Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

pred 13 minutami, VS800 pravi:

Ma stari, če pa tko pogledaš si pa enmu za 40 eur dan al pa celo dva polepšou pa da si je ego napumpou pa kolegom govoru kako te je lovil pa tak:P

Dokler moram jaz za svoj denar delat, bi ga tudi želel trošit za meni pomembne stvari (in svoj čas tudi), ne pa zato da se bo en bumbar, sebi (ali drugim) dokazoval ... Pa pizda, nisem mu jaz kriv, če mu stara ni dala prejšnji večer, ali pa če ni zadovoljen s svojim plačilnim razredom ...

Pol mi je pa še težil, če bi rad videl fotke od nesreče kolesarja, ki se je pol ure pred tem zgrmel ubil, ker je tak nerodno padel ... Kaj za vraga imam jaz s tem? Pa "kilometre daleč" od tega sem bil, da bi kogarkoli ogrožal s svojim umeščanjem v kolono ... Mislim, idiotizem :dry:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

pred 7 urami, tosemjaz pravi:

Dokler moram jaz za svoj denar delat, bi ga tudi želel trošit za meni pomembne stvari (in svoj čas tudi), ne pa zato da se bo en bumbar, sebi (ali drugim) dokazoval ... Pa pizda, nisem mu jaz kriv, če mu stara ni dala prejšnji večer, ali pa če ni zadovoljen s svojim plačilnim razredom ...

Pol mi je pa še težil, če bi rad videl fotke od nesreče kolesarja, ki se je pol ure pred tem zgrmel ubil, ker je tak nerodno padel ... Kaj za vraga imam jaz s tem? Pa "kilometre daleč" od tega sem bil, da bi kogarkoli ogrožal s svojim umeščanjem v kolono ... Mislim, idiotizem :dry:

Si se ali se nisi nepravilno razvrstil ? 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, Borutt said:

Si se ali se nisi nepravilno razvrstil ?

:lol1:

Samo cakal sem tvoj odgovor.

Kolikor sem razumel, je bil razvrscen pravilno(!!), le v kolono se je razvrstil z levega pasu preko polne crte. In jaz bi se pritozil ravno na to - ce je policist tako jebeno picajzlast, bi bil pa se jaz.

Ti ni treba odgovoriti - vem, da sem tudi jaz zabit, zaplankan, nesposoben dojeti in podobno podoben tvoji predstavi povprecnega slovenskega drzavljana. :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, Zok pravi:

:lol1:

Samo cakal sem tvoj odgovor.

Kolikor sem razumel, je bil razvrscen pravilno(!!), le v kolono se je razvrstil z levega pasu preko polne crte. In jaz bi se pritozil ravno na to - ce je policist tako jebeno picajzlast, bi bil pa se jaz.

Ti ni treba odgovoriti - vem, da sem tudi jaz zabit, zaplankan, nesposoben dojeti in podobno podoben tvoji predstavi povprecnega slovenskega drzavljana. :jezik:

Si v zadnjem odstavku odgovoril samemu sebi ? Kajti, jaz nisem napisal tisto, kar si ti napisal v prvem stavku. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, Borutt said:

Si v zadnjem odstavku odgovoril samemu sebi ?

Ne, samo delo sem ti olajsal. :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Zok pravi:

Ne, samo delo sem ti olajsal. :jezik:

V tvojem prvem stavku piše, da si čakal moj odgovor. Jaz sem napisal vprašanje. Zdaj sem pa jaz tebi olajšal.

Želim pa povedati, da lahko storilec prekrška pričakuje sankcijo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo lepo je bilo včeraj videt kolono policistov iz Kočevske strani proti LJ(vrjetno so imeli nekakšno usposabljanje , definitivno pa se niso usposabljali ,da se ovinka in polne črte ne seka  ..... :BUA:.......več njih ! 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, tosemjaz pravi:

Lastna izkušnja izpred dveh tednov:  

Cesta s 3 pasi - 1. za levo (povsem prazna), 2.in 3. za naravnost, ter rdeča luč na semaforju za vse tri pasove. Grem po 1. pasu do konca (oz začetka, kakor pač kdo bere :D ) in se lepo in počasi umestim med prvi in drugi avto (več kot dovolj prostora med njima), v koloni za naravnost (še vedno gori vse rdeče). Pri zeleni speljemo. Za mano pridirka policaj motorist (na razdalji manj kot 500m je moral v 10 sekundah več kot 10 avtomobilov prehiteti), me ustavi in začne težit: "ste videli kako sem jaz lepo v koloni stal? vi pa niste! zato vam bom pa zdaj kazen napisal! in mi je napisal kazen za nepravilno razvrščanje." Ded je vsaj 5 min prebiral zakon in iskal člen, da mi je kazen stisnil. 80 eur oz polovička ...

