Skoči na vsebino

Izpadi a la Prototip,Exorcist,Drugapot ipd.


marem

Priporočene objave

1  ....dokazujejo, da so tamkajshni prebivalci bili zelo dobro vojashko organizirani. .... 2  ...so se pogosto borili s sosednimi ..... 3  ...vsebujo  tezhak bronasti mech z masovnim rochajem iz .....4 ....da so Veneti imeli v rokah zelo uchinkovita in za tisti chas superiorna bojna sredstva, s katerimi so zlahka .....

bili so pravi krvoloki, takorekoč klavci, morilci, posiljevalci, barabe, živi norci z eno besedo: barbari in mi naj bomo ponosni na tako preteklost

To so neumnosti iz tvojih ust enka - Pa ne bit spet uzaljen da te nekdo zhali, KER TI ZHALIS NASH NAROD

a so mogoče imel kakega Arhimeda, Sofoklesa, Pitagoro... so delal kake umetnine pisal kake pesmi al so sam klal sosede pa svojih bojnih konjev hleve pucal

Aleksandra makedonskega

Aaj so komaj izumili pisavo ti pa pricakujes, da bi s tem vinca3.gif

ustvarili IDIOTA ali pa "Vojno in mir"?

To je tempelj nasih prednikov iz Pyrg potem ko so ga zrushili "barbarski" Grki in Rimljani v punskih vojnah : PyrgTemp-s1.jpg

To je pa za dobro voljo, saj tema je zastava: pos-SloGrb-s2-r.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ustvarili IDIOTA ali pa "Vojno in mir"?

:D :D :D :D :D

hjaaa

o tem res niso mogli pisati,

ampak

po tem kar se tu piše so ustvarili, razen miru,

obojega o ogromnih količinah...

:D :D :D :D :D

da nisi ti mogoče ena od teh stvaritev

una napisana z velikimi črkami

:D :D :D :D :D

pa ne bit užaljen, sej nisi ti kriu

:D :D :D :D :D

to z žalitvami naroda nima nbene veze - to je tvoj in ne moj konstrukt

B)

kar se pa teh simbolov tiče, še enkrat za potomce Venetov

ki vse kaže še vedno malo teže dojemajo

države niso prepoznavne po svojih simbolih

ampak

so prepoznavne po svoji urejenosti in dejanjih

in posledično SIMBOLI PO TEH DRŽAVAH

jasno??

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, Numero uno, saj mu lahko pomagamo! Samo reče naj, pridemo tudi na dom! :D  :D  :D

ja lohka

izkušnjesozlatavrednepress

;)

ALO??? nenenepress nobenih obiskov na dom ne rabm fanta hvala vseeno!!!! lepo da sta se ponudla sam da bi se ker od vaju(al pa kdor kol drug) po moji ženski..... NE HVALA!!

Se pa lahko na 3M to tem malo več pomenimo, če se počutita dolžne predajati vajine izkušnje naprej! Kar se otrok tiče se mi sploh nikamor ne mudi !

:lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Se pa lahko na 3M to tem malo več pomenimo, če se počutita dolžne predajati vajine izkušnje naprej!...

Ni blema, za par kokt ti narediva predavanje, ane numero uno? :D :D Sam ne vem če boš kej novga zvedu. :unsure:

Praksa je le praksa, teorijo predavat... tle sem pa bolj švoh :( :(

Ok, se bomo na tromostičju zmenil. ;) :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Se pa lahko na 3M to tem malo več pomenimo, če se počutita dolžne predajati vajine izkušnje naprej!...

Ni blema, za par kokt ti narediva predavanje, ane numero uno? :D :D Sam ne vem če boš kej novga zvedu. :unsure:

Praksa je le praksa, teorijo predavat... tle sem pa bolj švoh :( :(

Ok, se bomo na tromostičju zmenil. ;) :D :D :D

sm za to - za par Cockt

:D :D :D :D

skupi bomo že neki scimpral - teoretičnega mislm, a ne..

