Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

:D Upam da tisto pod traktor ne boš nikoli probala ali v avto.(sm 2x imel slabo iskušnjo z takimi zadevami in sm reku adijo cesta...sam še steza)Kot sledim tvoje poste si stalno prisotna na ovinku na kačjih ridah, na Grobniku pa ne vem če si že bla.Miha in company jih pa poznam in razen na tistih par ovinkih ki jih pilijo non stop na kačjih ridah ti druzga ne morejo nič pokazat.Pa ne mislim nobenega poniževat ampak ekvivalent za kakovost motorista(jacka ki se forcira na cesti)je čas na dirkališču ozirma uvrstitev na dirki.LP!Pa srečno vsem ki se natežete na kačjih ridah!

jaz tudi upam da ne ne bom doživela tvoje situacije.Na ridah sem mogoče 2-3x na tedn po kakšno urco ko se dobimo in debatiramo,sama tja ne hodim noret in brusit tačke ker me to pač ne zanima preveč in nimam nobene želje da bi se vozila po grobniku ker tolk jajc in znaja z rajsanjem pa spet nimam.In s svojo prisotnostja na ridah nimam namena nobenega spodbujat k norenju je pa res da je veliko takih ki vidijo folk na ovinku da potem še zanalešč privijejo plin da izpadejo kao mačoti čeprav so to zame navadne mone.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če na Ridah nikoli ne bi bilo nobenega gledalca, se tam tudi razletel nebi nikoli nihče, ker se ne bi imel pred kom postavljat.!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če na Ridah nikoli ne bi bilo nobenega gledalca, se tam tudi razletel nebi nikoli nihče, ker se ne bi imel pred kom postavljat.!

OK ride majo svojo specifiko, tu ni kaj! Ampak ne mi trdit da se nihče nikoli za sebe ne pelje hitro, ker na pesniškem rondoju tudi ni vedno gledalcev pa pubeci tumarije zganjajo.... Za sebe lahko povem, da sem se vedno peljal vsaj živahno čez ride enostavno zaradi veselja, vozil sem ponavadi ponoči in brez gledalcev (pot v službo oz. domov)

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je pa takih kot ti zelo malo...

večina to počne, da izpadejo frajerji :BUA: !?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej da vidiš kaki frajer je ko se razlepi...... :BUA: Vozim zase! Tudi padem zase! :OK: Pol pa kličem na pomoč :afro1:

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če na Ridah nikoli ne bi bilo nobenega gledalca, se tam tudi razletel nebi nikoli nihče, ker se ne bi imel pred kom postavljat.!

ni res....sej vemo koliko motoristov na teden pade...a padejo vsi pred publiko.....obstaja določen procent (minimalen) ampak motoristi padajo povsod ne samo na ridah....kaj lahko potem rečemo za vse ostale ki se razbijejo...da jih vedno folk gleda al kaj....

sicer pa sem te z Bladzotom vidu pred dvema tednoma ko sta prišla na ride v nedeljo....tako da mene ne prepričaš s svojo teorijo....če pa že drži si jo postavu na podlagi osebnih izkušenj.... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer pa sem te z Bladzotom vidu pred dvema tednoma ko sta prišla na ride v nedeljo....tako da mene ne prepričaš s svojo teorijo....če pa že drži si jo postavu na podlagi osebnih izkušenj.... ;)

točno tako ... ampak, če ne bi bilo nikogar tam bi imel štender še vedno originalne oblike ... B) ... je pa res, da je bila takrat cela nedelja bolj luda in mi je po 400+km še manjkalo ovinkov ... .) :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Strinjam se s Hočkotom (svašta človek doživi B) ).

Pa ne samo zard tega, da nekdo bolj hitro pripelje pa mu ne znese to je tko kot probat zašraufat majhen šraufek, ko te nekdo pod prste gleda. Torej a lohk dostojantveno sama padem (če že moram) brez, da za to izve cel motosvet in pol še pametno modrovanje kaj je šlo narobe in kaj bi mogla narest in ,, kakšna prva pomoč,,...raznoraznih znalcev in klicanje bogsigavedi česa vsega.

Pa še neki glede dirkanja in da obvlada tist ki na stezi trenira...če maš keš...drugače se ne moreš po grobniku vozit--pa ne sam za ,,najem,, dirkališča, oprema, gume, itd.... še nisem probala sam se mi zdi, da je na dirkališču bolj ziher ovine zalagat kot na cesti---faktorja presenečenja v bistvu ni, pa ob cesti ni skal....torej ne vem zakaj bi bilo to neko ,,kapo dol,,.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakor koli že v glavnem danes se nas je kr neki zbralo in smo lepo debatirali sonce je zahajalo in postalo je prijetno hladno,pogruntal in zvedli smo par novih stvari,zaslužla pijačo pri ravbarju ker je pobu na R1 odletela na vrhu rid reg tablica,in gdo drug kot Sanda7 jo je našla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si mu jo najdla...no vidiš...super...ker mi smo ju vidli potem kako so jo iskali po ridah...sam da si jo najdla...strošek manj

res je bilo fajn ker se nas je kar nekaj zbralo.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... a lohk dostojantveno sama padem (če že moram)

... da obvlada tist ki na stezi trenira

... če maš keš, drugače se ne moreš po grobniku vozit

... na dirkališču bolj ziher ovine zalagat kot na cesti

... ne vem zakaj bi bilo to neko ' kapo dol '

Kačjih rid ne poznam, niti ne vem kje so, bom pa sigurno enkrat prišel pogledat kje se zbirate in debatirate.

