Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

pred 9 urami, Darko3g pravi:

Lahko to prevedeš v slovenščino?:book:

Le zate...

Joško Joras kopal vodovod...toži ga hrvaška...ni on v Sloveniji doma?

Verjetno je podobno z prometnimi znaki...

Pri nas jih ni v veljavi...na hrvaškem so...mogoče hrvati smatrajo,da tam hrvaška in so zato postavili svoje prometne znake...

Zdaj razumeš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh, to pa je prevod. Jaz sem se bal, da imaš vklopljen samodejni tezaver v kakšnem tujem jeziku.

Sicer pa sem malce poguglal in našel tole:

znaki za izrecno nevarnost

Očitno ta znak še ostane, dodan pa je nov (žival, ki ima k..ca na hrbtu).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala policiji, ki na ridah skrbi, da diujaki ne diujajo :OK:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Borutt pravi:

Še iskric ni bilo :lol1:.

če ni blo iskric .. so bli pa biseri :jezik:

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, maus pravi:

če ni blo iskric .. so bli pa biseri :jezik:

 

 

To so bile kapljice znoja in ne biseri :lol1:.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 20. 3. 2017 ob 12:55, Borutt pravi:

Saj ni nihče verjel, da boš razumel propagandni video. Govori namreč o tem, da moraš prvo ti sam poskrbeti, da boš varen, ker drugi ne bodo. Ampak je veliko lažje kršiti vsa pravila in potem jokcati, da država ne naredi nič za tvojo varnost. 

eh ja ..full je pameten video..predvsem je veliko zgleda ko se policaj odpelje brez čelade po čelado..

Ob 11. 4. 2017 ob 11:13, sesir pravi:

!Skuter l.2000 ki lahko gre do 50kmh

45 ... vse ostalo , ki gre več je lahko samo posebej homologiran starodobnik na 49 ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, thumper pravi:

 

45 ... vse ostalo , ki gre več je lahko samo posebej homologiran starodobnik na 49 ..

Na tehničnem in policija pravi drugače...

Letnik 2002 sigurno lahko gre do 50 km/h

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, thumper pravi:

eh ja ..full je pameten video..predvsem je veliko zgleda ko se policaj odpelje brez čelade po čelado..

45 ... vse ostalo , ki gre več je lahko samo posebej homologiran starodobnik na 49 ..

Me veseli, da komentiraš delo nekoga toliko tisoč kilometrov proč. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Borutt pravi:

Me veseli, da komentiraš delo nekoga toliko tisoč kilometrov proč. 

 ščitiš nekoga , ki se na motorju vozi brez čelade zato ker je tvoj stanovski kolega .. prilimaj si člen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, thumper pravi:

 ščitiš nekoga , ki se na motorju vozi brez čelade zato ker je tvoj stanovski kolega .. prilimaj si člen.

Na tistem posnetku ni stanovski kolega iz naše deželice. Pa kar ti prilepi kakšen člen njihove dežele. Če imajo enako zakonodajo, kot mi, ga bom pa jaz prilepil. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Na tistem posnetku ni stanovski kolega iz naše deželice. Pa kar ti prilepi kakšen člen njihove dežele. Če imajo enako zakonodajo, kot mi, ga bom pa jaz prilepil. 

No pol pa še prilepi člen,kjer piše,da v primeru,če policist nosi nezapeto čelado jo ima ostali pa se nezapeta čelada smatra kot neuporaba zaščitne čelade!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, sesir pravi:

No pol pa še prilepi člen,kjer piše,da v primeru,če policist nosi nezapeto čelado jo ima ostali pa se nezapeta čelada smatra kot neuporaba zaščitne čelade!

https://zakonodaja.com/zakon/zprcp/34-clen-zascitna-celada

:P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, sesir pravi:

In kje piše,da policist ne rabi imet zapete???

piše o nošenju čelade, ki je predpisana v RS.. ni določeno po poklicu ... nekje v Ameriki sploh ni predpisano nošenje čelade .. je le priporočeno ... obstaja nekje en zemljevid po državah ... 

in kje piše, da policist mora imeti pripeto čelado :P ... če obrnemo ... nikjer :jezik: 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, sesir pravi:

No pol pa še prilepi člen,kjer piše,da v primeru,če policist nosi nezapeto čelado jo ima ostali pa se nezapeta čelada smatra kot neuporaba zaščitne čelade!

Ta člen bom prilepil takrat, ko bo napisan, sprejet in veljaven. Do takrat si lahko prebereš člen, katerega je prilepil Maus. 

