Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

pred 1 minuto, motozajebant pravi:

ja dečko, ne moreš ti zahtevat nekaj kar ni tvoje? Kaj tu ni jasno? 

Oni so se sprdnili da ne grejo ven in pika, da je to njihovo. Pa tisto je blo za porušit že 10 let nazaj, če smo realni. 

Saj ne rečem, imaš izjeme v policiji ki so definitivno za obsojati, a v temu primeru, pravilno. Če se je lastnik odločil stavbo porušit, potem tako mora biti. 

 

Kako ni?

Občinska last je last občanov.

Misliš, da se zaradi lepšega preganjajo po sodiščih 10 in več let?

Zadeva je nedorečena in kakor vem so v vmesnem času malo "popravili" zakonodajo, pa še ni "čisto" .

lp

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Shillien pravi:

po tvoji logiki lahko grem na mojo občino in si vzamem eno od pisarn ki so tam ker sem se odločil da bom začel svoj biznis in rabim pisarno. Sem občan, občina more delati v mojem interesu torej je tista pisarna moja!?

Če ti uspe ostati v njej 10 let, je.

Normalne običine dajo prostore, ki jih ne rabijo v tak (poslovni) namen, MOL pa jih raje pusti propasti, da potem služijo razni špekulanti.

lp

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, franc pravi:

Če ti uspe ostati v njej 10 let, je.

Normalne običine dajo prostore, ki jih ne rabijo v tak (poslovni) namen, MOL pa jih raje pusti propasti, da potem služijo razni špekulanti.

lp

ok se bom privezal na radjator! ko me bodo odvlekli policaji so pa itaq oni krivi ker so bedaki ki se izživljajo nad bogim občanom ki samo želi svoji pisarno.

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, franc pravi:

Kako ni?

Občinska last je last občanov.

Misliš, da se zaradi lepšega preganjajo po sodiščih 10 in več let?

Zadeva je nedorečena in kakor vem so v vmesnem času malo "popravili" zakonodajo, pa še ni "čisto" .

lp

načeloma drži, v lasti občanov. To pa še ne pomeni, da si lahko to kar malo po svoje prisvojiš. Se bom odpeljal na glavni trg, se naselil v eno izmed pisarn in tam živel. Saj je "moja" lahko to naredim? 

Kot je @Snečer 1x pisal v temi vlada... LJ ima še kar nekaj takšnih kotičkov ki kazijo podobo mesta. In Rog definitivno je ena izmed teh in za smetišče. to je moje mnenje... vsakomur svoje  :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Parki so občinska last .. torej je tudi moja ... mislim, da si bom kar postavil eno uto sred parka ... zakaj pa ne :huh:

 

p.s.

hecam se :P 

 

 

  • Všeč mi je 1
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, franc pravi:

Ne zagovarjam Rogovcev, ampak policaji delajo točno to, ščitijo kapital.

lp

Povsem strinjam. 

A vseno ni treba vse posploševat. 

Poznam sceno v Rogu. 

Vsi neki kvazi umetniki, ki ne plačujejo prostorov itd

Jaz moram kupit ali plačat najemnino, druge ni. 

Oni bi zastonj. 

Po večini pa se je tu drogiralo in preprodajalo nedovoljene substance. 

Tu dam policistom prav. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Shillien pravi:

jah na žalost večina folka nima razčiščeno v glavi in ko dobijo kazen so krivi policaji ne pa oni sami, in potem se ta jeza kaže povsod ko so za vse krivi policaji. pa nima veze če napiše kazen je idijot ki se spravlja na njih, če odpelje đankija je idijot ki se spravla na nemočne (bog ne daj da je slučajno ženska), če spi v avtu je lenuh ki spi namesto da bi delal svoje delo :D policaj nemore narediti nič da bi bilo prav, pač balkanska mentaliteta na žalost.

tut za maske zunaj so pisal kazni a ne..za kak sendvič na stopnicah. aja upravičeno. Bdw a so že kaznoval žurko OKaja? Al še niso spisal vsega.

