Skoči na vsebino

Izpadi a la Prototip,Exorcist,Drugapot ipd.


marem

Priporočene objave

Počasi se daleč pride! :D Hočem videt takšno, ki jo je -pero- nalimal, torej z vsemi detajli-navy namesto zelene, rdeča namesto črne,....potem poigravanje levo desno z grbom, tanke bele horizontalne črte po dolzine med rdečo in navy! Back to work ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"All together now!" ana one, ana two -- ana one two three

OJ, TRIGLAV, MOJ DOM  o o o   :o KJE JE ZDAJ TA VRAG? ...da ga počim po čebuli z zastavo!

3g-h1-s2.gif3g-h2-s2.gif3g-h3-s2.gif3g-v1-s2.gif3g-v2-s2.gif

Kozolc-d-s2.jpg

All together now,

one to thre four

Yestergay all my troubles seemd so farraway ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In hindsight, we have to, albeit regretably, agknowledge, that the results of our initial findings were to some extent inconclusive, therefore preemptively optimistic. Further examinations have only lead us to alarming results, which however at a simular degree, assist us in our decision to not proceed with any sort of therapeutic measures whatsoever. Moreover, we have greater concerns for the patients immediate surroundings, considering his agressive interaction and non-transpondent behaviour therewith. In consequence, I really cannot adaquately stress the very pressing urgency on hand, being, to have the patient released to our humanistic fellowship, namely the CEPCI branch-Canadian Enviromental Protection Corporation International , who will be subsequently instructed at disposing of the patients cranal cavity, including all contents, (iff at all found)therein.

"Dolores!, prepare the patient's file, we're handing him over to CEPCI!"

prof.Dr. J

Lifetime Honorary Member:

Bllsht.Inc.

Top Secret Scientific Research Lab.

in Baranquilla.

"I rest my case!"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal sem sel skozi bazo zastav na www.flags.net in sem iskal zastave podobne te

midi_zastava-4.gif

edina zastava ki ma zeleno črno zastavo je Jamajka

JAMA001.GIF

in še ta se mi zdi čisto drugačna od zgorne varjante

mimgrede sem našel se zastavo Falklandskih otokov :)

NFIS001.GIF

in Nigerije :)

NGRA001.GIF

...drgač pa mi je všeč tist črni rob zgoraj in spodaj vmes pa črna beštja ki lepo izvirajo iz vemo kje :rolleyes:

poleg tega se mi pa zdi kombinacija z črno zelo "badass" zastava diablotin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-pero-! vidim samo rdeče xxx, me pa res zanima kaj si dal skupaj! A badass zastava :D praviš. Mogoče res rabimo badass zastavo! Lp

Popravljeno . Popravil J
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal sem sel skozi bazo zastav na www.flags.net in sem iskal zastave podobne te

midi_zastava-4.gif

edina zastava ki ma zeleno črno zastavo je Jamajka

JAMA001.GIF

in še ta se mi zdi čisto drugačna od zgorne varjante

mimgrede sem našel se zastavo Falklandskih otokov :)

NFIS001.GIF

in Nigerije :)

NGRA001.GIF

...drgač pa mi je všeč tist črni rob zgoraj in spodaj  vmes pa črna beštja ki lepo izvirajo iz vemo kje  :rolleyes:

poleg tega se mi pa zdi kombinacija z črno zelo "badass" zastava diablotin.gif

V tvojem postu vidim samo tri pravokotnike z "user posted image in rdeč krizec" poznam zastave, konec koncev so tudi na netu! Ta zelena mi je všeč, vsaj meni bi blo zanimivo videt isto v različnih kombinacijah!

Popravljeno . Popravil J
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa zdej, se vidjo zastavce...

mal sem sel skozi bazo zastav na www.flags.net in sem iskal zastave podobne te

midi_zastava-4.gif

edina zastava ki ma zeleno črno zastavo je Jamajka

jm.gif

mimgrede sem našel se zastavo Falklandskih otokov :)

norfolk.jpg

in Nigerije :)

flagnigeria.gif

...drgač pa mi je všeč tist črni rob zgoraj in spodaj vmes pa črna beštja ki lepo izvirajo iz vemo kje :rolleyes:

poleg tega se mi pa zdi kombinacija z črno zelo "badass" zastava diablotin.gif

PS: ...bomo jutr pa še mal risal ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yeeehaaa, yipeeeeyaaayey!..... khmm...khmm :angry: Ja! zdaj se vidijo! Bom počakal izvedbe zgornje! Lep vikend še naprej :D :) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tiste s špičkami me malo preveč spominjajo na Titanik.

Tiste z listi bi mogoče ljudje razumeli kot reklamo za solatni bar ali arboretum.

Konjenik je videti preveč poštarski, kot smo že enkrat ugotovili.

Še najboljša bi bila tista s panterjem, če je za dvig narodne zavesti res nujno potrebno, da nam nad glavami mahedra pobarvana cunja. Osebno je sicer ne rabim, seveda pa nočem, da bi zaradi tega kdo drug trpel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o o o ... nočem, da bi zaradi tega kdo drug trpel.

