Skoči na vsebino

Josip Broz - TITO


kekec III

Priporočene objave

... i tebi sine ... :krneki:

... vsem pionirjem in mladincem :yea1: ...

tovarišicam, tovarišem, učenkam in učencem...potrebno se je samo učiti, učiti in še enkrat učiti. :whistle:

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robert, sej zame ni fora v kakem Tito-fetišizmu al kaj...ma glede na to, da se zaradi teh igrc taljančki smejejo, da bode u oči tista ponovim USRANA trikolora ki sveti na njihovi karavli, da Brulc (župan GO) leze u rit italijanom in je zagrešil nepojmljivo izdajstvo s predajo seznama "likvidiranih", ki so bli SAMI FAŠISTI (kot da BUDALO ne bi vedel kako bodo FAŠISTONI to zlorabili), da se pripravlja "mednarodni" park spomina na Sabotinu, ki ga bo praktično v celoti financirala Slovenija, bil pa naj bi "bilateralni"...to pomeni, da bodo taljančki v trumah se zbirali na SAbotinu in jokali za tem, kako so ga v 6. soški bitki zasedli (1.sv vojna), kako je to njihova zemlja, kako smo jim vse vzeli itd itd, dali pa NITI PARE, ob tem so parkrat izobesli še daleč najbolj usrano FAŠISTIČNO zastavo.naši pa nič.......ob vsem tem mi gredo dlake pokonci.

NAŠ TITO mora ostat na Sabotinu in MORA bit viden. Tu na primorskem ma Tito čisto drugi pomen kot v ljubljanski ali notranjski pokrajini! Dati smo morali koroško, dati del primorske ob tem DA SMO ZMAGALI!!! Tu nikoli ni blo neke "sosedske" ljubezni med nami in italijani. Naj si grejo m_ter j_bat banda fašistična in vsi izdajalci a la Hvalica, Brulc in podobni...skupaj z vso kolaboracijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z malenkostno zamudo..

Pionirji, mladinci,

Vsem nam, ki smo odraščali v času brez študentskega servisa, pač pa z

mladinskimi delovnimi brigadami,

nam, ki smo si znali deliti sendviče s kolegi, in smo malicali v skupini in ne ločeno,

nam, ki smo imeli več neizpolnjenih kot izpolnjenih želja, imeli pa smo

neomejeno upanje,

vsem nam, ki smo vedeli kdo je bil Ivo Lola Ribar, nismo pa poznali Eminema,

nam, ki smo švercali kavbojke iz Trsta in jih drgnili s krtačo za lesena

tla, da so bile bolj zguljene,

nam, ki smo hodili na morje brez potnega lista in nas na morju ni bilo

sram govoriti slovensko,

nam, ki smo v tujini izrekli ime države iz katere prihajamo in so vsi vedeli kje je,

vsem nam, ki smo imeli nekaj, česar današnja mladina ne pozna,

vsem nam

ČESTITAM ZA DAN MLADOSTI!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z malenkostno zamudo..

Pionirji, mladinci,

...

ČESTITAM ZA DAN MLADOSTI!

Hvala Keky, tudi tebi! Lepo si to napisal. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z malenkostno zamudo..

nam, ki smo švercali kavbojke iz Trsta in jih drgnili s krtačo za lesena

tla, da so bile bolj zguljene,

ČESTITAM ZA DAN MLADOSTI!

in mi smo vsi jeans generacija..... :whistle: ... največja nacija :whistle:

flek nazaj ! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nam, ki smo si znali deliti sendviče s kolegi,

jep, to so bli cajti ... ko sva vsako jutro z Lenadrom Zelenkotom pešačila od doma do šole skozi prodajalno Merkator, kjer je njegova mama, delujoč na delikatesi, zanj pripravila dva sendviča s piščančjo ... enega sem potem obvezno dobil jaz ... in potem sva v šoli skupaj pretepala starejše fante ... ko so vsi ležali, sva se pa še midva zgrabila ... oh yeah ... pol pa španara med celim glavnim odmorom od 9:35 do 9.55... on meni ali jaz njemu ...

to so bli res cajti...

in maršal nas je budno in vzpodbudno gledal znad table v vsaki učilnici

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se podpidem pod GorazdH in..

...

Hvala Keky....sam pr nas ni bil pelinkovec....je bil pa cezar...pa bond street ciki :kva2:

LP

Gugo

P.S.

