Skoči na vsebino

Izpadi a la Prototip,Exorcist,Drugapot ipd.


marem

Priporočene objave

Jesus Christ :rolleyes: What a loose nut?!

Razumi, da bi se ti ljudje tukaj pridruzili v kakšni konstruktivni debati,

če bi ti vsaj nehal tezhit s tvojo arhaično slovenščino, očitno paranojo....

...predvsem pa razumi, da večino tukaj predvsem vezejo motorji in vse okoli tega, imajo vsakodnevne človeške probleme itn!

Večina se s tabo zajebava/zabava! Vsaj meni si zabava, in bom razočaran, če slučajno zgineš iz tega foruma!

Iskreno, J. :)

A to se že sliši kot una :

Prid še kej, ko je tako fajn ko te ni.

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej,prototip-ti  ...Ambrožič...

A se ti dost z yugo-mafijo pehtash? B)

Ja,walyda.... :ph34r:

widim ,da si izredno pronicljiw chlowek....

(preberi si knjigo : Ljudje s štirimi prsti....)

ali da ti bo lazhje: Ljudje s shtirimi prsti...)

A od Bulatowicha ?

Dobra khnjiga.

B)

Ja,Ran,

res je od Bulatowicha (tudi nadaljevanje je odlichno) ,

she boljshe pa je knjiga Steklina (rabies)..ki opisuje pojav stekline (lysse) na letalischu v Londonu...

morda vesh kdo je avtor ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej,prototip-ti  ...Ambrožič...

A se ti dost z yugo-mafijo pehtash? B)

Ja,walyda.... :ph34r:

widim ,da si izredno pronicljiw chlowek....

(preberi si knjigo : Ljudje s štirimi prsti....)

ali da ti bo lazhje: Ljudje s shtirimi prsti...)

A od Bulatowicha ?

Dobra khnjiga.

B)

Ja,Ran,

res je od Bulatowicha (tudi nadaljevanje je odlichno) ,

she boljshe pa je knjiga Steklina (rabies)..ki opisuje pojav stekline (lysse) na letalischu v Londonu...

morda vesh kdo je avtor ?

Niti sanja se mi ne.

Sorry,..

Take grozljiveke bi znal Stephan King pisati, pa ga ne berem rad.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o o o...Razumi, da bi se ti ljudje tukaj pridruzili v kakšni konstruktivni debati, ... o o o ...

Moje poslanstvo na slovenski mrezhi je gotovo. Pokazal sem, da ste zelo ranljivi, da vam en tak ameter kt jest lahko zmesha vshe strene. Kajshele Mafije, pa Vatikan, pa Microsoft ....

Napadel sem gnezda mafije in pokazal, da so tudi one ranljive. Zato tisti med vami k mate she kako posteno kost v sebi, ne bojte se okostnjakov iz preteklosti! Glejte v prihodnost!

Od zdej naprej se bom sham she zajebavu, dokler me ne mine, pol bom pa utihnu. Moja sveta tema so Veneti za drugo mi vech al man dol visi. Veneti pa zasluzhjo da jih v Sloveniji sprejmete. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[Hej,prototip-ti  ...Ambrožič...

A se ti dost z yugo-mafijo pehtash? B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o o o...Razumi, da bi se ti ljudje tukaj pridruzili v kakšni konstruktivni debati, ... o o o ...

Moje poslanstvo na slovenski mrezhi je gotovo. Pokazal sem, da ste zelo ranljivi, da vam en tak ameter kt jest lahko zmesha vshe strene. Kajshele Mafije, pa Vatikan, pa Microsoft ....

Napadel sem gnezda mafije in pokazal, da so tudi one ranljive. Zato tisti med vami k mate she kako posteno kost v sebi, ne bojte se okostnjakov iz preteklosti! Glejte v prihodnost!

Od zdej naprej se bom sham she zajebavu, dokler me ne mine, pol bom pa utihnu. Moja sveta tema so Veneti za drugo mi vech al man dol visi. Veneti pa zasluzhjo da jih v Sloveniji sprejmete. :)

Ma shto da zelim, sve je tako daleko

I sad mi zao, sve bih opet ponovo

Najljepsu pjesmu tebi bih pjevao

Hej kamo srece da sam pjevat mogao

Ptice u bijegu, tisina gradi zidove

Zvoni zbogom, rijeci kazne bozije

Te tvoje usne, opojne

Jos uvijek sanjam kako su me ljubile

Jesen u meni tuguje, zasto sanjam cemprese

Moje ceste ne vode nikuda (bez tebe)

Jesen u meni caruje, a u tebi proljece

Ni sunce ne moze, ne moze kroz oblake

Rano moja, hej ...

