Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

neupravičen izostanek torej :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

opravičen..moram mal trenirat da lahk tut ride odpelem kot se zagre..drgač me boste še izobčl :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

opravičen..moram mal trenirat da lahk tut ride odpelem kot se zagre..drgač me boste še izobčl :whistle:

pol morm pa tut jst mal na grobnik...mi gre zmeri slabi...sm dns gledal turing gume za na mojga :headbang: :headbang:

nemetepstpress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol morm pa tut jst mal na grobnik...mi gre zmeri slabi...sm dns gledal turing gume za na mojga :headbang: :headbang:

nemetepstpress

en virus razsaja zgleda na ridah..zato se pa osa nč ne zadržuje te dni gor..

pridem v sredo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en virus razsaja zgleda na ridah..zato se pa osa nč ne zadržuje te dni gor..

pridem v sredo..

v sredo so ride zaprte...je organizerano sankanje...policaji prnesejo havbe pa bomo asfalt "glihal" :lol1:

@osa rider: prinesi plastike ti jih bomo mi pošmerglal :kva2:

:chase:

Popravljeno . Popravil snoopy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v sredo so ride zaprte...je organizerano sankanje...policaji prnesejo havbe pa bomo asfalt "glihal" :lol1:

@osa rider: prinesi plastike ti jih bomo mi pošmerglal :kva2:

:chase:

sam res..jest sm jih kr sam posprejal..pa nalepke čez da se ne vidi preveč..sej ne rabiš sam šminkirat..al se ne upaš več vozit?? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidim da me pogrešate!!!!lepo od vas,toda ta vikend sm imel preveč dela tko da nisem mel časa za obisk rid!!!!!upam da se kej vidmo v naslednjih dneh!stopotjo pa še en POZDRAV PIKIJAPOKU!pa čimprej spravi gips z noge pa juriš na kosilnico!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam res..jest sm jih kr sam posprejal..pa nalepke čez da se ne vidi preveč..sej ne rabiš sam šminkirat..al se ne upaš več vozit?? :whistle:

GDO KAJ SE NEUPA!!!?????BOSTE VIDLI TO BO PELO K KOSILNICO POPRAVIM!SAM DA TE POFUKANE PLASTIKE DOBIM!MOJO VRNITEV BOSTE ŠE POMNILI HEHE!BOMO ENGA KOZLIČA SCMARLI,VI PA KR NAPREJ PODJEBAVITE!!!!BO PRŠLO MOJIH PET MINUT,K BOM JST MAL JEB... VAS!!!!!HEHEE P.S SNOOPY ti pa si lahko sam ti k maš več sreče ku pameti!hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GDO KAJ SE NEUPA!!!?????BOSTE VIDLI TO BO PELO K KOSILNICO POPRAVIM!SAM DA TE POFUKANE PLASTIKE DOBIM!MOJO VRNITEV BOSTE ŠE POMNILI HEHE!BOMO ENGA KOZLIČA SCMARLI,VI PA KR NAPREJ PODJEBAVITE!!!!BO PRŠLO MOJIH PET MINUT,K BOM JST MAL JEB... VAS!!!!!HEHEE P.S SNOOPY ti pa si lahko sam ti k maš več sreče ku pameti!hehe

kako se je razjezil :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GDO KAJ SE NEUPA!!!?????BOSTE VIDLI TO BO PELO K KOSILNICO POPRAVIM!SAM DA TE POFUKANE PLASTIKE DOBIM!MOJO VRNITEV BOSTE ŠE POMNILI HEHE!BOMO ENGA KOZLIČA SCMARLI,VI PA KR NAPREJ PODJEBAVITE!!!!BO PRŠLO MOJIH PET MINUT,K BOM JST MAL JEB... VAS!!!!!HEHEE P.S SNOOPY ti pa si lahko sam ti k maš več sreče ku pameti!hehe

Kaj je s snoopyem??

