Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

primer, ki sem ga imel jaz:

kamera na bankomatu je posnela dogodek, oziroma pretep, na katerem je preteponi dobil težje telesne poškodbe:hmm:

sodnik, ki je obravnaval zadevo ni dovolil uporabe tega posnetka, čeprav so ga policisti priskrbeli, rekel je, da je kamera namenjena snemanju dogodkov na bankomatu in le to mora biti označeno na vidnem polju, ker se je to dogajalo na pločniku, 2m stran od bankomata, posnetek ni moči zakonsko uporabit:huh:

po tej izkušnji sem prepričan, da te posnetki mogoče pomagajo k razrešitvi nekega dogodka, vendar pa samo to ni dovolj:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, builder pravi:

primer, ki sem ga imel jaz:

kamera na bankomatu je posnela dogodek, oziroma pretep, na katerem je preteponi dobil težje telesne poškodbe:hmm:

sodnik, ki je obravnaval zadevo ni dovolil uporabe tega posnetka, čeprav so ga policisti priskrbeli, rekel je, da je kamera namenjena snemanju dogodkov na bankomatu in le to mora biti označeno na vidnem polju, ker se je to dogajalo na pločniku, 2m stran od bankomata, posnetek ni moči zakonsko uporabit:huh:

po tej izkušnji sem prepričan, da te posnetki mogoče pomagajo k razrešitvi nekega dogodka, vendar pa samo to ni dovolj:hmm:

A pol si se zmazu brez kazni? :eek:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, Frenk 67 pravi:

A pol si se zmazu brez kazni? :eek:

bil sem, kao priča:mad:

vglavnem, da danes nekoga obsodijo, morš met kr dobre dokaze, sodstvo nam je v kurcu, kar mam z njimi opravka, a mam tak šiht, da sm kr dost tam:dry:

pa tiste fore, kao polcajem vse vrjamejo, moje izkušnje so prav nasprotne, al je pa samo v našem koncu tako:mad:, je pa res, da so pretežno sodnice, tudi "predsednici" sodišča sta v Brežicah in Krškem:hmm:

Popravljeno . Popravil builder
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Borutt pravi:

 

Potem bom tudi jaz preko prsta ocenil tvojo hitrost in ti napisal kazen. Bi bil za to ? 

Poišči uradne statistične podatke in nam jih posreduj. 

Prek prsta/MS si ocenil mene in Kmeta :P

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Borutt pravi:

 

Potem bom tudi jaz preko prsta ocenil tvojo hitrost in ti napisal kazen. Bi bil za to ? 

Poišči uradne statistične podatke in nam jih posreduj. 

Prek prsta/MS si ocenil mene in Kmeta :P

Nč ne bom iskal uradnih, teh je dovolj,,  iskal bom samo, kdo je bil pri nesreči v kateri je bil udeležen motorist tudi dejanski krivec. Simpl. Ker pa imam v glavi/spominu, da je kar nekaj motoristov podleglo zaradi izsiljevanj, spregledanj, celo povoženi so bili, mi tista "uradna" statistika ne pomeni kaj dosti. Statistika je kot poročilo davčni, vedno se kaj prilagaja, da se potem dobi not tisto kar se hoče.

 

 

pred 1 uro, ludiluka pravi:

Ja zakaj zarad Damija sem jo dobil :P

tudi ta ocena je prek prsta. Kazen si dobil, ker se nisva providi spustila sprovocirati, pa so rabli žrtveno jagnje.

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, builder pravi:

bil sem, kao priča:mad:

vglavnem, da danes nekoga obsodijo, morš met kr dobre dokaze, sodstvo nam je v kurcu, kar mam z njimi opravka, a mam tak šiht, da sm kr dost tam:dry:

pa tiste fore, kao polcajem vse vrjamejo, moje izkušnje so prav nasprotne, al je pa samo v našem koncu tako:mad:, je pa res, da so pretežno sodnice, tudi "predsednice" sodišča so v Brežicah in Krškem:hmm:

