Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

pred 6 minutami, Borutt pravi:

Moje mnenje je, da na cesti ne sme biti nobenih odvečnih ali nepotrebnih stvari. Kar pomeni, da morajo biti na cesti samo tiste črte, katere so potrebne za označevanje roba vozišča in za razmejevanje smernih vozišč oziroma smernega vozišča na prometne pasove (da ne omenjam ostalih črt, katere so v pravilniku). Sedaj se pa postavlja vprašanje, zakaj so nastale te poševne črte ob sredinski črti v levih ovinkih. Menda ne zaradi lepega ali zaradi viška barve. Nastale so zaradi določenih neprilagojenih in nesposobnih motoristov. Ravno tako, kot nastanejo določene fizične ovire, ker so domorodci preveč neumni, da bi upoštevali omejitev hitrosti skozi njihovo naselje. Pa nastanejo te ovire zaradi njihovega pritoževanja nad prehitro vožnjo turistov, čeprav so na slikah radarja sami domorodci. Že večkrat videno. Ker pri nekaterih ne zaleže lepa beseda, se pač odgovorni odločijo za različne ukrepe, kateri naj bi spametovali te določene neprilagojene. Seveda vsak tak ukrep vpliva tudi na vse ostale prilagojene. Ampak zahvala gre nekaj neprilagojenim osebkom. In sedaj še eno vprašanje in sicer ali so bolj nevarne neke črte ali občasni izstrelki. Če ne bi bilo občasnih izstrelkov, tudi ne bi bilo sedaj vprašanje, kaj je bolj nevarno. 

pri tem kar sem te vprašal me ne zanimajo zakaj so nastale črte ali vzroki zato , da so jih narisali..

prosim , če na konkretno vprašanje odgovoriš pritrdilno ali odklonilno - bi šlo? čepo prosim.

 

si sposoben odgovotiti z "da" ali z "ne" ?

se strinjaš dodatnimi črtami na rakitni ali se ne strinjaš? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 minutes ago, Borutt said:

Se mi zdi, da v prvem odstavku zaznavam vpliv statistike. 

Moje mnenje je, da na cesti ne sme biti nobenih odvečnih ali nepotrebnih stvari. Kar pomeni, da morajo biti na cesti samo tiste črte, katere so potrebne za označevanje roba vozišča in za razmejevanje smernih vozišč oziroma smernega vozišča na prometne pasove (da ne omenjam ostalih črt, katere so v pravilniku). Sedaj se pa postavlja vprašanje, zakaj so nastale te poševne črte ob sredinski črti v levih ovinkih. Menda ne zaradi lepega ali zaradi viška barve. Nastale so zaradi določenih neprilagojenih in nesposobnih motoristov. Ravno tako, kot nastanejo določene fizične ovire, ker so domorodci preveč neumni, da bi upoštevali omejitev hitrosti skozi njihovo naselje. Pa nastanejo te ovire zaradi njihovega pritoževanja nad prehitro vožnjo turistov, čeprav so na slikah radarja sami domorodci. Že večkrat videno. Ker pri nekaterih ne zaleže lepa beseda, se pač odgovorni odločijo za različne ukrepe, kateri naj bi spametovali te določene neprilagojene. Seveda vsak tak ukrep vpliva tudi na vse ostale prilagojene. Ampak zahvala gre nekaj neprilagojenim osebkom. In sedaj še eno vprašanje in sicer ali so bolj nevarne neke črte ali občasni izstrelki. Če ne bi bilo občasnih izstrelkov, tudi ne bi bilo sedaj vprašanje, kaj je bolj nevarno. 

Vse skupaj mi je všečno napisano in je po mojem tudi jasno večini LJUDI. Me zanimajo kaj vse se bo zdaj "komentiralo" in kaj vse je tokrat narobe napisal @Borutt , da bo iz napisanega spet postal neumen policaj, ki nič ne razume in ne odgovarja na trivialna vprašanja. Ajde, opalite ga :jezik:.

Ajd!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, thumper pravi:

pri tem kar sem te vprašal me ne zanimajo zakaj so nastale črte ali vzroki zato , da so jih narisali..

prosim , če na konkretno vprašanje odgovoriš pritrdilno ali odklonilno - bi šlo? čepo prosim.

 

si sposoben odgovotiti z "da" ali z "ne" ?

se strinjaš dodatnimi črtami na rakitni ali se ne strinjaš? 

