Skoči na vsebino

Ženitna posredovalnica!!!


Gugo

Priporočene objave

važno je druženje, itd... :naughty:

no če je to prvotni namen pol pa kr po mene pridi...me boš peljal eno peljo pa na pijačo in kdo ve kaj še.... :naughty: :D :P :xx: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no če je to prvotni namen pol pa kr po mene pridi...me boš peljal eno peljo pa na pijačo in kdo ve kaj še.... :naughty:  :D  :P  :xx:  O:-)

...kaj pa krscanska vzgoja pa to... :blink: :huh: :grim

...a ni homosexualnost prepovedana al je prislo do kaksne spremembe, pa nisem zasledila... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kaj pa krscanska vzgoja pa to... :blink: :huh: :grim

...a ni homosexualnost prepovedana al je prislo do kaksne spremembe, pa nisem zasledila... :lol1:

hmm verjetno je dost razsirjena, vsaj po tem kar se vidi po teliviziji........... :lol1: :lol:

ps

je kdo omenil voznjo+pivo? sm za :P

pi es2:

se posebi ce me ksna fejst pripadnica neznejsega spola mal popelje :kva2: :) :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ps

je kdo omenil voznjo+pivo? sm za :P

pi es2:

se posebi ce me ksna fejst pripadnica neznejsega spola mal popelje :kva2: :) :grim

1. a zdej se boste pa moski tuki menil za zmenke :? ...jao jao...kam smo prisli... :lol1: :lol1:

2. a z motorjem al na drugacen nacin... :naughty: :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. a zdej se boste pa moski tuki menil za zmenke :? ...jao jao...kam smo prisli... :lol1: :lol1:

2. a z motorjem al na drugacen nacin... :naughty: :004

se mi zdi da sm dost jasno nakazal na pripadnice neznejsega spola............ O:-)

ma ubistvu je lohk tud prijetno z koristnim :D :devil: :004

p.s.

tist je druzenje.....................ker v takih klubih, se vsaj jst ne druzim :blink: :wacko: :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok torej bubamara me je opozorila da vas mal zapuščam :) hvala...

sm nesla računalnik v LJ in nimam interneta tam, pa tko sm povsod te dni skakljala, da nism mela skor nč cajta kam drugam zavit na internet...

ben uglavnem, kdorkoli že, jst sm takoj za... :) tamav, če se prow spomnm je en izmed ponudnikov, ne? :) alora kako in kdaj se zmenmo :D in ja, komot se s KOMERKOLI zmenim za drink, k itak vas skor nč ne poznam in n bi blo slabo če bi še kej več motosvetovcev spoznala...

no uglavnem, ponudbe za vožnje in pijače sprejemam na pm, lahko pa nardimo tud eno mal bl grupno srečanje, se spoznamo vsi... če se vi še ne... če ne pej se zadebatiramo o vožnjah, planih za sezono itd... :)

bubamara, hvala tud tem za ponudbo, se tud me kej se vidmo... ma kej si si kupla motor??? :) men letos ne rata, pa itak ne smem vozit skori nc (cakam na 2 leti izpita.. :( ) pol ko dosezem ta level in zasluzm mal vec dinarcku, pa nabavm eno cbr600 :rolleyes:

ben ce se ne oglasm se en cajt, veste kej se dogaja :)

lp vsem, devilish

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okej...kdaj torej :? :rolleyes:

hm ce govoriva o spoznavanju (pijaci) torej dejmo rect u petek .)

...ce pa govoriva o voznji morava pa se mal pocakat :(

pa zraven bi tud lohka povabila devilish... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to bova pa morala nega prasat, ce pa bo ze su je prva runda :beer2: njegova ker je samo prislonil piskrcek :lol1:

si ti z Gorenjske, ane :? :grim :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si ti iz Murske Sobote?  :?  :grim  :lol1:

km niso ovira :grrr  :OK:

:grrr :grrr

drugace sem tvoja soseda...sam ti tega ne ves...pssssttttttttt...pa pazi svoj hrbet... .) :kva2: :lol1:

:004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ubistvu men je prov in prva :beer2: bi bla itaq moja,.............

men km tud naceloma niso problem............(z avtom, ker z svojo prdulco nevemkolk km delat se mi pa nekako ne izplaca)

torej da qveščn je kdaj? kje? kod? kako? zakaj pa ze itaq vemo............ :D

aja lohk pa se miss devilish povabmo pa bo se bolj veselo (tem vec, tem bolj :yea2: )

Popravljeno . Popravil PSI_Hunter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:fight2:

a jaz sem pa cerkvena miš tuki ... :? :( :angry:

packi ... :angry:

:fight2:

Popravljeno . Popravil Nata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:fight2:

a jaz sem pa cerkvena miš tuki ...  :?  :(  :angry:

packi ...  :angry:

:fight2:

lubica.. :wub: :004 :wub: ...pacica moja, ves da te nismo pozabili... :wub:

vabljena zraven :wub: :wub: :004

packa moja, nehi se razburjat, ker ni dobro za lepoto... :grrr :004 :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od prevec se nikol ni glava bolela :lol1:

Se vidi, da še nikoli nisi imel preveč...

...še kako te boli gleve (in to je takrat tvoj najmanjši problem) ;)

LP

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. a zdej se boste pa moski tuki menil za zmenke :? ...jao jao...kam smo prisli... :lol1: :lol1:

ksenofob..... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh, to sploh ne zgleda več ženitna posredovalnica! me že neki cajta ni blo!

evo vam najhujši oglas ki ga boste kdaj prebrali :lol1:

sem s primorskega konca, sem pravi motorist(ki ma že dva tedna počeno gumo), ker sem v novo leto vstopil z motorjem in hripavim glasom(od petja), naj vam bo, res je, mam kašno kilo preveč, a se spodobi, svež zrak dela apetit, nona pa ne špara! mam vedno neurejeno frizuro, zaradi čelade, furam celo leto, najrajši mam stranske ceste, nimam izpita(za avto), hodim v šolo, nedeljski izlet je nuja, rajši mam reke ko pa morje, čeprav sem z obale, ne da se mi več! za vse ki jih še kej zanima pa pm!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok evo me spet na netu, uglavnem zdej n vem a je petk al sobota? :) jst delam vikende v NG, tko da petk mi SPLOH ne rata, sobota pa bi se mogoce dalo se kej ustimat tle... ce ne pa ljudje moji, sej v LJ je zur tud cez tedn, se lahko kej dobimo! :) aja sam niste vsi studenti ku jst, k ni treba drug dan prevc zgodi ustat.. ali pac? :)

ben se slismo :)

caw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, mi tukaj smo marsikaj, ampak pedofili pa res ne... :grrr ...

nisem jaz kriv da si (pre) stara :devil: :yea2:

Popravljeno . Popravil kocka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, mi tukaj smo marsikaj, ampak pedofili pa res ne... :grrr ...

a zdej boš pa še zbirala al kaj...... :P :D

tak fantič rabi izkušeno žensko da ga vpelje v svet odraslih....bubamara GO FOR IT!!!! :lol1: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!