Mas se sreco, da niso tebe kaznoval za opustitev pomoci. A si kr gledu? Jst bi se umesu in pol bi ga res nalomil. :twak:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, builder pravi:

bil sem, kao priča:mad:

vglavnem, da danes nekoga obsodijo, morš met kr dobre dokaze, sodstvo nam je v kurcu, kar mam z njimi opravka, a mam tak šiht, da sm kr dost tam:dry:

pa tiste fore, kao polcajem vse vrjamejo, moje izkušnje so prav nasprotne, al je pa samo v našem koncu tako:mad:, je pa res, da so pretežno sodnice, tudi "predsednici" sodišča sta v Brežicah in Krškem:hmm:

policajem verjamejo, dokler se gre za male prekrške v prometu, če se gre za drogo, pranje denarja in podoben šit, pa praviloma padejo zadeve na "proceduralnih napakah" :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Frenk 67 pravi:

Mas se sreco, da niso tebe kaznoval za opustitev pomoci. A si kr gledu? Jst bi se umesu in pol bi ga res nalomil. :twak:

ni bil eden:sleep2:, pa tudi videl nisem dejansko pretepa, sem pa videl osumljene, za katere sm pa 100%, da so bili oni, tak da z mojim pričanjem si revež ni mogel vlko pomagat:mad:, in ja, na posnetku so bili oni, ker posnetke sm pa videl kasneje, ampak jeba

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, builder pravi:

ni bil eden:sleep2:, pa tudi videl nisem dejansko pretepa, sem pa videl osumljene, za katere sm pa 100%, da so bili oni, tak da z mojim pričanjem si revež ni mogel vlko pomagat:mad:, in ja, na posnetku so bili oni, ker posnetke sm pa videl kasneje, ampak jeba

Si prepričan, da so oni a si ni mogel vlko pomagati? Hočeš rečt, da nis bil 100%? Al zakaj si nebi mogel veliko pomagat?

Popravljeno . Popravil Arzen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Arzen pravi:

Si prepričan, da so oni a si ni mogel vlko pomagati? Hočeš rečt, da nis bil 100%? Al zakaj si nebi mogel veliko pomagat?

nisem videl dejanskega pretepa, sem bil pa tam službeno in sem spremljal, kaj se je dogajalo, ampak tisti trenutek nisem bil na tem mestu in s pričanjem nisem mogel pomagati nesrečniku, čeprav vsi tam smo vedeli, kdo je bil, tisti, ki so videli, niso pričali, zadeva je padla v vodo:klicaj:

 

ti si sigurno fiškal, al se motim, ker samo oni ne zastopjo ničesar:lol1:

 

ps vejica je kot pika, se vstaviš, ker če se ne, ti ni nič jasno:dry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 46 minutami, builder pravi:

bil sem, kao priča:mad:

vglavnem, da danes nekoga obsodijo, morš met kr dobre dokaze, sodstvo nam je v kurcu, kar mam z njimi opravka, a mam tak šiht, da sm kr dost tam:dry:

pa tiste fore, kao polcajem vse vrjamejo, moje izkušnje so prav nasprotne, al je pa samo v našem koncu tako:mad:, je pa res, da so pretežno sodnice, tudi "predsednici" sodišča sta v Brežicah in Krškem:hmm:

V Brežicah na sodišču potrdili pedastočo policista! Sodnik...in ja verjamejo vse policajem v cestnih prekrških in moraš dokazovati ti,da ni res...žal velikokrat ne uspeš saj se verjame policistu...

Popravljeno . Popravil sesir
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, sesir pravi:

V Brežicah na sodišču potrdili pedastočo policista! Sodnik...in ja verjamejo vse policajem v cestnih prekrških in moraš dokazovati ti,da ni res...žal velikokrat ne uspeš saj se verjame policistu...

Point tega je, da se mora Boruttu vedno 100% vse verjeti!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, DAMI34 pravi:

Prek prsta/MS si ocenil mene in Kmeta :P

 

Si mogoče mislil preko slike oziroma preko posnetka ?

pred 4 urami, Arzen pravi:

Ko spremljam plavega in K2 je tkole...

 

http://i.giphy.com/G6X3juxnV9RXW.gif

Samo to si dal posnetek sebe in ne naju s Kmetom.

pred 4 urami, DAMI34 pravi:

Prek prsta/MS si ocenil mene in Kmeta :P

Nč ne bom iskal uradnih, teh je dovolj,,  iskal bom samo, kdo je bil pri nesreči v kateri je bil udeležen motorist tudi dejanski krivec. Simpl. Ker pa imam v glavi/spominu, da je kar nekaj motoristov podleglo zaradi izsiljevanj, spregledanj, celo povoženi so bili, mi tista "uradna" statistika ne pomeni kaj dosti. Statistika je kot poročilo davčni, vedno se kaj prilagaja, da se potem dobi not tisto kar se hoče.