V primeru teh črt sta ti dve možnosti premalo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Borutt pravi:

Ker imaš neke podatke o akcijah, bi nas lahko seznanil, katere so te akcije in koliko teh akcij je namenjenih določeni skupini udeležencev. Lahko napišeš statistično, koliko akcij je za eno skupino in, koliko akcij je za drugo skupino. Pa ne pozabi napisati statistiko, kdo ubije več ljudi. Samo za to tvoje ubijanje ne vem, kaj si točno mislil. Ali gre za to, koliko ljudi kakšna skupina udeležencev ubije ? 

RAJši odgovori na vprašanja , ki so ti zastavljena , al ne znaš brat .......Koga so dejansko te črte rešile ...dejmo točno odgovori , ne zapletaj in vleči v ogovore vse razen odgovora .

Ali je prav da se nekaj dela mimo zakonodaje oz nekaj kar ni podprto z zakonodajo ?

Lahko mi tudi odgovoriš kolikokrat ste imeli akcije za avtomobiliste ....(prečenje sredinske črte, vožnja po nasprotnem pasu )

Koliko avtomobilistov ste kaznili na Rakitni , sem videl samo akcije kjer so masirali motoriste ....?

Statistično ker ti je ravno ljuba ,lahko odgovoriš koliko avtomobilistov je ubilo motoriste in koliko obratno , itak vem ,da boš spet mešal in se izmikal ,kot kakšen politik , sam  jaz nisem ovca in ne nasedam tvojim populističnim postom ...

Pa še marsikdo te je vprašal marsikaj in odgovoriš na tisto,  kar ti paše, ostali odgovori pa so na nivoju pokvarjenih politikov ,preusmerit pozornost drugam ,

GoBobi ..bo v redu ,si zadovoljen . Kar se pa tiče žalitev pa preberi njegove poste , pol pa komentiraj . Nikoli nisem žaljiv prvi , njegovi odgovori so večkrat podcenjujoči in žaljivi , sam znat moraš brat med vrsticami , tam veliko pove politik ......

Pa zgrešil si temo ,tu ustavljamo policijo pri njenih nebulozah ............so policaji neumni ....nekateri že , kot povsod drugot ...

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 5. 1. 2017 at 7:22, Borutt pravi:

Naj poiščem v zakonodaji, kako in zakaj se izvede pilotni projekt ? Boš moral malo počakati, da pridem do svojega računalnika. 

Nekaj za Kmeta.

Invencija
Izvedena nova ideja (prototip, pilotski projekt).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Borutt pravi:

Nekaj za Kmeta.

Invencija
Izvedena nova ideja (prototip, pilotski projekt).

Invencija 

spacer.gif

Invencija ali odkrivanje in zbiranje argumentov. 

Invencija ali po grsko hevristika (lat. invenire in gr. heuriskein - najti, naleteti na kaj) je prvi od petih kanonov retorike in predstavlja tehniko odkrivanja vseh razpolozljivih argumentov, ki sluzijo za podporo ali dokaz nekega trditve ali stalisca. To je del retorike, ki obravnava sredstva in nacine za odkrivanje argumentov. Govorniku klasicna retorika podaja niz prakticnih navodil, ki mu omogocajo najti oz. odkriti ali izdelati potrebne argumente. 

Najbolj zann sistem invencije tako v klasicni reotiki kot moderni retoriki pisanja pa je topika (gr. topos - kraj). Metoda pa je ime dobila od tod ker so si stari retorji zapisovali sezname argumentov na zvitke tako, da beseda na zacetku res pomeni kraj na zvitku (topos) kjer se nahaja zeleni oz. iskani argument . Topika pozneje oznacuje tehnike invencije kot so definicija, delitev in klasifikacija. 

Razlika. 

