Skoči na vsebino

Josip Broz - TITO


kekec III

Priporočene objave

slovenci pa so itak evropski Che Guevarre :-) Poglejte Janeza Janšo :D

:grrr janša ma premalo las za Che Guevarro. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...sej ni vse v laseh....

Šur da je. Samson, Đizaz,Che Guevarra, Deškartez, Jimi Hendrix... :lol: :lol: :grrr :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šur da je. Samson, Đizaz,Che Guevarra, Deškartez, Jimi Hendrix... :lol: :lol: :grrr :grim

ampak Janša jih nima.. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čš

rečt, da smo slovenceljni izjemni vojni strategi po duši in srcu in takorekoč že iz plenic ven .. kenede?

:yes:

Vojni strategi verjetno ne, vojni analitiki pa vsekakor. Poglej samo naju.

tud moj stric je padel vpartizanih in to prav v mariboru in to na dan svobode, me motijo, vendar ne mislim glih na vsakega, dajati komentarjev, tebi sem zato odgovoril, ker si glih omenil močvirnike, ne-vem kaj smo ti v napotojanih

Moj post je bil replika na brihtin post glede Štajerske. In v tem smislu je bilo mišljeno tisto "ostali posti". Je pa vse bilo na bazi heca in tako sem tudi jaz razumel Brihto in ostale. Ti pa kar z Dolfejom v napad. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ys

mam tu enga tazga strica in grem vsako leto z mamo na Bučko očistit njegov spomenik z rdečo zvezdo

:worship:

U se eden k pozna Bucko-puseljc dolenske :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U se eden k pozna Bucko-puseljc dolenske :)

no

na Dolenjskem poznam še ene par pušlcof - naša leeepa Dolenjska za leeepe motofurce je cela en pušlc

:yes:

Vojni strategi verjetno ne, vojni analitiki pa vsekakor. Poglej samo naju.

:yea1: :yea1:

a sva, kenede, a sva kamplca?

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko je Titej postajal le še lutka, sem bil mulc. Ko je bridki konec jemal, sem bil malo starejši mulc pod kapo z zvezdo in puško ma rami. Sedaj sem pa staruh. In seveda današnji mulci in tisti ki so v času Titeja iz levga v desnega skakali (ali pa še to ne), najbolje vedo, kako se je pod Titejem živelo. Bravo, sami znanstveniki!!! Kaj bom jaz vedel, saj sem se itak samo po Evropi potepal in doma Hi-Fi poslušal na ves glas in nisem slišal ječanja zatiranih in krikov umirajočih okoli sebe!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Kaj bom jaz vedel, saj sem se itak samo po Evropi potepal in doma Hi-Fi poslušal na ves glas in nisem slišal ječanja zatiranih in krikov umirajočih okoli sebe!

Horjo,

ali si ti tudi danes jezen .. čita se tako, kot da si hi-fi poslušal na Goljacu ..

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

allways what:

- ma goljacu

- jezen

- poslušaš hi-fi ..

:?

Nič od naštetega. Horči je hotel samo povedat, da so tisti dnevi v mesecu.

Always s krilci. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič od naštetega. Horči je hotel samo povedat, da so tisti dnevi v mesecu.

Always s krilci. :grim

In Aloe vero..........da ne draži občutljive kože :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ys

mam tu enga tazga strica in grem vsako leto z mamo na Bučko očistit njegov spomenik z rdečo zvezdo

:worship:

ampak to so bile prave zgodbe o pravih možakarjih ... ne pa "veterani desetdnevnega piknika v hosti", kateremu danes rečejo "osvobodilna vojna za SLO"

:lol1:

:hmm:

Vsak ma pravico do lastnega mnenja tudi sosedova Štefka, ki trdi da je Čičolina.

Vendar ko ta Štefka/Čičolina pove, da je bila ljubica od Dolfija, pa ji ne verjamemo najbolj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko je Titej postajal le še lutka, sem bil mulc. Ko je bridki konec jemal, sem bil malo starejši mulc pod kapo z zvezdo in puško ma rami. Sedaj sem pa staruh. In seveda današnji mulci in tisti ki so v času Titeja iz levga v desnega skakali (ali pa še to ne), najbolje vedo, kako se je pod Titejem živelo. Bravo, sami znanstveniki!!! Kaj bom jaz vedel, saj sem se itak samo po Evropi potepal in doma Hi-Fi poslušal na ves glas in nisem slišal ječanja zatiranih in krikov umirajočih okoli sebe!

Horjo..... :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bivši poslanec Ivo Hvalica, kljub starosti in upokojitvi premore toliko moči, da prestavlja težko kamenje, ki sestavlja napis naš Tito nad Novo Gorico. Ivo :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bivši poslanec Ivo Hvalica, kljub starosti in upokojitvi premore toliko moči, da prestavlja težko kamenje, ki sestavlja napis naš Tito nad Novo Gorico. Ivo :nono:

Da b'ga kurbo v hrbet uščipnil!

Ob takih debilih me ima da bi šel malo križe z motorko podirat. Tako malo za ravnotežje.

Postavijo naj že enkrat vse tiste spomenike domobrancem, nedolžnim in dolžnim žrtvam, četnikom, ustašem, partizanom, prebegom, uskokom, podskokom, nadskokom, kinologom, speleologom in kaj vem komu še vse. In vsak naj k svojim nosi svečke in da ostalim mir! Pizda, saj kosti kar šklepetajo, tolk se mrtvi v grobovih obračajo!

A se res ne da zgodovini reči zgodovina, nekaj kar je mimo in se iz nje lahko kaj naučimo, ne pa nova sranja spodbujat. Plesnovci senilni blesavi. In za povrh se ta plesen še mularije prijemlje in so u iber brihtni, pa pojma nimajo za kaj se sploh gre!

Mah, u qrac! :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bivši poslanec Ivo Hvalica, kljub starosti in upokojitvi premore toliko moči, da prestavlja težko kamenje, ki sestavlja napis naš Tito nad Novo Gorico. Ivo :nono:

Saj ni nikoli prej nič delal! :grrr Naj gre delat v kamnolom,če mu je kamenje tako všeč! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Vendar ko ta Štefka/Čičolina pove, da je bila ljubica od Dolfija, pa ji ne verjamemo najbolj.

Ker ste smotani in ne verjamete v reinkarnacijo! Štefka je bila v prejšnjem življenju Eva! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ni nikoli prej nič delal! :grrr Naj gre delat v kamnolom,če mu je kamenje tako všeč! :kva2:

:grrr

delal: v Iraku, Libijiji

..in zameril so se mu rdeči, ker so ga vedno po letališčih v tujini postavljali v posebno tretjo vrsto, ker je imel rdeči potni list

Ker ste smotani in ne verjamete v reinkarnacijo! Štefka je bila v prejšnjem življenju Eva! :grim

V reinkrnacijo že.

Vendar Štefka potem še vedno ni Eva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!