Skoči na vsebino

Dr. Rugelj


AREA

Priporočene objave

Spoštovani dr. Rugelj, zanima me, kaj je v glavah oseb, ki so sposobne ure in ure klicati na 090, ali gre za zasvojenost ali kaj drugega ?

Dr_Rugelj: Gre za revčke, ki niso sposobni vzpostaviti erotičnega odnosa s "seksualnim objektom" in lepo z njim v živo "telovaditi", ne pa samo čvekati o "telovadbi

Ali sta moški in ženska z vašega vidika enakopravna v zakonu ali partnerstvu?

Dr_Rugelj: Sta enakopravna, nista pa enakovredna, temveč komplementarna. Za visoke cilje so bili, so in bodo predvideni izključno moški.

Kdaj se vam zdi primerno, da začne mladostnik spolno živeti?

Dr_Rugelj: Najbolje bi bilo da takoj po puberteti, ampak takrat še ni intelektualno in socialno zrel, zato naj pod dobrim mentorstvom zori, masturbira in se pripravlja, da najde in osvoji svojo bodočo madono.

Katero obliko zasvojenosti je najtežje zdraviti?

Dr_Rugelj: Narkomanijo, saj so narkomani totalno nezrele osebnosti, brez delovnih navad, skregani s primarno družino, imajo partnerje desete kategorije. Vse to spraviti v red, praviloma ni mogoče.

V čem je Slovenija specifična, da ima tako veliko ljudi, ki uničujejo sami sebe?

Dr_Rugelj: Smo narod hlapcev, prepirljivcev. Smo ljudje s slabimi sosedskimi odnosi, malo beremo, veliko je alkoholikov, falirancev, debeluhov, zabušantov. Izhod je seveda v alkoholizmu, nasilju, samomoru ...

G. Rugelj, kaj menite o homoseksualnosti?

Dr_Rugelj: Homoseksualci so na nek način iztirjeni, saj niso sposobni imeti otrok in nimajo osebnostnih lastnosti za vzgojo zdravega naraščaja, zato so moteči, zlasti, če se "petelininjo" zato, ker penetrirajo v smrdeči anus.

Ali je spolna zvestoba pogoj za uspešno partnerstvo?

Dr_Rugelj: Da, vsaj navidezna. NI zvestega človeka, saj vsi, ki nismo seksualni kreteni, vsaj fantaziramo o drugih seksualnih "objektih". Mi smo poligamna bitja in zoprne družbene norme nas utesnjujejo v dolgočasnih monogamnih zvezah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TC - genialno

a je to na tvojem zeljniku zraslo

ali si kje prečital

če si si ti zmislil se takoj vsedi in napiši knjigico takih cvetk

ki se bo gotovo prodajala za med

:D :D :D :D :D

Popravljeno . Popravil 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TC - genialno

a je to na tvojem zeljniku zraslo

ali si kje prečital

če si si ti zmislil se takoj vsedi in napiši knjigico takih cvetk

ki se bo gotovo prodajala za med

:D :D :D :D :D

Oh...ne ne. :rolleyes: ..knjige ne morem pisat. :( ...stvar sem dobil po mejlu.....je pa res odlična stvar...jst kr slišm Ruglja kako se razburja.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TC - genialno

a je to na tvojem zeljniku zraslo

ali si kje prečital

če si si ti zmislil se takoj vsedi in napiši knjigico takih cvetk

ki se bo gotovo prodajala za med

:D  :D  :D  :D  :D

Oh...ne ne. :rolleyes: ..knjige ne morem pisat. :( ...stvar sem dobil po mejlu.....je pa res odlična stvar...jst kr slišm Ruglja kako se razburja.... :D

