Skoči na vsebino

Nova Honda Accord


Blade

Priporočene objave

Ni kaj, zakon reklama, zakon avto. Če bi mel dnarja kot solate bi ga šou takoj kupit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni kaj, zakon reklama, zakon avto. Če bi mel dnarja kot solate bi ga šou takoj kupit.

Če maš denarja kot solate je od Honde zanimiv samo en model, pa to ni accord :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, meni se glih Accord dopade, ker je prostorn, močn in podvozje ma 1A. Kaj druga bi tut mel od Honde, ampak če bi že mel Accorda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 let pozneje...

Po dveh neprespanih nočeh sem danes na brzino zaaral novega accorda 2.0 comfort - cena neverjetno ugodna 20440 E, logično saj je nov že zunaj (prodaja poleti), ki pa bo nedvomno nekaj tisočakov dražji... - če ne sem se pač zajebal! ... Poleg ugodne cene še 5 brezplačnih servisov - v mojem primeru je to 5 let... mislim, da sklepam dobro kupčijo, glede na ceno in ponudbo konkurence :blush:

Torej, avto sem že spoznal lani na testni vožnji.. :worship: . me pa zanima čisto iz praktične uporabe, glede na to da je model že 5 let zunaj, kako se vam obnese... cene servisov? minimalna poraba? maksimalna poraba?... :hmm:

pa ne ga preveč popljuvat, da se ne bom zasekiral še preden ga dobim... :lol1:

Prosim torej za konkretne izkušnje za 2.0, brez nagovarjanja za dizla, ker delam premalo km letno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Japonc k japonc ne uničljivo sranje, ne ne itak vse čestitke na novi pridobitvi :worship: .

Samo glede cene, da bo pa čez par mesecev dražji, to močno dvomim, ker pač premičninam

cena preprosto pade :whistle: .

Dva lastnika poznam, ki sta zelo zelo zadovoljna, prava oddločitev ni kaj.

Pa veliko varnih km :OK: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja - v račun bom dal Hondo Stream 1.7 80000 km - če je kdo interesent ga prodam ugodno (za manj kot so na internetu - in več kot so mi ga ocenili) Info na PM... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Samo glede cene, da bo pa čez par mesecev dražji, to močno dvomim, ker pač premičninam

cena preprosto pade :whistle: .

...

Mislil je na dražji novi model, ki pride čez par mesecev :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po dveh neprespanih nočeh sem danes na brzino zaaral novega accorda 2.0 comfort - cena neverjetno ugodna 20440 E, logično saj je nov že zunaj (prodaja poleti), ki pa bo nedvomno nekaj tisočakov dražji... - če ne sem se pač zajebal! ... Poleg ugodne cene še 5 brezplačnih servisov - v mojem primeru je to 5 let... mislim, da sklepam dobro kupčijo, glede na ceno in ponudbo konkurence :blush:

Torej, avto sem že spoznal lani na testni vožnji.. :worship: . me pa zanima čisto iz praktične uporabe, glede na to da je model že 5 let zunaj, kako se vam obnese... cene servisov? minimalna poraba? maksimalna poraba?... :hmm:

pa ne ga preveč popljuvat, da se ne bom zasekiral še preden ga dobim... :lol1:

Prosim torej za konkretne izkušnje za 2.0, brez nagovarjanja za dizla, ker delam premalo km letno...

Kolega ima dizla, na uradnem servisu so mu naredili redni servis na 40k km, menjali filtre (klima/zrak/olje/nafta), zadnje zavorne ploščice, im mogoče še kako malenkost, za 570€.

Ako su lagali mene, ja lažem vas! Lep avto, srečno vožnjo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislil je na dražji novi model, ki pride čez par mesecev :closedeyes:

Mislim, da moja trditev vseeno pride v poštev, kar se cene tiče. :yes:

Ne glede na uradne prodajalce so tudi tu tako rečeno sivi uvozniki, ki pa ne

gledajo na to kaj pride ven in kdaj, ampak koliko ceneje lahko dobi

on avto, ki ga lahko naprej proda s kančkom zaslužka in s tem, da je še

zmeraj cenejši od uradnega prodajalca.

