Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Dost pametovanja!!!

Poskušam vzpostavit kontakt s Klajbo, pa mi zaenkrat še ni uspelo... Takoj ko izvem več, vam sporočim. Kolikor mi je znano do sedaj je v bolnišnici. Suzy je obljubila, da greva na obisk, če je res tam... Lahko se nama pridružite...

Kot pravim, podrobnejše info sledijo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OSA A NAUŠ NEČ Z VELKIMI TISKANIMI NAPISU!!! :D ;)

MASMOSEHEECALI

Fak pa kje se tebe ugasne? :headbang: :headbang: Kreten...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upejmo da se bo pocajtu... sicer pa ne vem kdaj vam bo dost norenja tm gor? tok kr se je ze letos tm motorjev zbil... no comment.. ko se bo nekdo ubil boste mal prsli k pamet...ocitno sam to zaleze, pa se to sam za neki cajta? jest bi vam lezece policaje nastimov!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upejmo da se bo pocajtu... sicer pa ne vem kdaj vam bo dost norenja tm gor? tok kr se je ze letos tm motorjev zbil... no comment.. ko se bo nekdo ubil boste mal prsli k pamet...ocitno sam to zaleze, pa se to sam za neki cajta? jest bi vam lezece policaje nastimov!

Daj ti nam raj kaksno ležečo policajko naštimi tam gor ,bi bilo bolj pametno,al pa kar ene tri na razdalji 5 metrov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fak pa kje se tebe ugasne? :headbang: :headbang: Kreten...

ej sam brezveze se sekirat k ni pomoči :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brum brum, ti je pršlo, sedaj ko si dočakal nesrečo na ridah? krokar privoščljivi

In ja, vsi želimo Klajbi čimprejšnje okrevanje s čimmanj posledicami zanj. Ti pa skači od veselja vsakič ko se komu kaj zgodi, ker to je pa res taka lepa iztočnica za moraliziranje ...

bednik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, mal obrzdajte konje s temi žaljivkami, si bom še mislu, da sem vam na žulje stopil... nihče se ne veseli nesreče. Lahko se pa zamislite. Mal preštejte motorje, ki so se zbil tam gor letos... preštejte samo tiste od ljudi, ki se v tej temi oglašajo in onanirajo na The Ovinek...

Pa še kr ne bo nobenu jasno postalo. In pol se najde nekdo, ki bi pisal peticijo proti načelniku policijske postaje... jao ... naj raj peticijo proti svojim staršem napiše :lol:

Popravljeno . Popravil brum brum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brum brum, ti je pršlo, sedaj ko si dočakal nesrečo na ridah? krokar privoščljivi

In ja, vsi želimo Klajbi čimprejšnje okrevanje s čimmanj posledicami zanj. Ti pa skači od veselja vsakič ko se komu kaj zgodi, ker to je pa res taka lepa iztočnica za moraliziranje ...

bednik

Tudi jaz rad "moraliziram"... Ampak celo Klajba mi je dal prav, sva se dostikrat pogovarjala... Želel bi, da ne mečeš vseh "moralizatorjev" v isti koš... Za seboj imamo nekateri slabih 20 let na dveh kolesih, pa pač nismo "slavni", ker vozimo "zase"...

Tudi Klajba je bil eden takih, ki je rad vozil zase... Ne za publiko... Povem vsem: zelo dober človek. S pospravljenim podstrešjem. Njegova nesreča ni posledica objestnosti. Ne moralizirajte takoj... Vsakemu izmed nas se lahko zgodi. Tudi jaz sem na bolniški zaradi "nerešljive situacije" in mi je šel dopust "po gobe"... Pa nisem nikoli divjal!!!!

Za Klajbo poizvedujem kje je in kako je... Upam, da bom kmalu lahko postregel s TOČNIMI podatki... Do takrat pa prosim: BREZ MORALIZIRANJA v prazno!!! Ohranite njegovo dostojanstvo!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brumči, čist v svojem slogu :OK: keep on good work

pri vsej tvoji razsvetljenosti ... morda čez čas nastane evangelij po brum brumu s motoristično tematiko ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@PikiJapok: vem da tudi ti kažeš tendenco k moraliziranju, vendar v svojih govorih celo kaj poveš, za razliko od brum bruma

In če prebereš post ki ga citiraš boš videl da v celoti leti nanj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse skupaj je :topic: če smo že pri tem...

Najbolje da odprete novo temo, in tam nabijate ter se razpišete, da vsaj Klajbi ne bo dolgcajt ko bo doma lizal rane ter razmišljal kako najhitreje popraviti moped. :grim

Drugač pa še vedno velja da se večina padcev (ni važno kje, lahko tudi doma v banji) zgodi zaradi nepazljivosti,hitrosti,...

Klajbi vse najbolje :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem se okrog 20 ure peljal čez ride in videl motor zarinjen pod ograjo.

Klajbi želim čimhitrejše okrevanje s čimanjšimi posledicami!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem lepo opozoril postajo prometne policije, da je taka postavitev ograje ki so jo oni izsilili nevarna.če bi vas bilo v hlačah kolikor v jezikih bi se podpisali na peticijo za razrešitev komandirja.

Kaj ima pa sedaj ograja pri tem, da se je Klajbi zalomil? Bodite mal bolj realni no.

Klajbi pa čim hitrejše okrevanje ter brez posledic !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

patetičen odgovor, nevreden tistega za kar se imaš

Verjetno veš kateri odgovor imam v mislih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

patetičen odgovor, nevreden tistega za kar se imaš

Verjetno veš kateri odgovor imam v mislih.

misliš tistega, ki je odgovor na tvoje žaljivke itd, al to, da sem te dal na ignore :) ? A naj pojasnim v 10 korakih, zakaj nisem kreten, al kaj?

eh ...

to je forum, tukaj pač izražamo svoja stališča. eni pa pač radi žalijo ipd...

in imam se za človeka, ki ni kreten - se mi pa tudi ne da ravno 1000000-krat enih stvari razlagat. .. mogoče 10000-krat, 1000000-krat pa res ne ...

Uživajte vsi skup, na ridah ali izven tistega svetega območja ... s patetiko ali brez ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No takole je z Klajbo:pretres možganov,popraskan po obrazu,malo bolj so dobila kolena vendar nič zlomljeno.vsi tisti ki ga želite obiskati pa leži v kliničnem A oddelek,4 nadstropje na travmi.

L.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No takole je z Klajbo:pretres možganov,popraskan po obrazu,malo bolj so dobila kolena vendar nič zlomljeno.vsi tisti ki ga želite obiskati pa leži v kliničnem A oddelek,4 nadstropje na travmi.

L.P.

:worship:

Hvala!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No takole je z Klajbo:pretres možganov,popraskan po obrazu,malo bolj so dobila kolena vendar nič zlomljeno.vsi tisti ki ga želite obiskati pa leži v kliničnem A oddelek,4 nadstropje na travmi.

L.P.

Upam da mi je kolegica ki dela v KC dale prave podatke šlo naj bi za Šantelj Martina iz Šmihela pri Postojni,če ni se vam opravičujem.

L.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da mi je kolegica ki dela v KC dale prave podatke šlo naj bi za Šantelj Martina iz Šmihela pri Postojni,če ni se vam opravičujem.

L.P.

ne ni prav....niso pravi podatki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!