Moji sosedi, za 450m daljšo pot iz službe do doma v času policijske ure. Še pritožbo sem ji pomagal pisat. 

Ma ne, zlati so..nekateri res, vmes so pa tut težki gnoji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj vam ni jasno, vse skladno s situacijo v kateri živimo. Vse je napeto, vsi bi nekaj na silo...eni in drugi. Policaji so zaradi glupih šefov zgubili vso avtoriteto in "ugled" in bo trajalo, da dobijo nazaj neko zaupanje (tudi v mojih očeh zaradi dogodka malo nazaj, ne bom opisoval, izpadli so glupsoni glede na to kaj nekaj svetujejo, delajo pa drugače).

Tako imenovani skvoterji so pa tudi vredni svojega denarja...kakor jim paše...

https://www.24ur.com/novice/tujina/skvoterji-peru.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 15. 1. 2021 ob 13:01, maus pravi:

potrebno je verjeti v demokracijo, saj za to smo se borili tisočletja, mar ne ... demokratične vladarje si pa itak sami izvolimo, kajne ...

Sami izvolimo... žal se že ve, da je celoten medijski prostor popolnoma zrežiran, da ko pride nek človek, ki je še izven naše pohlepne politične "elite", pa čeprav povsem brez kakršnih koli možnosti, se ga povsem izloči iz kakršnekoli medijske pozornosti kjer bi lahko pridobil glasove ljudstva. Na koncu lahko izbiraš a ti bodo kradli iz levega ali desnega žepa, to je edina izbira ki jo žal še imamo. Če bi volitve lahko kaj spremenile bi bile prepovedane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, ligenjček pravi:

Sami izvolimo... žal se že ve, da je celoten medijski prostor popolnoma zrežiran....

To jamrajo vsi, ki zgubijo ... Trumpu so tut volitve ukradli v eni najbolj "demokeatičnih" držav na svetu ;)

Ali so se pa od Slovenije nalezli in videli petkove kolesarje, kjer jih policaji mlatjo in pol so to enako naredili tudi v hramu ameriške demokracije. Če bi se to dogajalo v kakšni afriški državi, bi bilo to označeno kot državni prevrat ... za koji kurac pa se imajo američani za nekega varuha demokracije na celem svetu in predavajo, kako se morajo izvajat demokratične volitve, pri njih jih pa mora varovati policija in vojska ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, maus pravi:

To jamrajo vsi, ki zgubijo ... Trumpu so tut volitve ukradli v eni najbolj "demokeatičnih" držav na svetu ;)

Ali so se pa od Slovenije nalezli in videli petkove kolesarje, kjer jih policaji mlatjo in pol so to enako naredili tudi v hramu ameriške demokracije. Če bi se to dogajalo v kakšni afriški državi, bi bilo to označeno kot državni prevrat ... za koji kurac pa se imajo američani za nekega varuha demokracije na celem svetu in predavajo, kako se morajo izvajat demokratične volitve, pri njih jih pa mora varovati policija in vojska ;)

Ma kaki zgubijo, daj bodi no pameten, ko kamere ugasnejo ni več dveh polov, politična razdeljenost je pesek v oči. Edini kandidat, ki ni iz istega kupa dreka, je bil najbrž Šiško, ker se nobeden sposoben in inteligenten človek noče ubadat z našo politično burlesko. Če pa bi se našel kdo, pa se spomnimo kako so pospravili Krambergerja, pa to takrat, ko jih še ni bilo tako veliko, zdaj so se pa že tako razpasli da ima pol slovenije že vsaj enega v žlahti, ki je pri koritu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, ligenjček pravi:

Ma kaki zgubijo, daj bodi no pameten, ko kamere ugasnejo ni več dveh polov, politična razdeljenost je pesek v oči. Edini kandidat, ki ni iz istega kupa dreka, je bil najbrž Šiško, ker se nobeden sposoben in inteligenten človek noče ubadat z našo politično burlesko. Če pa bi se našel kdo, pa se spomnimo kako so pospravili Krambergerja, pa to takrat, ko jih še ni bilo tako veliko, zdaj so se pa že tako razpasli da ima pol slovenije že vsaj enega v žlahti, ki je pri koritu...

in tvoj predlog je ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, maus pravi:

in tvoj predlog je ?

