Skoči na vsebino

Dr. Rugelj


AREA

Priporočene objave

>>Seksualno prebujena ženska je tista, ki zna uporabiti svoje mednožje za začaranje norih dedcev……..Da lahko reče: se bom razgalila, ti jo nastavila. Jo boš imel, lahko jo gledaš, lahko masturbiraš, lahko me pa tudi pokavsaš. To mora znati. Če tega ne zna, je infantilna, neuporabna, je kot klada.<<

:D :P :lol: B) :D :P :lol: B) :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja? In? kaj je to tazga? :blink:

Imaš prav, Tejka. To ni nič tazga, ker je res. Mogoče je Area izpostavil zadevo samo v vednost in ravnanje?

@ SPIDI: kolikor vem, je dr.Rugelj rojen leta 1929. V partizanih najbrž ni delal kake posebne seksualne kariere. So pa bila menda (na splošno) precej živahna tudi leta po osvoboditvi, ko je bil že kolikortoliko goden mladenič. Kasneje so seveda uvedli televizijo in vse je šlo v mono.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče je Area izpostavil zadevo samo v vednost in ravnanje?

Predvsem v razmislek puncam ja, a kot kaze Tejka to ze obvlada :D Ce bi se kaksna vec mogoce ne bi blo treba odpirat tem ala "navezovanje stikov s puncami"...kaj pravite, mam prav? B) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem samo da je tema o Ruglju že odprta, tako da karkoli se pove ni pravzaprav nič novega, zame je on le šolan norček z bolestno ideologijo, ki mogoče celo uspešno zdravi paciente "višjih cenovnih razredov".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Area točno to besedilo sem že jaz objavila v temi sex, tako da smo že nekaj razglabljali o tem......

Se pa drugače zelo strinjam s tem besedilom :D ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma rugelj je nadomestek za Teater paradižnik....smejal sem se teatru...zdej ko ga ni več se pa lahko smejem njemu!

A pozna oz. ima kdo kako njegovo knjigo...mogoče bi jo bilo vredno prelistat...tako za zabavo! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

>>Seksualno prebujena ženska je tista, ki zna uporabiti svoje mednožje za začaranje norih dedcev……..Da lahko reče: se bom razgalila, ti jo nastavila. Jo boš imel, lahko jo gledaš, lahko masturbiraš, lahko me pa tudi pokavsaš. To mora znati. Če tega ne zna, je infantilna, neuporabna, je kot klada.<<

:D :P :lol: B) :D :P :lol: B) :rolleyes:

To je pa iz playboya. Ta Rugel mi je mal smesen. Neki svojga skoz trob pa noben ga ne poslusa. :D :D ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:. Ta Rugel mi je mal smesen. Neki svojga skoz trob pa noben ga ne poslusa. :D :D ;)

No govori zase jst ga rad poslušam ker mi je na nek čuden način zanimiv...to pa ne pomeni da se strinjam s povedanim...on si pač upa povedat na glas...sej marsikdo misli enako sam nima jajc na glas povedat! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dr. rugelj ima po mojem mnenju kar nekaj zanimivih teorij. z večino se strinjam...nekaj pa jih je za način dojemanja kot ga imamo v današnji družbi morda nekoliko preostrih in preradikalnih.....pač kažejo kako zelo smo skrenuli s prave poti tokom stoletij...in naceloma nam ni všeč če nam nekdo konstantno torbi da smo pezdetje ker ne znamo pošlihtat najbolj osnovnih zadev v življenju.

je pa res se nekaj..doticni gospod ima nek svojski način izražanja in razlaganja...poklicna deformacija ???

jest se recimo z zgoraj omenjenim citatom popolnoma strinjam....kar ne pomeni da smatram da mora to počceti vsaka ženska z vsemi moškimi, da bo jasno. zgolj s svojim partnerjem...kar tudi ne pomeni da sem v tem neka huda mojstrica......se pa vseeno strinjam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..kar tudi ne pomeni da sem v tem neka huda mojstrica......se pa vseeno strinjam.

Takoj ko to priznaš, si že v visoki šoli.

:rolleyes:

In temu neizogibno sledi majstrstvo.