Vendar pa je tu potrebno opozoriti na to, da v moderni retoriki invencija pomeni cisto nekaj drugega kot je pomenila klasicnim retorjem . Moderni retoriki imajo po navadi invencijo oz. topiko za rezultat splosnih miselnih procesov torej za proizvod miselne dejavnosti kot je viharjenje (brainstorming) ne pa za sistem, ki omogoca izdelavo argumentov na podlagi zakonitosti in logike samega jezika. Omenjeno moderno pojmovanje pa lahko zasledimo le v Aristotelovi retoriki. Zato se retor, ki zeli izdelati argumente za svoj govor ne bo posluzil Aristotelove topike ampak teorije stasisa. Tu velja opomniti, da (formalna) logika po mnenju starih ne opisuje temeljnih miselnih procesov ampak temeljne zakonitosti jezika kar pomeni, da klasicna retorika pozna in uporablja tudi cisto logicne (jezikovne) argumente 

Za moderne retorje torej topika v bistvi ne predstavlja tehnike za izdelavo argumentov ampak prej seznam ze izgotovljenih (teoreticnih in empiricnih) argumentov ali tocneje treceno seznam, ki vsebuje ze izdelane informacije oziroma delcke (znanstvenih) spoznanj/znanja. S pomocjo viharjenja pac ne morete skonstruirati nobenega argumenta lahko si lahko priklicete v spomin zamisli in delcke znanja oz. informacije, ki jih ze posedujete. 

Ko dandanes profesor ucencem naroci naj sestavijo seznam topik s tem misli naj iz literature (knjig, raziskav revij, interneta, poizkusov ali osebne izkusnje) naberejo ze izgotrovljene delcke znanja. To so ze izgotovljeni dokazi oziroma tocneje receno to je seznam snovi, tem (iz literature) ki jih je mogoce uporabiti za pisanje eseja ali zannstvenega clanka. 

Za razliko od teh za stare topika pomeni tehniko izdelave argumentov na podlagi logike jezika samega in pa seznam problemov in tem, ki zadevajo skupnost in se o njih pogosto razpravlja. To pa so vprasanja in odgovori, ki so na voljo vsakemu, ki pozna eticne in politicne diskusije, ki se odvijajo v skupnosti za to so tovrstne argumente Rimljani poimenovali skupne tocke locis comunis s tem pa so imeli v mislih resnice skupnosti. 

Skratka ce in ko se boste lotili pisanja eseja ali znanstvenega clanka boste pri tem upostevali pricakovanja in norme akademske skupnosti kar pomeni, da boste uporabljali znanstvene metode ali ce hocete kriticno misljenje. Kraj kjer hranijo zalogo argumentov, ki jih v ta namen potrebujete pa se imenuje knjiznica. Vas topicni seznam se torej imenuje knjiznicni katalog. Za dokaz svojih trditev pa boste uporabljali veljavne znanstvene teorije in metode ter zakone, empiricne raziskave, rezultate preizkusov, javno mnenjskih anket itd. Ce ste druzboslovci se boste sklicevali na mnenja ( priznanih in uveljavljenih) strokovnih avtoritet oz. njihove teorije in lastni razmislek. 

Glede na povedano bi moral v poglavju o topiki slediti pregled vrste virov in navodila kako jih uporabljamo ter vrednotimo torej poglavje o tem kako uporabljamo knjiznicne kataloge in pa katere vrste literaturo uporabljamo pri pisanju strokovnega clnaka ter kako ocenjujemo zbrano literaturo. Mogoce pa se kratek pregled aristotelovih splosnih topik. Mi pa si bomo najprej ogledali kako izdelamo tezo in si omenjena poglavja prihranili za pozneje. 

Formulacija teze. 

Preden zacnemo pisati tekst si moramo najprej izbrati topiko. Zastaviti si moramo vprasanje na katerega bomo odgovorili ali pa problem katerega nameravamo resiti ali pa si preprosto izberemo oz. zastavimo temo katero bomo v eseju opisali (opis ali deskripcija). 

Najprej si moramo izbrati (predmetno ) podrocje nato pa temo o kateri bomo pisali potem pa si moramo glede na izbrano temo izbrati tudi nacin na katerega bomo pisali ali tocneje receno obliko v kateri bomo pisali. Za to pa je potrebno poznati kaksne vrste znanstvenih clankov poznamo oz. kaksne vrste esejev poznamo. Znanstveni oz. strokovni clanek spada seveda v zvrst argumentativnega eseja. 

Obliko dolocimo glede na vsebino. Ni namrec vseeno ali bomo pisali strokovni clanek ali porocilo o opravljeni raziskavi. pa tudi za opis solske proslave si bomo pac izbrali drugacno obliko eseja kot za opis reziutatov pravkar opravljenega poizkusa ali razpravo o Aristotelovi topiki.

