Skoči na vsebino

Ženitna posredovalnica!!!


Gugo

Priporočene objave

Fazerer:

jaz pravim, da se v vsakem zakonu najde luknja, torej... :OK:

hmm, kaj naj pa sedaj?

na eni strani imam bratovo dovoljenje na drugi pa...

kaj ce bi enkrat bratova obveljala?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..jaz pravim, da se v vsakem zakonu najde luknja, torej...

definitivno, sej jo nevesta s sabo v zakon prinese..

najmanjenopress

:lol1:

Popravljeno . Popravil 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej se zmer nobene ponudbe :cry: mi cakamo ponudbe od mladih dam ki baje obstajajo tukaj gor (v Sloveniji pridejo na enega moskega 3! zenske :OK: )

Da pa namo samo na zenske cakal pa dajem jaz eno ponudbo: :D

Mlade dame vabim na voznjo z motorjem po garazi. Voznja bo razburljiva in atraktivna. Vozila se bova lahko samo kot kolega, pripravljen pa sem iti tudi do konca (garaze). Kot najbolj mamljivo stvar pa naj povem, da bodo dame lahko tudi spredaj ali spodaj (potrebna je menjava olja). :D

ponudbe posljite na PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Fazerer; misliš to v petek po koncertu ali kakšen drug dogodek?

razmisljas v pravi smeri. dobis za bandidosa.

a si bil ta vikend kej v placu T? te je katera sploh se hotla, ko spanciras s sestro naokoli?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta vikend se nisem upal prikazat tja sicer pa tudi sestrce ne bom vec peljal saj ona pije samo breezer :lol1: to pa je za mojo majhno placo prevec :) tipi so pa neustavljivi...(se bo treba v fitnes hodt) :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
torej se zmer nobene ponudbe  :cry:  mi cakamo ponudbe od mladih dam ki baje obstajajo tukaj gor (v Sloveniji pridejo na enega moskega 3! zenske :OK: )

Da pa namo samo na zenske cakal pa dajem jaz eno ponudbo: :D

Mlade dame vabim na voznjo z motorjem po garazi. Voznja bo razburljiva in atraktivna. Vozila se bova lahko samo kot kolega, pripravljen pa sem iti tudi do konca (garaze). Kot najbolj mamljivo stvar pa naj povem, da bodo dame lahko tudi spredaj ali spodaj (potrebna je menjava olja).  :D

ponudbe posljite na PM

mlade dame navalite na Tamavga.

off the record: vem kako zelo se trudi v fitnesu in po savnah in raznih bazenih ustvarjati in razkazovati svoj telescek... motor v garazi je sicer potreben servisa, ampak boste videle kako prijetno je ko toplo tece iz njega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kua zdj ase tuki kaj biznisira al nič? :D

čakamo katero fajn ponudbo...morebiti tudi s tvoje strani.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uh fazerer hvala za skrb,

by the way...odkod tebi toliko info o mojih aktivnostih?

odgovor drgac ze vem :lol1:

P.S.

Motor je ze servisiran (ta vikend by me) :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tamav mislm, da s tako lepo CBR-o (ki si jo mimogrede kupil od mojega najboljšega kolega) nebi smel imet problemov z osvajanjem punc!! :P

samo ne se spravljat na starejše, ker imajo take rajši BMW-je na 4 kolesih, tko da tam ne bo uspeha

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pocak, pocak. zdej sem se spomnil, da si ti pravzaprav se premlad za iskanje zene. po pravici povedano je se ne rabis, ker bi ti bla samo v napoto :fight2:. al pa se motim in bi ti pri xx letih ze tkole resno po zenskah usekou? uzivej dokler lahko, potem bo vse drugace...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tamav mislm, da s tako lepo CBR-o (ki si jo mimogrede kupil od mojega najboljšega kolega) nebi smel imet problemov z osvajanjem punc!! :P

samo ne se spravljat na starejše, ker imajo take rajši BMW-je na 4 kolesih, tko da tam ne bo uspeha

.)

:blink: Smeško, modre nasvete ti to obelodanjaš,.... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: Smeško, modre nasvete ti to obelodanjaš,.... :lol1:

Treba se je začet učit (prej ali slej), da je življenje kruto :D

Morda mu pa govori iz lastnih izkušenj... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tamav mislm, da s tako lepo CBR-o (ki si jo mimogrede kupil od mojega najboljšega kolega) nebi smel imet problemov z osvajanjem punc!! :P

samo ne se spravljat na starejše, ker imajo take rajši BMW-je na 4 kolesih, tko da tam ne bo uspeha

.)

......ih, greška.....bambine imajo rade tudi bmw-je na 2. kolesih,verjemi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!