Tako, da bo cena ostala vseeno enaka oz. cenejša čez par mesecev, res, pa

da je moja izkušnja "lajava" za Honde, ker imam prakso z drugimi znamkami avtomobilov :glare: (VW, A).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsekakor dobra naložba. Avto je po toliko letih proizvodnje sigurno izpopolnjen kolikor se da, zaradi tega še toliko bolj zanesljiv. Na več krajih so ga tudi priporočali kot avto ki se letos najbolj splača (cena/kaj dobiš). Če ni skrivnost me pa zanima kakšno opremo dobiš za dobrih 20k€. če se ne motim je s polno opremo skoraj 30k€. 5 brezplačnih servisov: vključujejo tudi material al samo delo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsekakor dobra naložba. Avto je po toliko letih proizvodnje sigurno izpopolnjen kolikor se da, zaradi tega še toliko bolj zanesljiv. Na več krajih so ga tudi priporočali kot avto ki se letos najbolj splača (cena/kaj dobiš). Če ni skrivnost me pa zanima kakšno opremo dobiš za dobrih 20k€. če se ne motim je s polno opremo skoraj 30k€. 5 brezplačnih servisov: vključujejo tudi material al samo delo?

Točen odgovor dam jutri, ko podpišem pogodbo...

oprema je comfort, lahko preveriš na strani AC mobil kaj vse vključuje - zame, za vsakdanjo uporabo še preveč...

v ceno servisov je baje vključeno delo in osnovni material (filtri, olje), bom točno napisal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avto je po toliko letih proizvodnje sigurno izpopolnjen kolikor se da, zaradi tega še toliko bolj zanesljiv.

O tem bi se dalo še debatirat.

Pa ne,da mam kaj proti hondi....so štiri pri hiši O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po dveh neprespanih nočeh sem danes na brzino zaaral novega accorda 2.0 comfort - cena neverjetno ugodna 20440 E, logično saj je nov že zunaj (prodaja poleti), ki pa bo nedvomno nekaj tisočakov dražji... - če ne sem se pač zajebal! ... Poleg ugodne cene še 5 brezplačnih servisov - v mojem primeru je to 5 let... mislim, da sklepam dobro kupčijo, glede na ceno in ponudbo konkurence :blush:

Torej, avto sem že spoznal lani na testni vožnji.. :worship: . me pa zanima čisto iz praktične uporabe, glede na to da je model že 5 let zunaj, kako se vam obnese... cene servisov? minimalna poraba? maksimalna poraba?... :hmm:

pa ne ga preveč popljuvat, da se ne bom zasekiral še preden ga dobim... :lol1:

Prosim torej za konkretne izkušnje za 2.0, brez nagovarjanja za dizla, ker delam premalo km letno...

Po TOMOZUKIJEVEM prepričevanju kako je Honda dobra, sem se šel danes zanimat za Accord dizel sport plus, sem dobil ceno 22.800€, zanima me če se ti motorji obnesejo :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po TOMOZUKIJEVEM prepričevanju kako je Honda dobra, sem se šel danes zanimat za Accord dizel sport plus, sem dobil ceno 22.800€, zanima me če se ti motorji obnesejo :?

Kaj naj rečem ? 125 000 km brez problema v dobrih dveh letih,pospeški solidni sploh med 90 in naprej,poraba med 7 in 7,5, dovolj tih za dizla,poraba olja mogoče 0,5 l med servisi . Največji hec so pa zadnja vrata na karavanu.Pritisneš na gumb in vsi te zijajo ko se same odpirajo. Skratka nič odlašati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... konec debate z moje strani... avto 2.0 i bo jutri doma grafitno siv, znotraj črn, (zadnji bencinar tega modela v SLO)... zaradi popusta (20 440 E) in ker ni nakup celega na keš - brezplačnih srevisov ne bo... so pa k temu še dodatno (brez doplačila) dodali park senzorje v vrednosti 600 E... :worship: ...aja po posvetu s pooblaščenim serviserjem, ter s sodelavcem, ki ima popolnoma enak model, kupljen julija lani, sem sklenil dobro kupčijo... veselim se... upam da bom zadovoljen! :naughty:

Toliko z moje strani! :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po TOMOZUKIJEVEM prepričevanju kako je Honda dobra, sem se šel danes zanimat za Accord dizel sport plus, sem dobil ceno 22.800€, zanima me če se ti motorji obnesejo :?

masina leta 2006 ali 2007 (?), ce se ne motim. koliko je to dobro (ali ne) ne vem.

v civic-u me je prepricala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po prvih 100 km je avto definitivno špica... udobje, uglajenost, pospeški, zvočna izolacija, sound sistem skratka b.p., po občutku se mi zdi v notranjosti malenkost tišji od enakega dizla... :worship:

... za 2.0 bencinarja tudi ugodna poraba - po računalniku povprečna 7,5 l... vožnja seveda novemu primerna...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!