Ok , zdej pa odgovori na vprašanja ......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Kmet2 , mogoče se res malo preveč oglašam v napačnih temah ali ob napačnih prilikah in se rišem takega kot ponavadi nisem. Ker se z @Borutt očitno normalno razumeta (ali vsaj tolerirata :rolleyes:), ko sta v isti družbi, se verjetno že dovolj poznata, da se ne rabim postavljat za pismejkerja. Zdi se mi samo, da je zmeraj več jeze v vajinih pisalnih duelih, pa se mi zdi škoda. Al ko sam ja da sudim (tole je za @Snecer :P).

Ajd!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, GoBobi pravi:

@Kmet2 , mogoče se res malo preveč oglašam v napačnih temah ali ob napačnih prilikah in se rišem takega kot ponavadi nisem. Ker se z @Borutt očitno normalno razumeta (ali vsaj tolerirata :rolleyes:), ko sta v isti družbi, se verjetno že dovolj poznata, da se ne rabim postavljat za pismejkerja. Zdi se mi samo, da je zmeraj več jeze v vajinih pisalnih duelih, pa se mi zdi škoda. Al ko sam ja da sudim (tole je za @Snecer :P).

Ajd!

Borutt je faca drugače !! Na MS-u se resetira in postane državni uslužbenec ;) jz pa tud :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kmet2 pravi:

RAJši odgovori na vprašanja , ki so ti zastavljena , al ne znaš brat .......Koga so dejansko te črte rešile ...dejmo točno odgovori , ne zapletaj in vleči v ogovore vse razen odgovora .

Ali je prav da se nekaj dela mimo zakonodaje oz nekaj kar ni podprto z zakonodajo ?

Lahko mi tudi odgovoriš kolikokrat ste imeli akcije za avtomobiliste ....(prečenje sredinske črte, vožnja po nasprotnem pasu )

Koliko avtomobilistov ste kaznili na Rakitni , sem videl samo akcije kjer so masirali motoriste ....?

Statistično ker ti je ravno ljuba ,lahko odgovoriš koliko avtomobilistov je ubilo motoriste in koliko obratno , itak vem ,da boš spet mešal in se izmikal ,kot kakšen politik , sam  jaz nisem ovca in ne nasedam tvojim populističnim postom ...

Pa še marsikdo te je vprašal marsikaj in odgovoriš na tisto,  kar ti paše, ostali odgovori pa so na nivoju pokvarjenih politikov ,preusmerit pozornost drugam ,

GoBobi ..bo v redu ,si zadovoljen . Kar se pa tiče žalitev pa preberi njegove poste , pol pa komentiraj . Nikoli nisem žaljiv prvi , njegovi odgovori so večkrat podcenjujoči in žaljivi , sam znat moraš brat med vrsticami , tam veliko pove politik ......

Pa zgrešil si temo ,tu ustavljamo policijo pri njenih nebulozah ............so policaji neumni ....nekateri že , kot povsod drugot ...

Si pozabil označiti mesto rezanja in so rezali pol metra višje ? 

Moraš vedeti, da je to tvoje vprašanje, koga so črte rešile, zelo smešno oziroma žalostno, če misliš resno. Te črte so nastale zaradi idiotskih motoristov, kateri ne zmorejo voziti ali pa viseti na svoji strani. Takšno vožnjo si lahko ogledamo tudi na tem forumu. Ampak moram nadaljevati, da je res žalostno, da nekdo zahteva odgovor, koga so te črte rešile. Resnično ti še ni vžgalo, kaj se je tam dogajalo in čemu so tiste črte. Koga so rešile črte ? Swašta. Pa mi ti povej oziroma napiši, koga so rešile omejitve hitrosti, koga so rešile prepovedi vožnje v nasprotno smer, koga so rešili cestno prometni predpisi ? Ti res misliš, da ti bom jaz napisal, koga dejansko so rešile črte na cesti, katere so zaradi tistih neprilagojenih in nesposobnih motoristov, da ne bi več sekali ovinkov ali pa po opičje viseli na drugo stran. Mogoče ti bodo veliko lažje odgovorili vsi tisti, ki so se morajo izogibati tem idiotskim motoristom. Vprašaj te voznike.

Kaj se dela mimo zakonodaje ne veva ne ti ne jaz. Zato počakaj na uraden odgovor.