.. s kime sada putujes

Ma sto da bilo, nemoj da mi tugujes

Najljepsu pjesmu tebi bih pjevao

Hej kamo srece da sam pjevat mogao... :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...da vam en tak ameter kt jest lahko zmesha vshe strene.

Tisti, ki jih je tebi zmešal, si zasluži Nobelovo nagrado. :lol: :D :P :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o o o...Razumi, da bi se ti ljudje tukaj pridruzili v kakšni konstruktivni debati, ... o o o ...

Moje poslanstvo na slovenski mrezhi je gotovo. Pokazal sem, da ste zelo ranljivi, da vam en tak ameter kt jest lahko zmesha vshe strene. Kajshele Mafije, pa Vatikan, pa Microsoft ....

Napadel sem gnezda mafije in pokazal, da so tudi one ranljive. Zato tisti med vami k mate she kako posteno kost v sebi, ne bojte se okostnjakov iz preteklosti! Glejte v prihodnost!

Od zdej naprej se bom sham she zajebavu, dokler me ne mine, pol bom pa utihnu. Moja sveta tema so Veneti za drugo mi vech al man dol visi. Veneti pa zasluzhjo da jih v Sloveniji sprejmete. :)

No pa vsej vem odgovor na vpršanje ... ZAKAJ SEM TAKO ČUDNA, DVOUMNA ... innevemšekaj ... PROTOTIP JE KRIV ... :rolleyes: :D :lol: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja sveta tema so Veneti za drugo mi vech al man dol visi. Veneti pa zasluzhjo da jih v Sloveniji sprejmete. :)

A mamo kej tud z Etruščani. Na mehurju čutim, če ne še kje drugj, da nas nekaj grozno povezuje.

Nekega dne se bom zbudu in ugotovil, da smo starejši kot svet Rimsko cesarstvo in odleglo mi bo ker,...

,....ker bomo Hrvate scat peljali.

:rolleyes: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje poslanstvo na slovenski mrezhi je gotovo. Pokazal sem, da ste zelo ranljivi, da vam en tak ameter kt jest lahko zmesha vshe strene.

Pardon, tule bi pa stric PEPE nujno rabil malo prevoda. :blink:

1. Kakšne štrene?

2. Kako zmešal?

3. V kakšnem smislu ranljivi?

Toliko za začetek. Naj bo nekdo tako dober pa mi pojasni. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pardon, tule bi pa stric PEPE nujno rabil malo prevoda.  :blink:  1. Kakšne štrene? 2. Kako zmešal?

3. V kakšnem smislu ranljivi?

Shtrene, so tako tehnichne kot vsebinske. Vsebinsko se preprichajte na : SiOL forumu pod Aktualne teme::Slovenija. Tam je eno gnezdo s katerim sem se udaril. Drugo ste pa tako spremljali tukaj. :)

Tehnichno je pa stvar malce bolj delikatna. Tisti, ki skrbijo za varnost bodo zhe razumeli, za razna hackerje ali bolj pravilno crackerje je pa bolje, da jih drzhimo izven zanke informiranja. :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje poslanstvo na slovenski mrezhi je gotovo. Pokazal sem, da ste zelo ranljivi, da vam en tak ameter kt jest lahko zmesha vshe strene. Kajshele Mafije, pa Vatikan, pa Microsoft ....

Napadel sem gnezda mafije in pokazal, da so tudi one ranljive. Zato tisti med vami k mate she kako posteno kost v sebi, ne bojte se okostnjakov iz preteklosti! Glejte v prihodnost!

Od zdej naprej se bom sham she zajebavu, dokler me ne mine, pol bom pa utihnu.

1

poslanstvo:

kakšno?

zakaj?