Sam glej da ne bo tvoja vrnitev preveč bliskovita...da ne boš spet švasat nosu prehitr :unsure:

tvojih 5 minut slave je pa vedno ko prideš na ride...če ne druzga maš zmeri kj za nas...pa nj bo to kilo smeha po osebi al pa plato RB by mercator :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako se je razjezil :lol1:

sej se moram razjezit!zarad jebene plastike sem cel mesec brez mopeda vi pa še jebete v glavo!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej se moram razjezit!zarad jebene plastike sem cel mesec brez mopeda vi pa še jebete v glavo!!!

pa sej ne rabiš sploh plastik..boš pa street fighter dokler jih ne dobiš :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako se je razjezil :lol1:

Je ane...še dobr da se to ne dogaja u živo...k pol bi že rabu lopato za jamo si skopat :lol1: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej se moram razjezit!zarad jebene plastike sem cel mesec brez mopeda vi pa še jebete v glavo!!!

bogi LM :baa:

pa sej ne rabiš sploh plastik..boš pa street fighter dokler jih ne dobiš :whistle:

no a vidiš...pa vsi smo ti tko rekl... :blush: :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je s snoopyem??

Sam glej da ne bo tvoja vrnitev preveč bliskovita...da ne boš spet švasat nosu prehitr :unsure:

tvojih 5 minut slave je pa vedno ko prideš na ride...če ne druzga maš zmeri kj za nas...pa nj bo to kilo smeha po osebi al pa plato RB by mercator :worship:

sej lahko bi se ti mal spomnu pa en PLATO MRZLEGA PRVLEKU NA RIDE!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej lahko bi se ti mal spomnu pa en PLATO MRZLEGA PRVLEKU NA RIDE!!!

:grrr na-a

jst prpelem pozimi čaj...če ga bo kdo hotu...

itak pa...kam pa ga nej dam plato???? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe... tle se kr nj jezi... na ridah j pa ose nad ns poslou :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@irencko:si bla ti dns u KP???se mi zdi da sm vidu mlin za kofe mimo žusterne...ja al ne??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe... tle se kr nj jezi... na ridah j pa ose nad ns poslou :whistle:

KAJ TI RES NIMAŠ ZADOST TAMALA!?BOM POSLAL CEL OSIR NAT TEBE PA BOŠ VIDLA!!!!SNOOPY TI PA PRID DO MENE PA TI POSODIM TANK TORBO PA NEBOŠ IMEL IZGOVOROV!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KAJ TI RES NIMAŠ ZADOST TAMALA!?BOM POSLAL CEL OSIR NAT TEBE PA BOŠ VIDLA!!!!SNOOPY TI PA PRID DO MENE PA TI POSODIM TANK TORBO PA NEBOŠ IMEL IZGOVOROV!!!

tank torba ne paše na suzukija...sploh pa ne če je suzuki moj :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@irencko:si bla ti dns u KP???se mi zdi da sm vidu mlin za kofe mimo žusterne...ja al ne??

ma prou si vido, kaj j mene res tk težk zgrešit? :naughty: ujej, bo treba menat ni kej :whistle:

kwa si se spt namaku? hehe :krneki: zih brez hlač :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma prou si vido, kaj j mene res tk težk zgrešit? :naughty: ujej, bo treba menat ni kej :whistle:

kwa si se spt namaku? hehe :krneki: zih brez hlač :whistle:

sej se te ne da falit..mata una dva konja v kosilnici značilen zvok :whistle:

res bo treba menjat :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KAJ TI RES NIMAŠ ZADOST TAMALA!?BOM POSLAL CEL OSIR NAT TEBE PA BOŠ VIDLA!!!!

kwa a maš ti mal prevč energije..? dihi dečko :naughty: zadost... hja odv. česa :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej se te ne da falit..mata una dva konja v kosilnici značilen zvok :whistle:

res bo treba menjat :whistle:

se strinjam, sam cekinčki se še naberajo... pa nista sam DVA konjička... lh daš pa kaga še zravn ane :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej se te ne da falit..mata una dva konja v kosilnici značilen zvok :whistle:

res bo treba menjat :whistle:

:lol1: :lol1:

To pa res :D

Irenca, imas ze izbran nasledni motor, za takrat ko kup cekinckov dovolj velik?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1:

To pa res :D

Irenca, imas ze izbran nasledni motor, za takrat ko kup cekinckov dovolj velik?

baje da na tvojga cometa cilja :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!