Najti "novega Krambergerja", mu omogočiti stik z državljani, in ga izvoliti z več kot le večinsko podporo, takoj za tem pa vsem, ki so do sedaj imeli kakršnikoli stik z politiko, doživljenjsko prepovedati kakršnokoli politično udejstvovanje... Ker edina druga pot do izboljšanja je takšna, kakršne si nihče ne želi, pa najbrž veš o čem govorim (Francija 1794)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, ligenjček pravi:

Najti "novega Krambergerja", mu omogočiti stik z državljani, in ga izvoliti z več kot le večinsko podporo, takoj za tem pa vsem, ki so do sedaj imeli kakršnikoli stik z politiko, doživljenjsko prepovedati kakršnokoli politično udejstvovanje... Ker edina druga pot do izboljšanja je takšna, kakršne si nihče ne želi, pa najbrž veš o čem govorim (Francija 1794)

najdi ga ... al se bo kr prkazu kot Jezus :?

Če misliš, pa francosko revolucijo si pa mal zamešu.. upam, da veš za kaj je šlo v francoski revoluciji ?

;)

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, maus pravi:

najdi ga ... al se bo kr prkazu kot jerzus :?

Če misliš, pa francosko revolucijo si pa mal zamešu.. upam, da veš za kaj je šlo v francoski revoluciji ?

;)

iščem, je težje kot najti šivanko v kopici sena...

Revolucija kot taka se je začela malce prej, v mislih sem imel bolj specifičen del te revolucije. Je pa res, da ne vem v čem bi naj bila takšna strašna razlika, dviganje davkov,predvsem nižjim slojem, višanje cen hrane, privilegiji višjim slojem medtem ko večina strada, družbene neenakosti, večanje brezposelnosti, centralizacija... bi se dalo reči da opažam podobnosti ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krambergerja bomo že najdli. Težje bo najti opico?

Popravljeno . Popravil notranc
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, ligenjček pravi:

iščem, je težje kot najti šivanko v kopici sena...

Revolucija kot taka se je začela malce prej, v mislih sem imel bolj specifičen del te revolucije. Je pa res, da ne vem v čem bi naj bila takšna strašna razlika, dviganje davkov,predvsem nižjim slojem, višanje cen hrane, privilegiji višjim slojem medtem ko večina strada, družbene neenakosti, večanje brezposelnosti, centralizacija... bi se dalo reči da opažam podobnosti ;) 

in dokler ga iščtete, bomo tavali k zombiji :?

najpej bi obglavili plemenite-ga, kajne :P

šlo je predvsem za uničenje monarhije (plemstva) in cerkve ... ;) ... preprosto sem povedal bistvo :P

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, maus pravi:

in dokler ga iščtete, bomo tavali k zombiji :?

najpej bi obglavili plemenite-ga, kajne :P

šlo je predvsem za uničenje monarhije (plemstva) in cerkve ... ;) ... preprosto sem povedal bistvo :P

ne rabiš tavat, lahko pomagaš ;)

nema veze koga, jaz ne bi diskriminiral, vsak bi prišel na vrsto ;)

In kdo ima zdaj pri nas takšno vlogo kot sta ga imeli takrat plemstvo in cerkev?  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, ligenjček pravi:

In kdo ima zdaj pri nas takšno vlogo kot sta ga imeli takrat plemstvo in cerkev?  

kapitalisti ;)

