Skoči na vsebino

Dr. Rugelj


AREA

Priporočene objave

Zame je ta človek bolan. Odkar vem za njega, ne vem če sem že kdaj slišala od njega kako pozitivno misel, ali da bi o čem pisal kot o dobrem... Saj mora biti hudo, če na tem svetu ne najdeš nič takega, kar bi te osrečevalo.... :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zame je ta človek bolan. Odkar vem za njega, ne vem če sem že kdaj slišala od njega kako pozitivno misel, ali da bi o čem pisal kot o dobrem... Saj mora biti hudo, če na tem svetu ne najdeš nič takega, kar bi te osrečevalo.... :closedeyes:

Ljudi je treba soditi po dejanjih, lenči, ne po besedah .. meni tudi veliki dr.R ni simpatičen oz. mi je zoprn.

Vendar mu je treba priznati, da toliko življenj in usod kolikor jih je on "zrihtow",

toliko družin, kolikor jih on "nazaj poflikow" ... madonca, malo je takih Slovencev, kot je on ..

Veš, če bi ljudi sodili po besedah, bi bilo med populacijo najrazvitejših primatov na Planetu Opic

50% Karlov Velikih

in

50% Salomonov.

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljudi je treba soditi po dejanjih, lenči, ne po besedah .. meni tudi veliki dr.R ni simpatičen oz. mi je zoprn.

Vendar mu je treba priznati, da toliko življenj in usod kolikor jih je on "zrihtow",

toliko družin, kolikor jih on "nazaj poflikow" ... madonca, malo je takih Slovencev, kot je on ..

Veš, če bi ljudi sodili po besedah, bi bilo med populacijo najrazvitejših primatov na Planetu Opic

50% Karlov Velikih

in

50% Salomonov.

:yes:

Konkretno res ne vem, koliko je naredil dobrega, fino pa bi bilo, če je res tako dober in uspešen v svojem delu, da bi vsaj bil tiho. Mislim, da si s takimi izjavami dela samo slabo reklamo. Žaljenje in pljuvanje po ljudeh pač ne reši ničesar... Kolikor ga poznam iz njegovih govorov in pisanja, v tem trenutku ne bi želela, da mi pomaga, če bi to potrebovala. :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor ga poznam iz njegovih govorov in pisanja, v tem trenutku ne bi želela, da mi pomaga, če bi to potrebovala. :nono:

Eh, če bi res potrebovala pomoč, si najbrž ne bi privoščila izbirčnosti. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. Kolikor ga poznam iz njegovih govorov in pisanja, v tem trenutku ne bi želela, da mi pomaga, če bi to potrebovala. :nono:

Velikemu dr.R je zelo verjetno precej vseeno za tvoje želje

in mnenja,

saj ima drugih, ki rabijo/želijo njegovo pomoč več kot

preveč ..

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, če bi res potrebovala pomoč, si najbrž ne bi privoščila izbirčnosti. :)

no, potem pa upam, da nikoli ne bom potrebovala pomoči :grim

Velikemu dr.R je zelo verjetno precej vseeno za tvoje želje

in mnenja,

saj ima drugih, ki rabijo/želijo njegovo pomoč več kot

preveč ..

:yes:

hvala bogu :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V eni stvari se 100% strinjam z njim.

Če nebi bilo Cerkve bi nam bilo vsem lepše.

Jst si ne morem zamišljat kok mora bit človek glup, zabit, najiven al prfuknjen da zaupa otroka modelu, k ne sme fukat in ni bohve kolk cajt vidu pičke (če jo je sploh kdaj). Pol pa ni čudn da pograb prvo stvar k mu pride pod roke, pa nej bo to ovca, mrtva babica al pa :angry2: mulc pr verouku.

Polek tega da če si peder v eni vasi, kjer vsak ve za vsacga in se ti fotr odpove če zve za tvoja nagnjena, kaj je najlažje? it za župnika. Če pač opravlja svojo službo in se zabava z prjatli, ki jih je spoznal v času študija v Ljubljani OK.

Kaj pa če jih nima?

Kaj pa če grejo?

Kaj pa če so mu všeč osnovnošolski fantki, ki imajo tesno ritko?

Polek tega je pr nas lih zarad RKC tok zategnjeno vzdušje. Skozi stoletja se je v družbo vkoreninila zavest da vse kr je ql je napačno.

Če fukaš (nečistuješ) grešiš

Če hodiš po gostilnah grešiš

Sam če garaš k prfuknjen in Cirku hodš pa v škrapco daješ je ql, ni zaston postala najbogatejša organizacija na svetu!

Najbol zamalo pa se mi zdi, kako širijo svoj teritorij in vstanavljajo nove podružnice in hkrati to prikazujejo kot neko kao dobro delo. Jebe se njim za črnčke (tudi dobesedno), k bi jim blo bl ql če bi tkli nagi naokrok in se gonili. Pol pa še od stari mam dnar pobirajo da bodo "pomagali".

