Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

Itaq, da ne.

 

http://www.24ur.com/novice/crna-kronika/motorista-se-zaletela-v-kombi.html

 

Zato pridem na MS prebirati tiste, ki vse vejo :yawn:

a ti si šele v letu 2008?

 

Odkar je pritisnila vročina, poslušam samo o karambolih na AC, izsiljevanjih s stranskih cest, nerazumnemu obnašanju na AC, vožnjo pod vplivom alkohola.........in ti privlečeš na plano cestne izstrelke???? Hm...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če že nabijaš, spremljaj celotno temo. Če policija - med ostalim - uporablja helikopterje za opazovanje in sledenje izstrelkov, ne vidim potrebe po nekem zgražanju.

 

Da ste pa nekateri perfektni in je vse ostalo narobe je pa tako ali tako znano in tega ni treba ponavljati v vsakem tretjem postu. Glede na to, da narcisizem ni zakonsko problematičen, lahko še naprej uživate a malce pazite na cesti, ker vas zaverovanost vase ne bo rešila pred lastno ali tujo napako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Manekenka.......vse lepo,noben lačen,mir v svetu ....... :lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če že nabijaš, spremljaj celotno temo. Če policija - med ostalim - uporablja helikopterje za opazovanje in sledenje izstrelkov, ne vidim potrebe po nekem zgražanju.

 

Da ste pa nekateri perfektni in je vse ostalo narobe je pa tako ali tako znano in tega ni treba ponavljati v vsakem tretjem postu. Glede na to, da narcisizem ni zakonsko problematičen, lahko še naprej uživate a malce pazite na cesti, ker vas zaverovanost vase ne bo rešila pred lastno ali tujo napako.

Nekateri bi radi samo normalno, kolikor je dovoljeno po cesti vozili, pa niti tega ne moremo. Pa nas ne ogrožajo izstrelki, ampak strici s klobukom in tete z očali :P

make love, not war :kva2:

As ti zmešan, pa kdo bo mejkal love v tej vročini? :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ti ne morš, men prpel :OK:

požrtvovaln pa si, ti kr priznam. sam veš kok je, moram se prepričat, če res zmoreš, zato najprej tle na MS jebi koga, pa da vidm kak ti gre :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

požrtvovaln pa si, ti kr priznam. sam veš kok je, moram se prepričat, če res zmoreš, zato najprej tle na MS jebi koga, pa da vidm kak ti gre :P

pravš virtualno, "ti bi da jebeš, a da ne uđe" :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pravš virtualno, "ti bi da jebeš, a da ne uđe" :P

virtualno kako pa....neb rad da te kap od naporov :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

virtualno kako pa....neb rad da te kap od naporov :P

Miško brez varanja prosm  :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če že nabijaš, spremljaj celotno temo. Če policija - med ostalim - uporablja helikopterje za opazovanje in sledenje izstrelkov, ne vidim potrebe po nekem zgražanju.

 

Da ste pa nekateri perfektni in je vse ostalo narobe je pa tako ali tako znano in tega ni treba ponavljati v vsakem tretjem postu. Glede na to, da narcisizem ni zakonsko problematičen, lahko še naprej uživate a malce pazite na cesti, ker vas zaverovanost vase ne bo rešila pred lastno ali tujo napako.

ampak .. js sm res lep :cry:

 

čim več policstov na cesti ... in kontrole ... lepši se bom pelju :jezik: ... za mano se je v soboto vozila provida ... in sem ji pokazal, kako se vzorno vozi po cesti ... lahko bi me s kawo častila :D

 

sta se pa dva prav vzorno peljala po kalu dol in za njima provida ... sem obrnil na vrh in šu za njimi, pa so mi ušli :glare:

 

sami diujaki :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolje kčerka kurva nego sin pandur.

 

Pfuj prokleti kavboji.

 

 

Seveda to velja za 99,9% vseh, se najde tudi kakšen ok.

Popravljeno . Popravil ukica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nimaš prav, ampak to je tvoje mnenje ... 90 % jih je v redu .. pač opravljajo svojo službo ... tko kot ti, tko kot jaz ...

 

...

Ni pošteno, da o policiji govorimo negativno ... ko sem rabil pomoč, so mi vedno priskočili in to zelo hitro.