še štiri leta pa grem v penzijo ... tamladi se pa borite naprej, ker bodo tok zjebali, da ne boste nikol v penzijo šli ;)

p.s.

smo že malo iz bistva te teme

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, maus pravi:

kapitalisti ;)

še štiri leta pa grem v penzijo ... tamladi se pa borite naprej, ker bodo tok zjebali, da ne boste nikol v penzijo šli ;)

p.s.

smo že malo iz bistva te teme

kapitalisti je precej širok pojem... je pa res daleč od teme, zato bi o tem rekel samo še to:

Če želimo uspeti potrebujemo energijo, ambicije, zagon, drznost mladih, pa tudi modrost, izkušnje, znanje in potrpežljivost starih, ker brez mladih bo starim zmanjkalo časa, brez starih pa bodo mladi ponovili enake napake kot so jih predhodniki...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, DAMI34 pravi:

tut za maske zunaj so pisal kazni a ne..za kak sendvič na stopnicah. aja upravičeno. Bdw a so že kaznoval žurko OKaja? Al še niso spisal vsega.

Moji sosedi, za 450m daljšo pot iz službe do doma v času policijske ure. Še pritožbo sem ji pomagal pisat. 

Ma ne, zlati so..nekateri res, vmes so pa tut težki gnoji.

ja tudi za maske zunaj so pisali kazni, saj je bila obvezna a ne? mislim če tebi ni všeč to ne pomeni nič pomembno je a je obvezna ali ne, pa so tudi meni neumne maske odzunaj sam to pa še vseeno ne pomeni da imam prav če je ne nosim. isto velja za za sendvič.

kaj hočeš povedat za tvojo sosedo nevem.

to se pa strinjam, ampak povprečje oziroma večina so ok in niso policaji iz veselja do izživljanja.

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, maus pravi:

To jamrajo vsi, ki zgubijo ... Trumpu so tut volitve ukradli v eni najbolj "demokeatičnih" držav na svetu ;)

demokaotičnih se napiše..

pred 9 urami, maus pravi:

in tvoj predlog je ?

ukinit vse politične stranke..vsem , ki so bili kdajkoli kakorkoli v politiki doživljensko prepovedat kandidaturo na volitvah. ukinit kakršnekoli odlive državnega denarja v razne komisije in "svetovalne dejavnosti". 

uvesti obdavčitev vseh pridobitniških dejavnosti , ki so bile dosedaj neobdavčene.. če je dejavnost gospodarska naj se registrira doo - minimalni začetni vložek določiti na 10% vrednosti začetne investicije (če hoče nekdo popravljat pipe po stanovanjih se mu sešteje vrednost potrebnega orodja in avto , če pa hoče nekdo sekat se pa oceni koliko gozdov ima ..če bo nekdo delal od doma z računalnikom je to cca.štartna vrednost opreme z delovnim prostorom vred 4000e in bo vložil v podjetje 400e) . ta vložek je mrtev kapital na računu in lastnik z njim ne more razpolagat - ga pa po želji lahko zviša in s tem zviša svoj rating na trgu.

uvesti absolutni plačilni rok 8 dni .. 14 dni edino na podpisane pogodbe med prodajalcem in kupcem.. najvišja vrednost dolžništva je lahko toliko , kot je vložek 10% .. dokler ne zmanjša vrednosti dolga ne more nabavljat. lahko pa zviša vložek ..

če nekdo ne plača računa v roku se izstavi samo 1 opomin..8 dni po opominu se račun izstavi davčnemu uradu , ki le tega plača in dolžniku blokira račun.. dokler dolžnik-lastnik firme ne plača z gotovino/nakazilom davčni iz svojega žepa nima dostopa do sredstev na računu.. znesek tega nakazila se avtomatsko prišteje pologu - mrtvemu kapitalu.. 