Glede akcij sem ti že napisal, da veš več, kot jaz, ki to opravljam. Jaz ti ne pametujem, kako se postavlja daljnovode ali kaj drugega povezanega z elektriko. Pa bi te v zvezi tega prosil, da svojo jezo zaradi kontrol in kazni, katere so te doletele, nasloviš na kakšen drug naslov.

V zvezi Rakitne sem že nekomu drugemu napisal, da je na območju PU Ljubljana. Zato to svoje vprašanje pošlji gospodi v Ljubljani. Vidiš pa vedno samo tisto, kar sam hočeš. Odpri oči in se sprehodi po svetu. Vse živo boš videl.

Sedaj bi rad zvedel, koliko avtomobilistov je ubilo motoriste in, koliko motoristov je ubilo avtomobiliste ? Daj, zresni se. Ob takšnih umotvorih se preneham smejati. Zato še enkrat; zresni se.

Ker me že vlečeš za jezik, ker naj ne bi odgovarjal na vprašanja oziroma odgovorim na tisto, kar mi paše; s kakšnimi argumenti in dokazi si mi postregel, ko sem te za kakšno stvar prosil. Veš, nabijanje in stresanje jeze je eno, povsem drugo je pa argumentiranje in dokazovanje. In ti zadnji dve stvari sta tebi tuji. Lahko gremo po straneh nazaj in preverimo tvoje odgovore. Ker sem že marsikaj preveril, ti lahko napišem, da večjega nabijanja in stresanja jeze ne boš našel. 

Mogoče bi bilo boljše, če ne bi bral med vrsticami. Ker ostali kar veliko zvedo z branjem vrstic. 

pred 21 minutami, Kmet2 pravi:

Borutt je faca drugače !! Na MS-u se resetira in postane državni uslužbenec ;) jz pa tud :P

MS je resna zadeva. Prosim, da to resnost vzdržuješ na dosedanjem nivoju. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podobna vprašanja ti zastavljaš meni ...ti lahko , moja so pa smešna :lol1: res ne razumem zakaj stresaš jezo na motoriste,  ki so šibki člen v prometu in jih avtomobilisti skoraj dobesedno ubijajo, a kontrole in represije se večinoma vršijo nad nami .....

Te citiram :  . Te črte so nastale zaradi idiotskih motoristov, kateri ne zmorejo voziti ali pa viseti na svoji strani. 

Kaj je to za ena ugotovitev .....zresni se ti,  ker pišeš bedarije ......ravno obratno je !

Jaz sem bil parkrat na Rakitni in vedno ,vedno so prišli po moji strani avtomobilisti ...........zato ne pametuj  in še enkrat , zresni se .

Pa recimo ,da delimo krivdo in so za nesreče krivi 50-50  kar seveda ti ne priznaš , krivi so samo motoristi ,a sploh bereš kaj napišeš ?

In kaj se je naredilo da avtomobilisti ne bi več vozili po nasprotni strani ................nič in še enkrat nič , narisali so samo črte , ki pa mene osebno ne motijo ,so pa ob dežju in vlažni cesti vsaj 2x bolj nevarne kot če bi bila podlaga asvaltna brez tistih črt , ki seveda skrbijo za varnost motoristov .......sej ne morem vrjet kaj pišeš ,resno .....

Krivda je na obeh straneh pa še na tretji ali četrti .........ampak ne ,vse zlo na cesti se zgodi zaradi motoristov :OK:

S tem postom počasi končujem debato v tej temi , ker si nesposoben gledat objektivno ,tvoji posti so podobni robotu , itak ne boš razumel , pa sej veš , boli me tamau .....

Uživaj v svojem malem svetu in lovu na motoriste idiote .......

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, Kmet2 pravi:

Podobna vprašanja ti zastavljaš meni ...ti lahko , moja so pa smešna :lol1: res ne razumem zakaj stresaš jezo na motoriste,  ki so šibki člen v prometu in jih avtomobilisti skoraj dobesedno ubijajo, a kontrole in represije se večinoma vršijo nad nami .....

Te citiram :  . Te črte so nastale zaradi idiotskih motoristov, kateri ne zmorejo voziti ali pa viseti na svoji strani. 

Kaj je to za ena ugotovitev .....zresni se ti,  ker pišeš bedarije ......ravno obratno je !

Jaz sem bil parkrat na Rakitni in vedno ,vedno so prišli po moji strani avtomobilisti ...........zato ne pametuj  in še enkrat , zresni se .

