Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

@irencko:si bla ti dns u KP???se mi zdi da sm vidu mlin za kofe mimo žusterne...ja al ne??

Ja kaj si se pa čepela tm pr tisti luči sred Kopra,te je že tko zgodi zvil?Sm te vidu pa nisem bil čist 100% da si ti ,pa zgleda da si le bla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes ne bo pa nič z ridami tole vreme neki štrajka

se mi zdi da bo dan ravnopravšnji za pranje motorja :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po dežju na koleno, v dežju na komolec ...

Po potrebi pa tudi po riti :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HEHE!!!KAKO CENIM DA STE DANES SOLIDARNI DO NAS KI SMO BREZ MOTORJEV!!!!!!TO CENIM!!MI SE NEMOREMO ZARADI TAKIH IN DRUGAČNIH UZROKOV VI PA ZARADI DEŽJA!!!!!
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PIKI!DNS SEM SE SKORI OPIL,K SM TE ČAKU V OŠTARIJI!TEBE PA ODNIKODER!SEJ RAZUMEM,DEŽ JE PADAL,GIPS IN MARELO JE TEŠKO NOSIT NAENKRAT!UPAM DA NASLEDNJIČ TE BOM DOČAKAL!POZDRAV,PA ČIMPREJ SPRAVI GIPS DOL!!!
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

osa, še podčrtat si pozabu :P

Po potrebi pa tudi po riti :whistle:

ampak samo po veliki potrebi :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

osa, še podčrtat si pozabu :P

ampak samo po veliki potrebi :lol1:

HVALA DA SI ME SPOMNU!!! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PIKI!DNS SEM SE SKORI OPIL,K SM TE ČAKU V OŠTARIJI!TEBE PA ODNIKODER!SEJ RAZUMEM,DEŽ JE PADAL,GIPS IN MARELO JE TEŠKO NOSIT NAENKRAT!UPAM DA NASLEDNJIČ TE BOM DOČAKAL!POZDRAV,PA ČIMPREJ SPRAVI GIPS DOL!!!

SAMŠELOČILANEHAŠUPORABLATPAPRESLEDKEPABOTVOJEPISANJEFULPRIJAZNO: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SAMŠELOČILANEHAŠUPORABLATPAPRESLEDKEPABOTVOJEPISANJEFULPRIJAZNO: :whistle:

MATERSIPAMETENSEJNISMOVŠOLISAJNEPIŠEMKITAJSKOKOLIKORVIDIMDAČISTOVSERAZUMEŠ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PIKI!DNS SEM SE SKORI OPIL,K SM TE ČAKU V OŠTARIJI!TEBE PA ODNIKODER!SEJ RAZUMEM,DEŽ JE PADAL,GIPS IN MARELO JE TEŠKO NOSIT NAENKRAT!UPAM DA NASLEDNJIČ TE BOM DOČAKAL!POZDRAV,PA ČIMPREJ SPRAVI GIPS DOL!!!

Sorry, ampak si videl... Je padal ta klinčev dež... in meni se res ni dalo na berglah rinit do tja po dežju. Sploh sem pa mislil, da boste eno spil, pa ušli... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HVALA DA SI ME SPOMNU!!! :worship:

ni problema, najina naslednja učna stopnja bo, da podčrtaš besedilo in ne smajlija :P :naughty:

:lol1:

hint: glej html kodo objave

Popravljeno . Popravil misty
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni problema, najina naslednja učna stopnja bo, da podčrtaš besedilo in ne smajlija :P :naughty:

:lol1:

hint: glej html kodo objave

HVALA!!! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HEHE!!!KAKO CENIM DA STE DANES SOLIDARNI DO NAS KI SMO BREZ MOTORJEV!!!!!!TO CENIM!!MI SE NEMOREMO ZARADI TAKIH IN DRUGAČNIH UZROKOV VI PA ZARADI DEŽJA!!!!!

Tolaž se... :cry: :cry:

sm bil prejle gor....v sanjah-sm vozu po jajcih :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tolaž se... :cry: :cry:

sm bil prejle gor....v sanjah-sm vozu po jajcih :lol1:

kako bi bil ti priden kuža če nebi za vsako stvar lajal!!! :nono: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako bi bil ti priden kuža če nebi za vsako stvar lajal!!! :nono: :headbang: :headbang:

moto-dog.jpg

bewsk bewsk...osa ne jezi se...vidiš da je dž in se morm nekam dat...pa je treba mal spet virtualne ride aktivne narest... ;)

kaj pa nisi reku da se ga nalivate dol zravn pikija?? :glare:

Popravljeno . Popravil snoopy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bewsk bewsk...osa ne jezi se...vidiš da je dž in se morm nekam dat...pa je treba mal spet virtualne ride aktivne narest... ;)

kaj pa nisi reku da se ga nalivate dol zravn pikija?? :glare:

ŽAL,NE VEČ!SEM DOMA PA MAL LENARIM!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ste se pa zdj vsi name spravl???? :cry: :cry: sj osa nima motorja... ;) :P O:-) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ste se pa zdj vsi name spravl???? :cry: :cry: sj osa nima motorja... ;) :P O:-) B)

Eden more bit :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ste se pa zdj vsi name spravl???? :cry: :cry: sj osa nima motorja... ;) :P O:-) B)

J's ne nis'm n'č nate spravu! Vsaj zaenkrat nimam niti gay-evskih niti sodomičnih nagnenj... :P

Sploh pa nimaš seksi ritke... Lahk' pa prideš v zrelo družbo... ;)

Lahk' ti dam pa motor za pelat... se boš vsaj lahk' po dežju vozu!!! :P

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ste se pa zdj vsi name spravl???? :cry: :cry: sj osa nima motorja... ;) :P O:-) B)

KUŽI,MATER SI LEP SAM VELIKOST NI TAPRAVA! :kva2: če nimam motorja,kaj potem imam!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1:

To pa res :D

Irenca, imas ze izbran nasledni motor, za takrat ko kup cekinckov dovolj velik?

je par ugledanih, ma mal tut odvisn kak kupček se bo navbrau :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!