če ne poravna svojih obveznosti davčni v roku 8 dni se mu firma blokira za 30 dni in se smatra , da dela na črno - poostren inšpekcijski nadzor avtomatska finančna revizija .. če se pri pravni osebi izkaže , da za opravljeno storitev ni izdala računa se firma zapre - edina kazen. če se nekemu lastniku zapre firma se njemu in ožjim družinskim članom onemogoči odpiranje firme - njemu in zakoncu/partnerju 10 let , ostalim 3 leta.

podkupovanje , kraja /goljufija lastnega podjetja ali podjetja v katerem je nekdo zaposlen se kaznuje z obveznimi  5 let dela na delovnem mestu z najvišjo zahtevano stopnjo izobrazbe 2 in minimalnim osebnim dohodkom . obvezna nošnja napisa " jaz sem "ta in ta" , kradel sem vaš denar v delovnem času . vsakič brez napisa - +1 leto.

delavci s plačo od minimalne do polovice zneska do povprečne so oproščeni dohodnine.minimalna plača se določi na osnovi povprečnih življenskih stroškov. če se ugotovi , da je lastnik od zaposlenih zahteval vračanje dela plače od zaposlenih po izplačilu v gotovini v njegov žep - firma preide v upravljanje države lastnik in njegov partner pa do konca življenja ne sme ta odpreti nobene firme , ožji družinski člani pa 5 let. iz lastnega žepa/privat premoženja  mora potavnati delavcem skupni znesek ..izven prebivališča doživljensko obvezna nošnja napisa "jaz sem ta in ta - izsiljeval in pobiral sem delavcem pošteno prislužen denar" . brez nošnje napisa - 2 leti obveznega dela na minimalni plači in od vsake plače tak znesek kot ga je on zahteval v njegovo bivšo firmo.. 

dobič morajo firme razdeliti : 5% med zaposlene - neobdavčeno. min 45% v investicije. 25% preostalega  neobdavčeno lastniku 25% preostalega fiksna obdavčitev 35% do 200.000 nad tem 50%..

uvesti absolutni volilni sistem - kdor zbere 100 podpisov lahko kandidira vendar se mora odločiti točno za katero mesto  v parlamentu ali vladi.... seveda se razume , da mora ob izvolitvi zastaviti vse svoje premoženje v primeru kazenske odgovornosti vendar v minimalni vrednosti 100.000e (ker za vsakim uspešnim moškim stoji ženska lahko prispeva tudi ona- da ne bo kdo rekel da sem diskriminatoren - ker za vsa vsako uspešno žensko stoji moški lahko prispeva tudi on) .. 

ukinit kakršnokoli imuniteto za izvoljene - če zajebe skenslat , doživljenska prepoved ponovnega kandidiranja na volitvah in nastavit naslednjega po števiku glasov - 300 jih bo čakalo pred vrati.. 

kdor krade državni denar ali omogoči odliv na črno v privat žep je najmanjša zagrožena kazen 10 let obvezne zaposlitve v eni od družbenih ustanov na delovnem mestu , ki ne sme presegati 2 stopnje izobrazbe z obvezno nošnjo napisa izven stanovanja/hiše " jaz sem "ta in ta" , kradel sem vaš denar...  vsakič brez napisa - +2 leti.

zaradi mene če en kmet , ki celo življenje vodi kmetijo in je preživel zadnjih 12 let , vodi državo z zmago 763 glasovi pa naj bo... sigurno ne bo tolk zajebal kot vsi v 30 letih do sedaj.. pa če bo zastavil kmetijo se bo prekleto trudil da bo delal pošteno - če ne drugega zaradi sebe..

če bi bil parlament sestavljen iz nepolitikov bi se lahko vsi odločali po svoji volji in kmečki pameti - ni nujno da bi bile njihove odločitve boljše ampak bi imela država manj možnosti da bi bile slabše..

bi lahko napisal še kaj pa moram na šiht. je dela za popizdit..ajd..

