Skoči na vsebino

Izpadi a la Prototip,Exorcist,Drugapot ipd.


marem

Priporočene objave

SAMA PRAZNA SLAMA, pa kdo mislish, da si. Daj spet kaj izbrishi in izkljuchi neotesanec neotesani. A ti mislish, da jaz nisem iz mesa in krvi, da se mene ne da uzhaliti, ali bolje, da je vse eno che tega ...tipa z*bemo.

Strashni ste papirnati levcki, glejte da se ne vzhgete od svojih gorecih src in zhelja. A vi sploh znate bit objektivni? TO ZHE MEJI NA NOROST, TU SHE SE JEZEN NE DA VECH BITI :blink:

fant ne dojame

da ne gre zmerjati..

ali je tebi v svojem postu Ice napisal kako zmerljivko?

pa dej se spel že enkrat..

kaj nam težiš, pa zmerjaš .. nekajkrat sem ti napisal

pa naj še enkrat (kar je pokazala anketa)

NISI ZAŽELJEN, RAZUMEŠ ???

NISI PA FERTIK

a lohka zbereš tiste gnile ostanke beljakovin v svojem piskru in se potrudiš razumeti to enostavno dejstvo

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a lohka zbereš tiste gnile ostanke beljakovin v svojem piskru in se potrudiš razumeti to enostavno dejstvo

:rolleyes:

Ne tega nikol ne bom razumu, ker je izven domene mojega dojemanja. Tako mislijo lahko samo tisti s katerimi nimam nich skupnega. K srechi ti nisi edini na tvoji strani in jaz ne edini na moji. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in jaz ne edini na moji. ;)

Ja, če verjameš. :wacko: :blink: :D :lol:

Taki se klonirajo.

:D :D

Jih je koker češ.

Zato pa tolk težijo.

A misliš da bi eden zmogel vse. <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, če verjameš. :wacko:  :blink:  :D  :lol:

Itaq! Njegov najboljsi prijatelj je prototip :lol: :lol: :P

@drugapot: a je tko tezko spet si namontirat tisti jajcasti elipsoid v gif-u spremenjljive visine v avatar? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...o o o...kaj nam težiš, pa zmerjaš .. nekajkrat sem ti napisal pa naj še enkrat (kar je pokazala anketa)

Ho, ho, ho anketa ? Na kateri je sodelovalo koliko ljudi od kolikih. Dajte jo ponovit. Sam dovolte, da se res klika. Pa ne mislte, da ne vem da bo rezultat spet v vasho korist. Saj je vendar to vash forum in ga imate totalno pod kontrolo.

SAM NE DELITE SE TAKE SVOBODOMISELNE FRAJERJE, KER SHE SENCA TEGA NISTE ZA KAR SE MATE, NE VSI AMPAK VECHINA TISTIH, KI SE JE NAME SPRAVLA -- REVE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne tega nikol ne bom razumu, ker je izven domene mojega dojemanja. Tako mislijo lahko samo tisti s katerimi nimam nich skupnega. K srechi ti nisi edini na tvoji strani in jaz ne edini na moji. ;)

Pa dobro, a je tako težko dojeti, da tukaj nimaš skoraj z nikomer nič skupnega? :blink: :blink:

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dobro, a je tako težko dojeti, da tukaj nimaš skoraj z nikomer nič skupnega? :blink:  :blink:

To ni res! Samo poglej njegov avatar! :P <_< :angry:

P.S.: spregledal besedico "skoraj" ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dobro, a je tako težko dojeti, da tukaj nimaš skoraj z nikomer nič skupnega? :blink:  :blink:

To ni res! Samo poglej njegov avatar! :P <_< :angry:

P.S.: spregledal besedico "skoraj" ;)

Cyc, preberi svoje poste - bos videl, da imas s prototipom velik skupnega ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cyc, preberi svoje poste - bos videl, da imas s prototipom velik skupnega ... :)

:lol: :D :lol: :D :lol: :ph34r:

Sym, a nisi na dopustu? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PROSIL BI ENEGA OD ADMINOV ČE DOTIČNO TEMO ZAKLENE; KER ŽE ZDAVNAJ NI VEČ TO KAR JE V NASLOVU !!

Zaklenem al samo popucam?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cyc, preberi svoje poste - bos videl, da imas s prototipom velik skupnega ... :)

Ti mene zhe ne bosh zajebaval! :P ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spoštovani Protoip aka Drugapot, to da se prijavljaš z drugimi imeni ti sploh ne pomaga. Skratka blokirali bomo celoten IP blok tvojega ISP-ja sympatico.ca aka Bell Canada in mu poslali prijetno pisemce zakaj smo tako ukrepali.

Lep pozdrav!

Codeine/motosvet.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!