 

to je moje mnenje :krneki:

Maus, lepo da se trudiš, a po mojem je frustracija nesretnog života deteta kurve i pandura prehuda, da bi zaleglo. :sleep2: 

Mora mal vn iz sebe zmetat.  :SS

BeatiPauperesSpirituPress :grim 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No moj mnenje je podoben - o dolocenih.

Po vcerajsnem srecanju kjer so mi vzeli motor se je moje mnenje popolnoma spremenilo.

Ja po zakonu nebi smel imeti vec kot 70kw, ampak jih ima motor 80,82..

Bolj me moti zadeva da sem jaz to homologiral za en prazen kurac ker se UE ni dalo pogledati zakona ce jaz ta motor lahko vozim.

Se zmeraj cakam uradno obrazlozitev razlike med tovarnisko blokado ter naknadno(jp nismo vsi fotrovi sinčki po poklicu da damo 10k€ za motor).
Površnost pri homologaciji ter zavarovanju(zakaj so mi izdali prometno/homologacijo/tablico, ce tega nesmem vozit?
Odnos policaja je bil katastrofalen, videl je da nimam dusilcev pa je vseeno hotel na silo meriti glasnost.
Iskreno sem bil v takem šoku, da sem skoraj skupaj padel(predstavljajte si vec kot 1 uro stati v kombinezonu pri 40 stopinjah).
In potem mi se arogantno rece da sem si sam kriv ker nisem sel delati izpita za neomejeno(star sem pa 23). In glede nato, da je vozil zamano iz izvoza Razdrto do Senozec in je opazil da nisem naredil niti enega prekrška bi mi lahko dal samo opozorilo ter mi narocil naj pride po motor nekdo z primernim izpitom, ampak seveda si je moral zafilati ego ter dnevno kvoto ;)

Da ne govorim, da sta me obravnavali 2 providi(mondeo, skoda rs) ter še Sezanski policisti(drugega dela nimajo in ja ste prevec placani).
Konec koncev mi je 'pogledal cez prste se za 400e' ker mi ni napisal da nisem imel dusilcev notri, ampak se mi za teh 400e gladko JEBE ker jaz nebom placal niti centa. Kot student bom svoja obcasna dela delal na drugo napotnico sam se bom pa prijavil na socialno, pa naj si prenakazujejo iz ene ustanove v drugo.

Mah...

 

Sedaj čakam na sodnico in glede nato, da je to moj prvi prekršek nasploh me zanima kako bo. Homologiral ter registriral sem nase v petek in imam tudi vse račune od blokade, servisa, homologacije, zavarovanja. Glede nato, da še nikoli nisem bil pri sodnici me zelo zanima kaj in kako bo..

Sem pa tudi klical v določene servise kjer vgrajujejo te blokade 'na veliko' in sem kot izgleda prvi, saj so bili kar malo začudeni na drugi strani telefona.

 

Sicer pa gre sedaj vse k odvetniku, pa naj se on zajebava z njimi.

Popravljeno . Popravil ukica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No moj mnenje je podoben - o dolocenih.

Po vcerajsnem srecanju kjer so mi vzeli motor se je moje mnenje popolnoma spremenilo.

Ja po zakonu nebi smel imeti vec kot 70kw, ampak jih ima motor 80,82..

Bolj me moti zadeva da sem jaz to homologiral za en prazen kurac ker se UE ni dalo pogledati zakona ce jaz ta motor lahko vozim.

Se zmeraj cakam uradno obrazlozitev razlike med tovarnisko blokado ter naknadno(jp nismo vsi fotrovi sinčki po poklicu da damo 10k€ za motor).

Površnost pri homologaciji ter zavarovanju(zakaj so mi izdali prometno/homologacijo/tablico, ce tega nesmem vozit?

Odnos policaja je bil katastrofalen, videl je da nimam dusilcev pa je vseeno hotel na silo meriti glasnost.

Iskreno sem bil v takem šoku, da sem skoraj skupaj padel(predstavljajte si vec kot 1 uro stati v kombinezonu pri 40 stopinjah).

In potem mi se arogantno rece da sem si sam kriv ker nisem sel delati izpita za neomejeno(star sem pa 23).

Da ne govorim, da sta me obravnavali 2 providi(mondeo skoda rs) ter še Sezanski policisti(drugega dela nimajo in ja ste prevec placani).

