Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

pred 5 urami, DAMI34 pravi:

Hvala @pajkicatvoje mnenje si bom vzel k srcu. Vedno ga bom uporabil ko mi bo hudo in ko bom na robu joka :P

 

Uf pozabil povedat

@builder, Pajkica ti je rešila problem, ti sam prijavi mahajočo pičko.

 

ja Dami, tebe so polna usta, pardon prsti na MSju, sej veš..u resnic si pa ena velka pička in reva.... ne bom naprej, v bistvu se mi smiliš :) ko se non stop kažeš velikega pa pametnega... si pa ena reva, ki dokler je pod čeladon na motorju, je pogumen, kos se ustavi in  sname čelado je pa reva... ja, verjamem, pod čelado se jih veliko počuti pogumne, še več na tipkovnici ;) no pa saj se poznava a a ne? še dobr da nis še kar u Kotorju pa čakaš da ti kdo najde sobo :P 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

bom, se dobro poznava. Naslednjič ona plača, tak je dogovor. pr Dinkotu, če veš kje je to :ras:

Ne, ne pišem o stalnem ampak o slovenski praksi. Menda si ne zmišljujem ,al bi rad rekel da sem vol ki rine po glavni cesti misleč da ima prednost?

Lej, prjatu, še vedno te smatram za prijatelja, nima veze koliko se ali ne strinjava, pisna debata vedno lahko poteka brez žalitev, brez primerjav z živalskim svetom, brez zaničevanja drugače mislečega, brez večvrednostnega kompleksa in poniževanja drugačemislečega.

Jaz sem do sedajj preživel, in mi je vse gladko. Težko me je spraviti iz tira, iz iskušenj pa vem, da konstruktivna debata prinese več dobrega kot pa nekonstruktivna in žaljiva.

Še vedno ne razumeš, da je ovca prispodoba za nekoga, ki ga vsi po vrsti lupijo ? Ovce se striže. Štekaš  ? In striženje ovac je bilo že velikokrat omenjeno s strani drugih. Štekaš ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 44 minutami, pajkica pravi:

ja Dami, tebe so polna usta, pardon prsti na MSju, sej veš..u resnic si pa ena velka pička in reva.... ne bom naprej, v bistvu se mi smiliš :) ko se non stop kažeš velikega pa pametnega... si pa ena reva, ki dokler je pod čeladon na motorju, je pogumen, kos se ustavi in  sname čelado je pa reva... ja, verjamem, pod čelado se jih veliko počuti pogumne, še več na tipkovnici ;) no pa saj se poznava a a ne? še dobr da nis še kar u Kotorju pa čakaš da ti kdo najde sobo :P 

pa si ti kdaj pomislila, da bi šla za psihiatra, lej kok fajn ti gre :P

lp

pičkica pod šlemom :D

pred 39 minutami, Borutt pravi:

Še vedno ne razumeš, da je ovca prispodoba za nekoga, ki ga vsi po vrsti lupijo ? Ovce se striže. Štekaš  ? In striženje ovac je bilo že velikokrat omenjeno s strani drugih. Štekaš ? 

zlo dobro razumem, vem pa da je včasih bit bolje mal ostrižen, ker potem vročina manj nabija v glavo...ampak, a bi ti to moral pojasniti v stilu basni?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, DAMI34 pravi:

pa si ti kdaj pomislila, da bi šla za psihiatra, lej kok fajn ti gre :P

lp

pičkica pod šlemom :D

zlo dobro razumem, vem pa da je včasih bit bolje mal ostrižen, ker potem vročina manj nabija v glavo...ampak, a bi ti to moral pojasniti v stilu basni?

 

Pojasniš lahko na več načinov. Pa želel bi, da se postaviš zase, ko te hoče nekdo po krivem obdolžiti in ostriči. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, Borutt pravi:

Pojasniš lahko na več načinov. Pa želel bi, da se postaviš zase, ko te hoče nekdo po krivem obdolžiti in ostriči. 