2

ranljivi

:D :D :D :D :D

3

štrene

zakaj pa misliš, da si jih zmešal?

ys nimam tega občutka

sploh nč ne vem o kakih štrenah

:rolleyes:

4

mafija-vatikan-Microsoft

:D :D :D :D :D

kaj pa majo oni z nami - ne bit paranoičen

kaj pa MI njih brigamo - al pa oni nas

:ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r:

:D :D :D :D :D :D :D :D :D

5

007 v napadu na sovražna gnezda

ma dej sine skuliraj se

kaj če bi stopil do kakega svetovalca in zaprosil za pomoč

DA NISI TI MALO PREVEČ PRESTRAŠEN - sej veš fobije pa to??

:wacko:

6

pogled

kot motoristi imamo VEDNO pogled uprt v prihodnost, saj moramo MISLITI ZA SEKUNDO ALI DVE PRED cestnimi morilci, ki nas ogrožajo vsak dan.. gledamo pa tut nazaj (zato imamo ogledala), saj nikoli ne veš kdaj te bo kakšn okostnjak izza hrbta za***bu

:angry:

:unsure:

7

zaj***vu

no dej, da vidmo kaj znaš.. lohka nama odprejo takozvan "ring", kjer se zezava toliko časa dokler eden ne odneha (ys=zmagovalec vseh jezikovnih dvobojev)

verjetno boš tudi ti nakonc utihnu, kot si napovedal

ring lahko kot po navadi odpre Pepe

publika pa sodila

:D :D :D :D :D

:D :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Shtrene, so tako tehnichne kot vsebinske. Vsebinsko se preprichajte na : SiOL forumu pod Aktualne teme::Slovenija. Tam je eno gnezdo s katerim sem se udaril. Drugo ste pa tako spremljali tukaj. :)

Eh, prototip, ne bodi no hecen! :D Veš da ne bom hodil gledat gnezd, s katerimi se ti udarjaš.

Ajd, mej se, pa fino se udarjaj, če ti je v veselje. :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D  :D  :D  :D  :D

Enka zdej se naum od vsatzga posebi poslavlu. Moje delo kar se foruma tiche je konchano, to je vse. Saj ste odprl clo rubriko o men. Pa sm vam naravnost povedu qua sm delu. Qua pa zdej hocte je pa izven mojih mozhnosti in inspiracij in vam ne morem nic dodatnga povedat ( it's all out on the open ).

Bilo je fajn z vami klepetat. Vcash sm bil mau jezen ampak sm tut jst moru vas gdej piss off. So beit.

Take it eazy! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne še no :o Ti si pa tudi en partybraker no! Kašen borec za osveščanje pa si, da takole zvizneš stran? Vsaj povej priblizno kje si? - Mislim, kam ne it na dopust pa to :P Prototip!

Sicer pa:

Razne besede kot: Mafija, Vatikan, Microsoft ipd...,

mi daje mislit, da se ti motajo po mislih razne "Global conspiracy theory!"

Ta (kao) zarota je vezana na razne teorije o zdruzbah kot so Iluminati, mednarodne prostozidarske loze, vitezi malteškega reda-vitezi Svetega janeza, btw! med temi boš našel tudi izvor Italijanske zastave v današnji obliki, tudi par drugih (čisto zares) obenem bi opozoril, da se ni kaj zdravo (psihično) igrat z raznorazno mistiko, mitologijo, okultom in podobno.... sploh pa če teh ne razumeš iz zgodovinskih aspektov in potem v sodobnem kontekstu!

nasvet: Daj si tvojo pitno vodo na analizo!

Resno vprašanje: A je tvoja glava mogoče kvadratna in obenem iz lesa?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne še no...

..A je tvoja glava mogoče kvadratna in obenem iz lesa?

ti,

J,

qva pa če spljoh ni s tega

planeta

osončja

galaxy

uwauuuuuuuhauu

Po Douglas Adamsu bi moral imeti brisačo s sabo..

hej P.. - a maš brisačo zmeri pr sep?

:D :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne še no...

..A je tvoja glava mogoče kvadratna in obenem iz lesa?

ti,

J,

qva pa če spljoh ni s tega

planeta

osončja

galaxy

uwauuuuuuuhauu

Po Douglas Adamsu bi moral imeti brisačo s sabo..

hej P.. - a maš brisačo zmeri pr sep?