Pa recimo ,da delimo krivdo in so za nesreče krivi 50-50  kar seveda ti ne priznaš , krivi so samo motoristi ,a sploh bereš kaj napišeš ?

In kaj se je naredilo da avtomobilisti ne bi več vozili po nasprotni strani ................nič in še enkrat nič , narisali so samo črte , ki pa mene osebno ne motijo ,so pa ob dežju in vlažni cesti vsaj 2x bolj nevarne kot če bi bila podlaga asvaltna brez tistih črt , ki seveda skrbijo za varnost motoristov .......sej ne morem vrjet kaj pišeš ,resno .....

Krivda je na obeh straneh pa še na tretji ali četrti .........ampak ne ,vse zlo na cesti se zgodi zaradi motoristov :OK:

S tem postom počasi končujem debato v tej temi , ker si nesposoben gledat objektivno ,tvoji posti so podobni robotu , itak ne boš razumel , pa sej veš , boli me tamau .....

Uživaj v svojem malem svetu in lovu na motoriste idiote .......

 

Avtomobilisti ubijajo motoriste ? Kolikokrat so te ubili ? Ali si se mogoče sam ubil s svojo vožnjo ? Še slike si prilepil, kjer lahko vsi vidimo, kako te avtomobilisti lovijo in te hočejo povoziti. Ne piši o kontrolah in o represiji, ker, milo rečeno, nimaš pojma, kaj to sploh je. 

Ravno obratno je ? Torej so nastali idiotski motoristi, ker so na cesti črte ? Preberi za seboj, preden stisneš "objavi odgovor".

Bi morali narediti en majhen zid namesto sredinske črte ? A ti res misliš, da na Rakitni ni bilo dirkanja z motorji ? Da so samo avtomobilisti tam gor ? So si mogoče vse to dirkanje z motorji izmislili zaradi zaslužka z risanjem črt ? 

Ne vem, od kje ti ideja, da jaz nekaj priznavam ali pa ne priznavam. Globoko vdihni in izdihni. Ponovi, ponovi, ...

Kaj se je naredilo, da bi avtomobilisti ostali na svoji strani ? Sem mogoče jaz kriv, da so nekateri nesposobni in neprilagojeni ? Bi moral na vsakem ovinku stati policist in vsakega takšnega idiota prijazno opomniti, da naj ne seče ovinka ? Sem mogoče zopet jaz kriv, da so nekateri vozniki egoisti in so pozabili CPP ? 

Zlo ? Prosim, spomni me, kateri avtomobilist te je spravil v bolnišnico. 

Objektivno gledanje se je izjalovilo z našo subjektivno udeležbo v prometu. Za ta mauga mi je tvoja povedala. Motorizem ni šala. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Onadva sta poblaščena od lastnikov foruma:P da pritegneta čimveč občinstva, ki potem to spremljamo kot  kriminalko z kokicami in čipsom, onadva gresta pa po službi v miru na pir:beer2: in klobase:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Borutt pravi:

Avtomobilisti ubijajo motoriste ?Seveda a še nisi slišal , pa toliko izkušenj imaš . Kolikokrat so te ubili ? Neumno vprašanje , ti pritiče.Ali si se mogoče sam ubil s svojo vožnjo ? Se ti zdi da sem mrtev , pravi detektiv . Še slike si prilepil, kjer lahko vsi vidimo, kako te avtomobilisti lovijo in te hočejo povoziti. Ne piši o kontrolah in o represiji, ker, milo rečeno, nimaš pojma, kaj to sploh je. Ti o veliko stvareh nimaš pojma pa nakladaš , včasih si zdravnik , pol si spet policaj itd ...

Ravno obratno je ?Seveda, veliko več avtomobilistov je krivih za smrt motoristov kot obratno , ne razumeš ker si opran . Torej so nastali idiotski motoristi, ker so na cesti črte ?Idiotske motoriste si si ti spomnil . Preberi za seboj, preden stisneš "objavi odgovor".Ti svetujem ja .

Bi morali narediti en majhen zid namesto sredinske črte ? Ja. Bedasto vprašanje terja bedast odgovor. A ti res misliš, da na Rakitni ni bilo dirkanja z motorji ?Bilo je. Da so samo avtomobilisti tam gor ?Tega nisem jaz trdil , to je zraslo spet v tvojem podstrešju. So si mogoče vse to dirkanje z motorji izmislili zaradi zaslužka z risanjem črt ? Tega nisem nikoli rekel , spet zraslo na tvojem podstrešju , mogoče bi ga moral malo prevetrit ...plesen .....