Kaj se naj zdaj tam drkam z njim? Ali pa pritožbo pišem? Glede na to, da je beseda policaja vredna več, kot navadnega državljana ... In te s takimi jebejo ...

žal te je kaznoval po zakonu, brezveze zgubljat čas. Tip je pa v osnovi cepec kot še marsikdo, ki raje vidi, da 10 motoristov stoji v vrsti in odvzema prostor avtom. Ko bo še miljon skuterjev stalo v vrsti, jim bo počai jasno, da naj zginejo naprej, ali pa dobijo svoj pas. Sam pri nas so počasni in en letečman je očitno debil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, Kmet2 said:

Zelo lepo je bilo včeraj videt kolono policistov iz Kočevske strani proti LJ(vrjetno so imeli nekakšno usposabljanje , definitivno pa se niso usposabljali ,da se ovinka in polne črte ne seka  ..... :BUA:.......več njih ! 

Ah dej no dej,to pa ne verjamemo.Da policaj dela prekrške? :hmm:

A čmo vprašat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Marcel-F pravi:

Ah dej no dej,to pa ne verjamemo.Da policaj dela prekrške? :hmm:

A čmo vprašat?

Sej ne upaš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Marcel-F pravi:

Ah dej no dej,to pa ne verjamemo.Da policaj dela prekrške? :hmm:

A čmo vprašat?

ne rabiš, sem priča, tak od oka vsaj 20% (milicajskih kombijev) je kolovratilo na nasprotni pas, čeprav priznam, raj sem jih vidu sekat kontra, kot švasat z laserčkom kje v kakem grmoulju :P

Sicer če sem pošten, to ni (meni osebno) tak problem, je pa res če tovorijo potnike, pa mal tišijo domov, potem tiste pol metra posečejo ovinek, da je krivulja mehkejša in folk manj premetava. Ni pa po PSu

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

19 hours ago, DAMI34 said:

ne rabiš, sem priča, tak od oka vsaj 20% (milicajskih kombijev) je kolovratilo na nasprotni pas, čeprav priznam, raj sem jih vidu sekat kontra, kot švasat z laserčkom kje v kakem grmoulju :P

Sicer če sem pošten, to ni (meni osebno) tak problem, je pa res če tovorijo potnike, pa mal tišijo domov, potem tiste pol metra posečejo ovinek, da je krivulja mehkejša in folk manj premetava. Ni pa po PSu

 

.... sej se lohka z nijm peljejo do ali pa od grmoulja ......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, Marcel-F pravi:

Ah dej no dej,to pa ne verjamemo.Da policaj dela prekrške? :hmm:

A čmo vprašat?

Nujna vožnja...ziher!!!

 

 

Jaz bi ti to prilepil :P.

(2) Policisti smejo pri opravljanju nujnih nalog policije za nujno potreben čas parkirati vozilo tudi na mestih, kjer je to prepovedano s prometnim pravilom ali postavljeno prometno signalizacijo

Lp borut

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Lipstick pravi:

.... sej se lohka z nijm peljejo do ali pa od grmoulja ......

so se mi zdel preveč utrujeni, da bi se jim dalo še švasat, pa čepet u grmoulju :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 19. 5. 2017 ob 14:19, tosemjaz pravi:

Lastna izkušnja izpred dveh tednov:  

Cesta s 3 pasi - 1. za levo (povsem prazna), 2.in 3. za naravnost, ter rdeča luč na semaforju za vse tri pasove. Grem po 1. pasu do konca (oz začetka, kakor pač kdo bere :D ) in se lepo in počasi umestim med prvi in drugi avto (več kot dovolj prostora med njima), v koloni za naravnost (še vedno gori vse rdeče). Pri zeleni speljemo. Za mano pridirka policaj motorist (na razdalji manj kot 500m je moral v 10 sekundah več kot 10 avtomobilov prehiteti), me ustavi in začne težit: "ste videli kako sem jaz lepo v koloni stal? vi pa niste! zato vam bom pa zdaj kazen napisal! in mi je napisal kazen za nepravilno razvrščanje." Ded je vsaj 5 min prebiral zakon in iskal člen, da mi je kazen stisnil. 80 eur oz polovička ...