Konec koncev mi je 'pogledal cez prste se za 400e' ker mi ni napisal da nisem imel dusilcev notri, ampak se mi za teh 400e gladko JEBE ker jaz nebom placal niti centa. Kot student bom svoja obcasna dela delal na drugo napotnico sam se bom pa prijavil na socialno, pa naj si prenakazujejo iz ene ustanove v drugo.

Mah...

Verjetno si že v štartu vedel, da ta motor ne smeš vozit ane?? In to te takrat ni prov nič brigalo, ko so ti naredili homologacijo, tehnični, zavarovanje, kasirali cestnino.... a zdej ko se te pa dobli, so pa vsi drugi krivi, sam ti nisi.... lej fante, tukaj si si čisto sam kriv, če pa nisi vedel ali lahko voziš ta motor ali ne, pa je na tebi da se pozanimaš! Plicaji tukaj niso prav nič krivi, samo opravljajo svoje delo! !

 

In še nekaj, za vse tiste, ki ste pametovali, da policaji itak ne vejo kaj je izvorna moč, bla bla (kar nekaj vas je bilo takih), zdaj vidite da tudi to poznajo....

 

na napakah se učimo, naslednjič boš bolj pozoren na take stvari in že prej razmišljal, kaj pa če......

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno si že v štartu vedel, da ta motor ne smeš vozit ane?? In to te takrat ni prov nič brigalo, ko so ti naredili homologacijo, tehnični, zavarovanje, kasirali cestnino.... a zdej ko se te pa dobli, so pa vsi drugi krivi, sam ti nisi.... lej fante, tukaj si si čisto sam kriv, če pa nisi vedel ali lahko voziš ta motor ali ne, pa je na tebi da se pozanimaš! Plicaji tukaj niso prav nič krivi, samo opravljajo svoje delo! !

 

In še nekaj, za vse tiste, ki ste pametovali, da policaji itak ne vejo kaj je izvorna moč, bla bla (kar nekaj vas je bilo takih), zdaj vidite da tudi to poznajo....

 

na napakah se učimo, naslednjič boš bolj pozoren na take stvari in že prej razmišljal, kaj pa če......

 

lp

 

Zakaj pa imamo potem UE? Da pridem tja plačati cestnino in podobne pizdarije? Ko pa nekaj vprašam mi pa neznajo pravilno povedati. Da nebo pomote, z homologacijo ter prometno sem šel tudi do PP in povprašal po dežurnem policaju, ki mi je zatrdil, da če ima motor manj kot 35kw in razmerje moč/masa štima jaz to lahko vozim.

Sedaj pa naj se vsi skupaj usedejo ter zmenijo kaj je res in kaj ni!

Eno sezono in pol sem vozil fazerja in so me ustavili kar ene parkrat(logično če narediš cca 15k km v sezoni) in NOBEN do sedaj ni to niti omenil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No moj mnenje je podoben - o dolocenih.

Po vcerajsnem srecanju kjer so mi vzeli motor se je moje mnenje popolnoma spremenilo.

Ja po zakonu nebi smel imeti vec kot 70kw, ampak jih ima motor 80,82..

Bolj me moti zadeva da sem jaz to homologiral za en prazen kurac ker se UE ni dalo pogledati zakona ce jaz ta motor lahko vozim.

Se zmeraj cakam uradno obrazlozitev razlike med tovarnisko blokado ter naknadno(jp nismo vsi fotrovi sinčki po poklicu da damo 10k€ za motor).

Površnost pri homologaciji ter zavarovanju(zakaj so mi izdali prometno/homologacijo/tablico, ce tega nesmem vozit?

Odnos policaja je bil katastrofalen, videl je da nimam dusilcev pa je vseeno hotel na silo meriti glasnost.

Iskreno sem bil v takem šoku, da sem skoraj skupaj padel(predstavljajte si vec kot 1 uro stati v kombinezonu pri 40 stopinjah).

In potem mi se arogantno rece da sem si sam kriv ker nisem sel delati izpita za neomejeno(star sem pa 23). In glede nato, da je vozil zamano iz izvoza Razdrto do Senozec in je opazil da nisem naredil niti enega prekrška bi mi lahko dal samo opozorilo ter mi narocil naj pride po motor nekdo z primernim izpitom, ampak seveda si je moral zafilati ego ter dnevno kvoto ;)

Da ne govorim, da sta me obravnavali 2 providi(mondeo, skoda rs) ter še Sezanski policisti(drugega dela nimajo in ja ste prevec placani).