O kakshnem trpljenju govorish, a mislish na kmete Kozolc-d-s2.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O kakshnem trpljenju govorish, a mislish na kmete

Zakaj pa ne bi mislil na kmete? Mogoče je tudi med njimi kdo, ki nujno rabi zastavo, da je lahko kompletna oseba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa ne bi mislil na kmete? Mogoče je tudi med njimi kdo, ki nujno rabi zastavo, da je lahko kompletna oseba.

Sem ze zdavni tulu, da je nas konj kake 2.000 let starejsi Slovenski sibol k panter, ceprav je tut panter zhe kar 1.800 let star

Tole bojo vsi kmetje podprl, che jim bo prnesla solidarnost ostalih Slovencevven-konj-s2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole bojo vsi kmetje podprl, che jim bo prnesla solidarnost ostalih Slovencevven-konj-s2.gif

Bog jim daj lepo zastavo in obilo pošte. Predvsem takrat, ko se deli penzija. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole bojo vsi kmetje podprl, che jim bo prnesla solidarnost ostalih Slovencevven-konj-s2.gif

Bog jim daj lepo zastavo in obilo pošte. Predvsem takrat, ko se deli penzija. B)

Ne Bog, narod si bo pisal sodbo sam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo, da izpostavljaš slovenske kmete! Jaz lahko sam površno povem moje opazke, imam namreč vejkejšn houm med samimi poljedelci! Teli kmetje so mi zanimivi, zgodaj zjutraj se vsi nekam odpravijo z osebnimi avtomobili...potem jih ni vsaj osem ur...nakar se vrnejo domov stemi istimi avtomobili (všeč mi je, da so začel "carpooling"!) Nimam pojam kam zginejo tistih osem ur-najbrz grejo na kakšen kolhoz, kjer skupaj nekaj delajo :unsure: Potem se začnejo vsak zase ukvarjat s svojimi njivami od nekaj kvadratnih metrov! Enkrat spomladi, sem videl na razglasni tabli Krajevne skupnosti, kako jih vse pozivajo naj se pridejo deklarirat za neke subvencije! Ne vem-ne razumem, sem samo opazovalec dogajanja! Toliko o mojem okolju, sem pa malo zameril kmetom-pridelovalcem mleka, ker niso višek mleka v protest, dali kakšnim bolnicam,šolam,vrtcem ipd...Govorim samo kot zunanji opazovalec kmetov, ki so pri meni, quazi kmetje! Pa brez zamere, ker nisem čisto poučen v problematiko našega kmetijstva!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole bojo vsi kmetje podprl, che jim bo prnesla solidarnost ostalih Slovencevven-konj-s2.gif

Bog jim daj lepo zastavo in obilo pošte. Predvsem takrat, ko se deli penzija. B)

Ne Bog, narod si bo pisal sodbo sam

Krok, pozovi rogove! Zberi mladce in jih vedi na okope. Hilbudij pogoltno opreza čez Donavo. Zver prekleta! O, Svetovit, ne dopusti, da bi lokal krvi Slovenov....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Treba bo zgradit namakalne naprave, pa z mrezhami zashchitit sadovnjake pred tocho, pa bodo ostal doma in postavljal kole, in kopal jarke, tko kso jih takrat k je en hmelj izumu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V interesu internacionalizma, je treba ovrečti teorijo o Equus Slovenicus-u (slovenski konj), in obenem stabilizirat časovni stroj, ker če se-bohvar-slučajno prevrne in nas najdejo morloki, bo štala- velika štala!

Pozabljamo pa na ne tako znano, drugače kar omembe vredno dejstvo, i.s., da smo Slovenci prvi odkrili ustje Amazonke! Problem je, da se je telim našim slovenskim raziskovalcem zdela nezanimiva in so šli nazaj domov v Egipt! Yugo mafija nam je tudi skrila, da je bil, Albert Einstein iz Jesenic, Isaac Newton pa prvi zupan Celja! Ma kaj je treba sploh ponavljat, da je bil vrh na Yalti pravzaprav na Šobcu? Sicer je pa nekje globoko v Triglavskem narodnem parku, očem skrita jame, kjer se tajno zbira pet najbolj pomembnih ljudi na svetu! Teli Bigfiverji namreč drzijo vse vajeti tega sveta v svojih rokah,- Yep! tudi odkupno ceno mleka!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, prototip......hitr avionsko karto za SLO nabavit, lopato pa vile ti bomo pa že tukaj nabavili. Samo rokave boš moral malo zavihat, pa se boš prec lahko lotil dela. Do takrat pa....škoda besed, a ne? :angry:

Alla :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Treba bo zgradit namakalne naprave....

In okope! Ne pozabit na okope!!!! B)

Ja tko ksmo jih zhe po cev Evropi postavl pred par tauzhnt keti: LuzK-VasUtrdba-s1.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!