Skoči na vsebino

novi jermen


aerox

Priporočene objave

Pridejo taki dnevi kaj ces ne :D

ja vsi mamo enkrat al pa večkrat krizo z skuterom :angry:

z skuterji je isto kot z deklinami :D :D :D

jas sn že mel dostikrat krizo, tak da KKS ne obupaj, vse bo kul :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja na polinijevih fedrih pise, da trsi poveca obrabo in zmanjsa moc motorja :huh:

sam se prej povej kere fedre tocno misls,...... :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha!

sem dal navadn jermen gor in 3 lazje valcke + 3 iste pa je letelo 108 prej!

pol pa sem dal se nazaj vse tezke valjcke pa je 104 letelo. hum, torej jermen in valjcki so bli krivi da je kar stekalo. pa iglo sem malo dvigno fergazerju:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridejo taki dnevi kaj ces ne :D

ja vsi mamo enkrat al pa večkrat krizo z skuterom :angry:

z skuterji je isto kot z deklinami :D :D :D

jas sn že mel dostikrat krizo, tak da KKS ne obupaj, vse bo kul :D

To mate vsi neke krize po meni si vzglet jemlite pa nebote meli krize :D :D Ne z motorom ne z deklinami :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons 7.6. ko sm sel iz sihta domov sm pr obracanju motorja upazu da mi tazadna guma steka, naprej sm pomislu da se mi je zataknila zadnja bremza (boben), ampak kasnej sem le ugotovu da mi premza guma sama?? od "vznotrj", variomat se je nenormalno segrel, prav tako pa zadnja feltna in guma, pospeski uredu, koncna ista ko prej, sam cudn je najbl vse skp...

Ce ma kdo kej prpomnt na to kr..

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo dons sva pa s _strudl_-om pogruntala da mi sklopka drzi, in ko sm dau pokrov variomata dol in mal zavrtu salcko od sklopke se prov fajn pajsa in skrta..

Ce kdo pozna zdravilo za moj skuter, brez da bi blo treba kj nouga kupt nj napise..

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je vrjanta da ma gloga fedre sfakane in mu sklopka ne popsti do konca?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons 7.6. ko sm sel iz sihta domov sm pr obracanju motorja upazu da mi tazadna guma steka, naprej sm pomislu da se mi je zataknila zadnja bremza (boben), ampak kasnej sem le ugotovu da mi premza guma sama?? od "vznotrj", variomat se je nenormalno segrel, prav tako pa zadnja feltna in guma, pospeski uredu, koncna ista ko prej, sam cudn je najbl vse skp...

Ce ma kdo kej prpomnt na to kr..

lp

Vroče je ko svija :) Če bi jas šou na kako potovanje z Aeroxom zaj poleti, bi si lahko na variomatu jajca peko (kurja, ne moja), tak da gorilnika sploh sabo nebi jemo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In bi se to dal kj po kmecko ustimat, npr z wd-40? :) :D

Pa ce je mozno dat to salco dol brez kompresorja, z navadnim klucm? Ce se kermu da to mal bl opisat pa to, aja pa se to ce bi sklopka od nrg mc3 pasala na moj skuter?

Upam da nisem prezahteven :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok prejsna izjava je bla mal prehuda z wd40.. :)

Uglavnem sklopka je sla-zlizana, sm ze dobu "novo" od nrg mc3, pa se gre jutr na servis k Lipniku zamenat, ker tukj nuben ne zna sraufat tega, razn serviserjov ki ti mastn(premila beseda) zaracunajo, zlizov sm jo pa pomojm sam zato ker dostkrat furam2, pa stranski ucinki đianeli jajc..

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce bos lamele nasprico z WD40 se nebos nikam premakno....Gre brez kompresora dol vzet...lahko vprasas tomozukija lako vprasas aeroxa obema sem dol vzel brez kompresora :D Stvar pa je sledeca:

Vzames abciger za oljne filtre ga daa na salco od kuplonge s ga nastavis naspanas in odtegnes.... :D :D Tu mas sliko da bi bos lazje predstavljal situacijo :D :D Sicer sn ja na nekam malo skeniro ampak bo za silo :D :D norm_kuplonga.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej super zj si mi zih prsparov ene 5k sit, sam se to a sam zamenjas pa dela, a je treba une fedrce kj nastelat, alpa kj druzga?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja fak ne ti to prej povet jesmam ta apcigr za filtre doma pa sploh jnism vedu kva je to za eno cudo od orodja:))) lol

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niti nena rabis 32 oz 38 kluca gre z francozom odtegnit

hmm, pol pa ni cudno da je moja matica ze cisto obrabljena iz servisov <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bad, bad, bad... dons se s _strudlom_ sprauva sraufat, najprej sva komj dobila sraufe dol, pol pa za finish nisva mogla odtegnt salce, pa se ta abciger se je strgov.. :( :( tako da sm masino pelov koj do Lipnika pa upam da ne bom prevec dnara tm pustu..

Ampak vseen hvala _roba_!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!