Konec koncev mi je 'pogledal cez prste se za 400e' ker mi ni napisal da nisem imel dusilcev notri, ampak se mi za teh 400e gladko JEBE ker jaz nebom placal niti centa. Kot student bom svoja obcasna dela delal na drugo napotnico sam se bom pa prijavil na socialno, pa naj si prenakazujejo iz ene ustanove v drugo.

Mah...

 

Sedaj čakam na sodnico in glede nato, da je to moj prvi prekršek nasploh me zanima kako bo. Homologiral ter registriral sem nase v petek in imam tudi vse račune od blokade, servisa, homologacije, zavarovanja. Glede nato, da še nikoli nisem bil pri sodnici me zelo zanima kaj in kako bo..

Sem pa tudi klical v določene servise kjer vgrajujejo te blokade 'na veliko' in sem kot izgleda prvi, saj so bili kar malo začudeni na drugi strani telefona.

 

Sicer pa gre sedaj vse k odvetniku, pa naj se on zajebava z njimi.

 

Brez skrbi nisi edini. Nekateri morate očitno testirati na lastni koži, toliko kot je napisanega o tem. In glede na pisanje, res škoda, da niso dodali še 400 za dušilce, bi bilo povsem upravičeno.

 

Tudi na servisu bodo za dnar naredili vse, ne podcenjuj jih, niso neumni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa imamo potem UE? Da pridem tja plačati cestnino in podobne pizdarije? Ko pa nekaj vprašam mi pa neznajo pravilno povedati. Da nebo pomote, z homologacijo ter prometno sem šel tudi do PP in povprašal po dežurnem policaju, ki mi je zatrdil, da če ima motor manj kot 35kw in razmerje moč/masa štima jaz to lahko vozim.

Sedaj pa naj se vsi skupaj usedejo ter zmenijo kaj je res in kaj ni!

Eno sezono in pol sem vozil fazerja in so me ustavili kar ene parkrat(logično če narediš cca 15k km v sezoni) in NOBEN do sedaj ni to niti omenil.

 

Ampak tvoj je imel v izvorni moči precej več, vpašal si ga nekaj drugega. Škoda časa za tole, ko je že toliko strani o blokadah napisanih :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa mi naj napiše še jrm, ter žaljenje uradne osebe mi je čisto vseeno. V naši državi želiš vsaj približno delati nekaj po zakonu pa še to pade v vodo.

Pregledal je tudi homologacijo.. Itak pa škoda sploh kar koli komentirati, večina jih je pametnih, nihče pa nezna svetovati, tipično slovensko.

Pa če že boldaš stavek, boldaj celotno poved in ne beri samo to kar ti želiš prebrati ;)

Popravljeno . Popravil ukica
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa mi naj napiše še jrm, ter žaljenje uradne osebe mi je čisto vseeno. V naši državi želiš vsaj približno delati nekaj po zakonu pa še to pade v vodo.

Pregledal je tudi homologacijo.. Itak pa škoda sploh kar koli komentirati, večina jih je pametnih, nihče pa nezna svetovati, tipično slovensko.

 

Na ti dve oboldani zadevi ti bom odgovoril....

 

Vsaj približno delati po zakonih... za primerjavo, imaš spolni odnos z osebo, za katero veš da je okužena z virusom HIV... in zdaj, enkrat ga daš s kondomom not, potem kondom dol in ga porineš brez noter in tako ponavljaš do konca... Vsaj približno si delal tako, kot bi drugače moral in zato si bil kaznovan... tako kot v tvojem primeru.... al boš delal tako kot se gre, al pa kazen, ti se odloči....

 

Svetovati: jaz ti svetujem, da poješ ta kakec ki si ga sam naredil, plačaš kazen in se pokesaš.... da ne bo na koncu še huje.... tisto kar si rekel za delo na drugo napotnico.... pa fantje, to morate po forumu govorit? Misliš da policaji ne berejo forumov? Če 1 leto boš pa spet jokal in stokal, kok so nekateri hudi....

 

ti sploh ne privoščim tega, jkar se ti je zgodilo, ampak kot sem rekel, na napakah se ućimo....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!