Skoči na vsebino

The best of Slovenija: Roller coaster road


Noise

Priporočene objave

Samo zaradi nekaterih odsekov te ceste - se iz dolenjske vozim v NG na servis :) - the real roller coaster!

Vidim, da nisem edini, ki se tako daleč na servis vozi. Tudi zaradi užitka same fure. Včasih pa se tod čez zapeljemo tudi do moto shopa v Gorici.

Cesta je OK, omogoča pa tud fajne light enduro ture, če z nje potegnete po krajši poti v Postojno.

Včasih pa zna tako pihat, da te po meter prestavlja. Domačini (nekateri) pa so zgodba zase. Sem enkrat naletel na enega s tovornjakom, ki me ni pustil , da bi ga prehitel. Iskreno povedano dober del je vozil tako hitro, da ga tudi nisem hotel saj sem bolj previdne sorte. Bolj me je sekiralo, da bi na takšnega naletel v kontra smeri, saj je model sekal tričetrt ovinkov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav!

Moj predlog je cesta BLED-BOHINJ, sam na mal več sonca je treba počakat, da se celotna relacija povsem osuši ( predvsem "soteska"), ter da se asfalt malce ogreje. Celotna relacija je cca. 25 km, približno 2 km izven Bleda imaš t.i. "sotesko" ( zaporedje levih in desnih ovinkov s hitrostjo cca. 170 km/h ali nad ....), kasneje pa še dva hudo dolga ovinka ( cca 230 km/h in nad ..... po kolenu-""HUDO"!!!!!). Je pa na celotni relaciji tudi precej ravnine. Sam sem dostkrat na tej relaciji, asfalt je pa tud dost grob in za kakšno sezono še dobr.

PRIPOROČAM!

Srečno vsem ter Lp, Matej

...samo čez en most je mal zajeban :BUA: ...drugač pa je cesta mega :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil v soboto in nedeljo na tisti cesti, vozikali so štirje cestaki in moj... :wub:

A nisi mogu do Idrje podaljšat? :fight2:

p.s.

Drgač pa ( iz avta ven sodeč še zaenkrat) bi se resno pridružila Cvetotovem mnenju - res je treba pazit, ker je anormno veliko traktorjev in gnoja in.... :wacko:

Že z avtom je hudo! :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!