 

 

tudi ta ocena je prek prsta. Kazen si dobil, ker se nisva providi spustila sprovocirati, pa so rabli žrtveno jagnje.

Ne boš poiskal uradne statistike ? Nič hudega. Jaz bom še vedno tukaj s členi in ostalo zakonodajno šaro. Pač, z uradnimi stvarmi. Med temi uradnimi stvarmi bo pa tudi kakšna uradna statistika. Zato se ne sekiraj preveč, če ti ni uspelo. 

pred 3 urami, sesir pravi:

V Brežicah na sodišču potrdili pedastočo policista! Sodnik...in ja verjamejo vse policajem v cestnih prekrških in moraš dokazovati ti,da ni res...žal velikokrat ne uspeš saj se verjame policistu...

Ful dober primer. Kaj, ko bi napisal kaj več. 

pred 9 minutami, Arzen pravi:

Point tega je, da se mora Boruttu vedno 100% vse verjeti!!!

Zato pa prilepim nekaj, kar si lahko ogledaš in preveriš. A s pušteku  ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Borutt pravi:

Samo to si dal posnetek sebe in ne naju s Kmetom. Ja saj, lepo se usedem, jem kokice in uživam v vajinem neskončnem prcanju...

Zato pa prilepim nekaj, kar si lahko ogledaš in preveriš. A s pušteku? Preberem, a včasih je tudi treba malo kmečke logike in človečnosti. 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo to je en majster napisal na FB ......ob 5h zjutraj ni videl njegovih svetlobnih znakov , je mogla bit pa huda roba po žilah :lol1: ..naj bi bilo v Portorožu ......

Policaj me zbil iz cestisca razbiu skuter obtozil da sem naredil karambol,da nisem upošteval njegovih svetlobnih znakov in ker nisem napihal preko 0.24 rekel naj mi bo da to danes se ni zgodilo ker se na njegovem avtu nepozna poškodb čeprav je on zapeljav izpred mene ko sem ustavljal in trčil v moj skuter ter razbil moj usmerjevalnik...govno od govna...me obtožil neupoštevanja njegovih svetlobnih znakov,čeprav jih zares nisem opazil dokler ni prižgal sirene !!!

Popravljeno . Popravil Kmet2
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Borutt pravi:

 

Ful dober primer. Kaj, ko bi napisal kaj več. 

 

V bližini križišča bil cirkus in ekonomska šola...Zjutraj se je vsaj kilometer nabrala kolona,ki je čakala na zeleno in cijazila in opazovala cirkus in policista na motorju kako vestno pazi na prehod za pesce ki vodi čez cesto v šolo....vse se lepo videl a ker sem zamujal v službo sem elegantno zelo počasi obvozil vsak avto posebej brez,da bi šel na nasprotni vozni pas,kot je to po predpisih dovoljeno!!!!!Pol pa cvetka policaja....z nezapeto čelado se pravi po zakonu je ni uporabljal se spusti za menoj...seveda me je že v križišču dohitel saj v samem križišču nikogar nisem obvozil....

In ustavi me na drugi strani križišča in pravi,da sem prehiteval kolono....seveda mu vse razložim a on pravi se vidiva na sodišču...

Vmes sem imel karambol in nisem sposoben slediti sojenju in je bilo hrez mene...pritožbo pa sem poslal!

Obrzložitev...policist povedal,da sem se premikal z zelo malo hitrostjo a da sem prehiteval...in tako sem plačal oz vsedli na račun...nemvem več točno mislim 250eu....

Drugi primer...prijatelj

Policist ga je kao videl da je zapeljal čez rdečo na rampah....seveda je bilo sojenje....na sojenju pa je prijatelj s slikami lokacije in lokacije policistov dokazal,da se od tam sploh ne vidi semafor ali rampe!

Pač dejstvo,da so tudi policisti samo ljudje,ki imajo slabe dneve...določeni so f...določeni super!

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Kmet2 pravi:

Evo to je en majster napisal na FB ......ob 5h zjutraj ni videl njegovih svetlobnih znakov , je mogla bit pa huda roba po žilah :lol1: ..naj bi bilo v Portorožu ......