B)

Potem so pa sam še finese.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj zanimiv je ko odgovarja na kaka vprasanja in se mu ze vsi rezijo v glavo,on pa se kar samozavestno in popolnoma hladno nabija po svoje :D Povedal je tudi ,da vsak ki spije pivo ali dva je tudi nagnjen k homoseksualnosti!!Bifeji so pa tako ali tako homoseksualna zdruzenja...prov zanimiv ga je poslusat :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z dr. Rugljem se v veliki večini primerov strinjam. Resnično je njegov problem za nekatere v recipientih njegovih trditev samih, ker se zaradi svojih frustracij počutijo prizadete že ob omembi dotičnega problema. Moški ali ženske - ni pomembno.

Dr. Rugelj je pač radikalen v izražanju do obisti in zaradi tega izpostavljen. Problematika pa ga žene v samo ospredje. Tako ali tako pa je vse preveč tercialk in zadrtežev, ki nočejo pogledat svinjarij v svoji glavi in raje obsojajo druge, ki vse skupaj pač vidijo, kot dejansko obstaja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rugelj je eden redkih pravih dedcev; to pa zato ker si upa povedat kar misli in ker je za svoje ideje v preteklosti že večkrat zastavil svojo kariero (tisti, ki poznate njegovo preteklost ter kako so ga naši psihiatri skušali spraviti ob licenco, veste o čem govorim); ter zato ker ima poleg idej tudi jajca stvari v praksi izpeljati.

Kdor ga pozna le iz medijev kot "klovna" naj si raje prebere njegovo Pot samouresničitve....

Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z dr. Rugljem se v veliki večini primerov strinjam. Resnično je njegov problem za nekatere v recipientih njegovih trditev samih, ker se zaradi svojih frustracij počutijo prizadete že ob omembi dotičnega problema. Moški ali ženske - ni pomembno.

Dr. Rugelj je pač radikalen v izražanju do obisti in zaradi tega izpostavljen. Problematika pa ga žene v samo ospredje. Tako ali tako pa je vse preveč tercialk in zadrtežev, ki nočejo pogledat svinjarij v svoji glavi in raje obsojajo druge, ki vse skupaj pač vidijo, kot dejansko obstaja.

...se pridružujem - moti me edino njegova (seveda tudi radikalna) klasifikacija ljubiteljev tekočih opojnosti (a zato, ker sem v tistem kritičnem segmentu prizadetih :huh: ). Na eni strani taaaako sproščen odnos do določenih življenskih tem (sexualni užitki :P :P :P ), na drugi pa asketizem brez primere (in potrebe :ph34r: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa izkušnje njegovih (bivših) pacientov, a zna kdo kaj lepega povedat o njem? :P ;) B)

Zna! Lahko staviš glavo. Jih kar nekaj poznam. Zelo dobro. Sami ljudje na mestu. Brez zajebancije B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z dr. Rugljem se v veliki večini primerov strinjam. Resnično je njegov problem za nekatere v recipientih njegovih trditev samih, ker se zaradi svojih frustracij počutijo prizadete že ob omembi dotičnega problema. Moški ali ženske - ni pomembno.

Dr. Rugelj je pač radikalen v izražanju do obisti in zaradi tega izpostavljen. Problematika pa ga žene v samo ospredje. Tako ali tako pa je vse preveč tercialk in zadrtežev, ki nočejo pogledat svinjarij v svoji glavi in raje obsojajo druge, ki vse skupaj pač vidijo, kot dejansko obstaja.

...se pridružujem - moti me edino njegova (seveda tudi radikalna) klasifikacija ljubiteljev tekočih opojnosti (a zato, ker sem v tistem kritičnem segmentu prizadetih :huh: ). Na eni strani taaaako sproščen odnos do določenih življenskih tem (sexualni užitki :P :P :P ), na drugi pa asketizem brez primere (in potrebe :ph34r: )

Točno to. Tu mi ni najbolj jasno, zakaj je tako radikalen.

Morebiti pa ima prav. Obstaja določen procent populacije, pri katerem se odvisnot od alkohola vedno prevrže v totalno zasvojenost in potem tu ni : mal pa loh sej imam pod kontrolo, ker to enostavno ni res.