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, thumper pravi:

demokaotičnih se napiše..

sj sm hotu, pa sem se zatipkal :P

za vse ostalo pa:

kandidiraj :P jas te podpiram :P 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Shillien pravi:

ja tudi za maske zunaj so pisali kazni, saj je bila obvezna a ne? mislim če tebi ni všeč to ne pomeni nič pomembno je a je obvezna ali ne, pa so tudi meni neumne maske odzunaj sam to pa še vseeno ne pomeni da imam prav če je ne nosim. isto velja za za sendvič.

kaj hočeš povedat za tvojo sosedo nevem.

to se pa strinjam, ampak povprečje oziroma večina so ok in niso policaji iz veselja do izživljanja.

-počel so isto kot drugi, spil kafe brez maske, pojedli sendvič brez maske (drugače ne gre). Če ti ne vidiš tega in samo hvališ institucijo, ali posameznika, potem res ne vem, kaj sploh debatirava. Tako da smešna je izjava: ne krši, pa ne boš sankcioniran. sploh če si zakonodajalec dnevno zmišljuje nove fore preko vwiterja.

-moja soseda se je vračala ob 21.30 iz službe. Je medicinska sestra v negovalni bolnici. Dobila je kazen, ker ni šla po najkrajši poti domov. Njena pot je bila celih 450m daljša od najkrajše. Če to ni izživljanje, potem res nimam pojma. Aja..kazen ji je naposal dober km pred domom.

Velika večina je res ok, nikol nisem trdil, da ni. opevat pa neko institucijo, da je boljša od drugih je pa smešno. Sploh sedaj, ko zaradi pokvarjenosti sitsema nekateri ne zdržijo več v službi in gredo. Zato ma "policija" veliko fluktuacijo delovnega kadra, zaposluje in novači, Hojs bi si pa rad naredil ubogljivo palico iz njih. Mal pretiravam, ni pa daleč od resnice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, DAMI34 pravi:

-počel so isto kot drugi, spil kafe brez maske, pojedli sendvič brez maske (drugače ne gre). Če ti ne vidiš tega in samo hvališ institucijo, ali posameznika, potem res ne vem, kaj sploh debatirava. Tako da smešna je izjava: ne krši, pa ne boš sankcioniran. sploh če si zakonodajalec dnevno zmišljuje nove fore preko vwiterja.

-moja soseda se je vračala ob 21.30 iz službe. Je medicinska sestra v negovalni bolnici. Dobila je kazen, ker ni šla po najkrajši poti domov. Njena pot je bila celih 450m daljša od najkrajše. Če to ni izživljanje, potem res nimam pojma. Aja..kazen ji je naposal dober km pred domom.

Velika večina je res ok, nikol nisem trdil, da ni. opevat pa neko institucijo, da je boljša od drugih je pa smešno. Sploh sedaj, ko zaradi pokvarjenosti sitsema nekateri ne zdržijo več v službi in gredo. Zato ma "policija" veliko fluktuacijo delovnega kadra, zaposluje in novači, Hojs bi si pa rad naredil ubogljivo palico iz njih. Mal pretiravam, ni pa daleč od resnice.

še vedno se to takrat ni smelo, sem že rekel maske zunaj so bile bedarija ampak izjava ne krši pa neboš sankcioniran absolutno drži. če nam nekaj ni všeč to nikakor ne pomeni, da tega nerabimo upoštevati, če pa se odločimo da nebomo upoštevali pa nas dobijo pač moramo met dojsti v glavi, da prevzamemo odgovornost za to, vsekakor za to da je nekdo kaznovan za nekaj kaj je naredil narobe ni kriv policaj ampak je kriv sam...

jah pri primeru sosede če drži kar si rekel je naletela na idijota, nikoli nisem rekel da so vsi ok, trdim pa da večina je.

nikjer nisem opeval institucije oz govoril, da je bolša od drugih, govorim pa da z njo ni nič narobe, oz ne toliko z institucijo samo ampak z večino policistov ki so ok in z njimi nas večina nima problemov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!