Hm....mlajši si od mene, pa poznaš me premal. Zmagat vsako bitko je nesmisel. Zmaguje se vojne...

ps. razlika med zakonskim striženjem in striženjem na črno je......velik cenej zame (na črno), kradejo me pa oboji. :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, DAMI34 pravi:

Hm....mlajši si od mene, pa poznaš me premal. Zmagat vsako bitko je nesmisel. Zmaguje se vojne...

ps. razlika med zakonskim striženjem in striženjem na črno je......velik cenej zame (na črno), kradejo me pa oboji. :P

 

Zakonsko striženje pomeni, da si kršil zakon, medtem, ko pri črnem striženju naj ne bi kršil predpisov.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v nedeljo sem šel na Grobnik gledat dirke. Seveda sem moral preko mejnega prehoda. Kolona da ne moreš verjet. Zakaj? Ker je v kabini na mitnici policaj dajal vsak posamezni dokument na pregled. To pa je bilo STOP Policija. Še dobro, da so naši policisti tako ubogljivi, drugače bi ne bilo nikogar pred mejo. Pa še čelado sem moral snet. Ajajajajaj. Kam smo zabredli.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, GoBobi pravi:

Samo dva tvoja posta od zdejle...

To sem mislil, ko sem napisal, da se spuščaš kot seronja na nek nivo lapave babnce. 

In ja, prav je, da se ne sekiraš kaj dosti za pisarije drugih. Je življenje lažje :OK: (no, vsaj zate).

:worship: (za vijolo) :worship:(za zeleno)

Ajd!

A si ti vse bral al samo moje zapise .......še enkrat , nikoli se ne spustim na osebni nivo , če jih prej ne dobim po kepi z istim ,sam to ......

lp Lapava baba ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bral vse... in ja, saj vem, da nisi edini, sam pač besede so bile... Nič ne de, svet se za vse vrti naprej, bomo zmogli vsi, ni panike.

lp, Dostkrat se vžiga za djabe Bobi ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, GoBobi pravi:

No, to lahko napišeš še svojemu drugemu prijatelju, preden se mu spet "odpelje" in nam vsem še enkrat pove kako lep in seksi je in seveda bogat, pa kako mu je pomembno da ima več HP-jev kot un ta drug s Ford Fiesto RS, ki je napram njemu majhen in okrogu in menda celo nima žene in spi celo brez ženske, pa če bi se mi dal gledat mal nazaj, bi najdu še par detajlov iz miličarjevega življenja, ki jih je razkril, ko je bil naspidiran in ki na javnem forumu nimajo kaj iskat. Ali sem bil nerazumljiv Dami? Povej, če je temu tako, bom napisal še bolj jasno. In ja v tejle temi, ki ni nabijalna (kot si ti sam napisal pred časom), se ne da razbrat nobenega vprašanja/odgovora več, ampak samo nabijanje, v katerem tokrat sodeluješ tudi ti. Potem boš pa spet čistil (za kar pa se ti, kot uporabnik foruma, seveda zahvaljujem :beer2:)

Ajd!

Če bi vse prebral , bi zasledil ,da nam je govoril o primankljaju pameti , jajc  ker vozimo motorje z veliko hp , neznanju in še mnogo mnogo podcenjujočih žaljivih ...mal si preberi njegove zapise pa boš lahko v kontekst dal to kar sem napisal jaz ....bi to napisal ČE bi mi odgovoril z normalnim odgovorom kot Builderju .......res ne vem zakaj tako reagiraš ,saj smo in sem z njegove strani pokasiral kar nekaj žaljivih itd samo za razliko od njega sem se tudi že opravičil in sem rekel , jebiga policaj ...no potem se je spet začelo ...zato ne bodi seronja in preberi vse , ne samo tisto kar vidiš , imam dober spomin , prelistaj 10-20 strani nazaj in boš videl zakaj sem vse to napisal , lahko pa ti pomagam ............seveda ko se vrnem in bom spet zbral in spel nekaj njegovih osebnih žalitev , podcenjujočih odgovorov in spuščanje na osebno raven ...no potem , kot sem ti že napisal se ne umaknem ampak zagrabim kot pitbull , če me bi pa poznal , bi tudi vedel ,da me je že veliko ljudi žalilo , ko so me videli v živo in bi mi lahko žaljivke kot dec in ne sronje povedali v obraz , ne vejo kam naj gledajo ..........pa to ne velja za Borutta , on ima debelo kožo in če je tebe kaj prizadelo bodi siguren ,da njega ni ;) tu zaključujem debato , jutri se še spakiram in potem te vsaj mesec dni ne bo nič bolelo okrog mene ......te pa prosim, če me že komentiraš in žališ , bodi strikten in preberi vse ,prišel boš do teh hp , kako kdo izgleda itd .   in to ne v mojih postih !!! 

Ajd grem se lišpat pa pogledat če lahko še kje kakšen hp dobim ,sej mam zares majhnega  ...vse to kar ti pišem je pisal presvetli meni in nam !!! 