Ne vem, od kje ti ideja, da jaz nekaj priznavam ali pa ne priznavam. Globoko vdihni in izdihni. Ponovi, ponovi, ...sem , nič bolje , še zmerom nabijaš !

Kaj se je naredilo, da bi avtomobilisti ostali na svoji strani ? Nič , lahko pa bi , namesto da postavljate radarje na mesta , kjer ni bilo nikoli ogrožanja in nesreč , so pa fajn točke za polnit žep in lezt v rit šefu . Sem mogoče jaz kriv, da so nekateri nesposobni in neprilagojeni ?Spet ena tvojih blodenj , kje sem to napisal ali trdil ? Bi moral na vsakem ovinku stati policist in vsakega takšnega idiota prijazno opomniti, da naj ne seče ovinka ? Ne , ker vas je že zdej premal , ste vsi na inkasantskih točkah . Sem mogoče zopet jaz kriv, da so nekateri vozniki egoisti in so pozabili CPP ? Kaj to sam sebe sprašuješ , ker jaz nisem to nikoli napisal niti trdil .

Zlo ? Prosim, spomni me, kateri avtomobilist te je spravil v bolnišnico. Mene nobeden , mojih prijateljev pa kar nekaj , enega poznaš , na žalost pa ne poznaš mojih prijateljev , ki so pod zemljo zaradi avtomobilistov !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Objektivno gledanje se je izjalovilo z našo subjektivno udeležbo v prometu. Za ta mauga mi je tvoja povedala. Motorizem ni šala.  Odgovor je slikoven , ker ti branje dela težave ....

 

14463112_10209646623554902_4325619660603183002_n.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Borutt pravi:

V primeru teh črt sta ti dve možnosti premalo. 

nisi sposoben svojega osebnega stališča in mnenja o črtah na rakitni ali moraš dobiti pismeno odobritev tvojih nadrejenih? jim pošiljaš svoje poste v lektoriranje? 

edina možnost poleg "da /se strinjam" in "ne / ne strinjam se" je , da si tvojo ničelno kredibilnost nekam vtakneš pa si zraven zamišljaš tretjo možnost ..

prav patetičen si ...škoda .. ker sem vseeno mislil , da te je nekaj "v hlačah" in boš odgovoril ..

pred 2 urami, Borutt pravi:

Si pozabil označiti mesto rezanja in so rezali pol metra višje ? 

 

Kaj se dela mimo zakonodaje ne veva ne ti ne jaz. Zato počakaj na uraden odgovor.

 

V zvezi Rakitne sem že nekomu drugemu napisal, da je na območju PU Ljubljana. Zato to svoje vprašanje pošlji gospodi v Ljubljani. Vidiš pa vedno samo tisto, kar sam hočeš. Odpri oči in se sprehodi po svetu. Vse živo boš videl.

Ker me že vlečeš za jezik, ker naj ne bi odgovarjal na vprašanja oziroma odgovorim na tisto, kar mi paše; s kakšnimi argumenti in dokazi si mi postregel, ko sem te za kakšno stvar prosil. Veš, nabijanje in stresanje jeze je eno, povsem drugo je pa argumentiranje in dokazovanje. In ti zadnji dve stvari sta tebi tuji. Lahko gremo po straneh nazaj in preverimo tvoje odgovore. Ker sem že marsikaj preveril, ti lahko napišem, da večjega nabijanja in stresanja jeze ne boš našel. 

Mogoče bi bilo boljše, če ne bi bral med vrsticami. Ker ostali kar veliko zvedo z branjem vrstic. 

MS je resna zadeva. Prosim, da to resnost vzdržuješ na dosedanjem nivoju. 

njemu imajo vsaj kaj za odrezat ..pa ne samo pol metra tud meter nad tega pol metra .. a si mu fouš samo po slovensko ali ljubosumen?

legan kot uradni inštruktor varne vožnje ni dovolj visoka eminenca za izjavo o neskladju s trenutno veljavnim zakonom? on ima vsaj svoje mnenje za razliko od tebe..

kaj se vlečeš ven? koga briga gospoda v ljubljani? tebe smo čisto direktno vprašali ali se strinjaš ali se ne strinjaš s črtami na rakitni ?!!!  TEBE IN SAMO TEBE osebno kot člana motosveta!!!! 