A gremo lahom trikoloro zapalit? :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nimaš kej zapalit...kladivo bo dovolj...so namreč luči :devil:

pa dans je spet neka pizdarija gor....helikopter policije je visel lih nad napisom...gvišno spet kej premetavajo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Keka, hvala za tole poslanico, ki mi je orosila oko in napolnila dušo s prijetnim nemirom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NAŠ TITO mora ostat na Sabotinu in MORA bit viden. Tu na primorskem ma Tito čisto drugi pomen kot v ljubljanski ali notranjski pokrajini! Dati smo morali koroško, dati del primorske ob tem DA SMO ZMAGALI!!!

A ni glih NAS TITO zamenjal trst, za par tisoc cetnikov in domobrancev, katere je potem pobil in jih vrgel v jamo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Keka, hvala za tole poslanico, ki mi je orosila oko in napolnila dušo s prijetnim nemirom.

Takisto meni. :wub:

A ni glih NAS TITO zamenjal trst, za par tisoc cetnikov in domobrancev, katere je potem pobil in jih vrgel v jamo :hmm:

Ne. :)

Zdaj ko veš, si lahko miren in nas v miru pustiš v tej temi. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"med hitlerjem in titom"

spomini ljuba sirc-a na "lepe" case komunisticnega terorja in zatiranja naroda. kako je partija "prevzela" (si prilastila) vodstvo OF.

ampak vam je druze tito svetinja. :slap:

ja ja, sama fasistoidna anti-komunisticna propaganda nazadnjakov. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robert, sej zame ni fora v kakem Tito-fetišizmu al kaj...ma glede na to, da se zaradi teh igrc taljančki smejejo, da bode u oči tista ponovim USRANA trikolora ki sveti na njihovi karavli, da Brulc (župan GO) leze u rit italijanom in je zagrešil nepojmljivo izdajstvo s predajo seznama "likvidiranih", ki so bli SAMI FAŠISTI (kot da BUDALO ne bi vedel kako bodo FAŠISTONI to zlorabili), da se pripravlja "mednarodni" park spomina na Sabotinu, ki ga bo praktično v celoti financirala Slovenija, bil pa naj bi "bilateralni"...to pomeni, da bodo taljančki v trumah se zbirali na SAbotinu in jokali za tem, kako so ga v 6. soški bitki zasedli (1.sv vojna), kako je to njihova zemlja, kako smo jim vse vzeli itd itd, dali pa NITI PARE, ob tem so parkrat izobesli še daleč najbolj usrano FAŠISTIČNO zastavo.naši pa nič.......ob vsem tem mi gredo dlake pokonci.

NAŠ TITO mora ostat na Sabotinu in MORA bit viden. Tu na primorskem ma Tito čisto drugi pomen kot v ljubljanski ali notranjski pokrajini! Dati smo morali koroško, dati del primorske ob tem DA SMO ZMAGALI!!! Tu nikoli ni blo neke "sosedske" ljubezni med nami in italijani. Naj si grejo m_ter j_bat banda fašistična in vsi izdajalci a la Hvalica, Brulc in podobni...skupaj z vso kolaboracijo.

Gorazd se popolnoma strinjam, vendar saj veš kje tiči problem tega napisa in komu je v napoto. Če je res, da se je parcela prodala, potem se bojim, da se je z točno določenim namenom .) Ja no, bomo vidli kaj bo s tem. Jaz bi ga drugače kar iz betona naredil, kot nad Branikom, potem pa naj Hvalica s krampom na Sabotin hodi .) :D Se bojim, da bom tudi jaz kredit vzel :D

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....

ja ja, sama fasistoidna anti-komunisticna propaganda nazadnjakov. :devil:

Menim, da ima objava #1006 popolnoma drugačen pomen. Opisuje namreč nekaj lepega, kar najdeš v greznici v primerjavi z vsem grdim, kar najdeš v po starem olju smrdečem neonskem razkošju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"med hitlerjem in titom"

spomini ljuba sirc-a na "lepe" case komunisticnega terorja in zatiranja naroda. kako je partija "prevzela" (si prilastila) vodstvo OF.

ampak vam je druze tito svetinja. :slap:

ja ja, sama fasistoidna anti-komunisticna propaganda nazadnjakov. :devil:

pusti nas, nevedneže ,da živimo v svojih zmotah, ki so nam tako domače in ljube :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pusti nas, nevedneže ,da živimo v svojih zmotah, ki so nam tako domače in ljube :)

ko bi se ti enkrat drzal lastnih nasvetov. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!