Skoči na vsebino

Ženitna posredovalnica!!!


Gugo

Priporočene objave

PSI Hunter, čakamo opravičilo, pojasnilo za četrtek? :hmm:

Mi smo naročil par rund k smo misli, da prideš in plačaš ti pa zatajiš :?

Ah, sicer je pa itak bolš, da nisi prišel...je vsaj več zame ostalo :D

hmm boste se dolgo cakali, kajti se mi zdi da sem jst tisti ki naj bi prejel opravicilo............... :angry: :xx:

glede rund, bil tam, narocil, cakal, spil, cakal, placal in sel..........se mi zdi da je cakanje skor 1 uro dovolj moje potrpezljivosti.........ce bi bili vi tam ob domenjenem casu bi blo cist ql z rundami, tko pa............ah brezveze........ :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm boste se dolgo cakali, kajti se mi zdi da sem jst tisti ki naj bi prejel opravicilo............... :angry: :xx:

glede rund, bil tam, narocil, cakal, spil, cakal, placal in sel..........se mi zdi da je cakanje skor 1 uro dovolj moje potrpezljivosti.........ce bi bili vi tam ob domenjenem casu bi blo cist ql z rundami, tko pa............ah brezveze........ :xx:

napačne si povabil na runde.....poskusi mene...... :yea2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kriv je nesrecen splet okoliscin.............

bmw, vela se bomo zmenl, pa se mizo bos lohk prsu pogledat, je ze skor 99% fertig :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm:  :hmm:  :hmm:  :hmm:  :hmm:  :hmm:  :hmm:  :hmm:

Tut men ni jasno kakšnih.Morda je pa v merski enoti kiksnu.........

Je pravi odgovor cm?????????? :hmm: :hmm: :hmm: :? :? :?

Popravljeno . Popravil klimbra
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
:wacko: Eh... jaz se ne grem več... :cry:

... kaj ??? ... :?

a se nihče ni oženil ??? ... :?

ah ... :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... kaj ??? ... :?

a se nihče ni oženil ??? ... :?

ah ... :friend1:

no no sej je še čas......... :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... kaj ??? ... :?

a se nihče ni oženil ??? ... :?

ah ... :friend1:

sej se skos zenimo po malem.... :naughty:

:004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Dekle pravkar staro 25 let, visje postave, daljsih las, visoko izobrazeno in dobro situirano, z svojim motorjem R1 2004 in stanovanjem na obrobju ljubljane, z avtomobilom BMW M3 letnik 2003 in vikendom na morju, govori sest svetovnih jezikov, med drugim tudi esperanto, kot, da bi tam zivela. ISCEM! Ponudbe veljajo do petka 13. 04. Samo resne! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kako ves da nisem resna :angry:

:naughty:

Popravljeno . Popravil tejka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

ne tolk nabijat, sam konkretne ženitne ponudbe prosim. Tejka in Shargo, dajta se na privat zmenita :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dekle pravkar staro 25 let, visje postave, daljsih las, visoko izobrazeno in dobro situirano, z svojim motorjem R1 2004 in stanovanjem na obrobju ljubljane, z avtomobilom BMW M3 letnik 2003 in vikendom na morju, govori sest svetovnih jezikov, med drugim tudi esperanto, kot, da bi tam zivela. ISCEM! Ponudbe veljajo do petka 13. 04. Samo resne! :lol1:

iščem njeno mlajšo sestro .) , ostali pogoji enaki le da naj stanuje v okolici MB, ima vikend na kakšnem tujem velikem smučišču in namesto R1 rajši ZX-10 R ali ZX-12 R. :lol1: . ponudbe veljajo dokler se pač ne zadovoljim z katero drugo manj popolno :devil: lahko pa na njeno željo ponovimo razpis .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

,,Od birača ni jebača,,

Kako res B) zato pa punce nič zbirat, samo vzet kar se ponuja O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja punce, da ne boste na stara leta takole govorile: ,, ko sem bla mlada sem vsakmu dala, zdaj mi je pa žal, da nisem še ponujala,, B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ko sem bla mlada sem vsakmu dala, zdaj mi je pa žal, da nisem še ponujala,, B)

Ja z zenitnimi posredovalnicami je tko, nazadneje so se ene vsi branili, jaz sem jo pa komaj dobil! Zato ponoven apel, dejmo dejmo punce a vas ni nic v hlacah! Do petka je se cisto malo casa ostalo in da ne bo nazadnje tko, k je Lina napisala! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jep....kdor prej pride prej melje....pa najbrz tudi izbira kdo mu bo mlel.. :grrr

vsak si svoj mlinski kamen izbere ... da z njim melje, al pa potone :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!