Skoči na vsebino

Izpadi a la Prototip,Exorcist,Drugapot ipd.


marem

Priporočene objave

tam je sedelo približno 8 ljudi in se jim je milo rečeno jebalo...

:blink: :blink: :blink:

A si prepričan, da si jih sam 8 vidu????? :huh: :o :unsure:

Od 90-tih???? :huh:

A predsednika ni blo? :o

Pa kamermanov in ostalega suporta?? :o

Jah, no... pol pa res nič ne delajo..... :unsure: :huh: :(

MI; NAVADNI LJUDJE, pa plačujemo!!!!! :angry: :angry: :angry:

p.s.

To. da se jim je j****o, pa verjamem! :D :P ;)

:lol: :lol: :lol:

Popravljeno . Popravil Manuela
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče jih je bilo 10 s predsednikom vred... :P

danes pa malo drugačna zgodba...kot da bi me slišali.....sam zmago upravičeno manjka ...je na medenih mesecih :wub: :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
vsekakor zamenjat!

...ja načeloma sm jest tud za zamenjavo zastave, sam pod pogojem da nebi bla nova zastava ispeljanka tastare npr. iste barve po diagonal in podobn/isti grb. Če bi se menal bi se moral orenk zamenat, zamenat vsaj eno barvo, jih drgač postavt, drug grb oz. se ga da iz zastave... če ne je bol tko kt je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MojiFavoriti-s1.jpg

Slovencem v domovini ni tezhko razpoznati lastne zastave, V tujini je tezhje in vchasih nerodno, she posebaj kadar morash razlagati, da sta she dve zastavi enake oblike kot nasha.

Che imate predlog za novo zastavo, mi prosim poshljite sliko (gif ali jpg). Naslov boste nashli na

moji sklepni strani

Lep pozdrav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsekakor zamenjat!

...ja načeloma sm jest tud za zamenjavo zastave, sam pod pogojem da nebi bla nova zastava ispeljanka tastare

... o o o ...

Če bi se menal bi se moral orenk zamenat

... o o o ...

če ne je bol tko kt je.

Slovencem se ni treba na novo identificirati, nasha zastava nas je spremljala zhe zelo dolgo. Nashi simboli so nashi she vech chasa!

PROBLEM JE, DA JE ZASTAVA PREVECH NERAZPOZNAVNA. Vsi Slovenci bi morali sodelovati pri izbiri nashih razpoznavnih znakov. Zato so vsi predlogi dobrodoshli. Let te best one win! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje je prednost razpoznavne zastave? V čem je problem preveč nerazpoznavna zastava? A je to stvar ega, čigavega pa? WHO GIVES A FUCK?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In zakaj je dobro u bohorichichi pisat?

Zato ker sem v Kanadi in nimam tistih shumnikov instaliranih na vseh nashinah.

Sploh pa che bi vi vedeli kakshna zmeshnjava je na tem podrochju ne bi tega sprashevali pod temo ZASTAVE!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh pa che bi vi vedeli kakshna zmeshnjava je na tem podrochju ne bi tega sprashevali pod temo ZASTAVE!

Daj ti malo elaboriraj kakšne so te omnimega zmešnjave pri zastavah! A so te tezave majhne, občasne zadregice, al so bolj zivljenskega problema, in ljudje trpijo zdravstveno, ekonomsko ipd...?

Cuba, Texas,Puerto Rico imajo podobne zastave! Te tri drzave pozna cel svet kot deljene entitete! Vsaka od njih je razpoznavna in poznana po nekih svojih lastnostih, dosezkih itn...Pejd se še malo igrat heraldika in si, eno poleg druge, zlozi zastavo Australije in Nove Zelandije! Sploh ne bi našteval več primerov (bi bil predolg post!) Razpoznavnost narodov in drzav izhaja iz drugih streotipov, in v veliki sliki nima blage veze!

Nekaj let nazaj sem na ladji s sodelavci moral organizirati cocktail party za cca. 35 Kanadčanov. Sprejem je bil posvečen "Canada Day"-u, kjer bi si teli kanadčani rekli ene par, spil par glazov, popapali kakšen kanape.V glavnem, mi smo lepo po celem baru našopali kanadske zastavice, naštimali Labatt piva, CC, Canada Dry etc...Pride ura in začnejo počasi prihajat teli kanadčani! Meni je blo ze prej jasno kaj bo, sem pa gledal osuplost nekaterih kolegov, ki se niso moglo načuditi kako so vsi ti kanadčani bili tako zelo podobni Japoncem, no pa ene trije so zgledal kot indijci! En kolega me je smrtno resno vprašal "Ti J. a smo mi malo zajebal zastavo, sicer barva je cool, samo namesto "maple leaf-a" smo moral dat en velik rdeč krog na sredino zastave!".....Ta zgodbica sicer nima dosti veze, abstrakten pomen pa boš vseeno našel vmes, če ze-Razpoznavnost namreč!

