Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

zal učeraj prva smrtna zrtev.iskreno sozalje svojcem ter prijateljem.

a na ridah smrt? kaj se je pa zgodilo ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kakšno metlo imejte sabo :OK: ,v nedeljo je bilo veliko peska :BUA:

ja sej včasih je bila metla stacionarno tam....skrita za ograjo...da smo pometali ko je kak avto ovinek počez vzel...sedaj so jo pa ukradli..... <_<

a na ridah smrt? kaj se je pa zgodilo ?

ni bilo na ridah....tip je zamešal temo....tisto pri kranju omenja.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Kaj se bomo začeli kej dobivat al ja,jaz še dva dni okol 17h furikam tam okol,pesek so spucali na glavnem ovinku

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Sanda, kateri pa je glavni ovinek?Ali je to mogoče tisti skoraj 180°(desni), ki ima ob "izteku" na desni strani makadam, pa eno tako fajno ograjco, da se lahko tudi malo posedi B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Sanda, kateri pa je glavni ovinek?Ali je to mogoče tisti skoraj 180°(desni), ki ima ob "izteku" na desni strani makadam, pa eno tako fajno ograjco, da se lahko tudi malo posedi B)

Ti kr jest odgovorim - to je to. :yea2: :yea2: :yea2:

Bi pa res lahko kakšen bližnji motorist daroval za eno metlo. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res je ta ovink sicer meni za peljat ni najljubši je pa fajn ker mal posedimo proti večeru na ograji in kakšno rečemo.

Glede metle,men jo ni težko pripeljat,sam pometala pa že ne bom,ker ne hodim glih rajsat po ovinkih.Če se pa kakšen javi za to delo in ima željo rajsat po ovinkih pa mu jo rade volje dostavim.

Kaj čmo se dobivat okol 18h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti kr jest odgovorim - to je to. :yea2: :yea2: :yea2:

Bi pa res lahko kakšen bližnji motorist daroval za eno metlo. ;)

Aha, to je potem tam kjer smo se zadnjič srečali :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj čmo se dobivat okol 18h

zmejnenu....se vozim kr dost tam mimo pa nikjer nobenga... :hmm: <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Gabre - direktno tam

@Sanda7 - ti samo prines metlo. Po mojem bo vsak motorist raje pomedel ovinek, kot da vidi kolega razpacanega v bližnji steni. :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TC dej zaupaj mi kaj hudiča je tam na ridah tok fajn, kva bulite al opravljate, al čakate, da kdo odleti (se mi zdi da je enemu celo uspelo) oz. pejte se vozit, ker lajat znam tut jest.

:stupid:

prid enkrat pa boš vidla...pa nehi s temi filozofskimi vprašanji....vprašaj ostalih 30 motorjev, ki je včeraj tam sedelo....jst ti ne znam odgovort....če je enim fajn še ne pomeni da bo tud tebi....in če enim to paše to tebe čist nič ne briga..... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:stupid:

prid enkrat pa boš vidla...pa nehi s temi filozofskimi vprašanji....vprašaj ostalih 30 motorjev, ki je včeraj tam sedelo....jst ti ne znam odgovort....če je enim fajn še ne pomeni da bo tud tebi....in če enim to paše to tebe čist nič ne briga..... :BUA:

Sorči, ti vedno dodaš: ,,pa sem se še mal na ridah ustavu....,, Pišuka jest se nikol ne ustavm in po pravici povedano se enkrat bom (da vidm če mam prov (sej vem, da mam)), ker izgledate kot kaki sodniki oz. komentatorji kako se kdo pele kaj je in kaj ni....a vam je res tok dogčas na tem svetu?

BTWa vas niso že policaji eneparkrat razhajkali???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:stupid:

prid enkrat pa boš vidla...pa nehi s temi filozofskimi vprašanji....vprašaj ostalih 30 motorjev, ki je včeraj tam sedelo....jst ti ne znam odgovort....če je enim fajn še ne pomeni da bo tud tebi....in če enim to paše to tebe čist nič ne briga..... :BUA:

linca ma pač slab dan <_< :D

p.s. naj sedijo, če jim paše..

Popravljeno . Popravil spilferderber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pišuka jest se nikol ne ustavm in po pravici povedano se enkrat bom (da vidm če mam prov (sej vem, da mam)), ker izgledate kot kaki sodniki oz. komentatorji kako se kdo pele kaj je in kaj ni....a vam je res tok dogčas na tem svetu?

BTWa vas niso že policaji eneparkrat razhajkali???

nimaš prav...čeprav si ti prepričana da imaš- se motiš....ker tam še nisi bila ne ocenjuj drugih...lepo da se boš ustavla...upam da se srečava...boš dala eno furo s tvojim motorjem jst pa tebi z mojim....ni nam dolgčas......policaji so redno tam....vendar če se normalno voziš ti ne težijo.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bla danes ob 18h na ograji pa ni blo nobenga motorja mimo razen enga MB natovorjenga do fulla,očitno se je vreme zboljšalo mal prekasno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bla danes ob 18h na ograji pa ni blo nobenga motorja mimo razen enga MB natovorjenga do fulla,očitno se je vreme zboljšalo mal prekasno

men se pa zdi da se zbirajo sami mrhovinarji ki čakajo kdaj se bo kdo ulegu :hmm: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se pa zdi da se zbirajo sami mrhovinarji ki čakajo kdaj se bo kdo ulegu :hmm: :BUA:

Ma teb se naj zdi kar hoče.

Ej Schulc k ne naslednič vidva bova pa skup kakšnga skadila

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se pa zdi da se zbirajo sami mrhovinarji ki čakajo kdaj se bo kdo ulegu :hmm: :BUA:

slabo se ti zdi.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se pa zdi da se zbirajo sami mrhovinarji ki čakajo kdaj se bo kdo ulegu :hmm: :BUA:

Ja, valda...to je to :angry:

peco: največ motoristov se zbere v nedeljah popoldne,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se pa zdi da se zbirajo sami mrhovinarji ki čakajo kdaj se bo kdo ulegu :hmm:  :BUA:

Glavn da ti veš vse o vsem. :blink: :blink: :blink:

@nts - Hvala za pojasnila. Priletim takoj ko bo lepo vreme. :yea2:

Popravljeno . Popravil peco
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se pa zdi da se zbirajo sami mrhovinarji ki čakajo kdaj se bo kdo ulegu :hmm: :BUA:

Ej s takim izjavam pa raj nehaj :BUA: :angry: ,ker mislim,da ga ni med nami,ki bi komurkoli želel,da se razsuje tam na Ridah. Jest sem kar dostkrat tam pa sem tud že vidu padec in ti povem,da ni prijetno za pogledat,ko vidiš enga,ki pade pa čeprav se takoj pobere. Tud sam pol mal bolj umirjeno voziš nazaj proti domu,ko vidiš padec nekoga .)

Drugače je pa men ful velik užitek gledat enga,ki res obvlada vožnjo na Ridah :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Peco ti kr ulet da fezeraši kakšno rečemo :naughty:

ja lahko bi en miting fazerk nardili.... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja lahko bi en miting fazerk nardili.... :hmm:

starih al novih?

a vse stare al sam tanajbolj stare?

a morjo met dunlopke, al lahk tut metz ali kaj tretjega? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!