Skoči na vsebino

Izpadi a la Prototip,Exorcist,Drugapot ipd.


marem

Priporočene objave

Po vrh vsega pa nej se Microsoft ne mesha v moj zhivlenje ga mam tak al tak zhe poun k* :angry:

Jok, pri Microsoftu so sklenili, da celo leto 2004 posvetijo vmešavanju v tvoje življenje, tako da počasi kar začni pripravljat eno zastavo, ki bo imela dovolj emocionalne energije, da ti bo pomagala premagat VRAGA. :P :D :lol: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jok, o o o

Teskurediredereim, - neblehet turkasy. Ben Slovenec, sen ...? Who gives a shit.

To qwa so se u Majkrosoftu zmenel se teb she sajna ne.Sklep-you.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To qwa so se u Majkrosoftu zmenel se teb she sajna ne.

Ma vem jest vse, sem z Microsoftom v trdni navezi.

Za nagrado mi pa pol tist tvoj izsek na mojem ekranu izgleda tako kot se šika. :D :lol: :D :lol: :P ;)

TrmastPrototip.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To qwa so se u Majkrosoftu zmenel se teb she sajna ne.

Ma vem jest vse, sem z Microsoftom v trdni navezi.

Za nagrado mi pa pol tist tvoj izsek na mojem ekranu izgleda tako kot se šika. :D :lol: :D :lol: :P ;)

Tut na enmu mojmu je ok na vechini je pa vsran. Povrhu vsega pa nimajo vsi najnoveshga programa. Kaj govorish, ko poznash problem samo s tvojega zornega kota.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

WB Prototip! Long time no shit!

Sem se oddahnil, da si še prisoten...mmm... :unsure: ja no, mislim, tukaj na forumu! Daj poglej malo druge teme, kjer pišejo Slovenci v Sloveniji o stvareh, ki se dogajajo zdaj, njim, tukaj! Mogoče boš ujel utrip Slovenije Iz Slovenskega zornega kota!

Popravljeno . Popravil J
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Daj poglej malo druge teme, kjer pišejo Slovenci v Sloveniji o stvareh, ki se dogajajo zdaj, njim, tukaj! Mogoče boš ujel utrip Slovenije!

Tuki kr dost po Slovensk diham, vsak dan Slovenski TV Dnevnik pogledam (no skor vsak dan). Saj ti pravm dons je svet postal VIRTUALEN. Realnost ni zmer sam tist k se da potipat.

Za kej vech nimam chasa. Sm ga zhe dost do zdej zapravu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ala, da takoj povemo eno filozofsko, ki velja kot pribito "Realnost je percepcija" U tvoji virtualnosti so bile nore kure, v realnosti je pa bilo 50 plus ljudi, ki jih trebuh boli od salmonele, in so v Izolski Bolnišnici! No, ma saj si TV Dnevnik gledal!

Sem pogledal tvojo stran!

Popravljeno . Popravil J
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... eno filozofsko, ...

Zakaj bi zhelu, da she drgam pogledam? Men se je zhe mau dvignlo na glavo tole s shumniki. Ne maram se she naprej izpostavljat to all sorts of abuse. To kar sem do zdej delu (posredno promoviru Venete) to sm delu z vsem srcem. Do druzga mi pa ni kj dost.

Vse kar delam in s chemer se ukvarjam je zlo intenzivno in mi povrshne debate o stvareh grejo na zhivce. Ti shumniki so lep primer. Saj ne moresh vsega, kar bi blo treba povedat, k je prevech suhoparn. Ljudje hochjo sam klukco videt to je vse. Vse drug je posiljevanje, ki sem si ga zbral zato, da sm lohk po Microsoftu mal sral.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK! Vsaj jaz ti lahko obljubim, da ti ne bom (več) tezil z šumniki! Če imaš ti neko osebno zamero z Microsoftom, je tvoja stvar (Hey, whatever gives you a boner, OK?!) Vseeno bi rad, da se preblizaš malo naši realnosti, ne virtualni, pač bolj otipljivi! Mogoče bi se lahko potem spoprijeli na novo, s svezim elanom, s problemom ksenofobije in zastave?

Za začetek recimo samo tema iz Kr' neki ki je samo en pretresljiv dogodek, ki se je zgodil v Šoštanju!Ni nujno, da se udeleziš prav tega, pač pa idejca, da se malo priblizaš ljudem! Malo si izmenjajmo mnenja, ti kakšno povej o Kanadi itn...

Popravljeno . Popravil J
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o o o ...tema iz Kr' neki...o o o...Ni nujno, da se udeleziš prav tega, pač pa idejca, ...o o o

Mogoche kdaj kasneje. Saj ne bom chist nehu gledat okol. Ampak moje redno delo me kliche nazaj, kar mi bo pa onemogochilo to klepetanje vsaj za nekaj chasa. Cheprav je zelo prijetno brskat okol, zhivljenje terja svoje! :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najprej en lep pozdrav.

kot vidim, ste dokaj aktivni kar se tiče debate, ampak se nekoliko preveč oddaljujete od teme.

no, tukaj je en link, na katerem so zbrani predlogi za zastavo in jih lahko komentirate - vsak komentar je dobrodošel (upam, da boste tako aktivni kot ste tukaj :D).

http://zastave.sloweb.net/index.php

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdrav.

jaz pojma nimam o motociklih - me pač zanimajo druge stvari :)

a (je) kdo od vas razmišlja(l), da bi sodeloval na natečaju? jaz sem - ampak za profesionalen izdelek nimam niti dovolj izkušenj, niti dovolj denarja :unsure:

pa lahko rečemo tudi kakšno o slovenskem grbu in simbolih.

grb bi bil tak, da bi vseboval grbe slovenskih dežel, pa je. simbolov pa imamo dovolj - kot je že prototip velikokrat povedal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, tukaj je en link, na katerem so zbrani predlogi za zastavo in jih lahko komentirate - vsak komentar je dobrodošel (upam, da boste tako aktivni kot ste tukaj :D).

http://zastave.sloweb.net/index.php

A veš kaj awatar, se boš moral pa malo bolj potruditi z izgledom svoje strani, če pričakuješ da jo bomo obiskovali. Nas je prototip čisto razvadil. :P :D :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

važn je d služ svojmu namenu....

hm,a zato ma Cyc tako veliko dlan.?

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

važn je d služ svojmu namenu....

hm,a zato ma Cyc tako veliko dlan.?

:rolleyes:

Tanja Ribič poje : Moja mala dlan

Kdo ve, kateremu namenu ne služi.

:P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

awatar, če si v tej temi zasledil karkoli pokvarjenega, je to gotovo čisto naključje! :D :lol: ;) :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!