Jaz bi bil po njegovi kvalifikacji kar zaskrbljujoč primer.

Težav zaenkrat nimam, ne takih ne drugačnih in imam občutek, da vem kaj je prava mera.

Je pa res, da občasno je res preveč in po nepotrebnem.

Po Rugljevi definiciji je 95 % odrasle populacije Slovencev bolnikov.

Življenje ni tako premočrtno enostavno, kot ga hoče on prikazat.

Pa marsikdo ga ne bi hotel takega živeti.

Rahlo opit vedno nabrit;

Živim zdravo kadim travo;

in kar je še takih in podobnih domislic izraža stanje duha nekaterih, ki se nočejo v neke kalupe trpeče zdravega življenja spravit.

Kaj je prav - vsak po svoje in kakor mu paše, dokler drugega in naše skupne blagajne ne ogroža.

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi bil po njegovi kvalifikacji kar zaskrbljujoč primer.

Težav zaenkrat nimam, ne takih ne drugačnih in imam občutek, da vem kaj je prava mera.

Je pa res, da občasno je res preveč in po nepotrebnem.

Tako mislijo vsi njegovi pacienti - da vedo, kaj je prava mera :)

BTDT -

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi bil po njegovi kvalifikacji kar zaskrbljujoč primer.

Težav zaenkrat nimam, ne takih ne drugačnih in imam občutek, da vem kaj je prava mera.

Je pa res, da občasno je res preveč in po nepotrebnem.

Tako mislijo vsi njegovi pacienti - da vedo, kaj je prava mera :)

BTDT -

Točno to.

Upam da se bom še naslednji20-30 let enako uspešno slepil.

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Njegova nastrojenost proti alkoholu in ostalim omamam je po mojem mnenju tudi del tega, ker se on sam popolnoma jasno zaveda, da svoje težave eliminira s pomočjo užitkov, ki jih najde v spolnosti (in to prekleto redni po njegovih besedah) ter fizični bolečini (šport). Zasvojen je z obema stvarema, kar mora biti jasno vsem.

S seksom je definitivno tako, da če ga hočeš zares uživat, mora preiti iz navade na ritual. Potem se možni detajli in pa raznovrstne vragolije. sE pravi, da gre za neko odvisnost.

Šport - kako bo čistil glavo (ki jo seks tudi precej obremeni) drugače kot pa z novo bolečino, ki ima še pozitiven efekt na telo. Z ekstremizmom. Ekstrem vodi v ekstrem, če ga hočeš uživat. Nikoli ni ekstremizem rezultat ene same panoge ali dejanja.

Alkohol pa se v to sliko ne vklaplja, ker dvem bogovoma hkrati Erosu in Dionizu, na dolge proge, ne moreš služiti. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Njegova nastrojenost proti alkoholu in ostalim omamam je po mojem mnenju tudi del tega, ker se on sam popolnoma jasno zaveda, da svoje težave eliminira s pomočjo užitkov, ki jih najde v spolnosti (in to prekleto redni po njegovih besedah) ter fizični bolečini (šport). Zasvojen je z obema stvarema, kar mora biti jasno vsem.

S seksom je definitivno tako, da če ga hočeš zares uživat, mora preiti iz navade na ritual. Potem se možni detajli in pa raznovrstne vragolije. sE pravi, da gre za neko odvisnost.

Šport - kako bo čistil glavo (ki jo seks tudi precej obremeni) drugače kot pa z novo bolečino, ki ima še pozitiven efekt na telo. Z ekstremizmom. Ekstrem vodi v ekstrem, če ga hočeš uživat. Nikoli ni ekstremizem rezultat ene same panoge ali dejanja.

Alkohol pa se v to sliko ne vklaplja, ker dvem bogovoma hkrati Erosu in Dionizu, na dolge proge, ne moreš služiti. ;)

No, dobro si to definiral.

Jaz sem bolj za panteon.

En bog je dolgočasna zadeva.

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se popolnoma strinjam s tabo RAN...panteon je prava izbira....v katerem pa je vsak sam Pantokrator :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!