:D :D :D

to je pisal nekdo, ki neverjetno obvlada njegovo terminologijo in način izražanja in ga je moral dolga leta poslušati

ali pa imeti neverjeten posluh za izražanje človeka

kak dooober novinar mogoče

:D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[to je pisal nekdo, ki neverjetno obvlada njegovo terminologijo in način izražanja in ga je moral dolga leta poslušati

ali pa imeti neverjeten posluh za izražanje človeka

kak dooober novinar mogoče

:D :D :D

Al pa enostavnu eden ki ga je kdaj pet minut poslušal...pa pol napisu kaj je povedu! :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pet minut poslušal...pa pol napisu kaj je povedu!

teeežko

takole zadeti veš

malo treba vedeti o retoriki, da vidiš da je to tako tipično za posameznika (kot je on = simplemindedman) skoraj kot prstni odtis

:D

Popravljeno . Popravil 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D :D :D

to je pisal nekdo, ki neverjetno obvlada njegovo terminologijo in način izražanja in ga je moral dolga leta poslušati

ali pa imeti neverjeten posluh za izražanje človeka

kak dooober novinar mogoče

:D :D :D

Morda dr. Janez Rugelj sam, osebno?

SAj veš - obvlada lastno terminologijo in način izražanja, dolga leta se posluša in ima neverjeten posluh za izražanje samega sebe ;-)

Ne vem ,zakaj izključuješ možnost, da so to citati samega veličastnega Ruglja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Rugelj for president.

---------------------------------

Subject: FW: Rugelj RULZ... hudoooo

Obenem mora oče negovati poseben erotični odnos s hčerko, ki si mora pridobiti za življenje odločilno izkušnjo, da je 'osvojila' očeta.

Če ji to ni uspelo, je dosmrtna erotična pohabljenka. Nujno je spoštovati dejstvo, da otroke vzgaja predvsem oče (ki je bil, je in bo reprezentant družbene realitete), mati pa pomaga možu pri vzgoji predvsem tako, da mu prikimava.

Jaz pravim, da ima vsaka sposobna punca od 17. leta naprej fanta, in vsak sposoben fant od 16. leta naprej punco. Kdor je nima, je nesposoben in mora na specialno usposabljanje!

Homoseksualci so marginalci, zato ne morejo imeti pravice do uveljavitve s svojo neproduktivnostjo, pa tudi ne s svojo spolno nagnusnostjo: oralni seks ali vzajemno masturbiranje ali vtikanje penisa v smrdljivo rit med dvema moškima, to je vendar nagnusno.

Če se na primer lepa ženska sleče in razširi noge ter pokaže svoje mednožje, zasije lepota. Penetriranje v čisto vagino je povsem nekaj drugega kot v smrdljivo rit. Treba je uporabljati natančne izraze, da se ve, kam homoseksualci spadajo. Drugače je z lezbijkami, saj se dvema lahko dejavno priključi en moški.

Ženska pri terapiji lahko uspe samo, če je lepa in bogata. (...). Če tega ni, se z njo nihče ne bo ukvarjal. Noben psihoterapevt v Sloveniji nima kakšnih muslimank na kavču, zavoženih. Samo lepe pa bogate.

Podjetnik ne more vzeti ženske v službo kot enakovredne moškemu, saj so ženske dva dni v mesecu relativno neprištevne ...

Se bom razgalila, ti jo nastavila. Jo boš imel, lahko jo gledaš, lahko masturbiraš, lahko si privoščiš kunilingus, lahko pa me tudi pokavsaš. To mora ženska znati.

Vse, kar je na svetu ustvarjenega, so ustvarili moški.

Normalen človek ne kadi, ker je to noro, ne pije prepogosto, telovadi, teče, planinari, veliko bere, piše, se ljubi, izobražuje, raste, juriša na ženske in tako naprej, če je pravi. Če je pezdetek, pa ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Normalen človek ne kadi, ker je to noro, ne pije prepogosto, telovadi, teče, planinari, veliko bere, piše, se ljubi, izobražuje, raste, juriša na ženske in tako naprej, če je pravi. Če je pezdetek, pa ne.