Kaj se naj zdaj tam drkam z njim? Ali pa pritožbo pišem? Glede na to, da je beseda policaja vredna več, kot navadnega državljana ... In te s takimi jebejo ...

vi bmflarji se tud med sabo ne marate? :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako se deli odgovornost v primeru, da dve vozili napačno prehitevata čez polno črto - oba prehitevata isto vozilo, tisti, ki je tretji v koloni je začel prehitevati prvi, voznik pred njim pa je šel v prehitevanje istočasno oz. takrat ko je vozilo 3 že bilo vzporedno z njim. V primeru, da pride med njima do stika je kriv kdo - voznik 2. ali 3. vozila / oba?

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, blazzarss pravi:

kako se deli odgovornost v primeru, da dve vozili napačno prehitevata čez polno črto - oba prehitevata isto vozilo, tisti, ki je tretji v koloni je začel prehitevati prvi, voznik pred njim pa je šel v prehitevanje istočasno oz. takrat ko je vozilo 3 že bilo vzporedno z njim. V primeru, da pride med njima do stika je kriv kdo - voznik 2. ali 3. vozila / oba?

 

lp

Polna črta tistemu, ki je šel preko nje in nepravilno prehitevanje tistemu, ki je to kršil. 

(1) Voznik ne sme prehitevati ali začeti prehitevati drugega vozila:

1. če je voznik, ki vozi za njim, že začel prehitevati ali dal predpisan znak, da bo začel prehitevati;

2. če je voznik, ki vozi pred njim, že dal znak, da bo prehitel vozilo pred seboj ali zavil v levo, ali se je razvrstil za zavijanje v levo, razen kadar ga prehiteva v skladu z drugim odstavkom 50. člena tega zakona;

(1) Udeleženci cestnega prometa morajo ravnati v skladu z omejitvami, prepovedmi in obveznostmi, izraženimi s prometno signalizacijo. Tako morajo ravnati tudi tedaj, ko je to v nasprotju s prometnimi pravili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 2017-5-19 ob 22:14, Borutt pravi:

 

Si se ali se nisi nepravilno razvrstil ? 

 

Hmm, jaz bi rekel, da se nisem nepravilno razvrstil. Pravilno sem vozil po spuri za levo, in ker je na zacetku stojece kolone za naravnost bilo med dvema avtomobiloma vec kot zadosti prostora (tudi za avto - in se nisem vrival), sem se pocasi razvrstil v to spuro. Ampak njega je pac motilo to, da je on stal v koloni, jaz pa ne - se enkrat si preberi, ko sem ga citiral.

Pa ce smo pri prekrskih - kdo bi pa njemu lahko napisal kazen, ko je (brez sirene ali vklopljenih luci) prehiteval kolono vsaj 10 avtomobilov, da me je zaustavil? Ali on spet vse to smé, nas pa je*e za kozlarije? 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak ti bo se zarnice gledal in modroval. Z veseljem  jim privoscimo visje place, ker so  tako pedantni. Not.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 45 minutami, tosemjaz pravi:

Hmm, jaz bi rekel, da se nisem nepravilno razvrstil. Pravilno sem vozil po spuri za levo, in ker je na zacetku stojece kolone za naravnost bilo med dvema avtomobiloma vec kot zadosti prostora (tudi za avto - in se nisem vrival), sem se pocasi razvrstil v to spuro. Ampak njega je pac motilo to, da je on stal v koloni, jaz pa ne - se enkrat si preberi, ko sem ga citiral.

Pa ce smo pri prekrskih - kdo bi pa njemu lahko napisal kazen, ko je (brez sirene ali vklopljenih luci) prehiteval kolono vsaj 10 avtomobilov, da me je zaustavil? Ali on spet vse to smé, nas pa je*e za kozlarije? 