:D :D :D :D :D

tople vode pa sigurn ne bomo odkril

:D :D :D :D :D

glavn je da se spet napijemo ledenohladne Cockte

pa človeka mal zrelaksiramo - pol so tut te zadeve same po sep lažje

:D :D :D :D :D :D

zakaj, pri vseh bogovih se ti pa z otroci ne mudi

saj je prava panika

slovenci izumirajo

pohiti

pohiti

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZA BLAGOR VSEH SLOVENCEV BOM DANES SEXAL !!!! TO DELAM ZA VAŠ OBSTOJ!!

In to rabiš s pomočjo pleh bande delat ? :(

Potem še uspešnih nekaj rund na veliko objavi. :D

Da bomo pri začetku in koncu zraven. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..Da bomo pri začetku in koncu zraven. B)
ys nam - mam sam dost dela...

:P :D :D :D :D :D

To je tema zastave, dajte odprite si ustrezno temo! ZogaFlag-s1.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..Da bomo pri začetku in koncu zraven. B)
ys nam - mam sam dost dela...

:P :D :D :D :D :D

To je tema zastave, dajte odprite si ustrezno temo! ZogaFlag-s1.gif

prototip,na tvojem mestu bi se nekaj casa drzal malo nazaj.si prevec dreka skipal na/cez forum.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..Da bomo pri začetku in koncu zraven. B)
ys nam - mam sam dost dela...

:P :D :D :D :D :D

To je tema zastave, dajte odprite si ustrezno temo! ZogaFlag-s1.gif

sej ne veš:

- a mamo zastavo zraven

- al ne

- a delmo to zraun grba

- al ne

- al himno poslušamo

(ob kateri mora tkoaltko vse stat)

al ne...

- a se držimo teme

- al ne

:D :D :D :D :D :D

stojkopress

:D :D :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prototip,na tvojem mestu bi se nekaj casa drzal malo nazaj.si prevec dreka skipal na/cez forum.

Daj malo elaboriraj kaj je zate drek. Vse kar si do sedaj povedal kazhe, da nisi vsega prechital ali pa si zelo zelo pristranski.

To je moja tema o ZASTAVI o kateri so drugi vech tistega kar ti pravish skipali kot jaz. Sramota! :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

protoip,

"tvojo" (?!) temo?! ta se lahko hitro zaklene.lahko se ti spet blokira dostop do foruma.v koncni fazi se lahko naredi pritozba tvojemu providerju,ki bo ustrezno ukrepal.preglej malo forum z iskalnikom (razne podobne teme o demokraciji in zaklepanju,zalitvah itd.).

sramoto si delas sam.dlje casa kot bos ustrajal pri svojem "prav" (kar je v normalnih okoliscinah ok) vecjega bedaka delas iz samega sebe.a man´s gotta know when to adapt.

se enkrat: ta forum ima z demokracijo in svobodo govora samo toliko skupnega kolikor se VSAK SAM zna drzati istih idealov.ker si patentno dokazal,da nisi/ne mores/noces biti sposoben se drzati pravil igre si bil izklopljen po vsah dveh prosnjah/svarilih.nisi bil niti toliko,da bi se sploh pozanimal kaksna so ta pravila.you assumed .......and made an ass out of yourself.

now be man enough and take the consequences like a man.apparently THAT is not a part of your vocabulary.you would rather shit all over the place than admit being abusive.v tem pogledu si skoraj cisti slovenec "lahko meni crkneta dve kravi,samo da mojemu sosedu crke ena ovca".to je tudi vse kar imas skupnega z slovenijo; mogoce se potni list (samo mislim,da ne).

ostani v svojem svetu,nihce te ne bo motil tam.ali je ravno to tvoj problem?! po tvojih reakcijah sodec nimas ravno veliko kontaktov z ljudmi.".....oni so zaceli,ne jaz...." <- rekacija odraslega in spostovanja vrednega cloveka?! a nisi malo prestar za take finte?! po drugi strani......