Policaj me zbil iz cestisca razbiu skuter obtozil da sem naredil karambol,da nisem upošteval njegovih svetlobnih znakov in ker nisem napihal preko 0.24 rekel naj mi bo da to danes se ni zgodilo ker se na njegovem avtu nepozna poškodb čeprav je on zapeljav izpred mene ko sem ustavljal in trčil v moj skuter ter razbil moj usmerjevalnik...govno od govna...me obtožil neupoštevanja njegovih svetlobnih znakov,čeprav jih zares nisem opazil dokler ni prižgal sirene !!!

Jaz imam pa krokodila v banji. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, Borutt said:

Jaz imam pa krokodila v banji. 

Potem ga pa hitro odstrani, ker ti zgleda zelo upliva na psiho.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Borutt pravi:

Jaz imam pa krokodila v banji. 

A, zdaj te si pa ga že merili??? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, sesir pravi:

V bližini križišča bil cirkus in ekonomska šola...Zjutraj se je vsaj kilometer nabrala kolona,ki je čakala na zeleno in cijazila in opazovala cirkus in policista na motorju kako vestno pazi na prehod za pesce ki vodi čez cesto v šolo....vse se lepo videl a ker sem zamujal v službo sem elegantno zelo počasi obvozil vsak avto posebej brez,da bi šel na nasprotni vozni pas,kot je to po predpisih dovoljeno!!!!!Pol pa cvetka policaja....z nezapeto čelado se pravi po zakonu je ni uporabljal se spusti za menoj...seveda me je že v križišču dohitel saj v samem križišču nikogar nisem obvozil....

In ustavi me na drugi strani križišča in pravi,da sem prehiteval kolono....seveda mu vse razložim a on pravi se vidiva na sodišču...

Vmes sem imel karambol in nisem sposoben slediti sojenju in je bilo hrez mene...pritožbo pa sem poslal!

Obrzložitev...policist povedal,da sem se premikal z zelo malo hitrostjo a da sem prehiteval...in tako sem plačal oz vsedli na račun...nemvem več točno mislim 250eu....

Drugi primer...prijatelj

Policist ga je kao videl da je zapeljal čez rdečo na rampah....seveda je bilo sojenje....na sojenju pa je prijatelj s slikami lokacije in lokacije policistov dokazal,da se od tam sploh ne vidi semafor ali rampe!

Pač dejstvo,da so tudi policisti samo ljudje,ki imajo slabe dneve...določeni so f...določeni super!

Tvoj dogodek sta videla vsak drugače. In potem je nastalo, kar je nastalo. Ne vem pa, zakaj naj bi se videla na sodišču. Si mu rekel, da boš dal zahtevo za sodno varstvo ? Ker edino tako lahko razumem tisto "se vidiva na sodišču".

Zakaj je bilo sojenje zaradi vožnje čez rdečo na rampah ? Je bila zopet zahteva za sodno varstvo ?

pred 8 minutami, skalar36 pravi:

Potem ga pa hitro odstrani, ker ti zgleda zelo upliva na psiho.

To velja za tiste s fejsbukom. 

pred 8 minutami, Andrejcer pravi:

A, zdaj te si pa ga že merili??? :whistle:

Vidim, da nisi razumel. Na fejsbuku se piše vse mogoče. Med drugim največ pravljice in pripovedke. Pa sem še jaz napisal nekaj podobnega. Lahko pa prilepim sliko, če kdo mogoče ne verjame.

Popravljeno . Popravil Borutt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, Borutt pravi:

Jaz imam pa krokodila v banji. 

Zamenjaj dilerja :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsak lahko svojo partnerico ljubkovalno poimenuje kakor želi ..če je pa samski pa ni treba menjati dilerja temveč zvodnika..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 49 minutami, Borutt pravi:

Tvoj dogodek sta videla vsak drugače. In potem je nastalo, kar je nastalo. Ne vem pa, zakaj naj bi se videla na sodišču. Si mu rekel, da boš dal zahtevo za sodno varstvo ? Ker edino tako lahko razumem tisto "se vidiva na sodišču".

Zakaj je bilo sojenje zaradi vožnje čez rdečo na rampah ? Je bila zopet zahteva za sodno varstvo ?

Pač pritožbe sva dala kaj nama je drugega preostalo in dokazovala svoj prav...sam žal tisto jutro nisem imel kamere prižgane,da bi lahko dokazal svojo nedolžnost...prijatelj,kjer je teren takšen,da ni vidne točke pa je uspel dokazati....

Seveda imamo tudi zgodbe o opozorilih...

Pač v Sloveniji je žal tako,da je težje ukrast šravf in jih odnest nedolžen,kot ukrast tovarno in ostat nedolžen

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!