Se sploh ne čudim, da si dobil kazen. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na izvozu iz štajerske AC ... Tabla 50, jašta, kolk pa ... Če voziš 50, te bo sigurno nekdo od zadaj :eek:

Če voziš več kot 50 = 80 € :blush:

Bravo inkasanti, ko že mislim, da ne morete preko sebe.

Tacen je res ena posebna šola, k jo normalni ljudje težko razumemo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, HD-Dyna pravi:

Na izvozu iz štajerske AC ... Tabla 50, jašta, kolk pa ... Če voziš 50, te bo sigurno nekdo od zadaj :eek:

Če voziš več kot 50 = 80 € :blush:

Bravo inkasanti, ko že mislim, da ne morete preko sebe.

Tacen je res ena posebna šola, k jo normalni ljudje težko razumemo :P

Me resnično veseli, da si ugotovil en idiotizem. Seveda je idiotizem ne upoštevati predpise in sicer omejitev hitrosti ter varnostno razdaljo. Kdo ti je pritiskal na plin in, kdo bi te lahko od zadaj ? 

Vse ostalo je zamera zaradi kazni. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Borutt said:

Seveda je idiotizem ne upoštevati predpise in sicer omejitev hitrosti ter varnostno razdaljo.

Tu se strinjam s @HD-Dyna, da je vcasih (ne ravno prav pogosto, definitivno pa za vsako mitnico na AC) najvecji idiotizem ravno visina omejitve hitrosti.

Glede varnostne razdalje nimam (pretiranih) pripomb.

Tisti, ki so hodili v Tacen, so so po navadi prav v redu fantje. Tisti "novodobni" mulci, pa redarji s triletnimi srednjimi solami in radarjem v rokah, ti so pa praviloma polni samih sebe, in se je potrebno prav ponizno obnasati do njih, da kvalitetno nafilajo svoj zakompleksan ego brez izrecene kazni.

Bemti, se mi je enkrat en smrkuc vpiknil v dimenzijo gum, mu ni bilo dovolj da jo je proizvajalec predpisal in to jasno na veliko crno na belem oznacil na samem avtomobilu - je gnjavil ker je nimam vpisane v homologaciji, ni mu pasala niti nalepka na strehi(!!), niti lip spojler (dolzine 3 cm in visine 9 mm)... ...njegov sodelavec ga je nekaj casa gledal, potem pa ga dobesedno vstran potegnil, mi v roko porinil dokumente, in rekel "dajte si se to dimenzijo vpisat v homologacijski kartoncek, da v prihodnje ne bo tezav. Pa srecno voznjo".

Se en izmed tistih, ki skodi ugledu poklica. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, Zok pravi:

Tu se strinjam s @HD-Dyna, da je vcasih (ne ravno prav pogosto, definitivno pa za vsako mitnico na AC) najvecji idiotizem ravno visina omejitve hitrosti.

Glede varnostne razdalje nimam (pretiranih) pripomb.

Tisti, ki so hodili v Tacen, so so po navadi prav v redu fantje. Tisti "novodobni" mulci, pa redarji s triletnimi srednjimi solami in radarjem v rokah, ti so pa praviloma polni samih sebe, in se je potrebno prav ponizno obnasati do njih, da kvalitetno nafilajo svoj zakompleksan ego brez izrecene kazni.

Bemti, se mi je enkrat en smrkuc vpiknil v dimenzijo gum, mu ni bilo dovolj da jo je proizvajalec predpisal in to jasno na veliko crno na belem oznacil na samem avtomobilu - je gnjavil ker je nimam vpisane v homologaciji, ni mu pasala niti nalepka na strehi(!!), niti lip spojler (dolzine 3 cm in visine 9 mm)... ...njegov sodelavec ga je nekaj casa gledal, potem pa ga dobesedno vstran potegnil, mi v roko porinil dokumente, in rekel "dajte si se to dimenzijo vpisat v homologacijski kartoncek, da v prihodnje ne bo tezav. Pa srecno voznjo".

Se en izmed tistih, ki skodi ugledu poklica. :doze:

Res ni dovolj, da je dimenzija gum nekje na avtu. Pravzaprav to sploh nič ni. Mora biti v homologaciji. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!