"tvoje" v tem forumu je samo opcija,da se "prilagodis" ali se prostovoljno odstranis permanentno.lahko si tudi odstranjen.in preden zacnes spet z demokracijo in svobodo govora..... nobeden ti ne vzema pravice do tvojega mnenja ali izraza le-tega,vzame se ti samo "pravica" vsepovprek zaliti in ostalim vtepavati tvoje mnenje.ker ce nekaj zahtevas zase potem ni variante,da to isto drugim negiras.

upam,da sem ti dovolj nazorno narisal tvojo trenutno situacijo na tem forumu,za katero si BTW v pretezni meri kriv sam.

nadaljuj v svojem starem tonu in ti garantiram,da bos naletel na tezave ne samo na tem forumu.razmisli.

z vsem pripadajocim respektom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"tvojo" (?!) temo?! ta se lahko hitro zaklene.lahko se ti spet blokira dostop do foruma.

SAMA PRAZNA SLAMA, pa kdo mislish, da si. Daj spet kaj izbrishi in izkljuchi neotesanec neotesani. A ti mislish, da jaz nisem iz mesa in krvi, da se mene ne da uzhaliti, ali bolje, da je vse eno che tega ...tipa z*bemo.

Strashni ste papirnati levcki, glejte da se ne vzhgete od svojih gorecih src in zhelja. A vi sploh znate bit objektivni? TO ZHE MEJI NA NOROST, TU SHE SE JEZEN NE DA VECH BITI :blink:

With all due respect, but no more than that!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

WTF ... Codeine! Daj prosim spremeni onemu userju zgoraj avatarja ... pise bedarije in to z avatarjem pod katerim sem jaz tu znan ze odkar pomnim ... :angry: Ko bi vsaj kako drugo sliko Tuxa vzel ... nope, tocno tako kot jo imam ze jaz <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

WTF ... Codeine!  Daj prosim spremeni onemu userju zgoraj avatarja ... pise bedarije in to z avatarjem pod katerim sem jaz tu znan ze odkar pomnim ...  :angry: Ko bi vsaj kako drugo sliko Tuxa vzel ... nope, tocno tako kot jo imam ze jaz  <_<

To je maskota, ki si je nihche ne sme lastiti po licenci GPL ! Se vidi koliko poznash kar se bahash da poznash! :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spoštovani g.Drugapot aka Prototip, prosim te da spizdiš s tega foruma, ker si čisto mimo. :blink: :wacko: :P :D :lol:

i prevod: Please, Fuck Off!!! :blink: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Please, Fuck Off!!! :blink:  :wacko:

ali še bolj po domače ... go the fuck away ... :blink: :angry:

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spoštovani g.Drugapot aka Prototip, prosim te da spizdiš s tega foruma, ker si čisto mimo. :blink: :wacko: :P :D :lol:

i prevod: Please, Fuck Off!!! :blink: :wacko:

Na vulgarizme in privmitivizme v principu ne odgovarjam. Tu pa bom naredil izjemo, ker klin se s klinom izbija. Kot zverine z uriniom oznachujejo svoj teren. tako tudi ti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spoštovani g.Drugapot aka Prototip, prosim te da spizdiš s tega foruma, ker si čisto mimo. :blink:  :wacko:  :P  :D  :lol:

i prevod: Please, Fuck Off!!! :blink:  :wacko:

Na vulgarizme in privmitivizme v principu ne odgovarjam. Tu pa bom naredil izjemo, ker klin se s klinom izbija. Kot zverine z uriniom oznachujejo svoj teren. tako tudi ti!

Z drugo besedo: Gospod, kaj čete eno po gobci? :P :D :lol: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"tvojo" (?!) temo?! ta se lahko hitro zaklene.lahko se ti spet blokira dostop do foruma.

SAMA PRAZNA SLAMA, pa kdo mislish, da si. Daj spet kaj izbrishi in izkljuchi neotesanec neotesani. A ti mislish, da jaz nisem iz mesa in krvi, da se mene ne da uzhaliti, ali bolje, da je vse eno che tega ...tipa z*bemo.