:D :D :D :D :D

Nehi no, če bi mel brisačo ne bi bil takšen ... bi bil bolj soliden ... zlobni in hudobni ljudje ne morejo nosit brisač ... niti nastopat v delih Adamsa ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko je pa morda uni tip, ki gradi Fjorde, pa je že vse fjorde zgradil in se je začel s slovensko zastavo ukvarjat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...zlobni in hudobni ljudje ne morejo nosit brisač ... niti nastopat v delih Adamsa ...

hmmmmm........

pa sej se mi ne zdi tkoooo grozn hudobn.. sam po moje mu ni čist jasn u katermu delu vesolja se je ta moment znajdu.. pa ne najde kontakta sam s sabo...

ja to s fjordi je bl blis .. se mi zdi.. un je tut tok časa spau, pa se pol zbudu...

:D :D :D :D :D :D :D :D

Popravljeno . Popravil 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D Broj 1. Mislim, da je bolj Ion Tihi, saj veš, takrat ko se je znašel v časovni zanki, so se mu dogodki ponavljali, sebe srečaval itn...

Ahhh, glede schumnikov, WG a toss? Meni je Mr.Bing iz grupe TNT prodal mojega! Imam nemški razpored keyboarda, YU naštelan brez "Z" s strehco, Windows Slo., potem ko mi je virus snedel original Windows 98 blabla ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D Broj 1. Mislim, da je bolj Ion Tihi, saj veš, takrat ko se je znašel v časovni zanki, so se mu dogodki ponavljali, sebe srečaval itn...

Ahhh, glede schumnikov, WG a toss? Meni je Mr.Bing iz grupe TNT prodal mojega! Imam nemški razpored keyboarda, YU naštelan brez "Z" s strehco, Windows Slo., potem ko mi je virus snedel original Windows 98 blabla ;)

J pet zvezdic za Iona Tihega

evo:

*****

s tipkovnicami sem imel "šolo" že pred leti v A

nemška tipkovnica

slo Windovsi 98

pisal brez problemov:

Gb, D, SLO, HR&SRB

ni problem v programih

problem je v človeku....

mislim, da je Prototip tako prestrašen, da misli da ga bo sledila FBI & CIA če bo uporabljal šumnike.. kar je celo možno.. bratranec, ki se je vrnil iz ZDA za vedno je, povedal nekaj zelo nenavadnih zgodb...

:ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r:

Popravljeno . Popravil 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D Broj 1. Mislim,...o o o... Imam nemški razpored keyboarda, YU naštelan brez "Z" s strehco, Windows Slo., ...o o o... blabla ;)

o o o ... s tipkovnicami sem imel "šolo" že pred leti v A

nemška tipkovnica slo Windovsi 98 pisal brez problemov:

Gb, D, SLO, HR&SRB

ni problem v programih problem je v človeku....[/size=7]

Enka dej si no puglej spod v levem kotu, ush vidu da so na ekranu vsi shumniki O.K. na okviru okna je pa majcenu fuck-up

Picture worth a thousant words: TrmastJay.jpg

Vish to je notr u programu tist kar je pa na ekranu je pa zunaj programa!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enka dej si no puglej spod v levem kotu, ush vidu da so na ekranu vsi shumniki O.K. na okviru okna je pa majcenu fuck-up..

aha, a prav razumem:

ti hočeš (moraš) pisat nekako brez microsoftove pomoči

:blink:

a sm spet mim ustrelu

:rolleyes:

Popravljeno . Popravil 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko je pa morda uni tip, ki gradi Fjorde, pa je že vse fjorde zgradil in se je začel s slovensko zastavo ukvarjat :P

Slartibartfast? :) ... neeeeee e e eeeeeeee.............. :unsure: :huh: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enka dej si no puglej spod v levem kotu, ush vidu da so na ekranu vsi shumniki O.K. na okviru okna je pa majcenu fuck-up..

aha, o o o ... ti hočeš (moraš) pisat nekako brez Microsoftove pomoči :blink:

Ne sam jst, vsem nam neb smel bit treba kar naprej neki klikat zato, da se'b Microsoftovim hrosham izogibal... Po vrh vsega pa nej se Microsoft ne mesha v moj zhivlenje ga mam tak al tak zhe poun k* :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!