Isto nekaj let nazaj smo vpluli v St. Johns New Brunswick, kjer se jaz pač odločim da grem malo ven! Pridem do konca gangway-a in prizor je sledeč: Zupan in ostali mestni ljudje St.Johns-a oblečeni v neke pumparce, bele nakodrane lasulje (17 al 18 stoletje)itn...pripravljeni, da zazelijo dobrodošlico gostom, ki so si prišli ogledat njihovo prelepo mestece! V tem momentu je bla razpoznavnost "bolj tako no!" Jaz sem se najprej zgrozil, da sem prišel na kašnen gaypride parado, oni so pa pomislil, da sem kakšen gost (ker sem bil v civilu!) Gospod zupan mi v svoji zelo gay maškeradi izrecitira "Welcome to St.Johns!". Jaz gospodu "Sure mate, I'm crew, got any nice bars around here!?" Torej, najprej majhna zadregica in zmešnjava, potem vse OK!

Ti prototip, a se ti slučajno poteguješ na natečaju za predlozek za novo zastavo? Vtakni si eno v avatar! Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh pa che bi vi vedeli kakshna zmeshnjava je na tem podrochju ne bi tega sprashevali pod temo ZASTAVE!

Daj ti malo elaboriraj kakšne so te omnimega zmešnjave pri zastavah! A so te tezave majhne, občasne zadregice, al so bolj zivljenskega problema, in ljudje trpijo zdravstveno, ekonomsko ipd...?

Kaj za vraga je to? -- V zgornjem QUOTE pa se zmeshnjava nanasha na tri razlichne chrkopise s shumniki, ki jih razlichni uporabniki uporabljajo in, kateri niso kompatibilni, torej je vsako drugo pisanje iz Slovenije nechitljivo, she bolj zoperno pa je, da v tujini najvechkrat pishesh na rachunalniku, ki nima ne slovenske tastature (sam pa pojma nimam katere tipke so Ch, ch, Sh, sh, Zh, in zh) po vrhu vsega pa tudi ni tako konfiguriran kot prejemnikov.

...o o o...Razpoznavnost narodov in drzav izhaja iz drugih streotipov, in v veliki sliki nima blage veze!

Nekako sem pac moral zacheti, in to o razpoznavanju je najmanj nevsiljivo.

...o o o...Torej, najprej majhna zadregica in zmešnjava, potem vse OK!

Kaka zmeshnjava, kaksna gay parade, prevech govorish zame ---KDO BO VSE TO CHITAL?:blink:

Ti prototip, a se ti slučajno poteguješ na natečaju za predlozek za novo zastavo? Vtakni si eno v avatar! Lp.

Kakshen natechaj? Obesham zastave, ki so jih ali jih bodo drugi predlagali! Malo logike ti tukaj ne bi shkodilo. Izgleda da nisi videl moje sklepne strani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Absolute Anticlimax!:In za to repliko jaz čakam toliko časa in gledam v nedogled napis spodaj "prototip piše v politiziranje"

Evo moj predlog za novo zastavo: Vazen da ma mašino, dva kolesa in balanco! "OVER AND OUT!"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo moj predlog za novo zastavo: Vazen da ma mašino, dva kolesa in balanco! "OVER AND OUT!"

Evo še mojega:

v celoti rdeča (z lepo inkorporacijo srpa in kladiva)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni pa še je vedno najbolj všeč tista taprava, vijoličasto rumena na kateri piše: NK MARIBOR - ŠAMPION! :D :P B) :lol:

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še en predlog: zastava mora bit srebrna=>že na daleč razpoznavna=>pride iz folje in jo je na nogometnih tekmah lažje vihtet na drogu=>lahko jo daš u avto na armaturno ploščo da ti ne greje avta=>lakho jo maš tudi na plaži kot mini šotor=>je tudi ful poceni ~500 sit=>in nenazadnje jo tudi večina že ima s seboj a avtomobilu u prvi pomoči :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam da dopustimo kateri izmed Evropskih drzav da nas aneksira. Npr. Angliji, ki ima ze iskusnje s kolonijami (lahko tudi Francija, Spanija ali Portugalska). To ima vec prednosti:

1. Nimamo vec lokalnega parlamenta

2. Smo takojci v Evropski Skupnosti

3. Nimamo vec problema z zastavo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!