Zgrožen sem ...ajd :P

P.s. bogat praviš ..........sem delavec z povprečno slovensko plačo in delam 2 službi da si lahko to privoščim , nič ni iz neba ,vse sem zaslužil s svojimi rokami , nič mi ni bilo v življenju podarjenega , delam ,delam že 23 let  ................s 17 sem začel , ti si se vrjetno še joška takrat držal .....jaz pa sem živel že sam v svojem stanovanju , seveda najemnina ! 

Tako zdej pa nabijaj naprej ...

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, GoBobi pravi:

Sem bral vse... in ja, saj vem, da nisi edini, sam pač besede so bile... Nič ne de, svet se za vse vrti naprej, bomo zmogli vsi, ni panike.

lp, Dostkrat se vžiga za djabe Bobi ;)

Res se mi ne zapenja še s tabo a ni dost Borutt ........a se me ne bi vsaj ti usmilil , baje sem se njemu tud smilu in na vprašanje zakaj me je spustil ko vas je zavajal z posti ni bilo odgovora kot da sem se mu smilil .......se ti zdi to normalen vljuden odgovor , beri ga med vrsticami , pove veliko in tudi zelo žaljivo ,samo treba razumet , ker ima model po moje kar velik iQ  ......večkrat se dela norca iz nas vseh ..........sej jaz se še samo smejim in pišem , nisem pa več nervozen , pišem na njegov stil ..........vidiš ,da mu paše , nč se ne pritožuje saj ve ,da kar je sejal bo žel ..................................

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa res ,da sem tudi sam večkrat prestopil mejo dobrega okusa !

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hi,hi... joška držal si reku :P... Nisem, nisem... sem vseeno malo starejši od tebe.

Saj vem, da sta si načeloma dobra, sam... ne grejo mi pač besede. In kot sem prej napisal, saj nisi samo ti. Dejva reč, da izmed takih bolj grobih, tebe in unga ta starga z irokezo malo bolj resno jemljem, pa mi pol ni vseen, kako pljuvata. 

Bobi ni tko kot uni pezdetje, ki si jih omenil. Bobija tudi nervirajo ljudje, ki ne gledajo v oči in imajo stisk roke kot sluzava riba. Pa tudi tablica na motorju ni taka, da bi skrivala mojo okorno vožnjo. Za marsikaj se tudi meni jebe, sam ne okrog govort :P.

Saj ne pakiraš spet na kako operacijo, ne?! Malo sem že pozabil (ker ne uspem več prebrat vsega), kam se boš odpravil. Maroko, Rusija? Nč, polne gume ti želim, pa polno lepih vtisov. Ko se vrneš, pa pust tole pisarijo od drugih... Ne rabiš pogrevat, ker ponavadi vse preberem sam.

Srečno!

Ajd!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Kmet2 pravi:

Je pa res ,da sem tudi sam večkrat prestopil mejo dobrega okusa !

Pa veš...mi invalidi...:smoke:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, GoBobi pravi:

Hi,hi... joška držal si reku :P... Nisem, nisem... sem vseeno malo starejši od tebe.

Saj vem, da sta si načeloma dobra, sam... ne grejo mi pač besede. In kot sem prej napisal, saj nisi samo ti. Dejva reč, da izmed takih bolj grobih, tebe in unga ta starga z irokezo malo bolj resno jemljem, pa mi pol ni vseen, kako pljuvata. 

Bobi ni tko kot uni pezdetje, ki si jih omenil. Bobija tudi nervirajo ljudje, ki ne gledajo v oči in imajo stisk roke kot sluzava riba. Pa tudi tablica na motorju ni taka, da bi skrivala mojo okorno vožnjo. Za marsikaj se tudi meni jebe, sam ne okrog govort :P.

Saj ne pakiraš spet na kako operacijo, ne?! Malo sem že pozabil (ker ne uspem več prebrat vsega), kam se boš odpravil. Maroko, Rusija? Nč, polne gume ti želim, pa polno lepih vtisov. Ko se vrneš, pa pust tole pisarijo od drugih... Ne rabiš pogrevat, ker ponavadi vse preberem sam.

Srečno!

Ajd!