Ker pa ti jeza ne dovoli čistega pogleda, ti lahko napišem, da bo tisti nekdo sam nosil posledice ne pripete čelade. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Borutt pravi:

Na tistem posnetku ni stanovski kolega iz naše deželice. Pa kar ti prilepi kakšen člen njihove dežele. Če imajo enako zakonodajo, kot mi, ga bom pa jaz prilepil. 

nikjer nisem napisal "tvoj stanovski kolega iz naše države " .. napisal sem "tvoj stanovski kolega2 kar je res ..policisti neglede na to iz katere države ste - ste stanovski kolegi.. 

policist v uniformi , v službenem avtu , nepripet s prižgano cigareto... no ta je pa bil "tvoj staovski kolega iz naše države za katero ti poznaš člene" ..

kršenje pravil in predpisov ter zakonov s strani zaposlenih v policiji je sramotno dejanje.. enako je v videu ko se policaj odpelje in pripelje s šapko na glavi in moralizira motoristu o čeladi.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, thumper pravi:

nikjer nisem napisal "tvoj stanovski kolega iz naše države " .. napisal sem "tvoj stanovski kolega2 kar je res ..policisti neglede na to iz katere države ste - ste stanovski kolegi.. 

policist v uniformi , v službenem avtu , nepripet s prižgano cigareto... no ta je pa bil "tvoj staovski kolega iz naše države za katero ti poznaš člene" ..

kršenje pravil in predpisov ter zakonov s strani zaposlenih v policiji je sramotno dejanje.. enako je v videu ko se policaj odpelje in pripelje s šapko na glavi in moralizira motoristu o čeladi.. 

Svoje znanje in razgledanost si že velikokrat pokazal. Ne vem, zakaj se zopet sramotiš. Si ne moreš pomagati?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a lahko dokažeš ? ne moreš..rekla kazala izpod kape .. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, thumper pravi:

a lahko dokažeš ? ne moreš..rekla kazala izpod kape .. 

Očitno te moti ravnanje nekoga v deželi toliko tisoč kilometrov stran. Pojdi tja in jih pouči, kako se morajo obnašati. Ker pa si do sedaj pokazal veliko poznavanja naše zakonodaje, predvidevam, da te bodo zelo veseli z vsem tem znanjem. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Borutt pravi:

Očitno te moti ravnanje nekoga v deželi toliko tisoč kilometrov stran. Pojdi tja in jih pouči, kako se morajo obnašati. Ker pa si do sedaj pokazal veliko poznavanja naše zakonodaje, predvidevam, da te bodo zelo veseli z vsem tem znanjem. 

moti me sprenevedanje in obnašanje na način "mi si to lahko privoščimo ker smo v policiji" ..tukaj in drugod.. tudi ti sam si že tako zapisal..

in še zmeraj je moje stališče isto : ali naj nam nudite dober vzgled ali pa polne kazni X2 in disciplinska , ker kršite predpise in zakone , ki bi jih ravno vi morali ščititi in upoštevati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v kateri državi je bilo to brez čelade  :?

Motorcycle-Helmet-Laws.gif.44963d57663e5f0128fb59fb2e566384.gif

 

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 14. 4. 2017 ob 19:15, Borutt pravi:

Mimo greste lahko po levi in po desni, če se lahko vrnete na svoj pas. Po desni ne smete mimo pred križiščem.

 

Lastna izkušnja izpred dveh tednov:  

Cesta s 3 pasi - 1. za levo (povsem prazna), 2.in 3. za naravnost, ter rdeča luč na semaforju za vse tri pasove. Grem po 1. pasu do konca (oz začetka, kakor pač kdo bere :D ) in se lepo in počasi umestim med prvi in drugi avto (več kot dovolj prostora med njima), v koloni za naravnost (še vedno gori vse rdeče). Pri zeleni speljemo. Za mano pridirka policaj motorist (na razdalji manj kot 500m je moral v 10 sekundah več kot 10 avtomobilov prehiteti), me ustavi in začne težit: "ste videli kako sem jaz lepo v koloni stal? vi pa niste! zato vam bom pa zdaj kazen napisal! in mi je napisal kazen za nepravilno razvrščanje." Ded je vsaj 5 min prebiral zakon in iskal člen, da mi je kazen stisnil. 80 eur oz polovička ...

Kaj se naj zdaj tam drkam z njim? Ali pa pritožbo pišem? Glede na to, da je beseda policaja vredna več, kot navadnega državljana ... In te s takimi jebejo ...

Popravljeno . Popravil tosemjaz
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, tosemjaz pravi:

Lastna izkušnja izpred dveh tednov:  

Cesta s 3 pasi - 1. za levo (povsem prazna), 2.in 3. za naravnost, ter rdeča luč na semaforju za vse tri pasove. Grem po 1. pasu do konca (oz začetka, kakor pač kdo bere :D ) in se lepo in počasi umestim med prvi in drugi avto (več kot dovolj prostora med njima), v koloni za naravnost (še vedno gori vse rdeče). Pri zeleni speljemo. Za mano pridirka policaj motorist (na razdalji manj kot 500m je moral v 10 sekundah več kot 10 avtomobilov prehiteti), me ustavi in začne težit: "ste videli kako sem jaz lepo v koloni stal? vi pa niste! zato vam bom pa zdaj kazen napisal! in mi je napisal kazen za nepravilno razvrščanje." Ded je vsaj 5 min prebiral zakon in iskal člen, da mi je kazen stisnil. 80 eur oz polovička ...

Kaj se naj zdaj tam drkam z njim? Ali pa pritožbo pišem? Glede na to, da je beseda policaja vredna več, kot navadnega državljana ... In te s takimi jebejo ...

Ma stari, če pa tko pogledaš si pa enmu za 40 eur dan al pa celo dva polepšou pa da si je ego napumpou pa kolegom govoru kako te je lovil pa tak:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!