ta tema ni ne v tvoji in ne v policijski lasti .. to je naša motosvetova tema .. torej se obnašaj kot polnopravni član motosvet foruma s pravicami in dolžnostmi .. ne pa kot uslužbenec policije ..

lahko gremo po straneh nazaj in pogledamo tvoje zavržbe od trditev , ki si jih zavrgel da nimajo slikovne podpore pa do slik za katere si rekel , da niso video posnetek..

ih ja seveda ti/vi lahko vse zavržeš/zavržete in vse kar poveš/poveste ali zapišeš/zapišete  je pa čista resnica .. navadni hipokriti ..

dej se spelji nekam s to tvojo dvoličnostjo .. pa svojim nadrejenim pejd jokcat kaj nej zdej narediš ko te je en forumaš okrcal..

fak no .. to imate možgane oprane trikrat hujš kot v bivši armiji ..sem bil tam pa sem mislil , da ni hujšega pranja .. no ja z leti vedno izvemo kaj novega ..

pred eno uro, Frenk 67 pravi:

Kako se vama da? :slap:

lej bolš kot da se kaj vzame..

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, thumper pravi:

nisi sposoben svojega osebnega stališča in mnenja o črtah na rakitni ali moraš dobiti pismeno odobritev tvojih nadrejenih? jim pošiljaš svoje poste v lektoriranje? 

edina možnost poleg "da /se strinjam" in "ne / ne strinjam se" je , da si tvojo ničelno kredibilnost nekam vtakneš pa si zraven zamišljaš tretjo možnost ..

prav patetičen si ...škoda .. ker sem vseeno mislil , da te je nekaj "v hlačah" in boš odgovoril ..

njemu imajo vsaj kaj za odrezat ..pa ne samo pol metra tud meter nad tega pol metra .. a si mu fouš samo po slovensko ali ljubosumen?

legan kot uradni inštruktor varne vožnje ni dovolj visoka eminenca za izjavo o neskladju s trenutno veljavnim zakonom? on ima vsaj svoje mnenje za razliko od tebe..

kaj se vlečeš ven? koga briga gospoda v ljubljani? tebe smo čisto direktno vprašali ali se strinjaš ali se ne strinjaš s črtami na rakitni ?!!!  TEBE IN SAMO TEBE osebno kot člana motosveta!!!! 

ta tema ni ne v tvoji in ne v policijski lasti .. to je naša motosvetova tema .. torej se obnašaj kot polnopravni član motosvet foruma s pravicami in dolžnostmi .. ne pa kot uslužbenec policije ..

lahko gremo po straneh nazaj in pogledamo tvoje zavržbe od trditev , ki si jih zavrgel da nimajo slikovne podpore pa do slik za katere si rekel , da niso video posnetek..

ih ja seveda ti/vi lahko vse zavržeš/zavržete in vse kar poveš/poveste ali zapišeš/zapišete  je pa čista resnica .. navadni hipokriti ..

dej se spelji nekam s to tvojo dvoličnostjo .. pa svojim nadrejenim pejd jokcat kaj nej zdej narediš ko te je en forumaš okrcal..

fak no .. to imate možgane oprane trikrat hujš kot v bivši armiji ..sem bil tam pa sem mislil , da ni hujšega pranja .. no ja z leti vedno izvemo kaj novega ..

lej bolš kot da se kaj vzame..

Ne trudi se več. 

Popravljeno . Popravil Borutt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mater ste ga spucal. Se bo po moje mal prjelo.

kar se pa tiče označb na cesti, nekje jih je preveč, nekje premalo. Kr neki, brez sistema, da potem lahko služijo tako in drugače.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kolk je blo mrtvih od kar so črte ali kolko nesreč je bilo v tem času ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, gusar pravi:

Mene pa zanima kolk je blo mrtvih od kar so črte ali kolko nesreč je bilo v tem času ?

Statistiko vodi Kmet. Samo skriva podatke, kot kača noge.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, gusar pravi:

K2 ,zahtevam odgovr :smoke:

Borut samo pogleda v komp in ti pove, nimam podatkov, tudi koliko so jih rešile te črte ne vem ;)Ne vem tudi koliko avtomobilistom so te črte preprečile vožnjo po nasprotnem pasu ;)

Baje da so v neskladju z zakonodajo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!