Hvala, Maroko in se oproščam za smetenje :Psej bo najin prjatu prjel metlo .........nisem mislil kot starost ,samo da si pri 17 bil še doma , jaz sem imel bolj tako otroštvo pa sem pokal s 14 v internat potem pa takojv službo pri konec sedemnajstih in v svoje stanovanje , ti si bil vrjetno še na jošku :Dpa da se razumemo tud jz bi bil !

pred 4 minutami, sesir pravi:

Pa veš...mi invalidi...:smoke:

Ja sam jz nisem invalid v pisker ............no včasih že :blush:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, Kmet2 pravi:

 

Ja sam jz nisem invalid v pisker ............no včasih že :blush:

Skor ko piše na avtonetu avto ni bil karamboliran...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, Borutt pravi:

Zakonsko striženje pomeni, da si kršil zakon, medtem, ko pri črnem striženju naj ne bi kršil predpisov.  

utvare. Zakonsko striženje so civilni opazovalci v križiščih in ko stojim pri rumeni nabijajo kazni. Zakonsko striženje so vsi radarji na inkasantskih mestih, zakonsko striženje ....ah kaj bi ti razlagal, saj veš sam dobro.

Črno striženje je lahko striženje za prekršek, pa denar v žep, lahko je pa res po krivem, kot to počne ta crna.

Ampak ti povem, bitke, ki jih bom bojeval bom izbiral sam, pa me lahko zmerjaš kolikor hočeš. :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, tomash pravi:

v nedeljo sem šel na Grobnik gledat dirke. Seveda sem moral preko mejnega prehoda. Kolona da ne moreš verjet. Zakaj? Ker je v kabini na mitnici policaj dajal vsak posamezni dokument na pregled. To pa je bilo STOP Policija. Še dobro, da so naši policisti tako ubogljivi, drugače bi ne bilo nikogar pred mejo. Pa še čelado sem moral snet. Ajajajajaj. Kam smo zabredli.

poglej kako sranje je danes na Obrežju. 5-7ur čakanja, kolona do 10km. Zabit izhod Brežice na AC, vse zato ker Cerar in njegovi lakaji tako sveto spoštujejo EU predpise.

Folk nori v avtih, valda nima kam dat otroka lulat, jest...itd..župan Brežic pizdi čez državo, hrvaški premier trdi da mu hočemo uničiti turizem....mislm, boga mati, pljuvam na take birokrate, ki so si to izmislili in te, ki to počno!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 minutes ago, DAMI34 said:

poglej kako sranje je danes na Obrežju. 5-7ur čakanja, kolona do 10km. Zabit izhod Brežice na AC, vse zato ker Cerar in njegovi lakaji tako sveto spoštujejo EU predpise.

Folk nori v avtih, valda nima kam dat otroka lulat, jest...itd..župan Brežic pizdi čez državo, hrvaški premier trdi da mu hočemo uničiti turizem....mislm, boga mati, pljuvam na take birokrate, ki so si to izmislili in te, ki to počno!!!!

Njim ni treba v vrstah čakat, jih z lučkami preko spravijo ....

Tudi nam ni treba, le doma ostanmo ....., al se pa skozi vas Mlini zapeleš ....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, DAMI34 pravi:

utvare. Zakonsko striženje so civilni opazovalci v križiščih in ko stojim pri rumeni nabijajo kazni. Zakonsko striženje so vsi radarji na inkasantskih mestih, zakonsko striženje ....ah kaj bi ti razlagal, saj veš sam dobro.

Črno striženje je lahko striženje za prekršek, pa denar v žep, lahko je pa res po krivem, kot to počne ta crna.

Ampak ti povem, bitke, ki jih bom bojeval bom izbiral sam, pa me lahko zmerjaš kolikor hočeš. :P

 

Saj ni nikomur prav, ko dobi kazen. Zakaj bi bil ti izjema?

Saj si že obrit :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Borutt pravi:

Saj ni nikomur prav, ko dobi kazen. Zakaj bi bil ti izjema?

Saj si že obrit :lol1:

In to po glavi :dry:

pred eno uro, Lipstick pravi:

Njim ni treba v vrstah čakat, jih z lučkami preko spravijo ....

Tudi nam ni treba, le doma ostanmo ....., al se pa skozi vas Mlini zapeleš ....

Sam nase gledaš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar me je ostrigu na Sočergi, nazaj, nazaj je jokal. Pa sem mu povedal da po desni lahko grem mimo. pol sem pa obrnu pri njem in lepo povedal, da mi ni nujno cez mejo.

Zakone pa poznajo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, DAMI34 pravi:

Pravkar me je ostrigu na Sočergi, nazaj, nazaj je jokal. Pa sem mu povedal da po desni lahko grem mimo. pol sem pa obrnu pri njem in lepo povedal, da mi ni nujno cez mejo.

Zakone pa poznajo....

doma bod.. kaj se pa okol vozš z motorjem .. eni mormo delat, da pol lahko dvojne kazni plačujemo :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj so te kolone na mejah in me zanima, če lahko motorist gre naprej ne, da bi plačal kazen?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!