Skoči na vsebino

Ženitna posredovalnica!!!


Gugo

Priporočene objave

hahahha ... ce pa so to prave bubiz pol sm pa jaz tito :lol: :lol: :lol: :lol: ... po moje jih iz mesta ne premakne tud, ce bi bejba sla na bandži :blink:

EXACTLY MY WORDS!!! B) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahha ... ce pa so to prave bubiz pol sm pa jaz tito  :lol:  :lol:  :lol:  :lol: ... po moje jih iz mesta ne premakne tud, ce bi bejba sla na bandži  :blink:

EXACTLY MY WORDS!!! B) :)

A vaju mal foušija daje ;) :P :D ?

(silikonalnejazbisepustoodtakenategnitkobandžipress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahha ... ce pa so to prave bubiz pol sm pa jaz tito  :lol:  :lol:  :lol:  :lol: ... po moje jih iz mesta ne premakne tud, ce bi bejba sla na bandži  :blink:

EXACTLY MY WORDS!!! B) :)

A vaju mal foušija daje ;) :P :D ?

(silikonalnejazbisepustoodtakenategnitkobandžipress)

Pa itaq ne ustreza tvojim pogojem... Veš tisto višina/ teža razmerje, ki je pri tebi pogoj. :P :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam ma pa nice pair of silicone bubiz ;) ....po moje se nikamor ne premaknejo pr še tako intenzivnem "poskakovanju" :rolleyes:

Glej no glej kdo se je nazaj na forumu pojavil :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahha ... ce pa so to prave bubiz pol sm pa jaz tito  :lol:  :lol:  :lol:  :lol: ... po moje jih iz mesta ne premakne tud, ce bi bejba sla na bandži  :blink:

EXACTLY MY WORDS!!! B) :)

A vaju mal foušija daje ;) :P :D ?

(silikonalnejazbisepustoodtakenategnitkobandžipress)

Pa itaq ne ustreza tvojim pogojem... Veš tisto višina/ teža razmerje, ki je pri tebi pogoj. :P :) :)

To ni odgovor na vprašanje!!!!!! :ph34r: :ph34r:

So pa na pogled vseeno lepe :P :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam ma pa nice pair of silicone bubiz ;) ....po moje se nikamor ne premaknejo pr še tako intenzivnem  "poskakovanju" :rolleyes:

Glej no glej kdo se je nazaj na forumu pojavil :D :D

Pa ne sam to, pred letom je imela mal drugačno mišljenje o silikonu. Pa ne o tistem ;) B) :rolleyes: , k ga kleparji pa krovci rabjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam ma pa nice pair of silicone bubiz ;) ....po moje se nikamor ne premaknejo pr še tako intenzivnem "poskakovanju" :rolleyes:

Za analizo prispevam dodatno gradivo :P

Tule notri po mojem ni silikona :)

post-15-1060780461.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@boboxsi: mene ne.. mam pristne slovenske. :P :)

Njene so baje tam preko meje delal. :P ;)

čaki kle hočeš povedatida so tebi vse naredili v SLO :D :D na katerem naslovu pa :D :D

:lol: žegn made in SLO :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa itaq ne ustreza tvojim pogojem... Veš tisto višina/ teža razmerje, ki je pri tebi pogoj.  :P  :)  :)

...akkkhhhm :o , natančno ustreza vsem mojim pogojem za razmerje :P :D !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz imam silikona dovolj v sluzbi (racunalniki press)

Me too.. B) :P

U službi ga je hit preveč, sam privat pa..... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Khhhhhm. Bluzerji, tema ma že 33 strani in še nobenga uspeha. Dejte se zresnat in kej narest, ne pa kar neki bluzit. Tema je ŽENITNA POSREDOVALNICA, torej kateri del besedne zveze ni jasen? :P :P :P ;) :lol: B)

p.s. Rezultate pa objavte tuki gor, da si ne boste (bomo) v zelje skakal!! :P :P :P :lol: :lol: ;) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A vaju mal foušija daje  ;)  :P  :D ?

(silikonalnejazbisepustoodtakenategnitkobandžipress)

hihihiiihh ...... my darling cukrcek :rolleyes: ... me nima za kaj fovsija dajat vesh :P ...semvec kot zadovoljna s svojim parckom naravnih bubiz :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hihihiiihh ...... my darling cukrcek  :rolleyes:  ... me nima za kaj fovsija dajat vesh  :P  ...semvec kot zadovoljna s svojim parckom naravnih bubiz  :D

....hmmmmmmm...tvoj darling cukrček se že topi :wub: :P (mater, kot da mi ni že dovolj vroče :angry: ) in ti želi, da bi se tvoja "trojkica" še dolgo in uspešno upirala gravitaciji :P :D !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

thja no ...sam ne se prevech stopit :o .... saj wesh pol je predolga do trdega agregatnega stanja ;) ... in vcasih smo ppl mau neučakani :blink: RollEyes.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problema ni spljoh...nič čakat :P , kar se agregatnega stanja tiče, sem še vedno jaz gospodar :P :D edino sublimacije ne obvladam :lol: !

(kjerkolikadarkolikolkratčešpress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(kjerkolikadarkolikolkratčešpress)

.... lahko rigneš fejst naglas :lol: :lol: :lol:

Starejši kolegi že vedo, "kako se riga", ko te udari EMŠO hi hi hi :o :lol: :P :D !

(spetfoušijapress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!