Strashni ste papirnati levcki, glejte da se ne vzhgete od svojih gorecih src in zhelja. A vi sploh znate bit objektivni? TO ZHE MEJI NA NOROST, TU SHE SE JEZEN NE DA VECH BITI :blink:

With all due respect, but no more than that!

dragi gospod drugapot aka prototip aka Igor Pirnovar ,

osebno zase vem kdo sem,kaj zmorem in kaj si lahko dovolim.

pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je moja tema o ZASTAVI o kateri so drugi vech tistega kar ti pravish skipali kot jaz. Sramota! :angry:

OPA PROTOTIP TO JE MOJA TEMA oz.jaz sem jo odprl na motosvetovem forumu torje tema pripada motosvetu!!! Kar pa se Ice-ove pristranskosti tiče, tudi če bi že bil pristranski (in jtudi je na strani normalnih (kolikor toliko)in nežaljivih),ima vso pravico do tega ker ne glede na to da ima na motosvetu ADMIN-a, ljude, ki ne smetijo (sem spadajo tudi ponavljanja tem) in niso pretirano žaljivi (ne presegajo meje, ki si jo ti že zdavnaj) ne zaklepa tem in tudi administratorji ga ne izbrišejo kar tako!!!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je maskota, ki si je nihche ne sme lastiti po licenci GPL ! Se vidi koliko poznash kar se bahash da poznash! :o

Poslusaj ... pazljivo preberi. Ne lastim si maskote Linuxa, pac pa prepoznavnost na tem forumu. In zaradi tebe ne mislim it naknadno spreminjat avatarja samo zato, da me ne bo nekdo s teboj zamenjeval. Predvsem zato, ker me ze poznajo s tem avatarjem. Stekas? Sploh se pa ne baham, da poznam GNU/Linux.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"tvojo" (?!) temo?! ta se lahko hitro zaklene.lahko se ti spet blokira dostop do foruma.

SAMA PRAZNA SLAMA, pa kdo mislish, da si. Daj spet kaj izbrishi in izkljuchi neotesanec neotesani. A ti mislish, da jaz nisem iz mesa in krvi, da se mene ne da uzhaliti, ali bolje, da je vse eno che tega ...tipa z*bemo.

Strashni ste papirnati levcki, glejte da se ne vzhgete od svojih gorecih src in zhelja. A vi sploh znate bit objektivni? TO ZHE MEJI NA NOROST, TU SHE SE JEZEN NE DA VECH BITI :blink:

With all due respect, but no more than that!

Ajd predpostavimo da je vse en sam velik nesporazum in splet čudnih okoliščin, ki je pripeljal do totalnega nerazumevanja eden drugega.

Pri vsej stvari pa nekaj ne razumem, kaj tiščiš in težiš. Dalmatinec bi rekel :i bogu si dopizdia, a kamo ne li meni.

Pač nismo zate in smo kakršni smo.

V življenju je že tako, da se umakneš in greš ter si svoje misliš, če vidiš da po tvoje ne gre.

Po principu pametnejši odneha.

Pa menda ja ne misliš da bo cel forum spregledal, pa se tebi šel nekaj opravičevat in bomo forumsko sklenili :

dragi PROTOTIP, krivico smo ti delali, ti si se mučil z nami, pa je bilo vse tako, kot bi svinjam bisere metal, sedaj smo pa spregledali in nam je neizmerno žal in,...

ne vem več kaj.

Pejd nekam drugam težit.

Updejtej vsebino o Venetih.

Karkoli počni, sam ne nam tle težit.

B) :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je maskota, ki si je nihche ne sme lastiti po licenci GPL ! Se vidi koliko poznash kar se bahash da poznash! :o

Poslusaj ... pazljivo preberi. Ne lastim si maskote Linuxa, pac pa prepoznavnost na tem forumu. In zaradi tebe ne mislim it naknadno spreminjat avatarja samo zato, da me ne bo nekdo s teboj zamenjeval. Stekas? Sploh se pa ne baham, da poznam GNU/Linux.

očitno samo še išče načine provociranja!!
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!