočeš s tem povedat, da si to že drugič ali tretjič izpostavil? :)

Tipično zanikanje očitnega   :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

 

Če mi boš pa dodal kakšen €, za plačilo kazni bom rade volje poslušu še kakšno pridigo do takrat pa mislim da mi tega ni treba brati, saj jo bom sam plačal/oddelal, če bo do kazni prišlo..

Jest ti 1€ nakažem, če boš še naprej jambral. V tej vročin moram neki limonastga brat, de cajt prej mine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekultura, nevoščljivost, netolerantnost, neznanje, nezainteresiranost, ne... vem več. To je v glavah in posledično v rokah in nogah. Vzgoja, učenje, treniranje. Pa bo mogoče red na cestah.

mogoče tut preventivni zdravniški in psihofizični pregledi po 60 letu, pa ne bi bilo več toliko voženj v nasprotno smer po AC, izsiljevanj s stranskih ulic.....ampak naši veleumi na današnjem sestanku, zakaj je drastičen porast smrtnih žrtev na naših cestah izzumili:

1. povečanje nadzora nad hitrostjo

2. povečanje kazni....

3. pa še kaka budalaština bo padla

 

in čez kako leto bo spet setanek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče tut preventivni zdravniški in psihofizični pregledi po 60 letu, pa ne bi bilo več toliko voženj v nasprotno smer po AC, izsiljevanj s stranskih ulic.....ampak naši veleumi na današnjem sestanku, zakaj je drastičen porast smrtnih žrtev na naših cestah izzumili:

1. povečanje nadzora nad hitrostjo

2. povečanje kazni....

3. pa še kaka budalaština bo padla

 

in čez kako leto bo spet setanek

No ne vem kakšen smisel ima ta starostna meja. Sklepaš po tem, da so policaji zadnje dni ustavili celo čredico penzionistov na mopedih, ki so jih ti vedno lahko vozili brez izpita in čelad, sedaj pa se na njih obešajo za izboljšanje statistike?

 

Če pomislim na včerajšnji dan, ko sem se fural proti domu, so me na razdalji kakšnih 400m trije tako izsilili oz. na knap prehiteli, da sem mislil, da bom balanco, zic in svoje špehe pobiral po obcestnem grabnu.

Ena češpla, en smrkovc pa en buhsigavedkwa u kombiju nasprot. Vsaj za prva dva lahko trdim, da sta imela vsaj 1/2 manj od tvojega limita. 

Kaj bi šele bilo, če bi se rekreativno fural! :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče tut preventivni zdravniški in psihofizični pregledi po 60 letu, pa ne bi bilo več toliko voženj v nasprotno smer po AC, izsiljevanj s stranskih ulic.....ampak naši veleumi na današnjem sestanku, zakaj je drastičen porast smrtnih žrtev na naših cestah izzumili:

1. povečanje nadzora nad hitrostjo

2. povečanje kazni....

3. pa še kaka budalaština bo padla

 

in čez kako leto bo spet setanek

Sploh povečanje kazni zelo vpliva na zmanjšanje števila nesreč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ne vem kakšen smisel ima ta starostna meja. Sklepaš po tem, da so policaji zadnje dni ustavili celo čredico penzionistov na mopedih, ki so jih ti vedno lahko vozili brez izpita in čelad, sedaj pa se na njih obešajo za izboljšanje statistike?

 

Če pomislim na včerajšnji dan, ko sem se fural proti domu, so me na razdalji kakšnih 400m trije tako izsilili oz. na knap prehiteli, da sem mislil, da bom balanco, zic in svoje špehe pobiral po obcestnem grabnu.

Ena češpla, en smrkovc pa en buhsigavedkwa u kombiju nasprot. Vsaj za prva dva lahko trdim, da sta imela vsaj 1/2 manj od tvojega limita. 

Kaj bi šele bilo, če bi se rekreativno fural! :kva1:

ajd, ne seri, ena meja, pa naj bo 50...al spet nisi zadovoljen? Sicer pa ne govorim o motorizmu, ampak prometu nasploh. Lej prejšn teden sem bral 67 letna, 53 letni, 63 letni....zgazil, zbil, vozil v napačno smer....

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo ma kj proti nadpedesetletnikom :angry:

 

:krneki:

nč, čist fajn smo :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!