Skoči na vsebino

Izpadi a la Prototip,Exorcist,Drugapot ipd.


marem

Priporočene objave

Danes sem na poročilih slišal kako se je vlada končno odločila, da bo zamenjala našo zastavo, da bi bila bolj razpoznavna, ker je preveč podobna slovaški in ruski. Meni osebno se to zdi neumbost, saj je zastava kakršna koli naša, jebeš razliko od drugih. Kaj vi mislite o tem, menjati ali ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne mi slučajno še rečt, da bo spet kakšen referendum-teh pa res nikoli dovolj! :rolleyes: a razpoznavnost? Who gives a fuck?, pogledam naslovnice in sem raje nerazpoznavna drzava! Jaz sem, da obdrzimo rusko! Čau.

Popravljeno . Popravil J
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2mio nas je.

Ravno vsi po svetu nas pa tudi ne morejo poznat pa če še nevemkolikokrat zamenjamo zastavo, valuto, ...

So pa vedno ideje o izboljšavah stvari. Brez idej bi bilo bolj dolgčas. Vprašanje je pa koliko slaba mora biti stvar, da se jo splača zamenjat.

Malo bolje jo zna mnogo ljudi naredit po tolikem času. Zdej za vsako majhno izboljšavo spreminjat stvari pa tudi ni. Sploh pa ne zastave.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Anketo bi moral odpret! Sploh pa nismo tako neraspoznavni! Ignoranti bojo vedno ignoranti, in če enemu lepo počasi črkuješ S L O V E N I A, bo na koncu še vedno napisal Slovakia. "Oh, OK cool! Russia right? So, how's the war, must be bad? Ne vse je v redu, mi mamo tigre in pitone! Sicer pa dosti ljudi ki sem jih spoznal širom sveta ve kje in kaj o Sloveniji!....aja! razen Italijani no! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej naša država je itak polna denarja, da ga lahko meče proč. Čakam, kdaj bojo objavili razpis za nove lopole v DZ. Štiri leta je preveč za čakat. Lahko bi imeli volitve vsako leto, da bi še kaj NAŠEGA keša porabli. :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizda, pol bomo pa vidl naslove v kakih tujih cajtngih "Slovakia has changed its flag"... :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nism za menjavo... :blink:

bedarija... :angry:

zastava taka al pa drugačna, nč kej bolj razpoznavni (poznani/znani....) ne bomo zarad drugačne...... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej ko je naša zastava v Maddoninem videospotu bomo pa menal al kaj... <_<

..no..pa še to ;)

noooo, not nooooow!!!! :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zamenjat bi jo morali že zdavnaj ! Pa ne zaradi razpoznavnosti, ampak zato ker državni zastavi sploh podobna ni !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak vaš denar? Saj ni več vaš. Zdaj je od države! Je že res, da bi ga država lahko porabila v vaše dobro, vendar po izkušnjah to ni v njenem interesu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljubi me, ne ljubi me, ljubi me, ne ljubi me, ljubi me, ..................,ne ljubi me, ljubi me, ne ljubi me. :huh:

Slečena marjetica je rekla menjati. :o

Torej, manjajmo bandero. :D

Da ne bo pomote, tudi ta razpored barv ni neki pra razpored in ga je tam nekje v devetnajstem stoletju pač nekdo določil, brez referenduma sicer. :rolleyes:

Nič ni večnega. B)

Denar?

Denar je zato, da se ga troši, zakaj bi ga sicer zbirali? :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kreteni! :angry: PROTI!!!!!

če bi imeli kako nago žensko ali smrtno glavo na zastavi bi verjetno bili bolj prepoznavni, dokler pa tega ne bo, je isto sranje!!!! spet bodo naši športniki sabo zastave nosli ker jih nikjer ne bojo imeli.

pa da mi nebi kdo z kakim nageljem al kakim takim sranjem za grb sanjal! babe ali lobanje drugače pa pusti na miru ;) :P :D :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A v Madoninem videu je? Shit, sploh jo nisem razpoznal! :P Zakaj bi pa morali biti razpoznavni? Hrvati so razpoznavni! Po razne CNN, Travel itn...so vtaknili spote z "Croatia the land of nekaj!", pa še njegova svetost je bla pri njih!

A so ze kakšni heraldični predlozki in koliko so sploh drzave znane po svojih zastavah? Kaj ne bi recimo naredili eno zares razpoznavno zastavo, recimo trodimenzionalno v smislu balona. Recimo balon v obliki človeške ribice, aja samo raje ne, preveč nevtralna kozna barva! Ma kar močerad, bomo takoj razpoznavni. Vsi nas bojo prepoznali med vrsto dolgočasnih in podobnih si plaht, ki visijo pred palačo OZN v NY. Jap turisti "luki luki da slovenia salamander", takoj minolte ven in škljoc škljoc! Po čem pa bi bili lahko mi pravzaprav razpoznavni? A ni to bolj, da nas ja ne bojo mešal z raznimi slovani? bog ne daj! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoce bi dal pa na zastavo onega klovna od McDonaldsa, 100% bi bili razpoznavni :P :P :ph34r:

:D :D :D

Drugače je pa res, da nas makaronarji ne poznajo!

Primer: ženska, ki se jo spoznal v Grčiji, je prišla iz Milana in ni vedla kje je Slovenija <_<

halooooooo :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kreteni!  :angry:  PROTI!!!!!

če bi imeli kako nago žensko ali smrtno glavo na zastavi bi verjetno bili bolj prepoznavni, dokler pa tega ne bo, je isto sranje!!!! spet bodo naši športniki sabo zastave nosli ker jih nikjer ne bojo imeli.

pa da mi nebi kdo z kakim nageljem al kakim takim sranjem za grb sanjal! babe ali lobanje drugače pa pusti na miru ;)  :P  :D  :lol:

A tko da ma naga baba lobanjo namest glave ? :o ;)

Pa pobrite morjo bit, bi Tadej pristavil. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kretenizmu ni nikoli ne konca ne kraja. Državnih simbolov menjat ad hoc tudi ne gre, to je jasno vsaki malce bolj trezno razmišljujoči glavi.

REferendum pa zna biti, da bo....konec koncev je treba vsake toliko 500mio SIT spičit, ne?

In j**** jim vse po vrsti....

Sieg!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu bi morali organizirati kar volitve, saj na referendumu kaj več kot vprašati ali ti je rdeča všeč ali ne, ne bo šlo... :rolleyes: :unsure: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!