Skoči na vsebino

Izpadi a la Prototip,Exorcist,Drugapot ipd.


marem

Priporočene objave

V bistvu bi morali organizirati kar volitve, saj na referendumu kaj več kot vprašati ali ti je rdeča všeč ali ne, ne bo šlo... :rolleyes: :unsure: ;)

Ali pa vse-slovenski občni zbor :)

(vsislovencina3M PRESS)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če zahtevamo, da Slovaška in Rusija spremenita zastavi. Mi smo bili prvi - če se ne motim!!!

Vojno Slovakom in Rusom!!!! Če bolje pomislim - raje ne, ker bi potem vsi svoje pobili, ko bi na bojnem polju zamešali zastave.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obvezno zamenjat to rusko kurčevo zastavo. Pa makar zvezdo dat na sredino. Predlagam vijoličasto rumeno z vinsko trto na sredini :P :D ;)

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js pa mislm

da bi bilo najblj fajn če bi slovensko zastavo ukinili

tako na sploh

:D

1 definitivno bi bili daleč najbolj prepoznavni

recimo na OI 1. mesto ima SLO

in himna - drog pa prazen.. vsi vlečejo neke

poslikane cunje gor - slo pa ne

:D

in cel planet opic znoriiii

:D

2 v trenutku bi odpadlo vse kodakanje in kikirikanje

okoli refernd-umovanja za neko pobarvano krpico

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej k smo bli na koncnem izlertu v gardalandu pa sm se pogovarjala z enimi italiani ampak res niso vedl kje je slovenia pol sm rekla da je to sosedna drzava pa so se zmer debelo gledal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej k smo bli na koncnem izlertu v gardalandu pa sm se pogovarjala z enimi italiani ampak res niso vedl kje je slovenia pol sm rekla da je to sosedna drzava pa so se zmer debelo gledal.

Morš rečt - "slovenci, uni cepci, ki trdijo, da je Trst njihov"..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..."to so pravi lastniki Trsta - in Benecije"  :lol:  :lol:  :D

...in koroške in istre in... :P :D :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Italijanov ne briga Koroska ... hmm pac pa Istra, to bi pa imeli :D Saj - da si te zapomnejo jim moras narediti kaj zelo dobrega ali pa kaj zelo slabega. In kaj zelo dobrega bi jim itak lahko naredil samo tako, da bi jim dal se kak kos ozemlja, tako da ostane samo se "kaj zelo slabega". Ce jim poves da si lastis del njihovega ozemlja bi verjetno zadoscalo da nas ne bi zamenjevali ... :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zamenjat, zamenjat! Te barve so nam vsilili tako in tako med Napoleonovo vladavino (Ilirske province) :)

Pa tud grb je zanič...je bil pa grb SR SLOVENIJE veliko lepši kot je ta zdajšnji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam predlog.. dajmo predlagat zastavo, ki bo ruska v osnovi, na njej na bo namesto celjskega grba logotip Motosveta? verjamem, da bi nas podprli ;) kdo je za?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam predlog.. dajmo predlagat zastavo, ki bo ruska v osnovi, na njej na bo namesto celjskega grba logotip Motosveta? verjamem, da bi nas podprli ;) kdo je za?

proti

gl. predlog zg.

:rolleyes:

refernd-umovanjepress

Popravljeno . Popravil 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EVO IDEJA !!!! MA NAJBOLJŠ DA MAMO BELO ZASTAVO BREZ GRBA IN ČESAR KOLI NAVADNO BELO RJUHO; MI SE PREDAMO (PRODAMO) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A jeli? I ova prodaja u smislu kao kod onog našeg prijatelja iz Hrvatske kojeg zanima kupnja motora u Sloveniji. Ko sad koga šikanira? jel se mi to malo sami "šikaniramo" u glavu? Baš se tako čini izgleda, da nam pristaje bijela zastava! Bog sa sunčane strane alpa! E jesmo elastični, bez zamjere ;)

Popravljeno . Popravil J
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A jeli? I ova prodaja u smislu kao kod onog našeg prijatelja iz Hrvatske kojeg zanima kupnja motora u Sloveniji. Ko sad koga šikanira? jel se mi to malo sami "šikaniramo" u glavu? Baš se tako čini izgleda, da nam pristaje bijela zastava! Bog sa sunčane strane alpa! E jesmo elastični, bez zamjere ;)

prodaja, mišljena kao da eni naši politiki iz tega spet vlečejo lepe dnarje!!!! Podobno kot pri novih potnih listih!!! in det c ol folks

!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A jeli? I ova prodaja u smislu kao kod onog našeg prijatelja iz Hrvatske kojeg zanima kupnja motora u Sloveniji. Ko sad koga šikanira? jel se mi to malo sami "šikaniramo"  u glavu? Baš se tako čini izgleda, da nam pristaje bijela zastava! Bog sa sunčane strane alpa! E jesmo elastični, bez zamjere ;)

prodaja, mišljena kao da eni naši politiki iz tega spet vlečejo lepe dnarje!!!! Podobno kot pri novih potnih listih!!! in det c ol folks

!!!

Marem! samo malo zajebancije in upam, da ni zamere! Itak si dobro temo odprl in škoda, da nisi obenem naredil anketo! Jaz sam upam, da ne bo nobenih referendumov, ker jih mam poln k....! Konec koncev smo izvolili ljudi zato, da se odločajo v našem imenu, plačani so tudi dobro koliko jaz vem! Če pa niso odločitve v skladu z našimi pričakovanji, jih pa ne volimo več! Druga zgodba je, da ni nobene prave izbire na volitvah, in se vedno iste face vrtijo okoli kot pri tisti druzabni igrici, kaj je ze? 10 stolov 11 ljudi, muzika stop, zadnji brez stola nazaj v občinstvo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo "mejhn" komentar glede italjanov: Iz izkusenj sem ugotovu da se majo teli lahi za nekj posebnga in misljo da se bodo vsi naucil njihovga jezika, ista scena je z americani, tupi ko tocak, se italjanska miss k je pravla kako bi resila svet pred lakoto itd... je govorila v italijanscini??? resda se ne spomnim ce je bilo to lani vem pa, da ni bilo vec kot 2leti nazaj. Se v hotelu kompas kranjska gora, kjer sem delov so tko pozresn,da ko je 100 italjanskih gostov je treba skuhat za 300 gostov, mogoce se slis pretirano, samo krompr sm pa jst lupu in ne vi.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo "mejhn" komentar glede italjanov: Iz izkusenj sem ugotovu da se majo teli lahi za nekj posebnga in misljo da se bodo vsi naucil njihovga jezika, ista scena je z americani, tupi ko tocak, se italjanska miss k je pravla kako bi resila svet pred lakoto itd... je govorila v italijanscini??? resda se ne spomnim ce je bilo to lani vem pa, da ni bilo vec kot 2leti nazaj. Se v hotelu kompas kranjska gora, kjer sem delov so tko pozresn,da ko je 100 italjanskih gostov je treba skuhat za 300 gostov, mogoce se slis pretirano, samo krompr sm pa jst lupu in ne vi.

lp

ti spa najebu s tem luplenjem

ni čudn da jh ne maraš

:(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a one mašine za lupljenje krompirja pa nimate,pol si bil res bogi.

mislim da bi bila najbolj prepoznavna zastava od viol al pa od dragonsov mogoče

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbolj razpoznavna bi bila zastava z kozarcem vina,kranjsko klobaso in lipinim listom.

prost /nazdravje/ ....hik.

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!