Da ne govorimo o tem da ne plačujejo davkov- to me najbol razpizdi -

prideš na Petrol dobiš račun

greš na pivo dobiš račun

kupiš kruh in mleko dobiš račun

greš h psihjatru dobiš račun

SAM K GREŠ V CIRKU NE DOBIŠ RAČUNA

TKO DA JST VEM ZA KOGA NE BOM VOLU NA NASLEDNJIH VOLITVAH!!!

in to ima kakšno zvezo že z dr. Rugljem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malenkost. Na splošno slovim kot prijazna žvau. :D

ys .. slovim sicer po svojem bikastem karakterju, kot trdi Pepesan, vendar me na momente tudi premaga prijaznost .. kot zdaj na primer .. zato se z veseljem pridružujem Pesy-jevim željam

:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Ja, Rugelj ima pač včasih svoje ideje,- samo kar se pa buzarantov tiče, pa imava 100% enake poglede. Saj v bistvu me ne motijo, dokler nimam opravka z njimi. Namreč v JNA je bil en vojak, vsako priložnost je izkoristil da te je prijel za del telesa... Enkrat se je kao name spravil. O.K., malo šala, pa to. Samo, ko pa je postal malo nadležen in me začel za zadek prijemat, je pa vrag vzel šalo. Še sam ne vem, kako, ampak v naslednjem trenutku sem bil na njem z nožem od jedilnega pribora... So me potegnili dol, šnirlce stran, pa v čuzo za dva dni. :blush: Samo mir sem pa imel potem pred njim...- nekaj časa. Potem je pod tušem počil enega Albančka, ki mu je padlo milo dol... Smešno, samo res. Še zdaj slišim njegov krik. Odpeljali so oba- Albančka v stacionar in potem domov, Ukića pa v pritvor. Kam so ga peljali od tam, pa ne vem- ga nismo več videli... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pol so te štorije o milu oz žajfi le resnične .)

za kwa pr bogu svetmu niste uporablal tekočga mila :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JLA,20 let nazaj... Tekoče milo? Že topla voda je bila luksuz. Si se moral hitro nažajfat, pa splaknit, ker je stari čiča za ventilom tople vode hitro sukal tisto kolo...

Ja, so resnične, ja- te storije o milu. Če ne bi doživel, ne bi verjel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekoč davno smo imeli celo temo o dogodkih med služenjem JNA:

Pacifist v vojski

ali

Pacifist v JNA

ali

nekaj podobnega

tam smo spisali nekaj hudo dobrih zgodbic in doživljajev,

da ti sapo vzame .. takrat sem imew še nick "1"

... če koga zanima naj poišče - meni iskalnik ni dal nobenih rezultatov

:(

mogoče so jih že izbrisali

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem je pod tušem počil enega Albančka, ki mu je padlo milo dol... Smešno, samo res. Še zdaj slišim njegov

Tota pa je lovska... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lovska gor, lovska dol. Dejstvo je, da bi ubogi Sulejmani Demiri tudi raje videl, da bi bila lovska. Oziroma čutil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V eni stvari se 100% strinjam z njim.

Če nebi bilo Cerkve bi nam bilo vsem lepše.

Jst si ne morem zamišljat kok mora bit človek glup, zabit, najiven al prfuknjen da zaupa otroka modelu, k ne sme fukat in ni bohve kolk cajt vidu pičke (če jo je sploh kdaj). Pol pa ni čudn da pograb prvo stvar k mu pride pod roke, pa nej bo to ovca, mrtva babica al pa :angry2: mulc pr verouku.

Polek tega da če si peder v eni vasi, kjer vsak ve za vsacga in se ti fotr odpove če zve za tvoja nagnjena, kaj je najlažje? it za župnika. Če pač opravlja svojo službo in se zabava z prjatli, ki jih je spoznal v času študija v Ljubljani OK.

Kaj pa če jih nima?

Kaj pa če grejo?

Kaj pa če so mu všeč osnovnošolski fantki, ki imajo tesno ritko?

Polek tega je pr nas lih zarad RKC tok zategnjeno vzdušje. Skozi stoletja se je v družbo vkoreninila zavest da vse kr je ql je napačno.

Če fukaš (nečistuješ) grešiš

Če hodiš po gostilnah grešiš

Sam če garaš k prfuknjen in Cirku hodš pa v škrapco daješ je ql, ni zaston postala najbogatejša organizacija na svetu!

Najbol zamalo pa se mi zdi, kako širijo svoj teritorij in vstanavljajo nove podružnice in hkrati to prikazujejo kot neko kao dobro delo. Jebe se njim za črnčke (tudi dobesedno), k bi jim blo bl ql če bi tkli nagi naokrok in se gonili. Pol pa še od stari mam dnar pobirajo da bodo "pomagali".

Da ne govorimo o tem da ne plačujejo davkov- to me najbol razpizdi -

prideš na Petrol dobiš račun

greš na pivo dobiš račun

kupiš kruh in mleko dobiš račun

greš h psihjatru dobiš račun

SAM K GREŠ V CIRKU NE DOBIŠ RAČUNA

TKO DA JST VEM ZA KOGA NE BOM VOLU NA NASLEDNJIH VOLITVAH!!!

Tole pa je eden najboljših če ne kar najboljši post na tem forumu. *MG* častim pivo ob prvi priliki ko se srečava.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Tole pa je eden najboljših če ne kar najboljši post na tem forumu. *MG* častim pivo ob prvi priliki ko se srečava.

Za pir dam tut jaz! Samo Rugelj je rekel, da pitje piva nakazuje homoseksualnost :P ! Kaj bomo pa zdej? :?

Jebi ga! GREMO NA :beer2: :beer2: :beer2: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!