Kar se pa zgoraj neštetih citatov tiče pa takole :

... padanje dostojanstveno ali ne nikakor ni prijetno in neboleče, zato se tega izogibaj, če pa se zgodi je modrovanje vedno prisotno, res pa ni lepo da se to trobi naokrog na dolgo in široko

... na stezi oziroma dirkališču lahko dosti bolje spoznaš svoj motor in sebe, iz kroga v krog spoznaš več in se tudi več naučiš

... res da za vožnjo po pisti rabiš denar, vendar za nekaj rekreativnih krogov in doživetja vožnje po pisti, razen denarja za zakup ne rabiš dosti več ... narediš 5 do 7 krogov in nato malo počakaš da se gume ohladijo, da jih ne pobira preveč in to narediš mogoče 3 krat ... gume boš porabila za mogoče 300 - 400 km cestne vožnje vendar po robovih

... pravilno si ugotovila da je zalaganje ovinkov na dirkališču bolj sproščeno in če že gre kaj narobe imaš veliko prostora da napako popraviš saj je ob asfaltu kar veliko prostora

... če si pravilno razlagam je ta izraz uporabljen vezano na dosežen čas kroga, saj če nekdo potrebuje za krog na Grobniku 2 minuti, mu tega ne bo rekel nihče, ko pa se čas spusti po 1 minuto 45 pa se to že lahko reče

Vsem akterjem na ' kačjih ridah ' ... pa naj gre za gledalce ali voznike pa želim še veliko varnih kilometrov in lepega vremena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj se dobimo danes ob 18h na ridah pa jo potegnemo da Branika na drink ker je glih zbor,no jaz bom prišla ob18h gor pa se zmenmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kačjih rid ne poznam, niti ne vem kje so, bom pa sigurno enkrat prišel pogledat kje se zbirate in debatirate.

da boš vedu kje se ustavit :) to je kao glavni ovink na ridah, tm na pesku se pa mi zbiramo :D

P.S. mal sm zajebu panoramsko, ma sej bo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

helow...

jst tud kdaj pa kdaj pridem kej pogledat tja do rid, zadnje cajte bom več al manj z avtom na žalost :( sam bi pa še kr rada koga spoznala tam od vas motosvetovcev... Kaj pravite? Se zmenmo en lep soncen dan za eno debato, lahko pa tudi pijaco :) Ce pa ma kdo se zadnji sedez fraj in voljo za "nekajdesetkilsko utez" (mene), mam pa tud opremo doma :)

Sicer sem mal pozna k nism mela nč časa za internet, ampak bi dodala še moj prispevek dogodku na ridah 5. 7. (prejšnjo nedeljo), ker sem se nahajala tam in slučajno poznam lastnika Ninje, ki je padel v ovinku... najprej naj popravim Thundercata, ker je bila Ninja 6 in ne 9... sej konc koncu nima veze... res je, da je imel kasko, policije pa ni klical ker mu je agent rekel da ni treba... lastnik Honde je dobil kupon in mislim da se bodo stvari enemu in drugemu porihtale brez večjih problemov. Ena in po njegovem mnenju ključna napaka lastnika Ninje je bla predvsem ta, da ni šel segret gume, ampak je "počival" kar nekaj časa in šel potem z mrzlo gumo direkt polagat ovinke. Se pač zgodi. Oba sta cela, tudi lastnik Honde me je presenetil s prijaznostjo in razumevanjem, plastiko se pa že da popravit... Dokler je sam motorje za popravljat, smo nekako z izidom vsi njegovi prijatelji, ki smo bili tam, zadovoljni. Zadovoljni, da je z njim vse uredu. Lastnika Honde pa mi je žal, ker je prvič v življenju tja parkiral in dobil svojo lekcijo, česar mu ne bi bilo treba, vendar kot sem obveščena bo motor krila zavarovalnica lastnika Ninje.

Torej Lp in upam da bo kdo za kako srečanje na ridah enega lepega popoldneva (le do naslednjega ponedeljka ne vem koliko bom v Postojni... )

devilish

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj okrog 18h smo se dobili na ridah Žan,Schulc,Decaf,Sanda7,Alter in še gdo verjetno,malo smo počvekali in se dopravili brez Alterja r(evčka ki je postal pešadija,upam da je že nabavil)na zbor v Branik pot nas je vodila do hotedršce,črnega vrha cola in dol na vipavsko dolino ter lepo do zbora na branik.Nazaj pa čez Štanjel na pijačo v Sežano in domov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pa res nimate kaj bolj pametnega počet, kot pa da podpirate roadracing variante?! :BUA:

a res ne vidite kaj s tem počenjate!!

CESTA NI ZA DIRKANJE... :angry:

zato poznamo dirkališča in razne poligone...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da boš vedu kje se ustavit :) to je kao glavni ovink na ridah, tm na pesku se pa mi zbiramo :D

P.S. mal sm zajebu panoramsko, ma sej bo .)

kje je to???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...sam bi pa še kr rada koga spoznala tam od vas motosvetovcev... Kaj pravite? Se zmenmo en lep soncen dan za eno debato, lahko pa tudi pijaco :)...

ma niproblema draga moja :huh: O:-) :P d me nebo kdu tepu :D :lol1: Kdr se bomo kej dobili gor z banditi z MS te poberem spotoma, pol pa greva tje :) pijačka ti pa ne uide :naughty:

P.S. Upam d maš tudi ti sliderje na kolenih, k se brusi tudi zadej :huh: :lol: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!