Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

In to je tvoj izgovor za tvoje izrazoslovje?

In kaj imaš od tega, da makaronarjem tako v rit lezeš?

Nočko... :yawn:

Se ne bi mogel bolj strinjati. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: pazi, kako interpretiraš... tudi ti si del motosveta .)

Če parafraziram: na motosekretu je večinoma motodrek... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se ne boš užgal... jest sm padu zgolj in izključno zarad gume. Če se kdaj srečava na kofetu v Zbiljah, bova tam naprej... tukaj se ne splača nabijat .)

A pa si pol zbiral podpise za peticijo proti izdelovalcu? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha; in zato jo v medicini uporabljajo kot kaj? sleng med osebjem alkaj?

pa nehite mu že najedat on je sam hotel faca izpast

tale motosvet je ratal motosekret

pejt dol, pa bo koj boljš (za nas, k bomo ostali ... ) :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa nehite mu že najedat on je sam hotel faca izpast

pejt dol, pa bo koj boljš (za nas, k bomo ostali ... ) :naughty:

kva je blo lušen, k si bil preko noči UGASNEN,kdaj greš na dopust , pa upam da nimaš laptopa

Popravljeno . Popravil peter1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro vsem skupi......

Dva dni sem se vzdržala komentarjev, zdej se pa ne morem več.....

En bolj pameten kot ta drug.... V dveh dneh ste napisal sigurno več kot za 10 strani... A je od tega kej pametnega??? a je od tega kaj kar spada v temo KAČJE RIDE??? Se mi zdi, da se bi vse skupi nabralo za 1 stran. Tak je pa 10 strani nabijanja v prazno.... Se vidi, da folk nima kaj več za počet. Za nekatere je to prazno nabijanje v tej temi (kaj pišete v drugih temah ne vem, ker se ne poglabljam) edin način preživljanja svojega časa... A se ne znate zaposlit s čim drugim????

Odprite novo temo, pa se tam kregajte o tem kdo oziroma kaj je krivo pri padcu z motorjem..... a je to latinščina al italjanščina..... kdo ve več o medicini......

Imam pa predloge za naslov teme ... Pametovanje....... al pa nabijanje v prazno......

Odprite si temo Kdo in kaj je vse lahko krivo pri nesreči.... pa prosim tam o tem razpravljajte ......

Temo bi vam že jst odprla, pa ne znam... Tak da si boste mogl sami pomagat. Naj si kdo vzame minutko časa, pa nej odpre novo temo... Dobi za pivo ko se srečamo.....

Zdej me pa lahko spljuvate, linčate.... kar vam srce poželi..... Vas zapuščam za neki časa, tak da se ne mislem več ukvarjat z vami..... za ta teden.

KLAJBA....... Želim ti čim hitrejše okrevanje.... Upam da se kmal vidmo na ridah!!

Uživajte vsi skupaj v vožnji na ridah in drugje... Se vidmo drug vikend.....

Polona

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva je blo lušen, k si bil preko noči UGASNEN,kdaj greš na dopust , pa upam da nimaš laptopa

jst tud to upam.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva je blo lušen, k si bil preko noči UGASNEN,kdaj greš na dopust , pa upam da nimaš laptopa

mam dva :naughty: enga posebi za v Kačje ride II pisat, enga pa za ostali motosvet .... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pejt že ...

Teb se pa nekam hudo mudi število objav s5 dvignit na 20.0000 :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni ! sm upazu da ste veliko na ridah, pa me zanima, če ima kdo kj fotk od nedelje popoldne ,ko je bil en tip z michubishi-jem gor ?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam dva :naughty: enga posebi za v Kačje ride II pisat, enga pa za ostali motosvet .... :lol:

:topic: ej "Sir" če ne ti še jst enga posodim, za rezervo :devil: imamjihviška

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: ej "Sir" če ne ti še jst enga posodim, za rezervo :devil: imamjihviška

Ni treba, hvala, lahko tipkam še na telefonu, pa na Macu, pa še na ene 7 serverjih ... Mislim, da bo zadost :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni treba, hvala, lahko tipkam še na telefonu, pa na Macu, pa še na ene 7 serverjih ... Mislim, da bo zadost :D

jaz imam poleg PC-jev in telefonov na voljo še dva superračunalnika; od dveh različnih podjetij. Govorim o teraflopnih zadevah.

Girox Gravity

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O hvala, kar za doktotja medicine si me postavil. Ran pa ne bi prevezoval, to naj kar med. sestre počnejo, ali pa če mi boš kar ti pomagal. ;)

Ker nisi prepoznal italijanscine sem najprej hotel napisati doktorja veterine, pa sem se spomnil kaj naredite, če si konj samo eno ubogo nogo zlomi.

Tukaj pa je zlom noge samo capuccino.

Gravity by Girox

Popravljeno . Popravil girox
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz imam poleg PC-jev in telefonov na voljo še dva superračunalnika; od dveh različnih podjetij. Govorim o teraflopnih zadevah.

sam, da majo tipkovnice ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In to je tvoj izgovor za tvoje izrazoslovje?

In kaj imaš od tega, da makaronarjem tako v rit lezeš?

Nočko... :yawn:

makaronarjem?

Bejži okopavat tisto tvoje korenje na vrtu.

In potem se čudiš, zakaj smo Primorci mnenja, da živite 30 let nazaj.

Del obale je celo dvojezičen.

In za razliko od nekaterih od vas, ki imate samo en dolg jezik, ki se vam rad zavozla, je prednost dvojezicnosti ravno v tem, da se pri "dual drive" to ne zgodi nikdar (ker sta dva, sta dovolj kratka, da se ne vozlata).

Jaz osebno pa sem celo trojezičen. Kot pri tekmovalni hondi GP ki je imela V5 motor, peti neparni element na sredi skrbi za enakomerno trakcijo na zadnji gumi motocikla.

Girox

in mimogrede, kot primorec dam na svojo primorsko identiteto, sem spada tudi uporaba italijanščine. in svojo identiteto in hišo znamo dobro braniti; primer: ustavno sodišče je že zdavnaj ugotovilo, da je Mestna občina Koper v takem obsegu neustavna;zadeva bo taka tudi ostala, ker nam v lastni hiši ne bo gospodaril ostali tranzicijsko tajkunski bajtarski...

Pri nas spodaj, za milijone kupuje vikende smetana iz notranjega dela države in vsak, ki si to le lahko privošči. Pa ne zaradi morja, ki ga na Krasu niti ni, ampak ker imajo občutek, da so prišli v CIVILIZACIJO.

GG

Popravljeno . Popravil girox
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam, da majo tipkovnice ;)

Tudi prepoznavo govora.

In pri komunikativnih primorcih ni potrebno posebej praviti, kakšno orožje imam v rokah.

Girox

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pejt že ...

ejjjjj.... tok hitr se me pa ne boš znebil.....

Neki bi te zelo lepo prosila. Nared si svoj forum, pa tam smet. Tuki greš že vsem precej na ...... Usmili se nas......

Te kačje ride so se spremenile v BRUM BRUM & GIROX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za razliko od điroksa ima Sym, SiR, aka brum brum vsaj včasih kakšno pametno.

Sicer pa se poznajo dopusti in maloštevilčna moderatorska združba je očitno odsotna :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ride bo dež danes malo opral..upam da tudi to temo malo..

jutri pa spet kak ovink odpelat..

:topic: A nisi reku, da se greš v Bohinj mal namakat ... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!