Skoči na vsebino

Dr. Rugelj


AREA

Priporočene objave

ja...sej on je bil že parkrat poročen če se ne motim....glede alkohola pa ne vem kako kaj rad spije....

vsak ma svojga ruglja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsak ma svojga ruglja.

.................. je rekel sosedov Polde,

pa veselo odžvižgal nazaj v buffet na 2 deci namiznega rdečega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi rekel nekako takole:

-kdor ima negativno mnenje o Rugljevih izjavah, je verjetno v njih podzavestno prepoznal svoje komplekse: " :cry: .....nihče me nima rad.... :cry: "

-kdor delno podpira Rugljeve izjave, je zavestno prepoznal svoje komplekse: " <_< ... no, to je pot naprej".

-koga boli kurac za Ruglja nima kompleksov. Seveda pod pogojem, da oseba razume o čem stari sploh naklada :devil: .

lp DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....-koga boli kurac za Ruglja nima kompleksov. Seveda pod pogojem, da oseba razume o čem stari sploh naklada :devil: .

lp DTW

Naklada točno o tem - koga boli k***c in koga ne, oziroma, zakaj ga ne bi smel bolet, če bi imel pravo žensko... :naughty:

Popravljeno . Popravil Manuela
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja...sej on je bil že parkrat poročen če se ne motim....glede alkohola pa ne  vem kako kaj rad spije....

Morš bit pa kar precej nasekan, da isto napako ponavljaš.

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej se ne poroča vsakič z ISTO gospodično!....

mimogrede pa smo slišali da ga ima sedanja zena lepo poslihtanega...."Janez dej nehi nakladat!" mu pravi in Janez utihne :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mimogrede pa smo slišali da ga ima sedanja zena lepo poslihtanega...."Janez dej nehi nakladat!" mu pravi in Janez utihne :grrr

Hehehe, to je pa ena boljsih zadnje case, kar sem slisal/bral :lol1: :lol1:

A to mu pravi ker mu je ni treba polivati z vedri mrzle vode? :devil: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi se Rugelj malo manj kmečko izražal, bi se v njegovih izjavah marsikaj resničnega in koristnega našlo, tako pa govori na takšen način, da ko ga povprečen slovenc prebere, najde v njegovih izjavah zgolj poniževalen odnos do ženske in nič drugega ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi se Rugelj malo manj kmečko izražal, bi se v njegovih izjavah marsikaj resničnega in koristnega našlo, tako pa govori na takšen način, da ko ga povprečen slovenc prebere, najde v njegovih izjavah zgolj poniževalen odnos do ženske in nič drugega ...

jst pa mislim ravno kontra....ravno zaradi načina/stila njegovega izražanja doseže toliko tako pri moškem delu kot pri ženskem....pač je edinstven...in ko on kaj reče zaboli...takrat nam postane mar in zato to zdaj o njem razpravljamo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, ja ful doseže :lol1: :lol1: :lol1: ... si se vprašal pri komu ... :lol1: :lol1: :lol1:

pri vseh tistih ki pišejo v tej temi pa še pri marsikomu.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravo žensko je treba najti !!!

:OK: :wub: :OK:

Ko ti bo pa to ratalo mi prosim sporoči pa povej kje in kako :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se je fajn smejat samemu sebi, ne....

Res je sladko se samemu sebi smejat a slajše se je hihitat ko beremo tvoje poste .... veš če te na forumu nebi bilo bi en velik del mankal in nevem no nebi bilo tko fajn :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je sladko se samemu sebi smejat a slajše se je hihitat ko beremo tvoje poste .... veš če te na forumu nebi bilo bi en velik del mankal in nevem no nebi bilo tko fajn :lol1:

no vidiš ti bi me vsaj pogrešal...jst tebe nebi.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi se Rugelj malo manj kmečko izražal, bi se v njegovih izjavah marsikaj resničnega in koristnega našlo, tako pa govori na takšen način, da ko ga povprečen slovenc prebere, najde v njegovih izjavah zgolj poniževalen odnos do ženske in nič drugega ...

A pa je ta poniževalen odnos v očeh opazovalca ali v očeh dr. Ruglja?

V končni fazi se mi zdi, da ima prepogosto prav, zato ga ne morem označit za nekega seksualnega krjavlja ...

dr. Janez pač z izjavami razburka zdolgočasene slovenčke ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je totalni provokator ... in nič drugega ... pa s tem ne mislim nič slabšalnega ... to pač je ...

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no vidiš ti bi me vsaj pogrešal...jst tebe nebi.....

ke lepo da me nebi pogrešal ...... vsaj nočnih mor steboj nebi imel ....... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je totalni provokator ... in nič drugega ... pa s tem ne mislim nič slabšalnega ... to pač je ...

mogoce pa tako mora bit da te opazijo...danes ko je vsak tretji kozel in koza strokovnjak za sexualno in ostalo svetovanje ze je pač treba bit dovolj provokativen, da ljudje sploh opazijo razliko med teboj in ostalimi.

Osebno se nisem ugotovila ali je njegov odnos do zensk vstilu "oče je bil Mt.Everest, mati mini dala nic" iskren in morda celo izvira iz tega da je njegova mama pač res bila tako zelo submisivna zenska da ni od nje pobral popolnoma nic....ali gre spet zgolj za provokacijo.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj ko sem šel iz pedagoške proti našemu faksu mi je nasproti prišel Rugelj...v živo zgleda ful reven...hodi sklonjen kot da bi bil v križu prelomnjen...sicer je še vedno uren sam zgleda čisto drugače kot po televiziji...tam vedno sedi.... .....me je prijelo da bi ga ustavu pa kaj prašal sam od presenečenja nisem bil možen vprašat kaj koristnega....toliko o moji prvi terapiji z Dr. Rugljem... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....me je prijelo da bi ga ustavu pa kaj prašal sam od presenečenja nisem bil možen vprašat kaj koristnega....toliko o moji prvi terapiji z Dr. Rugljem... ;)

To pa zato, ker je tvoja mama kriva, da nisi pravi MOŠKI ampak navadno, zafrustrirano, nevrotično bitje. :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!