Ker nisem normalni moški ampak ŽENSKA kadim, pijem še kar pogosto, telovadim, ne tečem, ne planinarim, veliko berem, ne pišem, se ljubim in ljubim druge, se izobražujem, rastem, ne jurišam na ženske in tako naprej ... NISEM PEZDETEK SEM ŽENSKA ... :grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vale, daj mu ti tole pošlji, pa naj odgovori... prav zanima me, kaj bi on porekel na to :D

Si zmešan ... a veš kake bi mi napel ... :wacko: :cry: :wacko: ... ga kar vidim in slišim ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si zmešan ... a veš kake bi mi napel ... :wacko: :cry: :wacko: ... ga kar vidim in slišim ...

Dr.Rugelj je moj sosed-lahko mu povem kje te žuli....

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dr.Rugelj me je prosil naj na forum prenesem njegovo misel za današnji dan:

Seksualno prebujena ženska je tista,ki zna uporabiti svoje mednožje za začaranje norih dedcev……..Da lahko reče: se bom razgalila,ti jo nastavila. Jo boš imel,lahko jo gledaš,lahko masturbiraš,lahko me pa tudi pokavsaš. To mora znati . Če tega ne zna,je infantilna , neuporabna , je kot klada.....

Dr. Janez Rugelj :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje bi blo najboljš, da tole vključiš v prošnjo za njegovega naslednika.

A ja sem pozabla---to ženska nikakor ne more biti, je lahko zgolj in samo asistentka sposobnemu moškemu.

BTW a kdo ve ali je že najdu nekoga, ki bo nadaljeval njegovo delo??

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dr.Rugelj me je prosil naj na forum prenesem njegovo misel za današnji dan:

Seksualno prebujena ženska je tista,ki zna uporabiti svoje mednožje za začaranje norih dedcev……..Da lahko reče: se bom razgalila,ti jo nastavila. Jo boš imel,lahko jo gledaš,lahko masturbiraš,lahko me pa tudi pokavsaš. To mora znati . Če tega ne zna,je infantilna , neuporabna , je kot klada.....                               

Dr. Janez Rugelj    :rolleyes:

In tako začaraš norega dedca in mu od straha dol pade :lol1: :lol1: :lol1: ... dedec tako postane neuporaben ... pokvarjen kos mesa :D

Me prav zanima kolkrat na dan namoči svojga binglja tale Rugelj ...

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pride tip do dr.Ruglja, ta pa ga vpraša: "No, povejte mi, kaj vas muči?"

Tip: "Gospod doktor, non-stop sem v dvomih.

Al' nisem?"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dr.Rugelj me je prosil naj na forum prenesem njegovo misel za današnji dan:

Seksualno prebujena ženska je tista,ki zna uporabiti svoje mednožje za začaranje norih dedcev……..Da lahko reče: se bom razgalila,ti jo nastavila. Jo boš imel,lahko jo gledaš,lahko masturbiraš,lahko me pa tudi pokavsaš. To mora znati . Če tega ne zna,je infantilna , neuporabna , je kot klada.....

Dr. Janez Rugelj :rolleyes:

Ne vem, al je ta citat moškim tako všeč ali kaj, ampak dejstvo pa je, da so ga samo v tej temi citirali vsaj 3x na straneh 1 in 5 (vmesnih strani sploh nisem brala, tako da ne vem kolikokrat je dotični stavek omenjen).

Pa tip je tolk stvari povedu, vi pa ste se obesili na ta en stavek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dr.Rugelj me je prosil naj na forum prenesem njegovo misel za današnji dan:

Seksualno prebujena ženska je tista,ki zna uporabiti svoje mednožje za začaranje norih dedcev……..Da lahko reče: se bom razgalila,ti jo nastavila. Jo boš imel,lahko jo gledaš,lahko masturbiraš,lahko me pa tudi pokavsaš. To mora znati . Če tega ne zna,je infantilna , neuporabna , je kot klada.....

Dr. Janez Rugelj :rolleyes:

ta citat je tudi na 1. strani v prvi objavi....ma ta rugelj.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blind leading the blind(s)?

ja...sej on je bil že parkrat poročen če se ne motim....glede alkohola pa ne vem kako kaj rad spije....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!